Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Cardinals coach Ken Whisenhunt revealed after Friday night's preseason game that Ryan Williams "probably" has a torn patellar tendon.
It's a season-ending and potentially career-threatening injury depending on Williams' recovery process. The good news is that Williams is still just 21 years old, and the injury is occurring now as opposed to November. He'll have a better chance to be healthy by the start of 2012 training camp. The bad news is that Williams will need major knee surgery and his rookie season in the NFL will be a washout.

Nincs mit elmondani a meccsről. Volt 2 nem rossz drive, Levi Brown bust és nem tudom Grimm/Whiz mit lát benne. PP rookie.
1 FG-t Fitznek köszönhettek 😀 hihetetlen elkapást csinált. Viszont a GB végigvitt egy olyan TD drive-ot az első offensével mintha a pályán sem lettetek volna. A 3rd stringereket már nem néztem.

több mint 13 éve
catattack 3 520
Fasza! Épp tőle vártam a megváltást...

Ha valaki látta a meccset írja már meg a tapasztalatokat!
Az összefoglalót biztos Cards fan vágta, mert csupa szépet láttam. Sack, Fitz... 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ryan Wiliams has a ruptured patella tendon. He is out for the year.

csóró.

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Mutatott játékért nem cards meccset néz az ember 😀 😛Helmut Zimmer
Hanem Bills meccset! 😊ulpianus
Így van ! A szerencseszámunk a 9!!!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Mutatott játékért nem cards meccset néz az ember 😀 😛Helmut Zimmer
Hanem Bills meccset! 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Mutatott játékért nem cards meccset néz az ember 😀 😛
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Valami előszezon Game Day van, vagy micsoda!

Sajtfejűek ellen idegenben. Fasza kis légkör, jó kis teszt a csapatnak.
Most okosabbak leszünk kicsivel, hogy:
- a négy nagyjából hasonló szinten lévő CB (Toler, Jefferson, Marshall és PP) mit kezdenek a Packers elkapóival.
- tényleg Acho jobban teljesít, mint Schofield?
- lesz egyáltalán valamikor pass rush?
- Beanie és Ryan Williams hogyan tudja felvenni a blitz-eket (ez érvényes a támadófalra is)
- Fitz-en kívül van-e még olyan WR aki megbízhatóan tud teljesíteni.

éjjel kettőkor kezd a meccs, lehetséges hogy megnézem.
Az eredmény most sem lényeges, csak a mutatott játék.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nagy a csend mert lusta voltam írni, más meg nem teszi 😊

Semmi érdekes nincs, edzenek a srácok. Tegnap előtt volt egy esti edzés (az egyetlen idén) amin POrter kapott egy szabadnapot. A várakozásokkal ellentétben viszont nem Schofield volt a kezdő a helyén hanem Acho. Whiz azt mondta ki akarta próbálni a másik oldalon hogyan teljesít az újonc.
Kolb bevallotta, hogy néha még akadozik ebben a rendszerben, de a szezon kezdetre rendben lesz. A terv szerint az van, hogy egy negyedet játszik a Packers ellen, de lehet a másodikat is ő kezd majd, ez majd a meccs alakulásától függ.

Lutui Lott update-en van. minden edzés előtt külön kis kondíciós edzés van számára. Ez van pufi ezt kell szeretni.

Úgy nagyjából ennyi.

(silent: sejtettem, hogy ez lesz, sorry hogy nem tudtam segíteni)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hűha de nagy a csend.

Fucu!

Köszi az infót, de sajna nem lehet regisztrálni csak ha valaki kihal az oldalról 😊
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
köszi 😊

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
egyébként tudható már hogy ki lesz a másik corner PP mellett, vagy csak a preseason végére dől el?adam8
még az se biztos, hogy PP kezdő lesz az első héten. Jelenleg a Toler- Jefferson a kezdő páros, mögöttük PP, Marshall és a sérült Adams, valamint Marshay Green (aki idén is a PS-t fogja erősíteni, szerintem)
Whiz-nek nem szokása az újoncokat a mély vízbe dobni (kivéve Levi Brown, aki annó sérülés miatt került ea kezdőbe, és Daryl Washington, aki Dansby távoztával a legjobb opció volt) csak ha igazán kiérdemlik az edzésen és az előszezonban nyújtott teljesítményük alapján.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
egyébként tudható már hogy ki lesz a másik corner PP mellett, vagy csak a preseason végére dől el?

több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Az én véleményem az egészről. A tavalyinál csak jobb lehet, mikor már sírva fogtuk a fejünket, hogy mégis mit csinál a csapat, miért nem cserélik már le az egyik idiótát a másikra... Nem, nem azt mondom, hogy fényes szezon lesz. Még szokni kell a csapatnak az új tagokat, és ne felejtsük el, hogy az összes Cards drukker Kolbtól várja a megváltást. Ez hatalmas nyomással is jár, és hát valljuk be, Kolb hiába király, ez nem kis munka. Wells-re is nagyobb teher hárul most, és személy szerint nagyon remélem, hogy Ryan Williams legalább annyi lehetőséget fog kapni mint Wells. Mint itt is sokatoknál olvastam, és teljes mértékben egyetértek vele, hogy az OL az gyenge. Örüljünk, hogy Kolb tud futkosni. A Deffel semmi bajom, bár PP-nak felkéne még fogni, hogy ez már NFL.


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fucu!

Segíts hogy hol tudom megnézni újra mert sajnos csak a 3. negyed felétöl láttam.

Kérdés:

Csak nekem tünt fel ebben a rövid időszakban amit láttam hogy mennyire gyengusz volt a futás elenei d-nk???
Ezt így csak első blikkre mondom, de majd újra nézem az egészet ás akkor lehet hogy máskép fogom gondolni.silent7939
Az elsőhöz küldtem egy PM-et

A második:
korábban írtam, hogy gyengének érzem az NT posztot. Na ez az egész DL mélységére is igaz. A Dockett-Dan Williams-Calais Campbell kezdő hármas mögött olyan veretes nevek vannak, mint Vonnie Holliday, Nick Eason vagy az újonc David Carter. A második félidőben már ők vitézkedtek, ezért futhattak jól ellenük.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Fucu!

Segíts hogy hol tudom megnézni újra mert sajnos csak a 3. negyed felétöl láttam.

Kérdés:

Csak nekem tünt fel ebben a rövid időszakban amit láttam hogy mennyire gyengusz volt a futás elenei d-nk???
Ezt így csak első blikkre mondom, de majd újra nézem az egészet ás akkor lehet hogy máskép fogom gondolni.

csak sikerült megnéznem a meccset.
Rosszabbra számítottam az eredménykövető visszaolvasása alapján

petey: nem kell mindent elhinni amit a Raiders kommentátor mond 😛 minimum háromszor keverte össze Marshall-t (31) Petersonnal (21). PP ellen volt három elkapás összesen a meccsen a többit Marshall szívta be (szarul játszott, szívatták rendesen)

cattatack: Bartel jó volt? ugyanazt a meccset néztük? szódával elment. Hall jobban játszott az uccsó 2:28-ban. Skelton és Kolb átlagos volt. Kolbnál még nem igazán érezte a támadófal a ritmust. Volt futás is, az eddigiekhez képest teljesen normális szinten. (mondjuk a goal line szituért nagy kár, de hülye volt a playhívás is)

Akik tetszettek:
- A.J. Jefferson. volt két nagyobb hibája, de legalább 3 passzt le is ütött.
- Stewart Bradley. ST-ben és a backup-ok ellen is odarakta magát. a csapat egyetlen sack-jét érte el a félidő vége előtt.
- Stephen Williams. TD elkapás és DPI kiharcolás.

Egy teljesen átlagos első előszezon meccs volt két hét együttedzés után. Lesz jobbFucu
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ugyan annyit, de a tavalyi teljesítményhez viszonyítva ez egy ilyen meccs volt.Fucu
Nem rád értettem,hanem összességében.
Persze a preseason győzelem szart sem ér.
De csodák nem történnek.

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ugyan annyit, de a tavalyi teljesítményhez viszonyítva ez egy ilyen meccs volt.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy teljesen átlagos első előszezon meccs volt két hét együttedzés után. Lesz jobbFucu
Imádom amikor ezt mondják.
Mostmár csak az a kérdés,hogy az ellenfél mennyit gyakorolt együtt? 😉

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
csak sikerült megnéznem a meccset.
Rosszabbra számítottam az eredménykövető visszaolvasása alapján

petey: nem kell mindent elhinni amit a Raiders kommentátor mond 😛 minimum háromszor keverte össze Marshall-t (31) Petersonnal (21). PP ellen volt három elkapás összesen a meccsen a többit Marshall szívta be (szarul játszott, szívatták rendesen)

cattatack: Bartel jó volt? ugyanazt a meccset néztük? szódával elment. Hall jobban játszott az uccsó 2:28-ban. Skelton és Kolb átlagos volt. Kolbnál még nem igazán érezte a támadófal a ritmust. Volt futás is, az eddigiekhez képest teljesen normális szinten. (mondjuk a goal line szituért nagy kár, de hülye volt a playhívás is)

Akik tetszettek:
- A.J. Jefferson. volt két nagyobb hibája, de legalább 3 passzt le is ütött.
- Stewart Bradley. ST-ben és a backup-ok ellen is odarakta magát. a csapat egyetlen sack-jét érte el a félidő vége előtt.
- Stephen Williams. TD elkapás és DPI kiharcolás.

Egy teljesen átlagos első előszezon meccs volt két hét együttedzés után. Lesz jobb



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
Kolbot nem nagyon láttam (stream hiány), Skelton elment, Bartel jó volt, viszont Hall nagyon tetszett! Annyira átlátja a pályát, hogy öröm nézni.
A OL-nak voltak problémái, sok előrelépést nem látok a múlt évhez képest, bár a kezdőket nem sokáig láthattuk.
Fitz még mindig jó. Pinokkió beszopott egy fumble-t (lehet kicsit az agyára ment a WR2).
Beanie szar volt. Ha idén nem, akkor jövőre nem lesz elsőszámú. Williams állat volt ahogy LSH is.
A secondary szintén szopóágon volt. PP két akkorát benézett, hogy jajj.
Ware is homály, intézett is egy TD-t.
Várom a következőt...
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Előszezonért én fel nem kelek (bár gyakorlatilag felkeltem, mert 4:35-kor csörög az óra hétköznaponként 😊), szóval nem láttam a találkozót. Ha felteszik TYT-re akkor leszedem, addig csak az összefoglaló és a kinti újságírók alapján tudok véleményt formálni. (plusz az a 15 perc amit ébredés után, melóba menetel előtt néztem a meccsből)

Kolb 2 dive-ot kapott. az első szar volt, a fal is közrejátszott. Kolb azt mondta a támadó falnak, hogy ha nem tudja megfogni lökje csak meg az embert mert akkor fellép a zsebben és nyer egy kis időt. Az összefoglalóból is láthattuk, hogy futni is tud Kolbász ez azért remek hír 😊
Beanie goal line-nál bulls*t munkát végzett, ő is tudja (le is nyilatkozta, csak más szavakkal 😊)
Stephen Williams TD-ját láttam, az szép munka volt, ahogy Skelton dobása is (előtte meg Steph Will kiharcolt egy DPI-t az is kellett 3&11-nél). Remélem idén az alapszakaszra is átmenti a jó játékot.
Pass rush nem nagyon volt ismételten, se a kezdőktől se a cseréktől. Annak viszont örülök, hogy Beadley összegyűjtött egy sack-et. Jó lesz ő középen csak maradjon egészséges.
Ha már egészség: Todd Heap volt az egyetlen aki sérülést szedett össze, a bal hüvelykujja, de azt mondta, hogy ha ez egy alapszakasz meccs akkor simán tovább játszik vele. Nem lesz gond belőle az alapszakasz kezdetére.
Rashad Johnson-t úgy megszívatták az első D# playben ahogy csak kell, 40+ yardos DPI. Ne legyen szokása. Meg ahogy olvastam PP is benyalt pár dolgot.
Jókat olvastam Anthony Sherman-ről is.
Bartel megerősítette a harmadik helyét, mert ő sem hibázott ahogy Hall sem.
Ez van ezért van az alapszakasz. Meg amúgy is a kezdők jó része csak egy hete dolgozik együtt a többiek is csak két hete, szóval fejlődni fognak.

Spory: Spach tényleg csak 4. az én olvasatomban. elkapó TE-nek ott van Heap és a harmadik körben draftolt Housler. blokkolónak: Jeff King és Spach. Mondjuk én nagyon sajnálnám Jim Dray-t ő is jó blokkoló és annyira nem rossz elkapó.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 805 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Skelton jó, Bartel meglepően jól játszott. Hall ténykedését nem láttam sajnos, mert a negyedik negyed elején bealudtam 😀
ST-n meg a D-n látszott, hogy nem maximumon pörögtek; na majd Rádzsörsz ellen 😛


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Kolb futott egyet, dobott két labdát Fitznek és csókolom. illetve adott pár handoffot Beaninek.

Viszont PP-t rendesen beetette a Raiders 2/3-ik Offense.

Az igazi értékmérő a Packs ellen lesz.

több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
😂 juhéjjj !!! nyertünk!!! 24-18
legalább jó szájízzel kezdődik az előszezon... 😉
kár hogy csak a 3. negyedben csatlakoztam és nem láttam Kolb és Skelton ténykedését, de legalább láttam egy Bartel és egy Hall TD-is 😀

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Nem kérdezek mert telefossák 😀
Csak tippelek.

Sima győzelem kb 2 td különbséggel, persze a mi javunkra...
Hú ez az optimizmus fog holnap reggel a sírba vinni 😀silent7939
Fucuval (és a többiekkel) egyetértve, a végeredmény lényegtelen, fontos az, hogy ki mit mutat. Leginkább Kolbász érdekel természetesen. Nameg remélem, Peterson megmutatja, hogy van jövő DRC nélkül. És persze a TE játék (Spach tényleg csak a 4. helyért küzd??!! - akkor ez ígéretesnek tűnik 😊 )
Ja, és a védelem, azt se felejtsük. Sajnos nem tudom nézni a meccset (majd max. "felvételről"), ezért nagyon remélem, hogy lesz (és most Fucura nézek) egy összefoglaló a topicban 😉

Jó (~reménykeltő) játékot várok! 😊