Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Sziasztok! Beköszönök, végigolvastam többször amiket írtatok, de nem szóltam mert ennyire azért nem vagyok tájékozott.
"fremen"-t én is köszöntöm közöttünk, én vagyok az öreg tyúk a fedélzeten, szerintem a Bowl.hu korelnöke is kb én vagyok - az öregebbek kihaltak😊😊😊
Remélem Larryt köszöntöttétek szülinapján én remekül elszórakoztam egész nyáron olvasva a twitteren írt dolgait meg a rajongói oldalán is. Még Kurt Warnert is olvasom már csak a gyerkőcei miatt is.
Fél szívem sajnos Viking lett Ponder miatt, ha Cards-Vikes meccs lesz mindkét kezemen rágom a körmöm.
Jó szórakozást mindenkinek az idényben, amit nem bírok nézni azt a ti beszámolóitok alapján követem!


GO CARDINALS!!!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Üdv fremen!
remélem aktív tagja leszel családias közösségünknek
kijött a 2011-es Cardinals Media Guide hát nem kevés, 438 oldal azt hiszem, viszont rohadt sok minden benne van, akinek van ideje és tud angolul annak ajánlom

Nem mellesleg, ma Game Day! 😊

Whiz szerint a kezdők kicsit többet fognak a pályán tölteni a kezdők, mint az megszokott. Ez 1-2 drive lesz. Hiába a félelem a sérülésektől, de muszáj együtt lenniük éles helyzetben is.
Viszont pár roster hely ezen a meccsen fog eldőlni.
- FB: nagyon szoros a versen Richard Sherman és Reagen Maui'a között. Mind a ketten jól teljesítettek a TC-ben és az előszezon meccseken is. Azonban Sherman-re egy ötödik koros draft cetlit "pazaroltak" el szóval ő az esélyes az 53-ba kerülésre.
- ILB: Reggie Walker és Quint Sturdivant. Walker van szerintem előnyben ,mert több ideje van a Cards-nál. De, mivel új a védekező koordinátor ezért neki is tanulnia kell. Ez a hátránya Sturdivant-nak. Újonc és nem volt meg a teljes offseason. esélyes, hogy Practice Squad-ra rakja a csapat, de félő, hogy valaki elviszi onnan.
- CB: Fred Bennett és Marshay Green. Green szerencsétlen módon nagyon benne volt a Chargers győztes TD-jában, meg az előtte lévő valamelyik hosszú passzban is. Bennett viszont csak a héten írt alá a csapathoz. Nem meghatározó játékosok, de akkor is érdekes ez a párharc is.
- DE: A kezdő hármas megvan és a cserék is valószínűleg. a nagy kérdés befér-e az 53-ba Kenny Iwebema, aki térdműtét után próbál meg visszatérni. Előnye, hogy nagyon hasznos a special team-ben.

azt hiszem ennyi, ha kihagytam valamit akkor egészítsetek ki 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Hűha de nagy a csend.

Fucu!

Köszi az infót, de sajna nem lehet regisztrálni csak ha valaki kihal az oldalról 😊silent7939
Hali!

Ment PM 😊
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Mindenki mozgósítsa az ismerőseit a facebookon. Cardinals meccset akarok nézni vasárnap este 😊Leon78
Mozgósítás megvolt, de sajnos Csonginak igaza van "picit" több Giants és Skins szurkoló van ki hazánkban...
több mint 13 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Mindenki mozgósítsa az ismerőseit a facebookon. Cardinals meccset akarok nézni vasárnap este 😊
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Üdv köztünk...

Én bevállalok egy morci madarat ha playoff lesz idén
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Valamiért ettől a lehetőségtől nem tartok 😀

több mint 13 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 805 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Sziasztok!

Most regisztráltam a fórumra, eddig csak olvastam az infokat/hsz-ket. Nem olyan túl régóta követem az NFL-t a 2009-es SB volt az első meccsem azóta Cards szurkolónak mondom magam. Remélem idén sikerül egy pozitív mérleget összehoznia a fiuknak. Nem tudom láttátok-e de a sport tv fb oldalán lehet szavazni, hogy melyik meccset adják Redskins-Giants vagy Cards-Panthers. Aki még nem tette meg szavazzon!fremen
Szintén SB óta Cards szurker 😊
Toler sérülése nagyon kellett, fasza lesz megint a D, érzem... Fucu: azért a 10 győzelemtől szerintem messze leszünk, mondjuk megnéznélek egy cardsos tetkóban 😀 Ha viszont 16-0-val megyünk a playoffba, akkor egész alakos Kolb tetkót a hátra 😉


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Sziasztok!

Most regisztráltam a fórumra, eddig csak olvastam az infokat/hsz-ket. Nem olyan túl régóta követem az NFL-t a 2009-es SB volt az első meccsem azóta Cards szurkolónak mondom magam. Remélem idén sikerül egy pozitív mérleget összehoznia a fiuknak. Nem tudom láttátok-e de a sport tv fb oldalán lehet szavazni, hogy melyik meccset adják Redskins-Giants vagy Cards-Panthers. Aki még nem tette meg szavazzon!fremen
Welcome on board! 😊
Köszi, hogy szóltál, egyelőre úgy tűnik, marad a stream 😕 Persze péntek délig még van idő...Spory
Az a helyzet, hogy sokkal több otthon a Giants meg talán a Skins szurkoló is, mint Cards, Panthers, szóval kár reménykedni...
Pláne ha egy Patriots meccs lenne a szavazás másik opciója 😀
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Sziasztok!

Most regisztráltam a fórumra, eddig csak olvastam az infokat/hsz-ket. Nem olyan túl régóta követem az NFL-t a 2009-es SB volt az első meccsem azóta Cards szurkolónak mondom magam. Remélem idén sikerül egy pozitív mérleget összehoznia a fiuknak. Nem tudom láttátok-e de a sport tv fb oldalán lehet szavazni, hogy melyik meccset adják Redskins-Giants vagy Cards-Panthers. Aki még nem tette meg szavazzon!fremen
Welcome on board! 😊
Köszi, hogy szóltál, egyelőre úgy tűnik, marad a stream 😕 Persze péntek délig még van idő...
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
Most regisztráltam a fórumra, eddig csak olvastam az infokat/hsz-ket. Nem olyan túl régóta követem az NFL-t a 2009-es SB volt az első meccsem azóta Cards szurkolónak mondom magam. Remélem idén sikerül egy pozitív mérleget összehoznia a fiuknak. Nem tudom láttátok-e de a sport tv fb oldalán lehet szavazni, hogy melyik meccset adják Redskins-Giants vagy Cards-Panthers. Aki még nem tette meg szavazzon!fremen
Üdv a fedélzeten! 😊
szinténzenész, én is a 2009-es SB óta 😀
kösz az infót! szavaztam, eddig 42-58%-os hátrányban vagyunk, de még van esély a fordításra, HAJRÁ! 😉

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
fremen Arizona Cardinals 25
Sziasztok!

Most regisztráltam a fórumra, eddig csak olvastam az infokat/hsz-ket. Nem olyan túl régóta követem az NFL-t a 2009-es SB volt az első meccsem azóta Cards szurkolónak mondom magam. Remélem idén sikerül egy pozitív mérleget összehoznia a fiuknak. Nem tudom láttátok-e de a sport tv fb oldalán lehet szavazni, hogy melyik meccset adják Redskins-Giants vagy Cards-Panthers. Aki még nem tette meg szavazzon!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
a Bengals által frissen kidobott Fred Bennett érkezett mélyíteni a CB sort és ezért Brandon Sharpe távozott



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
a jó büdös pi..ba!! Toler-nek elszakadt az ACL a bal térdében --> műtét, IR, majd jövőre ugyanekkor ugyanitt...

most már annyira nem is tetszik a CB sor :/Fucu
Nabazz, pedig nem is oly régen (a draft után) még azt néztem, milyen szép kis CB csapat jött össze, most meg se DRC, se Toler. fákk 😕
(Bár a GB tavaly nem volt rossz, amikor a fél kezdősor sérült volt 😉 .)
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Igen, egy elég fontos poszt.
Innentől kezdve el lehet kezdeni gatyába rázni a támadófalat és a többit.

Én ki merem jelenteni hogy van legalább 2 jó QB-nk.
Ricsi B-vel én teljesen meg vagyok elégedve... szerintem nagyon szépen irányította a csapatot az uccsó meccsen. Stabíl, megbízható és nem utolsó sorban még magabiztos is. Szerintem Skelton sokat fog fejlődni Kolb és Bartel mellett és simán kinőheti magát a következő, vagy a 2013-as szezonra. Innentől kezdve nincs QB kérdés a Cards-nál. Számomra. Remélem nem cáfolnak rám élesben 😊
silent7939
Ez csak egy poszt.catattack
több mint 13 éve
catattack 3 520
Én ki merem jelenteni hogy van legalább 2 jó QB-nk.
Ricsi B-vel én teljesen meg vagyok elégedve... szerintem nagyon szépen irányította a csapatot az uccsó meccsen. Stabíl, megbízható és nem utolsó sorban még magabiztos is. Szerintem Skelton sokat fog fejlődni Kolb és Bartel mellett és simán kinőheti magát a következő, vagy a 2013-as szezonra. Innentől kezdve nincs QB kérdés a Cards-nál. Számomra. Remélem nem cáfolnak rám élesben 😊
silent7939
Ez csak egy poszt.
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Én ki merem jelenteni hogy van legalább 2 jó QB-nk.
Ricsi B-vel én teljesen meg vagyok elégedve... szerintem nagyon szépen irányította a csapatot az uccsó meccsen. Stabíl, megbízható és nem utolsó sorban még magabiztos is. Szerintem Skelton sokat fog fejlődni Kolb és Bartel mellett és simán kinőheti magát a következő, vagy a 2013-as szezonra. Innentől kezdve nincs QB kérdés a Cards-nál. Számomra. Remélem nem cáfolnak rám élesben 😊

akkor így szinte biztos h PP és Marshall lesz a kezdő CB páros? azért én Jeffersonban nem hiszekbraxa88
szerintem meg Jefferson és Marshall és kb három meccs után PP kiszorítja Marshall-t. Azért három előszezon meccs alapján (tudom, kurva kevés) nem szar Jefferson, voltak szép megmozdulásai és nem szopatták halálra. Valamit nagyon megláttak benne az edzők. meglássukFucu
Nekem az eddigi 3 előszezon meccs alapján kifejezetten tetszik Jefferson (nem tudom, eddig mit csinált nálunk, de tavalyról semmire nem emlékszem belőle...). Ha így folytatja, megkockáztatom, hogy lesz olyan jó, mint DRC volt. De lehet, hogy csak túlzottan optimista vagyok 😊 Peterson meg igazolta eddig, hogy miért volt 1. körös, fasza lesz ő is, ha kinövi a rookie hülyeségeket.
Ezen kívül ami még tetszik, hogy végre vannak szép (5+ yardos 😊) futások, van egy fasza TE-nk (Heap), és (alig merem leírni, nehogy elkiabáljam), egy jó QB-nk...
Ha nem is leszünk csoportgyőztesek, a tavalyi 5-11-nél csak jobbak lehetünk idén...csongi
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Én is kíváncsi leszek rátok, mivel nekem az tűnt fel eddig hogy Kolb sokat erőltet Fitzre, nincs meg a kémia a többi WR-el még(?)
Beanie jónak tűnik nagyon, a kérdés hogy lesz-e idén fumblitisze 😊
A DL még mindig top, egyelőre nincs pass rush és az OL is inkozisztens. a lá 2010 😊
DB sor érdekesnek ígérkezik, hogy pass rush nélkül mire mennek majd.
Persze ha már igazi golyók repkednek nemsokára meglátjuk hogy muzsikál a Cards.

több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
akkor így szinte biztos h PP és Marshall lesz a kezdő CB páros? azért én Jeffersonban nem hiszekbraxa88
szerintem meg Jefferson és Marshall és kb három meccs után PP kiszorítja Marshall-t. Azért három előszezon meccs alapján (tudom, kurva kevés) nem szar Jefferson, voltak szép megmozdulásai és nem szopatták halálra. Valamit nagyon megláttak benne az edzők. meglássukFucu
Nekem az eddigi 3 előszezon meccs alapján kifejezetten tetszik Jefferson (nem tudom, eddig mit csinált nálunk, de tavalyról semmire nem emlékszem belőle...). Ha így folytatja, megkockáztatom, hogy lesz olyan jó, mint DRC volt. De lehet, hogy csak túlzottan optimista vagyok 😊 Peterson meg igazolta eddig, hogy miért volt 1. körös, fasza lesz ő is, ha kinövi a rookie hülyeségeket.
Ezen kívül ami még tetszik, hogy végre vannak szép (5+ yardos 😊) futások, van egy fasza TE-nk (Heap), és (alig merem leírni, nehogy elkiabáljam), egy jó QB-nk...
Ha nem is leszünk csoportgyőztesek, a tavalyi 5-11-nél csak jobbak lehetünk idén...
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Nem tudom mi a franc van, rengeteg a sérültünk, ráadásul olyanok akik kezdők lennének, vagy majdnem.
A többi csapatnál is ilyen tragikus a helyzet, vagy csak mi vagyunk ilyen iszonyatosan szerencsések?Leon78
Az idei 2.körös futók meg vannak menve, nem ő az első aki kiesik sajnos :/ .

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Nem tudom mi a franc van, rengeteg a sérültünk, ráadásul olyanok akik kezdők lennének, vagy majdnem.
A többi csapatnál is ilyen tragikus a helyzet, vagy csak mi vagyunk ilyen iszonyatosan szerencsések?
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Faszom...szegény Toler :/

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
akkor így szinte biztos h PP és Marshall lesz a kezdő CB páros? azért én Jeffersonban nem hiszekbraxa88
szerintem meg Jefferson és Marshall és kb három meccs után PP kiszorítja Marshall-t. Azért három előszezon meccs alapján (tudom, kurva kevés) nem szar Jefferson, voltak szép megmozdulásai és nem szopatták halálra. Valamit nagyon megláttak benne az edzők. meglássuk



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
akkor így szinte biztos h PP és Marshall lesz a kezdő CB páros? azért én Jeffersonban nem hiszek
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A szombati meccs FB potya td királyát nem rakták még ki??? Pedig megérdemelné basszus.

megvolt a szortírozás a csapatnál
Greg Toler és Ryan Williams ment az IR-re
Max Komar és Tommy Irvin (safety) waive/injured listára lettek rakva
és akik még távoztak a mai nap során:
Charles Ali, Curtis Gatewood, Daiveun Curry-Chapman, Duke Lemmens, Eric Mensik Jason Speredon. (nincs meglepetés)

Komar kiválásával, eggyel csökkent az utolsó két helyért történő küzdelemben részt vevők listája.

most van a csapat a 80-as limitnél. Jövő hétvégén jön a nagy cut hullámFucu
silent7939
csütörtökön meccs van és Beanie valamint LSH minimális szerepet fognak kapni a maradék egy RB Alfonso SMith meg hamstring sérüléssel küszködik. szóval hiába balfaszkodott Powell játszani fog az utols előszezon meccsen.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter