Szabadügynökpiac 2018

39 feliratkozó

több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Soliai hogy lehet alacsonyabban mint Starks? Kb ugyanaz a teljesítmény, egy kicsit más stílus, de ami ennél sokkal fontosabb: koruk megegyezik, de Starksnál ebből kettővel több az NFL-ben. Szerintem sokkal kevesebb van már benne. És talán futás ellen sem olyan jó.

A másik, hogy a listán szereplő játékosok közül max 5-6 nem lesz visszaigazolva\tagelve. Igaz ez erőssen szerintem de ők azok: Byrd,Albert,Joseph, Decker, Mack, Starks. A többieknél úgy látom, hogy vagy nincs alternatívájuk csapaton belül, vagy nagy a csapatuk költekezési lehetősége, vagy trade által került a csapathoz idén.

Én az igazi FA aranybányának az egy sorral hátrébb elhelyezkedő játékosokat tartom, ár érték arányban ott lehet igazán nagy fogást csinálni, meg igazán nagy melléfogást is lásd: Wheeler+Elerbe .😀Geeri
Jó hát írtak egy kb listát. Valszeg minden csapat tudna hápogni, hogy miért nincs feljebb egy játékosa (Talib pl csak a 4. a CB-knél), aztán meg az lesz a baj, hogy miért költöttek rá ennyit 😀Wyatt
Én még arra tudok gondolni, hogy Soliai visszaigazolását biztosabbnak gondolják. Mert másképp hülyének lett bélyegezve a Phins, Starks idén csak csere volt.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Soliai hogy lehet alacsonyabban mint Starks? Kb ugyanaz a teljesítmény, egy kicsit más stílus, de ami ennél sokkal fontosabb: koruk megegyezik, de Starksnál ebből kettővel több az NFL-ben. Szerintem sokkal kevesebb van már benne. És talán futás ellen sem olyan jó.

A másik, hogy a listán szereplő játékosok közül max 5-6 nem lesz visszaigazolva\tagelve. Igaz ez erőssen szerintem de ők azok: Byrd,Albert,Joseph, Decker, Mack, Starks. A többieknél úgy látom, hogy vagy nincs alternatívájuk csapaton belül, vagy nagy a csapatuk költekezési lehetősége, vagy trade által került a csapathoz idén.

Én az igazi FA aranybányának az egy sorral hátrébb elhelyezkedő játékosokat tartom, ár érték arányban ott lehet igazán nagy fogást csinálni, meg igazán nagy melléfogást is lásd: Wheeler+Elerbe .😀Geeri
Jó hát írtak egy kb listát. Valszeg minden csapat tudna hápogni, hogy miért nincs feljebb egy játékosa (Talib pl csak a 4. a CB-knél), aztán meg az lesz a baj, hogy miért költöttek rá ennyit 😀

több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
(....)
A másik, hogy a listán szereplő játékosok közül max 5-6 nem lesz visszaigazolva\tagelve. Igaz ez erőssen szerintem de ők azok: Byrd,Albert,Joseph, Decker, Mack, Starks. A többieknél úgy látom, hogy vagy nincs alternatívájuk csapaton belül, vagy nagy a csapatuk költekezési lehetősége, vagy trade által került a csapathoz idén.(....)Geeri
Azért Orakpora ne vegyél mérget...
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Soliai hogy lehet alacsonyabban mint Starks? Kb ugyanaz a teljesítmény, egy kicsit más stílus, de ami ennél sokkal fontosabb: koruk megegyezik, de Starksnál ebből kettővel több az NFL-ben. Szerintem sokkal kevesebb van már benne. És talán futás ellen sem olyan jó.

A másik, hogy a listán szereplő játékosok közül max 5-6 nem lesz visszaigazolva\tagelve. Igaz ez erőssen szerintem de ők azok: Byrd,Albert,Joseph, Decker, Mack, Starks. A többieknél úgy látom, hogy vagy nincs alternatívájuk csapaton belül, vagy nagy a csapatuk költekezési lehetősége, vagy trade által került a csapathoz idén.

Én az igazi FA aranybányának az egy sorral hátrébb elhelyezkedő játékosokat tartom, ár érték arányban ott lehet igazán nagy fogást csinálni, meg igazán nagy melléfogást is lásd: Wheeler+Elerbe .😀

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
nfl.com top 25-ös listája :
1. Jimmy Graham, New Orleans Saints tight end
2. Greg Hardy, Carolina Panthers defensive end
3. Brian Orakpo, Washington Redskins linebacker
4. Jairus Byrd, Buffalo Bills safety
5. T.J. Ward, Cleveland Browns safety
6. Alterraun Verner, Tennessee Titans cornerback
7. Branden Albert, Kansas City Chiefs left tackle
8. Michael Johnson, Cincinnati Bengals defensive end
9. Lamarr Houston, Oakland Raiders defensive end
10. Brent Grimes, Miami Dolphins cornerback
11. Eugene Monroe, Baltimore Ravens left tackle
12. Vontae Davis, Indianapolis Colts cornerback
13. Linval Joseph, New York Giants defensive tackle
14. Jason Hatcher, Dallas Cowboys defensive tackle
15. Jared Veldheer, Oakland Raiders left tackle
16. Aqib Talib, New England Patriots cornerback
17. Dominique Rodgers-Cromartie, Denver Broncos cornerback
18. Alex Mack, Cleveland Browns center
19. Eric Decker, Denver Broncos wide receiver
20. Michael Bennett, Seattle Seahawks defensive end
21. B.J. Raji, Green Bay Packers defensive tackle
22. Sam Shields, Green Bay Packers cornerback
23. Walter Thurmond, Seattle Seahawks cornerback
24. Donald Butler, San Diego Chargers linebacker
25. Randy Starks, Miami Dolphins defensive tackle

Izgalmas kis piacozás lesz😊
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Melyik a legjobb oldal ahol a 2014es szabadügynökök vannak felsorolva? Lehetőleg lehessen választani csapatonkénti és posztonkénti lebontást is, meg valami erősorrend sem lenne baj a játékosok között.
Sokat kértem? 😊Bazzani
 www.profootballfocus.com/blog/2014/01/01/2014-free-agent-quarterbacks/
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Melyik a legjobb oldal ahol a 2014es szabadügynökök vannak felsorolva? Lehetőleg lehessen választani csapatonkénti és posztonkénti lebontást is, meg valami erősorrend sem lenne baj a játékosok között.
Sokat kértem? 😊Bazzani
 www.spotrac.com/free-agents/nfl/
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Olyan nem kell.
Azt majd én megítélem. 😊

több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Melyik a legjobb oldal ahol a 2014es szabadügynökök vannak felsorolva? Lehetőleg lehessen választani csapatonkénti és posztonkénti lebontást is, meg valami erősorrend sem lenne baj a játékosok között.
Sokat kértem? 😊Bazzani
kihagytad h legyen olyan opció is h aszerint rakja sorba őket h mennyire lennének jók a lionsba

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Melyik a legjobb oldal ahol a 2014es szabadügynökök vannak felsorolva? Lehetőleg lehessen választani csapatonkénti és posztonkénti lebontást is, meg valami erősorrend sem lenne baj a játékosok között.
Sokat kértem? 😊

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
legrosszabb cap helyzettel bírók 2014-re:
Dallas, New Orleans, Pittsburgh

 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24382087/agents-take-worst-salary-caps-cowboys-saints-steelers-lead-way

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
Lo gi kus.Sobri Jóska
empty taxi

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Lo gi kus.Sobri Jóska


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A még csapattal nem rendelkező UDFAk listája.
iktriad
UFA-k? 😊szaba
Jogos. Javítva.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
2011.
Ez csak a te teoriad. Legalabb alatamaszthatnad valamivel.
Meglatasom szerint mindossze annyi tortent, h abban az evben elhagyta a Colts-t az evtizedes josorsa, de a kis kisiklas utan halistennek ugy nez ki, csak visszatalalt a szerencse osvenyere a banda.
Ha ez neked tul szofisztikalt valasz lenne akkor: igen, ennyire szarok voltunk. Kene jobb bizonyitek erre, mint az Indy 2011es alapszakaszmeccseinek vegeredmenye ?MMMS
Én is így gondoltam.
2011.

Egy magyarázat erejét nem olcsósága vagy drágasága adja.
A sznobok hiszik csak, hogy olcsó húsnak híg a leve.
Valójában holmi szaros kis sérülés tényleg csak mégjobban motiválta volna, ergo te is kikövetkeztethetted, hogy orbitális komoly sérülése volt, melynek dacára Tebow maradt, nem pedig kihagyott egy évet, vagy nagydobra verte volna iszonyatos sérülését, körbehaknizva vele a médiát, vagy rohangászott volna mindenféle orvosokhoz.
Biztos erre is tudsz példát a 2011-es évből akár.Sobri Jóska
Mondom legalabb vmivel alatamaszthatnad a teoriad.
Nem tudok, fogalmam sincs mirol beszelsz. Ez milyen sportag ?MMMS
Alátámasztottam: ha egészséges vagy csak kicsit sérült lett volna simán győzött volna. Mivel nem nyert, nem lehetett még csak 20%-os sem.
Lo gi kus.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért Winston nem vészes a 29 évével, sőt.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egy
Tim Tebow
Ahmad Bradshaw, Michael Turner
Brandon Lloyd, Randy Moss
Dallas Clark
Eric Winston, Brandon Moore, Dan Koppen, Ryan Lilja, Jared Gaither

Israel Idonije, Sione Po'uha, Richard Seymour, John Abraham
Daryl Smith, Nick Barnett, Michael Boley
Sheldon Brown, Quintin Mikell, Kerry Rhodes, Stanford Routt
Csapat nem biztos, hogy kikapna a Jaguarstól mondjukWyatt
Tebowt leszámítva ez egy madden08 all-star team, 2013-ban nem támaszkodnék rájuk 😀

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
lilja visszavonult, gaither rokkantnyugdijas, a tobbi nem kell sehova. mitol jok ?MMMS
Mert jó a nevük... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Egy
Tim Tebow
Ahmad Bradshaw, Michael Turner
Brandon Lloyd, Randy Moss
Dallas Clark
Eric Winston, Brandon Moore, Dan Koppen, Ryan Lilja, Jared Gaither

Israel Idonije, Sione Po'uha, Richard Seymour, John Abraham
Daryl Smith, Nick Barnett, Michael Boley
Sheldon Brown, Quintin Mikell, Kerry Rhodes, Stanford Routt
Csapat nem biztos, hogy kikapna a Jaguarstól mondjukWyatt
Az offense elég gyengus(futás -Timmy- ellen szerintem hatékonyak leszünk, Clark és Moss meg elég öreg), a D már viszont tényleg problémásabb feladat lenne nekünk.iktriad
Emögött a fal mögött a két futó és Timmy fut eleget, az elkapók pedig ellesznek dísznek 😀Wyatt
Ha csak dísznek lesznek, akkor lehet 7-8 embert a boxba rakni futás ellen, azt meg nem hiszem, hogy Timmyék megoldják (Turner pl. már elég öreg). 😀
Az O-fal viszont tényleg nem rossz, sőt.iktriad
lilja visszavonult, gaither rokkantnyugdijas, a tobbi nem kell sehova. mitol jok ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 474
A még csapattal nem rendelkező UDFAk listája.
iktriad
UFA-k? 😊
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
2011.
Ez csak a te teoriad. Legalabb alatamaszthatnad valamivel.
Meglatasom szerint mindossze annyi tortent, h abban az evben elhagyta a Colts-t az evtizedes josorsa, de a kis kisiklas utan halistennek ugy nez ki, csak visszatalalt a szerencse osvenyere a banda.
Ha ez neked tul szofisztikalt valasz lenne akkor: igen, ennyire szarok voltunk. Kene jobb bizonyitek erre, mint az Indy 2011es alapszakaszmeccseinek vegeredmenye ?MMMS
Én is így gondoltam.
2011.

Egy magyarázat erejét nem olcsósága vagy drágasága adja.
A sznobok hiszik csak, hogy olcsó húsnak híg a leve.
Valójában holmi szaros kis sérülés tényleg csak mégjobban motiválta volna, ergo te is kikövetkeztethetted, hogy orbitális komoly sérülése volt, melynek dacára Tebow maradt, nem pedig kihagyott egy évet, vagy nagydobra verte volna iszonyatos sérülését, körbehaknizva vele a médiát, vagy rohangászott volna mindenféle orvosokhoz.
Biztos erre is tudsz példát a 2011-es évből akár.Sobri Jóska
Mondom legalabb vmivel alatamaszthatnad a teoriad.
Nem tudok, fogalmam sincs mirol beszelsz. Ez milyen sportag ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy
Tim Tebow
Ahmad Bradshaw, Michael Turner
Brandon Lloyd, Randy Moss
Dallas Clark
Eric Winston, Brandon Moore, Dan Koppen, Ryan Lilja, Jared Gaither

Israel Idonije, Sione Po'uha, Richard Seymour, John Abraham
Daryl Smith, Nick Barnett, Michael Boley
Sheldon Brown, Quintin Mikell, Kerry Rhodes, Stanford Routt
Csapat nem biztos, hogy kikapna a Jaguarstól mondjukWyatt
Az offense elég gyengus(futás -Timmy- ellen szerintem hatékonyak leszünk, Clark és Moss meg elég öreg), a D már viszont tényleg problémásabb feladat lenne nekünk.iktriad
Emögött a fal mögött a két futó és Timmy fut eleget, az elkapók pedig ellesznek dísznek 😀Wyatt
Ha csak dísznek lesznek, akkor lehet 7-8 embert a boxba rakni futás ellen, azt meg nem hiszem, hogy Timmyék megoldják (Turner pl. már elég öreg). 😀
Az O-fal viszont tényleg nem rossz, sőt.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy
Tim Tebow
Ahmad Bradshaw, Michael Turner
Brandon Lloyd, Randy Moss
Dallas Clark
Eric Winston, Brandon Moore, Dan Koppen, Ryan Lilja, Jared Gaither

Israel Idonije, Sione Po'uha, Richard Seymour, John Abraham
Daryl Smith, Nick Barnett, Michael Boley
Sheldon Brown, Quintin Mikell, Kerry Rhodes, Stanford Routt
Csapat nem biztos, hogy kikapna a Jaguarstól mondjukWyatt
Az offense elég gyengus(futás -Timmy- ellen szerintem hatékonyak leszünk, Clark és Moss meg elég öreg), a D már viszont tényleg problémásabb feladat lenne nekünk.iktriad
Emögött a fal mögött a két futó és Timmy fut eleget, az elkapók pedig ellesznek dísznek 😀

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
ezt en sem vitatom. o inkabb szereti a csapatat istenesen leszopatni. es mikor ? amikor a legjobban kene h jojjon tole a jo jatek. pedig itt meg edzo is, palya is es meg playbook is volt 😕
 scores.espn.go.com/nfl/recap?gameId=320114017MMMS
Sérült volt.
Különben nyertek volna, evidens.

Amúgy ez melyik év volt?
Melyben egy csapat direkt meccseket veszített el, jobb draftpozícióért?
Vagy ez csak legenda, tényleg ennyire ergyák lettek volna?Sobri Jóska
Persze persze olcso magyarazat. Ha Tebow tenyleg Tebow lenne holmi szaros kis serules csak megjobban motivalta volna, hogy kapitalis gyozelemre vezesse a csapatat. A vegeredmenyt ismerjuk, a kovetkeztetest levonta mindenki.

2011.
Ez csak a te teoriad. Legalabb alatamaszthatnad valamivel.
Meglatasom szerint mindossze annyi tortent, h abban az evben elhagyta a Colts-t az evtizedes josorsa, de a kis kisiklas utan halistennek ugy nez ki, csak visszatalalt a szerencse osvenyere a banda.
Ha ez neked tul szofisztikalt valasz lenne akkor: igen, ennyire szarok voltunk. Kene jobb bizonyitek erre, mint az Indy 2011es alapszakaszmeccseinek vegeredmenye ?MMMS
Én is így gondoltam.
2011.

Egy magyarázat erejét nem olcsósága vagy drágasága adja.
A sznobok hiszik csak, hogy olcsó húsnak híg a leve.
Valójában holmi szaros kis sérülés tényleg csak mégjobban motiválta volna, ergo te is kikövetkeztethetted, hogy orbitális komoly sérülése volt, melynek dacára Tebow maradt, nem pedig kihagyott egy évet, vagy nagydobra verte volna iszonyatos sérülését, körbehaknizva vele a médiát, vagy rohangászott volna mindenféle orvosokhoz.
Biztos erre is tudsz példát a 2011-es évből akár.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy
Tim Tebow
Ahmad Bradshaw, Michael Turner
Brandon Lloyd, Randy Moss
Dallas Clark
Eric Winston, Brandon Moore, Dan Koppen, Ryan Lilja, Jared Gaither

Israel Idonije, Sione Po'uha, Richard Seymour, John Abraham
Daryl Smith, Nick Barnett, Michael Boley
Sheldon Brown, Quintin Mikell, Kerry Rhodes, Stanford Routt
Csapat nem biztos, hogy kikapna a Jaguarstól mondjukWyatt
Az offense elég gyengus(futás -Timmy- ellen szerintem hatékonyak leszünk, Clark és Moss meg elég öreg), a D már viszont tényleg problémásabb feladat lenne nekünk.