Szabadügynökpiac 2018

39 feliratkozó

több mint 10 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Egyébként nagyon örülök, ha az Oaklandnak nem kell. Remélem egy értelmes játékos se kell majd nekik, és hozzák stabilan a 4-5 győzelmet évente, meg megint remélem, h nem kell Deckert ezüstfeketében látni. Sőt még jobban remélem, h senkinek se kell majd, és megmarad nálunk, mert nekünk olyanokkal is jól megy akik igazából tökbénák és csak a ferrarivásárlás motiválja őket...Black_Adder
Oakland-nek nagyon is kell Decker. Pont egy tapasztalt, jó WR hiányzik, mert ugye tele vagyunk tehetséges fiatalokkal, de a tapsztalat, pláne egy Manning mellett megszerzett tapasztalat aranyat érne nálunk!

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
jajjj.

2 év alatt 700 yard. Ja figyelembe ne vegyük, h kvázi punt returnernek használtuk. Manninggel irreleváns, de Tebow-val meg Ortonnal releváns. Ja és amit tud az kőbe van vésve, soha egy játékos nem fejlődött még offseasonben, meg meccstapasztalatokkal....

Decker és a Thomasok személyében 3 fiatal elkapóról beszélhetünk, akik mindannyian projekt játékosok voltak. Fizikai paraméterek és bennük rejlő pontenciál miatt lettek választva, QB-tól függetlenül meglenne nekik az évről-évre történő fejlődés, mellesleg QB-tól függetlenül is látszik, h mi ment végbe mondjuk route futások terén.... Ja csak ahhoz kéne meccset is látni, nem csak vakon 0-ra diszkontálni a teljesítményüket Manning miatt, Manning teljesítményét meg szintén leértékelni az elkapók miatt.

Egyébként elmondom, h azok számára akik minden Broncos meccset láttak evidens volt, h DT és Decker két kibaszott jó WR (lesz), csak amikor Orton volt, még nagyon a tanulási fázisban voltak (meg sérültek voltka), Tebow-val meg nem volt lehetőség számokat villantani, ami ezekszerint csak akkor figyelembe veendő, ha TT-ről van szó. De az már akkor látszott, h labdával a kezükben, mennyire veszélyesek, csak valaki jutassa azt oda... Julius Thomas meg eleve inaktív volt, úgy h produkáljon számokat? És azért volt inaktív, mert kosaras volt, tudtuk amikor draftoltuk, h 1-2 évig nem számíthatunk rá, non contact edzéseken már az elején megmutatta, h mi lesz, h egyszer felveszi az nfl ritmust, nem azért mert Manning nélkül a 45-be se fér bele, vele meg Pro Bowler TE. Tavaly se játszott, pedig ugyanúgy Manning volt a QB, egyszerűen kiheverte a sérüléseket és összeállt a játéka, elkapni meg mindig is tudott, csak a többit ennyi idő volt megtanulni, és ez önmagában független manningtől...

Decker magassága, sebessége és súlya Manning nélkül is ugyanakkora mint Manninggel. Az alapján mindene megvan, h #1 elkapó legyen. Manning alatt rengeteget fejlődött route-futásban, de azt nem felejti el akkor se, ha más irányítója lesz. Manning nélkül nem tanulta volna így meg, de már a tudás birtokába jutott, innentől úgy kell tekinteni rá, mint aki tud időzített és pontos route-okat futni.
A kockázat sokkal inkább abban rejlik, h nem volt #1WR, ritkán fogta őt a legjobb CB, és amikor igen, akkor el is tűnt, pusztán azért, mert Manning mindig a legjobb matchuppot erőltette. Szintén kockázat, h nem hibamentes a játéka, nem idegenek tőle a droppok, és ha jammelik a LoSon, akkor azzal nem mindig tud mit kezdeni, olyankor csak reklamálja a zászlót.
Van sok nála jobb WR1, meg sok csapat ahol a legjobb WR is szarabb nála. Ezért valószínűsíthetően WR1 fizetést fog kapni valamelyik utóbbi kategóriába tartozó csapattól. Drágább, de sokkal biztosabb mint draftolni egy WR-t, arról nem is beszélve, h ha ezzel betömsz egy lyukat, akkor tudsz másra összpontosítani a draftnál.

Mi Manning miatt lemondhatunk egy jó WR-ről, egyrészt mert van más, másrészt mert neki közepesekkel is elég jól megy. De attól még Decker jó WR. Ilyen számokat más elkapókkal se produkált Manning. Most akkor azok még szarabbak voltak?

Az meg h Decker célja, h hetente 2 ferrarit vegyen, azt vagy támasszátok alá hiteles forrásból, vagy ne írjátok. Deckernek (és DT-nek) ráadásul nincs is akkora egója, mint ami eme posztot jellemzi, haonló tudású plakáknál. Decker most se vásárolja kettessével a ferrarikat, pedig van neki lóvé bőven barátnőjének köszönhetően. Ettől függetlenül valószínűleg elmegy máshova ahol többet adnak neki, mert most tud nagy szerződést kapni, és NFL pályafutása után addigi életének nem biztos, h hasznát veszi. Szakértő / edző az előtte álló út, ha más pálya után kell néznie, akkor kb akkora eséllyel indul mint egy középiskolát végzett senki.... Arról nem is beszélve, h akár az is teljesülhet h kettessével veszi a ferrarikat, és még jó QB is dobál neki, sőt az is lehet h ahova igazol szeptemberre jobb csapat lesz, mint a Bronocs...

Egyébként nagyon örülök, ha az Oaklandnak nem kell. Remélem egy értelmes játékos se kell majd nekik, és hozzák stabilan a 4-5 győzelmet évente, meg megint remélem, h nem kell Deckert ezüstfeketében látni. Sőt még jobban remélem, h senkinek se kell majd, és megmarad nálunk, mert nekünk olyanokkal is jól megy akik igazából tökbénák és csak a ferrarivásárlás motiválja őket...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jól eladta magátWyatt
Hát ettől függetlenül kétlem , hogy ne vinni el egy WR needes csapat. Pl. ColtsToca
Persze, de szerintem azért milliókkal jobb szerződésre lett volna kilátása a meccs előtt vagy egy jó meccsel 😊

több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
szerintem Decker az a játékos akinek tök mindegy, ki az irányítója, csak vehessen magának minden héten 2 új Ferrarit 😀
szóval, minta játékosok 90%-a 😀
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem 100 hszt emeljetek egymásra, jó nagy piramist kéne csinálni.szaba
Főleg telefonon kellemes így olvasni...

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Számomra is egyértelmű, hogy Decker meg fogja kapni a #1WR fizetést, és nem feltétlen lesz az rossz bolt, csupán a kijelentés azon részére reagáltam, hogy meglepne ha mindez Indy-ben történne. Cserébe nem bánnám.

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 474
Szerintem 100 hszt emeljetek egymásra, jó nagy piramist kéne csinálni.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 224 — Vikings fan
Jól eladta magátWyatt
Hát ettől függetlenül kétlem , hogy ne vinni el egy WR needes csapat. Pl. ColtsToca
rossz példa, mert mifelénk tudják, hogy ha egy elkapó jól dolgozik Manninggel, az önmagában csalóka 😀Höri
ezen agyaltam én is, hogy hozzánk ne jöjjön no1 WR fizetésért, mert szerintem nem ér annyit. Btw. egy elit qb eléggé meg tudja az ember számait dobni.

Achtung, nagy szakértést követtem el.Amadeus91
Decker szvsz már Tebow mellett sem volt rossz akkor is csapta topp elkapója volt pedig ...Toca
PM nélkül 612* yardot lapátolt össze, arra nem jár elit fizetés.

*718 yard, 2 év alatt.Amadeus91
Nem arra fog nagy pénz kapni, hanem az előző 2 1000 yardos szezonjára. Viszont az hogy Tebow/Ortonnal is értelmes számokat hozott azt támaszthatja alá, hogy nem csak PM zsenijén él meg.
2500 yardot passzoltak 11-ben, ebből 610et kapott el ő.
Ha már a Denverből PM miatt előlépő elkapókról játékosokról beszélünk nekem Moreno vagy Julius Thomas sokkal rizikósabb mint Decker, mondjuk utóbbi tán nem FA.Toca
ez elmondható a komplett denveri elkapógárdára. Azóta vannak értelmes számok, normális teljesítmény, amióta PM (egy jó fal mögül) dobál nekik. Nincs köztük egy A.J. Green, AJ80, Megatron sem, hogy nagyanyámmal a zsebben is hozzanak 1000 yardot egy évben. Direkt megnéztem most a komment írásakor az aktuális rosteren, hogy kik voltak azok akik PM előtt is ott voltak már és mit produkáltak, se Thomas (egyik se a kettőből ), se Decker nem hozott no1 WR számokat.
Amúgy egyetértek veled, hogy úgy is lesz majd aki túlfizeti pl. Deckert (csak ne mi legyünk azok) azért, mert egy elit közeg felhúzta a számait, láttunk ilyet tavaly is pl. Kruger.Amadeus91
BeyBeynek és Deckernek nem is volt QBja előtte. Előbbi pl. kivételes elkapó, szerintem PM nélkül is elit mióta kinőtte, hogy nem dob el minden labdát.
Decker meg szerintem teljesen jó elkapó lehet, senki nem hasonlította Greenjez vagy Megatronhoz én olyan Garcon szintű WRnek tartom, aki elég sok csapatba el kell. Persze nem kell túlfizetni.
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Jól eladta magátWyatt
Hát ettől függetlenül kétlem , hogy ne vinni el egy WR needes csapat. Pl. ColtsToca
rossz példa, mert mifelénk tudják, hogy ha egy elkapó jól dolgozik Manninggel, az önmagában csalóka 😀Höri
ezen agyaltam én is, hogy hozzánk ne jöjjön no1 WR fizetésért, mert szerintem nem ér annyit. Btw. egy elit qb eléggé meg tudja az ember számait dobni.

Achtung, nagy szakértést követtem el.Amadeus91
Decker szvsz már Tebow mellett sem volt rossz akkor is csapta topp elkapója volt pedig ...Toca
PM nélkül 612* yardot lapátolt össze, arra nem jár elit fizetés.

*718 yard, 2 év alatt.Amadeus91
Nem arra fog nagy pénz kapni, hanem az előző 2 1000 yardos szezonjára. Viszont az hogy Tebow/Ortonnal is értelmes számokat hozott azt támaszthatja alá, hogy nem csak PM zsenijén él meg.
2500 yardot passzoltak 11-ben, ebből 610et kapott el ő.
Ha már a Denverből PM miatt előlépő elkapókról játékosokról beszélünk nekem Moreno vagy Julius Thomas sokkal rizikósabb mint Decker, mondjuk utóbbi tán nem FA.Toca
ez elmondható a komplett denveri elkapógárdára. Azóta vannak értelmes számok, normális teljesítmény, amióta PM (egy jó fal mögül) dobál nekik. Nincs köztük egy A.J. Green, AJ80, Megatron sem, hogy nagyanyámmal a zsebben is hozzanak 1000 yardot egy évben. Direkt megnéztem most a komment írásakor az aktuális rosteren, hogy kik voltak azok akik PM előtt is ott voltak már és mit produkáltak, se Thomas (egyik se a kettőből ), se Decker nem hozott no1 WR számokat.
Amúgy egyetértek veled, hogy úgy is lesz majd aki túlfizeti pl. Deckert (csak ne mi legyünk azok) azért, mert egy elit közeg felhúzta a számait, láttunk ilyet tavaly is pl. Kruger.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 224 — Vikings fan
Jól eladta magátWyatt
Hát ettől függetlenül kétlem , hogy ne vinni el egy WR needes csapat. Pl. ColtsToca
rossz példa, mert mifelénk tudják, hogy ha egy elkapó jól dolgozik Manninggel, az önmagában csalóka 😀Höri
ezen agyaltam én is, hogy hozzánk ne jöjjön no1 WR fizetésért, mert szerintem nem ér annyit. Btw. egy elit qb eléggé meg tudja az ember számait dobni.

Achtung, nagy szakértést követtem el.Amadeus91
Decker szvsz már Tebow mellett sem volt rossz akkor is csapta topp elkapója volt pedig ...Toca
PM nélkül 612* yardot lapátolt össze, arra nem jár elit fizetés.

*718 yard, 2 év alatt.Amadeus91
Nem arra fog nagy pénz kapni, hanem az előző 2 1000 yardos szezonjára. Viszont az hogy Tebow/Ortonnal is értelmes számokat hozott azt támaszthatja alá, hogy nem csak PM zsenijén él meg.
2500 yardot passzoltak 11-ben, ebből 610et kapott el ő.
Ha már a Denverből PM miatt előlépő elkapókról játékosokról beszélünk nekem Moreno vagy Julius Thomas sokkal rizikósabb mint Decker, mondjuk utóbbi tán nem FA.
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Jól eladta magátWyatt
Hát ettől függetlenül kétlem , hogy ne vinni el egy WR needes csapat. Pl. ColtsToca
rossz példa, mert mifelénk tudják, hogy ha egy elkapó jól dolgozik Manninggel, az önmagában csalóka 😀Höri
ezen agyaltam én is, hogy hozzánk ne jöjjön no1 WR fizetésért, mert szerintem nem ér annyit. Btw. egy elit qb eléggé meg tudja az ember számait dobni.

Achtung, nagy szakértést követtem el.Amadeus91
Decker szvsz már Tebow mellett sem volt rossz akkor is csapta topp elkapója volt pedig ...Toca
PM nélkül 612* yardot lapátolt össze, arra nem jár elit fizetés.

*718 yard, 2 év alatt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 224 — Vikings fan
Jól eladta magátWyatt
Hát ettől függetlenül kétlem , hogy ne vinni el egy WR needes csapat. Pl. ColtsToca
rossz példa, mert mifelénk tudják, hogy ha egy elkapó jól dolgozik Manninggel, az önmagában csalóka 😀Höri
ezen agyaltam én is, hogy hozzánk ne jöjjön no1 WR fizetésért, mert szerintem nem ér annyit. Btw. egy elit qb eléggé meg tudja az ember számait dobni.

Achtung, nagy szakértést követtem el.Amadeus91
Decker szvsz már Tebow mellett sem volt rossz akkor is csapta topp elkapója volt pedig ...
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Jól eladta magátWyatt
Hát ettől függetlenül kétlem , hogy ne vinni el egy WR needes csapat. Pl. ColtsToca
rossz példa, mert mifelénk tudják, hogy ha egy elkapó jól dolgozik Manninggel, az önmagában csalóka 😀Höri
ezen agyaltam én is, hogy hozzánk ne jöjjön no1 WR fizetésért, mert szerintem nem ér annyit. Btw. egy elit qb eléggé meg tudja az ember számait dobni.

Achtung, nagy szakértést követtem el.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 474
Jól eladta magátWyatt
Hát ettől függetlenül kétlem , hogy ne vinni el egy WR needes csapat. Pl. ColtsToca
rossz példa, mert mifelénk tudják, hogy ha egy elkapó jól dolgozik Manninggel, az önmagában csalóka 😀Höri
Garcon?
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jól eladta magátWyatt
Hát ettől függetlenül kétlem , hogy ne vinni el egy WR needes csapat. Pl. ColtsToca
rossz példa, mert mifelénk tudják, hogy ha egy elkapó jól dolgozik Manninggel, az önmagában csalóka 😀

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Adam Caplan ‏@caplannfl 9 p
Today marks the first day all #NFL teams can begin to release or waive players. Players with 4 seasons of credit are not subject to waivers.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 224 — Vikings fan
Jól eladta magátWyatt
Hát ettől függetlenül kétlem , hogy ne vinni el egy WR needes csapat. Pl. Colts
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jól eladta magát

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet 1 min
From my #NFLGameDay hit: #Broncos WR Eric Decker will hit the FA market. Team fears they may lose him. They view him as a No. 2
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Davis meg egy átlagos CB átlagfeletti méretekkel, lélekben pezsgőt bontottam a távozására. Coltsban azért jobban játszik, azt meg kell hagyni.Geeri
Átlag feletti méret?
Height: 5 ft 11 in (1.80 m) Weight: 204 lb (93 kg)dugo1993
átlag feletti atletikusság, close enoughHöri
Ezt benéztem rendesen. 😮

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Davis meg egy átlagos CB átlagfeletti méretekkel, lélekben pezsgőt bontottam a távozására. Coltsban azért jobban játszik, azt meg kell hagyni.Geeri
Átlag feletti méret?
Height: 5 ft 11 in (1.80 m) Weight: 204 lb (93 kg)dugo1993
átlag feletti atletikusság, close enough

több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Davis meg egy átlagos CB átlagfeletti méretekkel, lélekben pezsgőt bontottam a távozására. Coltsban azért jobban játszik, azt meg kell hagyni.Geeri
Átlag feletti méret?
Height: 5 ft 11 in (1.80 m) Weight: 204 lb (93 kg)

több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
a piac számára lehet ezek a legszexibb nevek, de ha már hápogás akkor én is beállok sorba:
kiváncsi lennék, hogy hány Colts drukker választaná Vontae maradását Bethea kárára - úgy hogy utóbbi nem is listás. Spoiler: nem sokHöri
Bethea a liga 10 legalulértékeltebb játékosainak egyike.szaba
Davis meg egy átlagos CB átlagfeletti méretekkel, lélekben pezsgőt bontottam a távozására. Coltsban azért jobban játszik, azt meg kell hagyni.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 474
a piac számára lehet ezek a legszexibb nevek, de ha már hápogás akkor én is beállok sorba:
kiváncsi lennék, hogy hány Colts drukker választaná Vontae maradását Bethea kárára - úgy hogy utóbbi nem is listás. Spoiler: nem sokHöri
Bethea a liga 10 legalulértékeltebb játékosainak egyike.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a piac számára lehet ezek a legszexibb nevek, de ha már hápogás akkor én is beállok sorba:
kiváncsi lennék, hogy hány Colts drukker választaná Vontae maradását Bethea kárára - úgy hogy utóbbi nem is listás. Spoiler: nem sok