NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha Austin aláír valószínűleg Ted Monachino-t (Ravens LB edző) hozza magával DC-nek.
Nagyon alulértékelt, de annál jobb páros lenne ez.
OC-ről még nem írtak a belsősök.Bazzani
Ted Monachino nálunk anno nem alul értékelt volt, hanem konkrétan a közutálat tárgya Jacksonvilleben, mikor D-line edzőként csinálta a semmit. Csodálom, hogy JDR nem akarja odavinni magához Oaklandbe őt is(viszi Smitheyt, Tice ügyében is kapásból bepróbálkozott itt, úgy tűnik össze akarja hozni megint a bandát). 😀.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha Austin aláír valószínűleg Ted Monachino-t (Ravens LB edző) hozza magával DC-nek.
Nagyon alulértékelt, de annál jobb páros lenne ez.
OC-ről még nem írtak a belsősök.

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
szóval úgy néz ki, hogy Mikey a Raidersnél lesz DC 😀 😀 😀 😀...shawnka
Ezzel jól megerősítetted a raiders topicban a témáról írt kis eszmefuttatásomat 😛 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
szóval úgy néz ki, hogy Mikey a Raidersnél lesz DC
shawnka
DCnek kifejezetten jó volt nálunk, elvégre emiatt lett nálatok HC. 😛 Szerintem arra a posztra ő tökéletesen alkalmas.
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Tice-t vinné a Raiders, Armstrongot a Jets.

Egyiket se engedjük.
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
szóval úgy néz ki, hogy Mikey a Raidersnél lesz DC

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
több mint 9 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
 www.youtube.com/watch?v=SPKP7FaiqEE
Hátha nem láttátok még. 😉
Csak nekem TOO MUCH?gaben
szerintem még mindig kurvajó
igazából egy ilyen kaliberű stadionnál nehéz "too much"-nak lenni
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
 www.youtube.com/watch?v=SPKP7FaiqEE
Hátha nem láttátok még. 😉
Csak nekem TOO MUCH?gaben
teljesen visszafogott.

több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
Mit szóltok egy olyan csomaghoz, hogy Austin + Suh? 😀deadmike
Suh mondjuk jó dirty bird lenne, a dirty részt már úgyis teljesíti. 😀
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Hogy suh pénzén inkább houston.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Mit szóltok egy olyan csomaghoz, hogy Austin + Suh? 😀
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Trufant a PFF All-Sophomore Teamben:  www.profootballfocus.com/blog/2015/01/14/2014-pff-all-sophomore-team/2/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
 www.youtube.com/watch?v=SPKP7FaiqEE
Hátha nem láttátok még. 😉
Csak nekem TOO MUCH?gaben
Szerintem elég fasza. Igaz, az utolsó két szezon alapján nem érdemlünk ilyen stadiont. 😊
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 125 — Deion Sanders for president!
 www.youtube.com/watch?v=SPKP7FaiqEE
Hátha nem láttátok még. 😉
Csak nekem TOO MUCH?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 993 — no es importante
Az odáig oké, hogy melyik tudná esetleg jobban rendbe rakni a védelmet, ugye ez itt a legnagyobb probléma, de nekünk HC kell. Ebből adódóan engem az érdekelne, hogy melyikükben lehet nagyobb potenciál egy csapat vezetésére és miért? nyilván ez az amit nem lehet tudni, mivel egyikük se töltött még be ilyen pozíciót. Zsákbamacska?Buga
A szurkolók szemében ki a jó HC jelölt? Az, aki másik csapatnál is sikeres volt főedzőként vagy épp egy remek offense/defense koordinátora, miközben utóbbinak nem sok köze van az előzőhöz, vagy legalábbis abszolút nem következik belőle. Hogy mi tesz valakit jó HC-vé, azt maximum egy Hard Knocks-ban láthatod, így egy egyszeri nézőnek tényleg zsákbamacska, hogy az új mester beválik-e vagy sem, mert a legtöbb esetben még érvelni se tud mellette/ellene (az, hogy "na ő majd jó védelmet rak össze" az egyik leghülyébb indoklás).


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Az odáig oké, hogy melyik tudná esetleg jobban rendbe rakni a védelmet, ugye ez itt a legnagyobb probléma, de nekünk HC kell. Ebből adódóan engem az érdekelne, hogy melyikükben lehet nagyobb potenciál egy csapat vezetésére és miért? nyilván ez az amit nem lehet tudni, mivel egyikük se töltött még be ilyen pozíciót. Zsákbamacska?

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Quinn olyan rendszerből jön, ahol a 4-3 alap felállás mellett részese a hybrid felállás is. Nálunk több olyan játékos is van/volt/lesz aki máshová nem illik. Pl Red Bryant vagy Irvin stbstb. Szóval ő azért jól el van a hybrid állománnyal is.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
+ amire nahyon kiváncsi lennék, hogy ki hogy akarna hozzányúlni a védelemhez. ugye nolan alapvetően 3-4 edző, ennek megfelelően mozogtunk tavaly az fa piacon a soliai ill. tyson jackson igazolásokkal. nos alapvetően ez a 3-4 átállás nem jött be vagy amúgy is átmeneti évnek szántuk az ideit. szóval rohadt kíváncsi vagyok, hogy mit tudna quinn v austin kihozni ebből az anyagból mert tudtommal 4-3 rendszert futtat mindkettő...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Kivel járnánk jobban?Midnight
Ezt előre megmondani kb olyan mint a draft. Szvsz quinn annyiból erősebb prospect, hogy állítólag a hawks defense az nagyban neki köszönhető, nem gus bradleynek. Viszont az egy elég bonyolult séma, amihez nem feltétlen van itt meg a játékos állomány ahogy empty is írta, hosszútávon azonban műkődik a rendszer mert a hawks D már éve folyamatosan domináns + tudnak alkalmazkodni a felmerülő problémákhoz év közben jelentős visszaesés nélkül. Austin szintén patika védelmet csinált detroitban, azonban nekik ez volt az első évük kérdés, hogy ha az ellenfeleknek lesz már egy év tapasztalatuk a detroiti D ellen akkor is tudnak e ilyen dominánsak maradni. Ez austin esetében ugye nem derülhetett még ki. Igazából mindkettőnél az a kérdés, hogy a nagyobb nehézségekre, kudarcokra hogyan reagálnának mert felelős beosztásban ezzel még egyiküknek sem kellett szembesülnie...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Ahhoz képest hogy korábban a Korn Ferry szerzett először edzőt a csapatoknak, most lehet, hogy mi leszünk az utolsók, ha még Quinnt is megvárjuk. 😀

Én jobban örülnék ha most aláírnánk Austinnal, mert ha várunk, és Quinn esetleg Denverbe megy vagy tudja a fene, az szívás. Bár nem tudom Austint ki vinné el előlünk, de gondolom neki se jó, ha megváratjuk.Szamár
Austint akár a Denver vagy a Chicago is elviheti mindkét helyen volt vagy menni fog interjúra.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Egyébként quinnt, ha megállapdnánk vele be lehetne e jelenteni amíg a hawks po-zik?peach
Amíg a Seahawks ki nem esik a PO-ból addig nem.
Ha hétvégén kikap szinte azonnal utána ajánlatot tehettek, ha nyer akkor jövő héten csak 2. interjúra hívhatjátok és 2 hetet várnotok kellene, mire az SB lemegy.
több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
Ahhoz képest hogy korábban a Korn Ferry szerzett először edzőt a csapatoknak, most lehet, hogy mi leszünk az utolsók, ha még Quinnt is megvárjuk. 😀

Én jobban örülnék ha most aláírnánk Austinnal, mert ha várunk, és Quinn esetleg Denverbe megy vagy tudja a fene, az szívás. Bár nem tudom Austint ki vinné el előlünk, de gondolom neki se jó, ha megváratjuk.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Ez az amit most még nem lehet tudni.
Tavaly mindenki oda volt a Titansnél, hogy sikerült megszerezni Whisenhuntot a Lions elől, aztán mégse ők jártak jól.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Kivel járnánk jobban?Midnight
Sztem Austin hamarabb össze tudná kapni a D-t, mint Quinn, de hosszú távon nagy különbség ilyen téren szvsz nincs.
A mérleg inkább ott dőlhet el kettejük között, hogy milyen OC-jelöltet tudnak biztosítani.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 208
Kivel járnánk jobban?