NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 9 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 208
Lécci, lécci!

Tony Pauline ‏@TonyPauline 10 p10 perccel ezelőtt Mobile, AL
Word from the Senior Bowl; if he's available for them the Atlanta Falcons like Shane Ray/DE/Mizzou a lot.

Állítólag a DL-edző Bryan Cox maradni fog, ő dolgozott Quinn-nel a Jetsnél.empty taxi
Nálam Ő lenne a tökéletes 1/8...már ha addig valaki le nem nyúlja...:cool:Keano
Majd felmegyünk érte 😀
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 003 — WHO DAT!!!!
Lécci, lécci!

Tony Pauline ‏@TonyPauline 10 p10 perccel ezelőtt Mobile, AL
Word from the Senior Bowl; if he's available for them the Atlanta Falcons like Shane Ray/DE/Mizzou a lot.

Állítólag a DL-edző Bryan Cox maradni fog, ő dolgozott Quinn-nel a Jetsnél.empty taxi
Nálam Ő lenne a tökéletes 1/8...már ha addig valaki le nem nyúlja...:cool:Keano
szerintem nem túl sok esély van rá, hogy bent lesz még 1/8-nál


több mint 9 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Lécci, lécci!

Tony Pauline ‏@TonyPauline 10 p10 perccel ezelőtt Mobile, AL
Word from the Senior Bowl; if he's available for them the Atlanta Falcons like Shane Ray/DE/Mizzou a lot.

Állítólag a DL-edző Bryan Cox maradni fog, ő dolgozott Quinn-nel a Jetsnél.empty taxi
Nálam Ő lenne a tökéletes 1/8...már ha addig valaki le nem nyúlja...:cool:


több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
peach!
DC posztról DC posztra nem lenne köteles elengedni a Lions Austint. Miért is tennénk? 😉Bazzani
Tudom, csak összeesküvés elméleteset játszottam 😀

Am. olvasgattam kicsit a témában és konkrétan az összes cikk azt írja, hogy blalock valszeg teljesen alkalmatlan lesz a maga kis 330 körüli súlyával a shanny féle zbs-hez...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
peach!
DC posztról DC posztra nem lenne köteles elengedni a Lions Austint. Miért is tennénk? 😉

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Lécci, lécci!

Tony Pauline ‏@TonyPauline 10 p10 perccel ezelőtt Mobile, AL
Word from the Senior Bowl; if he's available for them the Atlanta Falcons like Shane Ray/DE/Mizzou a lot.

Állítólag a DL-edző Bryan Cox maradni fog, ő dolgozott Quinn-nel a Jetsnél.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 208
Kb 5 hsz-el lejjebb ott a megoldás 😉peach
Uhhhh tényleg 😀 ezt benéztem
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Kb 5 hsz-el lejjebb ott a megoldás 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Na akkor úgy néz ki hogy a HC már meg van. Kit láttok legesélyesebbnek OC posztra ? Mert gondolom a D#-t Quinn fogja vinni.Midnight
Az OC is megvan mar, Kyle Shanahan.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 208
Na akkor úgy néz ki hogy a HC már meg van. Kit láttok legesélyesebbnek OC posztra ? Mert gondolom a D#-t Quinn fogja vinni.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
A Cardinals vinné Nolan-t, Bowles helyére. Ilyenkor mi van, megkérdezzük Quinn-t, hogy számol-e vele?Buga
Állítólag mikor kirúgták Smitht Koetter és Nolan is összecsomagolt. Dimmy azt mondta nekik akkor h egyelőre nem bontja fel a szerződéseket, de a HC-jelölteknek megvan a saját koordinátorjelöltje. Azaz ahogy Koettert sztem őt is elengedjük.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
Matt Ryan Pro Bowl.
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Az jutott eszembe, hogy milyen aljas lenne ha kiderülne, hogy austint elkértük hc interjúra, majd vissza is hívtuk egy másodikra, közben meg végig arról győzködtük, hogy jöjjön át ide dc-nek quinn mellé 😀peach
Ez az ami szerintem biztos nem történt meg.
De HA megtörtént akkor szegényektől mindenki SB-t fog várni az első évükben 😀

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Az jutott eszembe, hogy milyen aljas lenne ha kiderülne, hogy austint elkértük hc interjúra, majd vissza is hívtuk egy másodikra, közben meg végig arról győzködtük, hogy jöjjön át ide dc-nek quinn mellé 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
A Cardinals vinné Nolan-t, Bowles helyére. Ilyenkor mi van, megkérdezzük Quinn-t, hogy számol-e vele?

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
A jól menő futáshoz meg szvsz kelleni fog még egy powerback, aki mondjuk képes előnynél stabilan hozni T között a 3-4 yardokat. Persze, SJ elvileg képes rá, de gyakorlatilag 1-1 jó meccsnél többet ő nem tud kihozni magából...Gyurma Pappa
Freeman erre képes szvsz, de sztem a középső körökben draftolni fogunk mellé még egy RB-t.
Bakernek 2018-ig szerződése van és nem dúskálunk ZB-tapasztalattal rendelkezők OL-ekkel így sztem az ő maradására reális esély van, 29 éves, szal nem is öreg, persze lehet csábító lesz h post june 1 cuttal 4,5 misit spórolnánk vele. Nem lepne meg ha az FA OL-ek közül Will Montgomeryt v Tyler Polombust megkínálnánk egy nem túl hosszútávú szerződéssel, mondván h dolgoztak már a kis Shannyvel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
Emptyvel nagyjából egyetértek, de szerintem Baker tuti nem marad, Blalock meg nem 5 éves terv szvsz. Konz és Holmes max csere, Stone és Jake meg fiatalok, őket bőven lehet ugye formálni. Asamoah maradása nem volt kérdés szerintem, nem hiszem hogy ezt valahol írtam volna.

A jól menő futáshoz meg szvsz kelleni fog még egy powerback, aki mondjuk képes előnynél stabilan hozni T között a 3-4 yardokat. Persze, SJ elvileg képes rá, de gyakorlatilag 1-1 jó meccsnél többet ő nem tud kihozni magából...

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Shanny nem fogja elengedni a ZB-t az fix, Tice meg power blocking szakember, szal ha máskor nem akk most küldtük volna el. A jelenlegi falból Blalock és Baker még játszott a Mularkey-féle O-ban, ahol kevert volt a blokkolási séma, szóval ők már játszottak ZB-ben, mint ahogy Asamoah is KC-ben. A jelenlegi falból Konz és Holmes az aki szvsz nem fit ZB-be, illetve sanszos h Carimit és MJ-t nem igazoljuk vissza, mert ők se azok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Blalock a legrégebbi arc a falban, ő maradt meg a jóféle 4-5 éve elit egységből hírmondónak, igaz már nem kiemelkedő - de lefele sem - hanem egy szolid kezdő, ha őt kipicsázzuk csak még egy liket csinálunk. A túl oldalt meg ott van aso, aki legalább nem volt szar ellenben a másik két big fa-val akit hoztunk. Konz univ csere akár g, akár c poziba szvsz vele sincs baj. A falba én RT-t hoznék, olyat aki ha nagyon muszáj tud lt is lenni. bunyós ryant én is nagyon bírom, de nem mernék rábízni még egy full szezont, oda kell egy veterán. Baker meg vonuljon vissza, neki lefőtt szvsz...

Am. isten adja, hogy beinduljon vmi futójáték féle, de akkor sem lepődök meg ha nem fog, ez 2/7 top run o sztem még nekünk is megvan a jó burneres időkből...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Konzot én elfelejtenem.centerbe ott van mindenki kedvence Hawley es az igazan kellemes meglepetés Stone.ezzel a poszttal nem sokat kell foglalkozni.Jake is adott.a masik oldalon ott van személyes kedvencem Schraeder aki egy jo alapozás utan lehetne kezdojatekos.a maradék két helyre kell embert talalni.
Aztán lehet tevuton jarok.

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Azért a rugalmassága miatt nem hiszem, hogy ezen összevesznének majd Ryannel. Shanny az elmúlt 7 szezonjából 5-ben Top10-es passzjátékot csinált ott, ahol éppen volt, futójátékban pedig kétszer volt ugyanitt. Utóbbi feljavulását várom, hihetetlen mit hozott ki a Crowell-West duóból tavaly.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
Gyurma Center? Wtf? Hawleyt ismerjük, konz is nfl játékosnak tűnt idén végre, stone meg a szezon egyik legnagyobb pozitívuma volt udfa rookieként.peach
Oké. Alapvetően úgy hiszem, hogy a fal azért tűnt jobbnak, mert Tice azt használta, ami van. Sokszor azért tűnt jobbnak a protection, mert 6 emberrel blokkolt mindenki, ezt szerintem Kyle nem fogja kultiválni, ráadásul nem bonyolította túl a blokkolási sémát sem - a futáson meg is látszott.

Nyilván lehet, hogy nincs igazam, de ettől még így gondolom.

több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Shanahanról valahol azt írták, hogy joystick coach, bár nem igazán tudom, hogy ez mit is akar jelenteni. Valaki, ötlet?
Így szólt pontosan:
Shanahan is a joystick coach, who wants his quarterback to run the offense in a precise, specific way.deadmike
Kézi irányítást, vagyis hogy viszonylag szűk teret enged az irányító pre-snap áthívásainak, döntéseinek, inkább elvárja az általa hozott döntések precíz végrehajtását.

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Gyurma Center? Wtf? Hawleyt ismerjük, konz is nfl játékosnak tűnt idén végre, stone meg a szezon egyik legnagyobb pozitívuma volt udfa rookieként.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Shanahanról valahol azt írták, hogy joystick coach, bár nem igazán tudom, hogy ez mit is akar jelenteni. Valaki, ötlet?
Így szólt pontosan:
Shanahan is a joystick coach, who wants his quarterback to run the offense in a precise, specific way.