Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
a hivatalos 21 fős UDFA lista:
Stephen SKelton, TE, Forham
Jared Campbell, S, Miami
(ki találja ki, hogy miért emelem ki őket? 😊)

Northern Arizona WR Daiveun Curry-Chapman
Fresno State CB Desia Dunn
Baylor P Derek Epperson
Wofford S Tommy Irvin
Elon WR Sean Jeffcoat
Florida LB Duke Lemmens
Kentucky DT Ricky Lumpkin
Oklahoma T Eric Mensik
Syracuse CB Da’Mon Merkerson
Oregon State WR Aaron Nichols
UMass G Greg Niland
USC C Kris O’Dowd
Kansas State RB William Powell
BYU S Andrew Rich
Florida State LB Kendall Smith
BYU T Jason Speredon
Kansas T Brad Thorson
N.C. State G Jake Vermiglio
Michigan State T D.J. YoungFucu
tesók?
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
a hivatalos 21 fős UDFA lista:
Stephen SKelton, TE, Forham
Jared Campbell, S, Miami
(ki találja ki, hogy miért emelem ki őket? 😊)

Northern Arizona WR Daiveun Curry-Chapman
Fresno State CB Desia Dunn
Baylor P Derek Epperson
Wofford S Tommy Irvin
Elon WR Sean Jeffcoat
Florida LB Duke Lemmens
Kentucky DT Ricky Lumpkin
Oklahoma T Eric Mensik
Syracuse CB Da’Mon Merkerson
Oregon State WR Aaron Nichols
UMass G Greg Niland
USC C Kris O’Dowd
Kansas State RB William Powell
BYU S Andrew Rich
Florida State LB Kendall Smith
BYU T Jason Speredon
Kansas T Brad Thorson
N.C. State G Jake Vermiglio
Michigan State T D.J. Young



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Somers: Hearing there has been progress in Eagles-Cardinals trade talks for Kolb. Don't know more than that.
Haladnak a tárgyalások, lehet hogy már 2 elsőköröst kérünk. 😀

Közben Orton a Dolphinssal tárgyal.


több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Somers: One reason Cards might have Kolb rated over Orton. Orton rating on third-down last year was 58, 14th in AFC.
plusz még egy adat: he also only completed 43% of his passes in the Red Zone

oké nem volt mellette egy Fitz, de akkor is, nálunk pont ezek amik kellenek, viszont Kolbért még a DRC+2. kört is sokallomFucu
Én egy az egyben odaadnám és még mi járnánk jól. DRC tavaly szar volt ugyan, de egy gyenge szezon bárkinek becsúszhat. Emiatt hülyeség lenne leírni őt. Jöjjön csak hozzánk, és durván alázni fogunk 😀
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Somers: One reason Cards might have Kolb rated over Orton. Orton rating on third-down last year was 58, 14th in AFC.
plusz még egy adat: he also only completed 43% of his passes in the Red Zone

oké nem volt mellette egy Fitz, de akkor is, nálunk pont ezek amik kellenek, viszont Kolbért még a DRC+2. kört is sokallom



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
na Eagles fanok,nekünk azt kell mondani,hogy bizony megéri az árát Kolb 😂 (am k*rvára nem 😀,de lehet,hogy pont az irreális elvárások miatt marad a nyakunkon)

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Pofátlan bizony.Ortonnal jobban járnátok az tény.
Pofátlan ezt még én is elismerem. De egyenlőre úgy néz ki, hogy DRC + 2. kört adnátok ti, ami még mindig hatalmas ár. Én attól tartok, hogy ez a nagy ár lesz az mi miatt a nyakunkon marad Kóbi.Shawn84
Rég alá kellett vna írni ennyiért. :mad:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Kolb ára arcpirító...Ortonért kell menni...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Azért Whiz mondatát nem értem QB ügyben.
Vajon kire vadászik?
FUCU neked mi a véleményed? Skelton lesz a kezdő? Lehet hogy ők nem látnak benne akkora potenciált mint mi?silent7939
csak annyi hogy kivárnak, nem akarnak elhamarkodottan dönteni.
szerintem most ostromolják Bulger ügynökét, meg rákérdeztem Hasselbeckre is (aki ugye megegyezett a Titans-el). Ebből gyanúsan Orton vagy Kolb lesz. De Kolbászért a DRC+1. kör az pofátlan kérés.

Nem tudom ki fog kezdeni. Szeretném azt látni, hogy Skelton fejlődött annyit, hogy elnavigálja normálisan a támadókat. Biztos, hogy látnak benne potenciált, különben nem mondaná minden edző amikor megkérdezik őket Skeltonról

A hírek szerint megegyeztünk Jeff King-el, aki egy igazi blokkoló TE (ex Pantherses). Tapasztalt játékos, három éves szerződést kötünk vele
A másik hír, hogy Ben Graham is megegyezett a csapattal és így továbbra is nálunk fog játszani. Örülünk Vincent!Fucu
Pofátlan ezt még én is elismerem. De egyenlőre úgy néz ki, hogy DRC + 2. kört adnátok ti, ami még mindig hatalmas ár. Én attól tartok, hogy ez a nagy ár lesz az mi miatt a nyakunkon marad Kóbi.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Azért Whiz mondatát nem értem QB ügyben.
Vajon kire vadászik?
FUCU neked mi a véleményed? Skelton lesz a kezdő? Lehet hogy ők nem látnak benne akkora potenciált mint mi?silent7939
csak annyi hogy kivárnak, nem akarnak elhamarkodottan dönteni.
szerintem most ostromolják Bulger ügynökét, meg rákérdeztem Hasselbeckre is (aki ugye megegyezett a Titans-el). Ebből gyanúsan Orton vagy Kolb lesz. De Kolbászért a DRC+1. kör az pofátlan kérés.

Nem tudom ki fog kezdeni. Szeretném azt látni, hogy Skelton fejlődött annyit, hogy elnavigálja normálisan a támadókat. Biztos, hogy látnak benne potenciált, különben nem mondaná minden edző amikor megkérdezik őket Skeltonról

A hírek szerint megegyeztünk Jeff King-el, aki egy igazi blokkoló TE (ex Pantherses). Tapasztalt játékos, három éves szerződést kötünk vele
A másik hír, hogy Ben Graham is megegyezett a csapattal és így továbbra is nálunk fog játszani. Örülünk Vincent!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Állítólag az Eagles 1. kört kér DRC mellé, ti eddig DRC+2. kört ajánlottatok

több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Azért Whiz mondatát nem értem QB ügyben.
Vajon kire vadászik?
FUCU neked mi a véleményed? Skelton lesz a kezdő? Lehet hogy ők nem látnak benne akkora potenciált mint mi?
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
...Derek Anderson el lesz küldve.Fucu
na véééégre! 😀

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Délutánból este lett és nem is lesz olyan részletes mint terveztem

- a játékosok megjelentek az edzőközpontban, az első Richard Bartel volt az első aki megjelent. Utána Mike Leach, Skelton érkezett, de Dockett is befutott. A kntiek szerint nehéz számolni ki van és ki nem mert van egy hátsó bejárat ami a riporterek elkerülése miatt van sok játékos azt használja.
- Whiz sajtótájékoztatót tartott a szokásos hangulatban 😊
Kezdetnek elmondta, hogy jó minden újságírót újra látnia, erre valaki visszakérdezett, hogy mindenkit? a válasz: majdnem mindenkit 😊
a másik aranyköpése: szerinte John Lott örül legjobban, hogy a játékosok edzhetnek újra mert így nem egyedül kell kondiznia az edzőteremben, van kihez beszélnie 😊
Érdemben annyit mondott, hogy több szálon is keresnek irányítót és hogy nagyon meglepődne ha ebben az ügyben ma történne előrelépés. Azt is mondta, hogy jó lenne ha 70 szerződés alatt álló játékossal indulna el az edzőtábor szombaton Flagstaff-ben.
- Ahogy az várható Gerald Hayes és Derek Anderson el lesz küldve. Előbbi pénzügyi okok miatt, utóbbi meg... azt tudjuk 😊 Joey Porter is esélyes egy cut-ra, de az övé attól függ, hogy miként alakul a FA.
- A reggeli UDFA adag mellé jöttek még páran
Sean Jeffcoat (WR, Elon)
Jake Vermiglio (OT, NC State)
Eric Mensik (OT, Oklahoma)
Ricky Lumpkin (DT, Kentucky)
Duke Lemmens (DE, Florida)

A Pat Devlin-es hír pletyka volt, mert a srác a Dolphins-t választotta, így Max Hall még versenyben maradt



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
Viszont pörögnek az események. délután írok kicsit bővebb infókatFucu
szuppper, köszi 😊

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
NAVÉÉÉGRE EGY JÓÓÓ HÍÍÍÍR!!! 😀

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Na az UDFA pletykák máris elindultak, hivatalosan ma 16:01-kor írhatnak alá
a hírek szerint velük egyeztünk meg eddig:
Davieun Curry-Chapman (WR, Northern Arizona)
Pat Devlin (QB, Delaware)
DJ Young (OL, Michigan State)
Kristofer O’Dowd (OL, USC)
Andrew Rich (S, BYU)

Devlin-ről és O'Dowd-ról már hallottam a többiekről nem.
Höri írt róluk pár sort (és a többi csapat választottjáról is):
http://nflscout.blogter.hu/474946/holtszezon_naplo_1_resz



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pat Devlin a fedélzeten. A QB probléma meg is van oldva.iktriad
ez még koránt sem biztos, főleg nem az hogy a QB probléma megoldva 😉

Viszont pörögnek az események. délután írok kicsit bővebb infókat

Az biztos, hogy a játékosok Csütörtökön kell hogy jelentkezzenek Tempében a főhadiszálláson. Pénteken fizikai felmérők, majd utazás Flagstaff-be az edzőtáborba. Első edzés szombat délután (és valószínűleg lesz egy vasárnap is)Fucu
A "QB probléma megoldva" dolog egy ironikus megjegyzés volt a részemről(tudtam hogy kellett volna oda 1 ilyen 😊 ) . Amúgy lehet Favre érkezése is benne van a pakliban, bár az öreg szavatossága szerintem tavaly végleg lejárt....
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Pat Devlin a fedélzeten. A QB probléma meg is van oldva.iktriad
ez még koránt sem biztos, főleg nem az hogy a QB probléma megoldva 😉

Viszont pörögnek az események. délután írok kicsit bővebb infókat

Az biztos, hogy a játékosok Csütörtökön kell hogy jelentkezzenek Tempében a főhadiszálláson. Pénteken fizikai felmérők, majd utazás Flagstaff-be az edzőtáborba. Első edzés szombat délután (és valószínűleg lesz egy vasárnap is)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pat Devlin a fedélzeten. A QB probléma meg is van oldva.
több mint 13 éve
Cards 136 — Cardinals fan
A pangás közepette megvan az új CBA 😊
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
Gyerekek, óriási farkasfalka összecsapás volt ma a Margitszigeten! Sajnos kikapott a Budapest Wolves a Beograd Vukoki-tól a VI. CEFL Bowl-on, de csak egy ponttal... 33:34-re :/ óriási élmény volt, életem egyik legizgalmasabb amerikai foci meccse! 😀 igazi csemege volt, uborkaszezonban... 😉Cardinalis
...és mi van a Cardinals-szal?catattack
hát ezért írtam, hogy az "életem egyik legizgalmasabb amerikai foci meccse" 😉
...bárcsak egyszer kimehetnék egy Cardinals meccsre is! és ha az is ilyen thriller lenne, akkor szerintem én a helyszínen szívinfarktust is kapnék... 😛

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
catattack 3 520
Gyerekek, óriási farkasfalka összecsapás volt ma a Margitszigeten! Sajnos kikapott a Budapest Wolves a Beograd Vukoki-tól a VI. CEFL Bowl-on, de csak egy ponttal... 33:34-re :/ óriási élmény volt, életem egyik legizgalmasabb amerikai foci meccse! 😀 igazi csemege volt, uborkaszezonban... 😉Cardinalis
...és mi van a Cardinals-szal?
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
Gyerekek, óriási farkasfalka összecsapás volt ma a Margitszigeten! Sajnos kikapott a Budapest Wolves a Beograd Vukoki-tól a VI. CEFL Bowl-on, de csak egy ponttal... 33:34-re :/ óriási élmény volt, életem egyik legizgalmasabb amerikai foci meccse! 😀 igazi csemege volt, uborkaszezonban... 😉

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jason Wright visszavonult, ezzel kicsit tisztább lett a RB poszt, így esélyes, hogy Hightower fog sokat a ST-ben játszani

Ha lehet hihetni a híreknek akkor hamarosan lesz egyezség és beindulhat a szabad ügynök piac, érdekes resz, várjuk már nagyon



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter