Szabadügynökpiac 2018

39 feliratkozó

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Boldin játszik még egy évet.
Állítólag valahol Floridához (az otthonához) közel szeretne maradni.

több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 418 — Invisible man
 twitter.com/AdamSchefter/status/841269247384911873


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 812 — Scream and scout
@empty taxi: Beachum deal kapcsán:
The Jets' deal for LT Kelvin Beachum is three years, $24 million with $12 million guaranteed, as @RapSheet reported.
Beki
Ezt is rögzítettem a frissítés során 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
@empty taxi: Beachum deal kapcsán:
The Jets' deal for LT Kelvin Beachum is three years, $24 million with $12 million guaranteed, as @RapSheet reported.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jason La Canfora‏Verified account @JasonLaCanfora 5m5 minutes ago
More
Dontari Poe leaving the Colts and heading to Jacksonvile for his next visit. No deal reached in Indy
Klaci79
Izgalmas lesz a hétfő Jacksonvilleben. Akár Poeval és Latavius Murrayval is erősödhet a Jags. És nem tudom jelent-e valamit, de vasárnap kiraktuk azt a Roy Millert, akinek a posztjára elvileg jöhetne Poe.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 555
Jason La Canfora‏Verified account @JasonLaCanfora 5m5 minutes ago
More
Dontari Poe leaving the Colts and heading to Jacksonvile for his next visit. No deal reached in Indy
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 225 — Whoops, looks like something went wrong.
TJ Lang 3 évre a Lionsé. (Schefter, Rapoport)
Alakul az OL Detroitban, így még fájóbb lesz az szezon utolsó meccsén a bírók elleni vereség 😕
Borbinho
Kikapunk a SB-ban?

Amúgy meg húbaszdmeg, kirázott a hideg amikor olvastam. Lions drukkerként azt se tudom mi az a jó OL.
Bazzani
off:
Colts és Lions drukkerként én se tudom sajnos. Még PM idején volt egész jó falunk, de nehéz objektíven értékelni bármilyen offense posztot is, ha PM a QB a teamben 😀.
Abdullah + Zenner elé kell egy jó futó (akár draftról), meg Marvin Jonesnak jól kell játszania, és top5 lesz az offense (Tate + 'Ford + az OL - névre - garancia erre). A deftől már jobban félek, ráférne a fiatalítás és a minőségi javulás is. Slay + Ansah mellé kellene még 3-4 hasonló kaliber (Ngata már öreg, de DL-be még mindig jó a run ellen). Ansahtól nem félnék, h visszaesése tartós lenne, a nyers ereje + atletikussága megvanaz elit szinthez, remélem idén hoz egy karrier évet.
Borbinho
PM idején sem volt jó falunk, csak volt egy-két jó játékos maximum a falban. Egyszerűen jónak tűnt, mert olyan gyorsan szabadult a labdától Manning.

Tök nyugodtan meg lehet nézni, hogy szinte bármelyik körbeszopott falemberünk elment máshová, ott leszerepelt.

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 461 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
TJ Lang 3 évre a Lionsé. (Schefter, Rapoport)
Alakul az OL Detroitban, így még fájóbb lesz az szezon utolsó meccsén a bírók elleni vereség 😕
Borbinho
Kikapunk a SB-ban?

Amúgy meg húbaszdmeg, kirázott a hideg amikor olvastam. Lions drukkerként azt se tudom mi az a jó OL.
Bazzani
off:
Colts és Lions drukkerként én se tudom sajnos. Még PM idején volt egész jó falunk, de nehéz objektíven értékelni bármilyen offense posztot is, ha PM a QB a teamben 😀.
Abdullah + Zenner elé kell egy jó futó (akár draftról), meg Marvin Jonesnak jól kell játszania, és top5 lesz az offense (Tate + 'Ford + az OL - névre - garancia erre). A deftől már jobban félek, ráférne a fiatalítás és a minőségi javulás is. Slay + Ansah mellé kellene még 3-4 hasonló kaliber (Ngata már öreg, de DL-be még mindig jó a run ellen). Ansahtól nem félnék, h visszaesése tartós lenne, a nyers ereje + atletikussága megvanaz elit szinthez, remélem idén hoz egy karrier évet.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
TJ Lang 3 évre a Lionsé. (Schefter, Rapoport)
Alakul az OL Detroitban, így még fájóbb lesz az szezon utolsó meccsén a bírók elleni vereség 😕
Borbinho
Kikapunk a SB-ban?

Amúgy meg húbaszdmeg, kirázott a hideg amikor olvastam. Lions drukkerként azt se tudom mi az a jó OL.

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 461 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
TJ Lang 3 évre a Lionsé. (Schefter, Rapoport)
Alakul az OL Detroitban, így még fájóbb lesz az szezon utolsó meccsén a bírók elleni vereség 😕

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 812 — Scream and scout
Friss a tracker


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ex Raven DL Lawrence Guy agreed to 4yr deal worth up to $20M from the Pats. Very nice contract for him
Klaci79
Ez is, és Peko is értelmezhetetlen...
Igor
Biztos túl sok PFF-et néztek BB-ék 😊

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 832 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ex Raven DL Lawrence Guy agreed to 4yr deal worth up to $20M from the Pats. Very nice contract for him
Klaci79
Ez is, és Peko is értelmezhetetlen...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 153 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kendricks is GBben.
2TE 2 nap alatt.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 555
Broncos signed DT Domata Peko with 2 year, $7.5 million deal, $3.8 million guaranteed (2017 pay out). Good deal for 33 yrs old.
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Mi van Johnathan Hankinsszel? Semmi hír róla, hogy bármely csapatnál járt volna, vagy bármilyen érdeklődés lenne felé, de a már kiégett Peko vagy Kerr már le van igazolva.

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 555
Ex Raven DL Lawrence Guy agreed to 4yr deal worth up to $20M from the Pats. Very nice contract for him
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 26 462
NFL free agency: 7 1st-round QBs still looking for a job
Janek
Nehéz lesz nekik állást találni, a jelenlegi trendek ellenük dolgoznak, ahogy azt egy korábbi prófécia is megjósolta

 bowl.hu/forum/nflncaa-divizioforumok/vege-a-manning-eranak-brady-kiegett-az-elet-fontos-kerdesei/1256413

Szerkesztette: Kampman

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 599 — Apu ökölbeszorított keze
NFL free agency: 7 1st-round QBs still looking for a job

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
J.J. Wilcox-->Buccaneers 2év/8,5millió

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 812 — Scream and scout
Tracker frissítve.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Marshall Newhouse-->Raiders
Sylvester Williams-->Titans

több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Dallas Cowboys Sign Former Texas A&M DE Damontre Moore

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 32 826 — LIGHTS OUT!
Pryor igazából csak 6 misi (és+2 az incentive.. szóval ezt nem értem én se a Browns részéről),
Igor
Én vmi olyasmit olvastam, hogy hosszútávú szerződést kínált neki a Browns , évi 8 millás átlaggal , de Pryor 10et szeretett volna. Most ez erősen megdőlt ,vagy nagyon nem akart Brownsnál játszani, az meg azért lenne fura, mert azt nyilatkozta, hogy imádja Hue Jackson-t.

több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
‪Fox Sports would like to replace John Lynch with....Tony Romo, per sources. Other networks also interested. Romo's goal remains to play.‬

Ha nem találna csapatot 😀