Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
így másfél órával előbb elkezdem a hype-ot hogy kit szeretnék a negyedik körben

We Want Acho!!Fucu
nem, elfelejteni 😛

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
így másfél órával előbb elkezdem a hype-ot hogy kit szeretnék a negyedik körben

We Want Acho!!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Csaongi: én személy szerint Hightowert tartanám meg és Beanie-t cserélném
Fucu
miért? én inkább Beanieben látom a potenciált, Timnek már volt 2-3 éve hogy bizonyítson, de rajta nem látom, hogy tudna még hova fejlődnicsongi
nagyobb a csereértékeFucu
az igaz 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Csaongi: én személy szerint Hightowert tartanám meg és Beanie-t cserélném
Fucu
miért? én inkább Beanieben látom a potenciált, Timnek már volt 2-3 éve hogy bizonyítson, de rajta nem látom, hogy tudna még hova fejlődnicsongi
nagyobb a csereértéke



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
na most én is csak pislogok. RB??? TE???

ott van LSH, ott van Beanie, nem tudom ezt miért kellett... Beanie egyébként nem bust, egy jó fallal igenis jó lesz ő, de szerintem még fejlődnie kell. Tim tényleg más tészta, őt lehet jobb lenne elcserélni, most hogy jött egy rookie RB.

hol egy OLB? hol egy falember? tényleg megint ott leszünk, hogy lehet hogy egy-egy poszton vannak tehetségek a csapatban, de a védelmet szétfutják, az irányítónkat meg nem tudjuk megvédeni...csongi
nincs is irányítótok 😂 😛haromt
ott a pont 😀

Csaongi: én személy szerint Hightowert tartanám meg és Beanie-t cserélném
Fucu
miért? én inkább Beanieben látom a potenciált, Timnek már volt 2-3 éve hogy bizonyítson, de rajta nem látom, hogy tudna még hova fejlődni
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Sziasztok !!!

Már régóta figyelem a véleményeket, tájékozódok, olvasgatok.
Most már én sem tudtam megállni, hogy ne írjak. Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy miért nem oda draftolunk, ahova szükségünk van játékosokra.
A támadó falunk egyenlő a 0-val, mégis a RB-t igazolunk.
Szerintetek van még arra esély, hogy a támadófalat, illetve a védőfalat valamilyen úton-módon minőségileg megerősítsük. Vannak még bennt olyan falemberek akiket érdemes lenne draftolni?Leon78
Üdv és örülök, hogy írtál!

a Ryan Williams választás tipikus Best Player Available (elérhető legjobb játékos) húzás volt. Ezt írtam is feljebb, hogy Whisenhunt azt mondta a 15-nek rangsorolták.
Igen a támadó fal lyukas jelenleg, valószínűleg ismét az FA-n próbálunk (amikor elkezdődik) erősíteni rajta.
A drafton a hátralévő körökben esélyes támadófal emberek akik jöhetnek DeMarcus Love, Clint Boling, James Brewer

Csaongi: én személy szerint Hightowert tartanám meg és Beanie-t cserélném

Tibi: jelentkeztél már DT-nek? 😛



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na most én is csak pislogok. RB??? TE???

ott van LSH, ott van Beanie, nem tudom ezt miért kellett... Beanie egyébként nem bust, egy jó fallal igenis jó lesz ő, de szerintem még fejlődnie kell. Tim tényleg más tészta, őt lehet jobb lenne elcserélni, most hogy jött egy rookie RB.

hol egy OLB? hol egy falember? tényleg megint ott leszünk, hogy lehet hogy egy-egy poszton vannak tehetségek a csapatban, de a védelmet szétfutják, az irányítónkat meg nem tudjuk megvédeni...csongi
nincs is irányítótok 😂 😛
több mint 13 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Sziasztok !!!

Már régóta figyelem a véleményeket, tájékozódok, olvasgatok.
Most már én sem tudtam megállni, hogy ne írjak. Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy miért nem oda draftolunk, ahova szükségünk van játékosokra.
A támadó falunk egyenlő a 0-val, mégis a RB-t igazolunk.
Szerintetek van még arra esély, hogy a támadófalat, illetve a védőfalat valamilyen úton-módon minőségileg megerősítsük. Vannak még bennt olyan falemberek akiket érdemes lenne draftolni?
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
na most én is csak pislogok. RB??? TE???

ott van LSH, ott van Beanie, nem tudom ezt miért kellett... Beanie egyébként nem bust, egy jó fallal igenis jó lesz ő, de szerintem még fejlődnie kell. Tim tényleg más tészta, őt lehet jobb lenne elcserélni, most hogy jött egy rookie RB.

hol egy OLB? hol egy falember? tényleg megint ott leszünk, hogy lehet hogy egy-egy poszton vannak tehetségek a csapatban, de a védelmet szétfutják, az irányítónkat meg nem tudjuk megvédeni...
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Housler OLB leszharomt
és majd jön Skelton öcsikéje TE-nek



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Housler OLB lesz
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
hazafelé a vonaton gondolkoztam, most megnéztem Whiz és Graves sajtótájékoztatóját.
- Ryan Williams a 15-nek volt rangsorolva a Cards listáján úgyhogy mint legmagasabban rangosorolt játékos behúzták. Az egy más kérdés hogy pont futóból elég jól álltunk így is, de Graves azt mondta, hogy meg kellett kovkáztatni és nem volt szabad benthagyni Williams-et. (érdekes történet amit Williams nyilatkozott: amikor Tempe-ben volt viziten akkor azt mondták nekik az edzők, hogy remélik, nem lesz bent a 38. választásnál, de ha igen akkor belőle Cardinals játékos lesz, mert annyira lenyűgözte őket. Tartották a szavukat Williams Cardinals játékos). Így felmerül a kérdés mi lesz a többiekkel. LSH pozíciója szerintem biztos, legjobb special teamerünk és egyébként is több támadó playben akarja idén használni WHiz. Beanie és Hightower már más tészta. Mind a ketten sok fumble-t csináltak tavaly, és nem is voltak jók (a flanak köszönhetően), és felmerül a lehetőség, hogy valameiyiküket elcseréljük (Hightower RFA státuszban van). Monjduk egy irányítóra (?) érdekes elképzelés.
(Williams-et telefonon felhívták a kiválazstása után elég szimpatikusnak tűnik, meglátjuk)
- Rob Hausler egy elkapó TE méreteihez képest (6-5, 248 font) 4,5 körül futja a 40 yardot. Whiz azt mondta, hogy a három elkapós felállásoknál lehet majd használni. Housler saját bevallása szerint az az erőősége hogy a elenfél védelmét széthúzza, az elkapásokban jó. Gyengeségének a blokkolást mondta amiben fejlődnie kell ezt tudja és ezen fog dolgozni.

oké-oké de ki fogja támadni az irányítót a szélekről? Ayers, Reed és Houston is bent volt, a Williams választásnál, most (sem) hiányra húztunk.

két nap után: egy tökéletes és két vitatható választás. kíváncsian várom a harmadik napot.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
a mai nap második sokkja Rob Housler egy TE. erre aludnom kell majd



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ezt valaki elmagyarázhatná majd mert most még nem látom az értelmét (igen tudom Beanie Bust...)
Ryan Williams?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
cattatack: igyekszem ma megemlíteni téged 😊

Fucu
engemisengemis! 😀 mit köll fizetni? 😀

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Brooks Reed jönne, Fucu lepetézne, az tuti.szaba
örülnék az biztos, meg is lehet ma is tekintenki 😊

Justin Houstonnak tudnék még örülni. 😊Cards
neki is örülnék, mert GM játékban én húztam be 😊

cattatack: igyekszem ma megemlíteni téged 😊

bent van még pár pass rusher lehetőség, szerintem ha nem lesz nagy trade áradat az elején (de lesz 😊) akkor lecsúszhat a fent amlített két játékosból az egyik és akkor én boldog leszek.

BPA pick volt, mert a hírek szerint a Miller, Dareus, Green hármas volt még a top 4 jelöltek között. (sorrend nem ez volt)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Cards 136 — Cardinals fan
Justin Houstonnak tudnék még örülni. 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Brooks Reed jönne, Fucu lepetézne, az tuti.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Sokmindentől függ, lesz e pass rush vagy ki lesz szolgáltatva?
Idővel őt szánják e a NR1 nak vagy DRC lesz (esetleg más)
Nameg.... lesz e olyan o aki csak percekre is képes megtartani a labdát vagy felkészülhet arra 3-4 órán át halássza a labdákat a levegőből.

De nagyon jó és durva pick.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
és Patrick Petersont húztuk. DRC-vel nagyon ütni fog ez a páros. de így szerintem a 2. kört egy OLB-re kell kiadni.Cards
attól függ melyik DRC lesz fent ugye..

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
bust

😛

amúgy grat, már csak a pass rusht kéne megoldani

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mindenki láthatta a reakciómat. Örülünk!
Üdv nálunk PP!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Jó húzás, járt már egy kis pozitívum neketek. 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Na ezek után remélem csinálunk O linet, hogy legalább futójátékunk legyen!

...ja amúgy... el lesztek verve... 😀 😊

Jó húzás volt!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Nagyon kellett hozzátok. 😉 Azért eddig mindenkinek, kivéve a Panthers, jól alakul a draft.

criminal lawyer or criminal lawyer?