NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
Tice sokkal konzervatívabb, abszolút úgy vélem, hogy sok igazolás fog érkezni a falba. Jake is csak másodéves, azért a ZB nem annyira egyszerű, hogy 5 perc alatt menjen, szerintem érkezni fog mentor RT-be, és akkor még kell egy G és egy C aki van megfelelő szinten. Szerintem Koetter rendszere sokkal bonyolultabb volt és nehezen tanulható, szerintem Kyle talán rugalmasabb.

Érdekes változások, nem számítottam egy ilyen OC igazolásra.

több mint 9 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Valószínűleg ezért is engedte el a vezetőség Mike Tice-t, mert ha jól sejtem, ő nem ilyen sémában dolgozik/gondolkozik.
Kíváncsi vagyok, hogy Shanahan mennyire lesz rugalmas, vagy látván, hogy van egy jó QB, mindent arra épít. Remélem kiegyensúlyozzák ezt a csapatot annyira, mint Turner fénykorában.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Kérdés a fallal mi lesz, nálunk elég kényelmes volt a helyzet Thomassal, Bitonioval és Mackkel. Mindegyiknek feküdt a ZBS.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Hoyer egy csere irányító, akivel 2-3 meccsen el lehet lavírozni egész jól, de hosszú távon nem megoldás. Shannynek sikerült 7-8 meccsig ez a bravúr. Ryan azért nagyon más szint, még ha a futójáték nem is ly erős, mint a Brownsnál.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Kis shannynél egy dologtól fosok elsősorban, és az a browns uccsó kb 5-6 meccse. Gondolok arra, hogy hoyerrel a kormányrúdnál milyen faszásan manővereztek a szezonban, aztán a trükkös ellenfelek rájöttek mi is a browns offense csimborasszója. Eredmény : hoyer visszazuhant teljesítményben a pokol legmélyebb bugyraiba, amire shanny ( és pettine ) egyetlen válasza jancsika volt...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Jó stáb lesz ez, pedig jobban örültem volna vmi fasza selfdestructionnek 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Gyakorlatilag a gentlemans agreement megszületett szerintem a két képviselőcsoport között, egymás kezébe csaptak azzal, hogy a Super Bowl után aláírják a szerződést. Mivel Quinn Shanahant hozta volna OC-nek a pletykák szerint, ez így igazából egy tökéletes jel arra, hogy Quinn lesz az edző Atlantában.
A hétfői Quinn - Falcons találkozó már szerintem erőteljesen munkamegbeszélés lesz, hogy mi lesz a menetrend jövő hétfőtől.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó

több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Azért ez nekem egy kicsit bizarr, hogy még nincs hivatalos HC, de már le van szerződtetve az OC, ezt így hogyan? 😊

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Az már biztos, hogy kis Shanny lesz az OC-tek. Ha végre Quinn kinevezése is hivatalossá válik, akkor azért nem mondhatjátok, hogy nem érte meg várni. Legalábbis ez esetben összevetve azokkal a csapatokkal, ahol HC-váltás történt, szerintem ti lennétek az edzőkeringő legnagyobb nyertesei. Függetlenül a DC személyétől, mivel ott úgyis elsősorban Quinnen múlik majd a dolog.
több mint 9 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 208
sose lesz edzőnk, sosekaszo
De hogy nem. Majd SB utána 😀
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
Azért nyomott egy Packers egy talán mégdurvábbFalconst, na. 😊

több mint 9 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
sose lesz edzőnk, sose
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet 26 s26 másodperccel ezelőtt
#Seahawks are expecting to lose Dan Quinn to #Falcons, who have privately told people their plan is to hire him. They’ll meet Monday
több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
Dan Quinn + Kyle Shanahan, mit szólnátok??
 www.thefalcoholic.com/2015/1/17/7628787/rumor-kyle-shanahan-wants-to-join-dan-quinns-staffSugar611
"That would be an awkward phone call trying to recruit Smitty back to Atlanta." 😀
Vicces lenne: Figyi, Smitty, tudom, hogy kirúgtunk, de nem jönnél vissza DC-nek? Elvégre "I love you"-val váltunk el. 😀

Amúgy nem lenne rossz Shanahan, bár én még mindig jobban örülnék Quinn+Gase-nek.
több mint 9 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Dan Quinn + Kyle Shanahan, mit szólnátok??
 www.thefalcoholic.com/2015/1/17/7628787/rumor-kyle-shanahan-wants-to-join-dan-quinns-staff
több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
egyébként az unrestricted free agentek közül elhozhatnánk Julius Thomast vagy Jordan Cameront. egy jó TE ráférne a csapatra.
több mint 9 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 208
Asszem nekünk még 3 hétig nem lesz edzőnk 😀
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
Tice -> Raiders

GODDAMNITshawnka
wow

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Tice -> Raiders

GODDAMNIT
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!



véletlenek márpedig nincsenek.

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Quinn georgia boy lesz 😊
több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
 falcfans.com/falcons-poised-to-hire-quinn-as-next-head-coach-18428
Egyre több helyen olvasni, hogy Quinn lesz az emberetek.Bazzani
Egyre több Falcons-fanoldalon. 😀 (Bocsi, imádnám Quinnt, de én még mindig kétkedek kicsit).
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 falcfans.com/falcons-poised-to-hire-quinn-as-next-head-coach-18428
Egyre több helyen olvasni, hogy Quinn lesz az emberetek.

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Maxwellt el tudnám itt viselni 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...