Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Én nem érzem ennyire gyengének a védelmet, ezt mire alapozod?

Ilyen védelemmel sztem 6-7 győzelem is bravúr.szaba
silent7939
te mire alapozod a 11-5, 10-6-ot? 😊petey
Hmmm...
A 11-5 álom , a 10-6 optimizmus, a 9-7 számomra lehet reális 😀 valahol az uccsóban lesz az igazság.
Abban biztos vagyok hogy nem lesz negatív a szezon... érzema vizeletemen 😀 de ezt néhány honap mulva mekövetem ha nem így lesz
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
olvastam. baj? mámélenne 😊

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
vmi baj van? 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
😂

az tippem:
Rams: 8-8
Seahawks: 6-10
49ers: 6-10
Cardinals: 6-10braxa88
Hox topicban elmondhatnád, miért 😀Helmut Zimmer
mert braxa nem iszik Kool Aid-et 😊petey
De ott tényleg megfejtette, levezette, tudtunkra adta... 😀
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
A kérdés nagyon jóóóóóóóó 😀

Én természetesen első helyet várok a csoportban. A tavalyi szereplés csak kisiklás volt. Most ha feljavulunk a csoport riválisokkal szemben, akkor nem lehet probléma.
Szerintem a 11-5 kissé túlzott, de a tavalyi 5-11 sem igazán volt reális.
A KETTŐ KÖZÖTT VAN AZ IGAZSÁG.

Mondjuk 10-6 😂Leon78
😂

az tippem:
Rams: 8-8
Seahawks: 6-10
49ers: 6-10
Cardinals: 6-10braxa88
Hox topicban elmondhatnád, miért 😀Helmut Zimmer
mert braxa nem iszik Kool Aid-et 😊

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Na akkor egy gyors közvélemény kutatás!!!

Ki mit vár az idei szezonra???

Várom a tippeket 😊silent7939
A kérdés nagyon jóóóóóóóó 😀

Én természetesen első helyet várok a csoportban. A tavalyi szereplés csak kisiklás volt. Most ha feljavulunk a csoport riválisokkal szemben, akkor nem lehet probléma.
Szerintem a 11-5 kissé túlzott, de a tavalyi 5-11 sem igazán volt reális.
A KETTŐ KÖZÖTT VAN AZ IGAZSÁG.

Mondjuk 10-6 😂Leon78
😂

az tippem:
Rams: 8-8
Seahawks: 6-10
49ers: 6-10
Cardinals: 6-10braxa88
Hox topicban elmondhatnád, miért 😀
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Na akkor egy gyors közvélemény kutatás!!!

Ki mit vár az idei szezonra???

Várom a tippeket 😊silent7939
A kérdés nagyon jóóóóóóóó 😀

Én természetesen első helyet várok a csoportban. A tavalyi szereplés csak kisiklás volt. Most ha feljavulunk a csoport riválisokkal szemben, akkor nem lehet probléma.
Szerintem a 11-5 kissé túlzott, de a tavalyi 5-11 sem igazán volt reális.
A KETTŐ KÖZÖTT VAN AZ IGAZSÁG.

Mondjuk 10-6 😂Leon78
😂

az tippem:
Rams: 8-8
Seahawks: 6-10
49ers: 6-10
Cardinals: 6-10
több mint 13 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Na akkor egy gyors közvélemény kutatás!!!

Ki mit vár az idei szezonra???

Várom a tippeket 😊silent7939
A kérdés nagyon jóóóóóóóó 😀

Én természetesen első helyet várok a csoportban. A tavalyi szereplés csak kisiklás volt. Most ha feljavulunk a csoport riválisokkal szemben, akkor nem lehet probléma.
Szerintem a 11-5 kissé túlzott, de a tavalyi 5-11 sem igazán volt reális.
A KETTŐ KÖZÖTT VAN AZ IGAZSÁG.

Mondjuk 10-6 😂
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
Sólymok sasok egy kutya...silent7939
hamár madaras téma 😉 a halászsas nem sólyom, emigyen néz ki és idehaza is előfordul:

egyébként egy idei 8-8 nálam simán feledtetné az előző szezont :rolleyes:
ez ugyebár a Seahoxnak sem jött össze, de legalább a PO-ba jutott, 7-9-cel...

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Én nem érzem ennyire gyengének a védelmet, ezt mire alapozod?

Ilyen védelemmel sztem 6-7 győzelem is bravúr.szaba
silent7939
te mire alapozod a 11-5, 10-6-ot? 😊

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Szerintem az igazi fekete ló a 9-ers. Nem hiszem, hogy nagyon sejteni lehet merre indul Harb. A játékoserő szerintem nem gyengült, és ha végre valaki lelket ver a gólembe, akkor veszélyesek lehetnek.

A Rams jó csapat lesz. Egységes összerakott koncepció szerint működik a védelelm, alakulgat a támadó játék, és egyedül ők rendelkeznek ma franchise irányítóval a csoportban.

A Hox idén nem annyira talányos. Várhatóan run first and stop the run csapat lesz.
Mi tavaly kidobtuk a base wc-t, és Mk III-as támadófilozófiát vezettünk be (Air Coryell alapokon), persze tavaly sehogy sem ment a futás. Ez idén várhatóan jelentősen fog javulni. Bevell hisz a futójátékban, szóval sokkal több és eredményesebb futás várható. Ugye QB-nk az legfeljebb projekt.
Viszont miután Bevell is rengeteg területre bedobott passz-játékkal kíván operálni (tavaly ez volt "Morgó" innovációja, és rengeteg ilyet láthattatok a PO ban a Saints ellen, illetve a Macik ellen a 2. félidőben) így némi felelősséget le tudnak venni a célpontok az irányítóról. (Ugye ezek a diverzifikációs játékok, amelyeknél nagyon komoly szerepe van annak, hogy a receiver hogyan futja a route-okat, illetve odaér e az üres területre stb.) Persze ettől még az irányítónak jó döntést kell hoznia, és oda kell dobnia, csak az nem mindegy, hogy az 1-1 et ki vívja meg. És ilyenkor nem mindegy, hogy egy Mike Williams, Sidney Rice, Zack Miller hármasod van a pályán, vagy nem.

Ami Titeket illet, szerintem vegyes volt az off-season. A siker erősen függ persze a Project:Kolb tranzakció sikerétől.
(gumicica lesz még a kérdés pár hónapig, megérte, nem, viszont nem volt olcsó, ahhoz, hogy ne jöjjön be).
Szerintem ő még nem franchise QB. Léteznek bizonyos ígéretes tulajdonságai, amelyek miatt meg van benne a lehetőség, vagy legalábbis Whiz felfedezte benne az embert aki köré építhet egy csapatot. Vannak a srácnak nagyon jó tulajdonságai, fiatal még, jó képzést kapott, és a munkamorál, alázat meg van benne, de Kolb minden csak nem kreatív, vagy szellemes problémamegoldó,döntéshozó. (Warner, Bigben szenzációs problémamegoldók voltak).
Ha ezen tudna reszelni Whiz, akkor tényleg egy zseniális mentor, mert ez a legkevésbé tanulható.

Nem érzem erősnemk most a D-t.

Miután az egyész csoport hurka még mindig, ezért még a szokottnál is fontosabbak a csoportmeccsek. Meglepődnék, ha 6-10 nél, (esetleg 7-9-nél) jobbak lennétek.

üdv 😊
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Én nem érzem ennyire gyengének a védelmet, ezt mire alapozod?

Ilyen védelemmel sztem 6-7 győzelem is bravúr.szaba
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nasszondja, lesz ellenfél az AFC North (ott kettő ellen egészen underdogok vagytok, de talán még az egy sikerért is nagyon meg kell küzdeni), NFC East (Phily most elég erősnek tűnik, Giants se lesz vacak szerintem és jó eséllyel a Dallas sem fut még egy ilyen ótvar szezont, mégha capgondok is vannak/voltak), a Carolina és a Minnesota sem lesz sétagalopp azért, és akkor még arról sem volt szó, hogy lenullázzátok a csoportot. Egy 11–5 nekem már több mint optimista megközelítés, de itt egy 9–7 is elég lehet, szal nem is kell elérni

több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sólymok sasok egy kutya...r 😊 bár a hawk mint olyan, az sólyom, karvaly, héja, a sas az Philiben fészkel. Ja és a falcon is sólyom.

De igazábol mind1, értsük jól 😀 😀 😀

Ezt jól elintézted! Telemocskolták a topicot! 😛
A múlt szezonból kiindulva a PO teljesen reális lehet, de én már elégedett leszek, ha brutál támadásokat és még brutálabb védekezéseket fogok látni. Ha mellé még a meccseket is be tudjuk húzni, akkor az hab a tortán.
Most komolyan... Te mit vársz?catattack
PO-t mindenféle képpen. Szerintem ennél alacsonyabb teljesítmény nem elfogadható.
Bár a Rams elég szépen erősített idén, Friscoval nem számolok, a solymokat meg fekete lónak érzem minden évben.

Bárki bármit mond, szerintem esélyesek vagyunk a PO-ra, egy 11-5 nek nagyon örülnék, de a 10-6 sem volna rosz.silent7939
Azok a sólymok inkább halászsasok nem? 😊

Örülök hogy ennyire optimisták vagytok, én már azzal elégedett lennék, ha megint tudnánk egy pozitív szezont produkálni. Az a vicces, hogy a mi csoportunkban ez kb a csoportgyőzelemmel egyenértékű 😀
Úgyhogy én már egy 9-7-tel is elégedett leszek. Az 5-11 után már ez is fejlődés lenne...csongi
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Ilyen védelemmel sztem 6-7 győzelem is bravúr.
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Na akkor egy gyors közvélemény kutatás!!!

Ki mit vár az idei szezonra???

Várom a tippeket 😊silent7939
Ezt jól elintézted! Telemocskolták a topicot! 😛
A múlt szezonból kiindulva a PO teljesen reális lehet, de én már elégedett leszek, ha brutál támadásokat és még brutálabb védekezéseket fogok látni. Ha mellé még a meccseket is be tudjuk húzni, akkor az hab a tortán.
Most komolyan... Te mit vársz?catattack
PO-t mindenféle képpen. Szerintem ennél alacsonyabb teljesítmény nem elfogadható.
Bár a Rams elég szépen erősített idén, Friscoval nem számolok, a solymokat meg fekete lónak érzem minden évben.

Bárki bármit mond, szerintem esélyesek vagyunk a PO-ra, egy 11-5 nek nagyon örülnék, de a 10-6 sem volna rosz.silent7939
Azok a sólymok inkább halászsasok nem? 😊

Örülök hogy ennyire optimisták vagytok, én már azzal elégedett lennék, ha megint tudnánk egy pozitív szezont produkálni. Az a vicces, hogy a mi csoportunkban ez kb a csoportgyőzelemmel egyenértékű 😀
Úgyhogy én már egy 9-7-tel is elégedett leszek. Az 5-11 után már ez is fejlődés lenne...
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na akkor egy gyors közvélemény kutatás!!!

Ki mit vár az idei szezonra???

Várom a tippeket 😊silent7939
Ezt jól elintézted! Telemocskolták a topicot! 😛
A múlt szezonból kiindulva a PO teljesen reális lehet, de én már elégedett leszek, ha brutál támadásokat és még brutálabb védekezéseket fogok látni. Ha mellé még a meccseket is be tudjuk húzni, akkor az hab a tortán.
Most komolyan... Te mit vársz?catattack
PO-t mindenféle képpen. Szerintem ennél alacsonyabb teljesítmény nem elfogadható.
Bár a Rams elég szépen erősített idén, Friscoval nem számolok, a solymokat meg fekete lónak érzem minden évben.

Bárki bármit mond, szerintem esélyesek vagyunk a PO-ra, egy 11-5 nek nagyon örülnék, de a 10-6 sem volna rosz.
több mint 13 éve
catattack 3 520
Na akkor egy gyors közvélemény kutatás!!!

Ki mit vár az idei szezonra???

Várom a tippeket 😊silent7939
Ezt jól elintézted! Telemocskolták a topicot! 😛
A múlt szezonból kiindulva a PO teljesen reális lehet, de én már elégedett leszek, ha brutál támadásokat és még brutálabb védekezéseket fogok látni. Ha mellé még a meccseket is be tudjuk húzni, akkor az hab a tortán.
Most komolyan... Te mit vársz?
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Idény végén vezetőedző cserét! 😀Helmut Zimmer
Fitzet SD-ba. 😊 😀 Magas labda volt.szaba
Mint hanyadik számú elkapó? 😀Helmut Zimmer
Slotba beférne 😀 😀 Amúgy AJ-t én abban a pillanatban koronáznám császárrá. De VJ marad sztem, ha most nem balhézik idén.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Idény végén vezetőedző cserét! 😀Helmut Zimmer
Fitzet SD-ba. 😊 😀 Magas labda volt.szaba
Mint hanyadik számú elkapó? 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Idény végén vezetőedző cserét! 😀Helmut Zimmer
Fitzet SD-ba. 😊 😀 Magas labda volt.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Idény végén vezetőedző cserét! 😀
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
SB...MVP: Kolbi

|
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na akkor egy gyors közvélemény kutatás!!!

Ki mit vár az idei szezonra???

Várom a tippeket 😊
több mint 13 éve
Cards 136 — Cardinals fan
Dockett: I'm excited my son wants to play football and he loves it already! He's 5 and play w/ kids who are 7. I'm gonna create a damn MONSTER! 😂

Cards! Braylon nincs nálunk (még).catattack
tudom, csak kimaradt a feltételes mód 😀