NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Austin már a második interjúra megy hozzátok. Nem jó jel (nekünk).

több mint 9 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Nem is baj, armstrong az egyik legjobb st coach, amúgy azt hittem fogjuk is interjúztatni hc-nak..peach
Interjúztattuk is.
A Gailey-féle spread offense meg sztem menne a csapathoz és mellé sztem ő a futójátékot is rendbe tudná tenni. Egyébként még csak 52 éves a csóka, szal a visszavonult kifejezés sztem enyhe túlzás rá.empty taxi
A visszavonultat úgy értettem, hogy két éve felhagyott az edzősködéssel, se egyetemi, se profi szinten nem dolgozott 2012 óta.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Nem is baj, armstrong az egyik legjobb st coach, amúgy azt hittem fogjuk is interjúztatni hc-nak..peach
Interjúztattuk is.
A Gailey-féle spread offense meg sztem menne a csapathoz és mellé sztem ő a futójátékot is rendbe tudná tenni. Egyébként még csak 52 éves a csóka, szal a visszavonult kifejezés sztem enyhe túlzás rá.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Nem is baj, armstrong az egyik legjobb st coach, amúgy azt hittem fogjuk is interjúztatni hc-nak..



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Bowles is believed to have a major supporter in the Falcons hierarchy in assistant general manager Scott Pioli, who’s father-in-law is Bill Parcells. Bowles worked for Parcells in Dallas and Miami.
Na tessék, már megint a rokonság.
Egyébként állítólag szerdára meglesz a döntés és kinevezik Bowlest.
He played collegiately at Temple (1982-85) where he was a team captain under Arians in 1985 and played with Falcons special teams coach Keith Armstrong (running back/defensive back 1983-86).
Ezek szerint még Armstrongot is ismeri, így tuti, hogy ő maradna a ST edzője.
több mint 9 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Állítólag Bowles másik OC jelöltje Chan Gailey, ő még illene is ide.empty taxi
Gailey két éve visszavonult a focitól. Kíváncsi lennék, hogy két év elvonulás után mit tudna letenni az asztalra. Igazából egyik OC jelölt se győzött meg.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Állítólag Bowles másik OC jelöltje Chan Gailey, ő még illene is ide.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Legyen így, csak tudnám mire várnak, hátha aláír friscoba v mi?!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
JMD marad New Englandben.

Quinn vagy Bowles lesz, de előbbire nem mernek várni Blankék.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Szvsz ha ezen a héten sem lesz bejelentés akkor lélekben kezdhetünk készülni jmd-re 😕 ( remény faktor még vmeik seattle coordinátor a surranóról... )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Kitchens 2 éve QB edző Arizonában, előtte 6 évig TE coach volt. Az előtt egy évig pedig a Cowboys TE edzője. Az Alabama egyetemen három évig kezdő QB volt. Nagyjából ennyit lehet róla tudni szakmailag.
több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
 twitter.com/RapSheet/status/554340200974135296

Ezek szerint JMD már nem játszik.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Bowles állítólag a Cards QB-edzőjét Freddie Kitchenst hozná OC-nak. Tice és Armstrong sztem maradna a stábjában Tice-szal a Skinsben, Armstronggal a Temple-ön voltak csapattársak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Plusz szóba került egy olyan pletyka is h arra várunk h kiessen a Dallas, ugyanis Garrett szerződése lejár a szezon végén azt meg próbáljuk őt átcsábítani. empty taxi
Miért?zinedine5
Nem tudom.
Kicsit félek h Blank 72 évesen már kissé kettyós.
Másrészt a Dimmy - Pioli tandem alatt is kissé forró a talaj, a saját állásuk féltése és a Blank körüli kérdőjelek miatt úgy érzem h nem halad zökkenőmentesen a recruitment.
Marketingszempontból kifejezetten védhető döntés lenne a részükről, hogy az NFC egyik legjobb csapatának a HC-ját sikerült elhozni.
Más szempontból viszont már vannak kérdőjelek. Én annyira nem örülnék neki.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 368 — Ajmo Vatreni
Plusz szóba került egy olyan pletyka is h arra várunk h kiessen a Dallas, ugyanis Garrett szerződése lejár a szezon végén azt meg próbáljuk őt átcsábítani. empty taxi
Miért?
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
vaughn mcclure @vxmcclure23
Cardinals DC Todd Bowles had a five-hour interview with the Falcons, according to source. No second interview lined up just yet

Plusz szóba került egy olyan pletyka is h arra várunk h kiessen a Dallas, ugyanis Garrett szerződése lejár a szezon végén azt meg próbáljuk őt átcsábítani. Go Cowboys ma este!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Szoval a hírek szerint Ryan minket akart családi okok miatt, de Dimitroffal nem jutottak közös nevezőre. Blanket csípte az interjún, de TD-nél azt érezte, hogy nem támogatná teljes mértékben.
több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
az jó, a tegnapi Pats-offense (4 OL, Edelman TD-passz) után nem is bánnám. Falemberünk úgysincs soha elég 😀 😀berger90
Jaja, én már várom jövőre a Julio TD-passzt Roddynak a Saints ellen. 😀
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
RR ha minden igaz aláír Buffaloba, a vége ennek tényleg JMD lesz bmeg...empty taxi
az jó, a tegnapi Pats-offense (4 OL, Edelman TD-passz) után nem is bánnám. Falemberünk úgysincs soha elég 😀 😀

Mindig jövőre
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
RR ha minden igaz aláír Buffaloba, a vége ennek tényleg JMD lesz bmeg...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
Trestman OC munkásságáról tud valaki bővebb felvilágosítást adni, mert nem vagyok tisztában vele.
Egyébként más hírek szerint Rexy vagy Trestmant vagy Romant (49ers) hozná magával. Trestman illene ide egyébként?deadmike
Imád passzolni, szóval igen. Bears fanok majd sokat segítenek.

több mint 9 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Trestman OC munkásságáról tud valaki bővebb felvilágosítást adni, mert nem vagyok tisztában vele.
Egyébként más hírek szerint Rexy vagy Trestmant vagy Romant (49ers) hozná magával. Trestman illene ide egyébként?
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Bowles ma jön interjúra, Rexy meg állítólag Trestmant hozná OC-nek, így már nem is ódzkodok annyira tőle.empty taxi
2 bukott hc = championship? 😀peach
Van akinek nem az 1. csapatával jön össze a gyűrű lásd Belichick, Coughlin, Carroll.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Bowles ma jön interjúra, Rexy meg állítólag Trestmant hozná OC-nek, így már nem is ódzkodok annyira tőle.empty taxi
2 bukott hc = championship? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Bowles ma jön interjúra, Rexy meg állítólag Trestmant hozná OC-nek, így már nem is ódzkodok annyira tőle.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...