Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Bradley is a fedélzeten:
Cardinals will agree to terms with LB Stewart Bradley, formerly of the Eagles.
Bradley was considered the middle linebacker of the Eagles' future after a solid 2008 campaign, but then he blew out his knee and missed the entire 2009 season. He returned for 12 games last year, but looked like a shell of himself and lost his job to seventh-round rookie Jamar Chaney. In Arizona, Bradley will be a major upgrade on starting ILB Paris Lenon if he can get back to his 2008 form.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
azért nem ennyire szar a helyzet
azért lett Kolb hozva hogy Fitz maradjon 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Jó ideje nem jártam erre, meg a hírek követésével is lemaradtam, de ez bazmeg nem semmi: -DRC -Breaston -egy 2. kör jövőre +Kolb
Tényleg már csak Fitznek kéne elmennie és le is húzhatjuk a rolót... 😕
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
vki azért bizakodik Kolb-ba?Divat
én még nem, de lehet idővel fogokFucu
legyen úgy...reméljük Fitzi örül neki! 😊

|
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
De, de akkor minek engedtétek el őket? Én sem járok a Chiefs topikba, hogy minek happolták el Haley-tFucu
nem azér járok, én szeretem Wiz-t, ő meg szereti a saját környezetét, s nosztalgikus - hogy foglamazzak finoman Easonnal kapcsolatban, mikor kiirták meccsre a frász jött rám. Én szeretném, hogy sikerüljön, mármint Wiz-nek, de jelenleg morzsákat szedeget, vagy nyári nyugdijas tábort tart, rástartolhatott volna az A classos playáinkra is, szerintem mentek volna is.....sutianap
Eason csere lesz, Dockett és Campbell mögött és kellett mert Branch távozásával megcsappant a keret. lehet itt megtáltosodik, fene tudja

vki azért bizakodik Kolb-ba?Divat
én még nem, de lehet idővel fogok



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
vki azért bizakodik Kolb-ba?Divat
Kolb apukája! 😀

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
vki azért bizakodik Kolb-ba?

|
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
De, de akkor minek engedtétek el őket? Én sem járok a Chiefs topikba, hogy minek happolták el Haley-tFucu
nem azér járok, én szeretem Wiz-t, ő meg szereti a saját környezetét, s nosztalgikus - hogy foglamazzak finoman Easonnal kapcsolatban, mikor kiirták meccsre a frász jött rám. Én szeretném, hogy sikerüljön, mármint Wiz-nek, de jelenleg morzsákat szedeget, vagy nyári nyugdijas tábort tart, rástartolhatott volna az A classos playáinkra is, szerintem mentek volna is.....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Úgy tűnik Joey Porter bele ment egy kis fizu ritkításba, így marad a csapatnál.
Valamint Kent Somers azt írta, hogy aktívan érdeklődünk Stewart Bradley (LB, Eagles) iránt. Sok lenne már az ex sasból 😛



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
De, de akkor minek engedtétek el őket? Én sem járok a Chiefs topikba, hogy minek happolták el Haley-t



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
szori, a grimgrimhortonmillerraichspencertózend alakulatról elfeledkeztem 😉 de az nem mind wiz akarata?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
1. Helmut-nak jár a virtuális pacsi a Síhóx sapis megjegyzésért, besírtam rajta és igaza is van 😊

2. aludtam és melóztam rá egyet. Hagyjuk rá Whizékre, ha ők úgy gondolják, hogy ő kell hát legyen. Amíg nem fog konzisztensen megbízható teljesítményt nyújtani addig nem fogok megbékélni vele. (mondjuk már az is pozitívum lesz, ha nem dobja túl Fitz-et amikor tök üresen van). Tartom, hogy sokat adtunk érte és nagyon túl fizettük, de a Cards-nál az utóbbi már megszokott.

3. Sendlein marad, ennek nagyon örülök (alakul a fal, meglepő)

4. sütianap: Ray Horton a DC szerinted nem ő akarta, hogy megszerezzük?

5. Toler tényleg jó volt tavaly, de csak a tackle-ökben, passzook elütése és INT-ök már annyira nem mentek. De még mindig bízok benne, hogy fejlődött.

6. az is kiderült miért igazoltuk Eason-t. Mert a Seattle elvitte Alan Branch-et. Lelkük rajta, azért sajnálom, mert tavaly sokat fejlődve jó kis csere vált belőle



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Easont elvittétek, Wiznél meddig tart a nosztalgia?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
De legaláb van 3 db backup qb-nk 😀😀😀
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Remek hír így éhgyomorra.
Ennyi lét elkölteni egy Leinart 2-re úgy hogy az ember még nem nagyon mutatott semmit 😊 hát ez vicc.

Bocsi srácok de ez korán reggel kiverte a biztositékot.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Cardinals reached agreement with their starting center Lyle Sendlein on a multi-year deal.
Fucu örömére.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Kívánom, hogy Kolb szolgálja meg az árát, ha másra nem, arra jó, hogy az első meccsen kiüssék, és kiderüljön, hogy a cseréje az NFL egyik legjobb irányítója... nekünk bejött😀
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát egyenlőre nagyon kérdéses kitartást kívánok a Cards fanoknak, de lehet nincs miért aggódni hiszen talán Whiz lesz a nagy varázsló.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
ííí Kolb will land a five-year, $63.5 million contract with $21.5 million guaranteed to take over as Arizona's much-needed franchise QB.

amúgy ja Toler király

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Toler se volt túl rossz tavaly,szvsz elfér a kezdőben.Newman
Big Mike Williams örül ennek 😀 bár DRCt is szerette 😛braxa88
Istenem!
Williamsnek, és Ricenak gyereknap lesz jövőre kétszer is 😊
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Toler se volt túl rossz tavaly,szvsz elfér a kezdőben.Newman
Big Mike Williams örül ennek 😀 bár DRCt is szerette 😛
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Toler se volt túl rossz tavaly,szvsz elfér a kezdőben.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Pedig jól nézett ki a CB sor, legalábbis a kezdők.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Kiváló igazolás!
Ma Tietek a Seahawks sapkaHelmut Zimmer
😀 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Kiváló igazolás!
Ma Tietek a Seahawks sapka