NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Előre várom mit fog kihozni Truból,Alfordból vagy éppen Ishmaelből.
Ha pont kerül az ügy végére,vajon hoz-e magával valakit..

több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
Dan Quinn Will Be The Falcons Hire, Per League Source:
 www.thefalcoholic.com/2015/1/15/7554927/league-source-dan-quinn-likely-to-be-falcons-hireSugar611
engem az érdekel, hogy egyeztünk meg vele, ha nem szabad beszélni vele. mert attól hogy Quinn nyitott felénk, meg mi is felé (ez egyik se új hír), attól még nyugodtan elmehet a Broncoshoz. szóval én nem látom miből szűrték le ezt az infót.Szamár
Minden bizonnyal, hogy a Korn Ferry ezért kapja a pénzét...Gyurma Pappa
Pontosan. Meg pont erre valók az ügynökök és a különböző közvetítők. Simán lehet, hogy már készül is a szerződés, és a kiesés után már meg is lehet ejteni az aláírást.deadmike
Milyen kiesés? 😛Sebii
Essetek csak ki szépen, unom már ezt az edzőkeresést 😛 😀peach
Akkor javaslom a GB edzői stábjában keresgélni. 😊
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Dan Quinn Will Be The Falcons Hire, Per League Source:
 www.thefalcoholic.com/2015/1/15/7554927/league-source-dan-quinn-likely-to-be-falcons-hireSugar611
engem az érdekel, hogy egyeztünk meg vele, ha nem szabad beszélni vele. mert attól hogy Quinn nyitott felénk, meg mi is felé (ez egyik se új hír), attól még nyugodtan elmehet a Broncoshoz. szóval én nem látom miből szűrték le ezt az infót.Szamár
Minden bizonnyal, hogy a Korn Ferry ezért kapja a pénzét...Gyurma Pappa
Pontosan. Meg pont erre valók az ügynökök és a különböző közvetítők. Simán lehet, hogy már készül is a szerződés, és a kiesés után már meg is lehet ejteni az aláírást.deadmike
Milyen kiesés? 😛Sebii
Essetek csak ki szépen, unom már ezt az edzőkeresést 😛 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Pontosan. Meg pont erre valók az ügynökök és a különböző közvetítők. Simán lehet, hogy már készül is a szerződés, és a kiesés után már meg is lehet ejteni az aláírást.
Milyen kiesés? 😛
Vagy SB után. 😀
több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
Dan Quinn Will Be The Falcons Hire, Per League Source:
 www.thefalcoholic.com/2015/1/15/7554927/league-source-dan-quinn-likely-to-be-falcons-hireSugar611
engem az érdekel, hogy egyeztünk meg vele, ha nem szabad beszélni vele. mert attól hogy Quinn nyitott felénk, meg mi is felé (ez egyik se új hír), attól még nyugodtan elmehet a Broncoshoz. szóval én nem látom miből szűrték le ezt az infót.Szamár
Minden bizonnyal, hogy a Korn Ferry ezért kapja a pénzét...Gyurma Pappa
Pontosan. Meg pont erre valók az ügynökök és a különböző közvetítők. Simán lehet, hogy már készül is a szerződés, és a kiesés után már meg is lehet ejteni az aláírást.deadmike
Milyen kiesés? 😛
több mint 9 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Dan Quinn Will Be The Falcons Hire, Per League Source:
 www.thefalcoholic.com/2015/1/15/7554927/league-source-dan-quinn-likely-to-be-falcons-hireSugar611
engem az érdekel, hogy egyeztünk meg vele, ha nem szabad beszélni vele. mert attól hogy Quinn nyitott felénk, meg mi is felé (ez egyik se új hír), attól még nyugodtan elmehet a Broncoshoz. szóval én nem látom miből szűrték le ezt az infót.Szamár
Minden bizonnyal, hogy a Korn Ferry ezért kapja a pénzét...Gyurma Pappa
Pontosan. Meg pont erre valók az ügynökök és a különböző közvetítők. Simán lehet, hogy már készül is a szerződés, és a kiesés után már meg is lehet ejteni az aláírást.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
Dan Quinn Will Be The Falcons Hire, Per League Source:
 www.thefalcoholic.com/2015/1/15/7554927/league-source-dan-quinn-likely-to-be-falcons-hireSugar611
engem az érdekel, hogy egyeztünk meg vele, ha nem szabad beszélni vele. mert attól hogy Quinn nyitott felénk, meg mi is felé (ez egyik se új hír), attól még nyugodtan elmehet a Broncoshoz. szóval én nem látom miből szűrték le ezt az infót.Szamár
Minden bizonnyal, hogy a Korn Ferry ezért kapja a pénzét...

több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
Dan Quinn Will Be The Falcons Hire, Per League Source:
 www.thefalcoholic.com/2015/1/15/7554927/league-source-dan-quinn-likely-to-be-falcons-hireSugar611
engem az érdekel, hogy egyeztünk meg vele, ha nem szabad beszélni vele. mert attól hogy Quinn nyitott felénk, meg mi is felé (ez egyik se új hír), attól még nyugodtan elmehet a Broncoshoz. szóval én nem látom miből szűrték le ezt az infót.
több mint 9 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Én személy szerint az Austin+Gase duóra szavazok.elég masszív lenne.Kenny
Bár biztos hengerelnénk az első évben, sajnos nem sokra mennénk vele. Mert ha tényleg előre lépne a csapat (de nem nyernénk SB-t, ami sanszos), akkor jövőre Gase tuti elmegy HC-nak, vagyis egyáltalán nem jelent hosszútávú megoldást. Én inkább olyat keresnék, aki nagyobb valószínűséggel maradna OC 2-3 évig, hogy stabilitást adjon a támadócsapatnak.
több mint 9 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Dan Quinn Will Be The Falcons Hire, Per League Source:
 www.thefalcoholic.com/2015/1/15/7554927/league-source-dan-quinn-likely-to-be-falcons-hire
több mint 9 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Joe Danna, a DB-edzőnk csatlakozik Bowles csapatához. Szóval nem hogy edzőt szereznénk, de még vesztünk is...
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Én személy szerint az Austin+Gase duóra szavazok.elég masszív lenne.

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Akk. legyen fangio tarver helyett 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Ez így szimpi 😀
Ian Rapoport ‏@RapSheet
#Falcons, who have finalist Teryl Austin in today for a 2nd interview, will request Adam Gase for an OC interview. Interesting potential duoempty taxi
+ DC-nek tarver vagy allen és akkor már csak egy kávét kérekpeach
Tarver megy a Ninershez DC-nek.

De hogy fokozzam a hangulatot:

Tom Pelissero ‏@TomPelissero
Heard the same as @RapSheet on Adam Gase as possible #Falcons OC. Makes sense if they end up with #Seahawks DC Dan Quinn as head coach, too.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Ez így szimpi 😀
Ian Rapoport ‏@RapSheet
#Falcons, who have finalist Teryl Austin in today for a 2nd interview, will request Adam Gase for an OC interview. Interesting potential duoempty taxi
+ DC-nek tarver vagy allen és akkor már csak egy kávét kérek



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Ez így szimpi 😀
Ian Rapoport ‏@RapSheet
#Falcons, who have finalist Teryl Austin in today for a 2nd interview, will request Adam Gase for an OC interview. Interesting potential duo


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most zajlik az Austin interjú.
"Legit chance"-ról írnak.

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Nekem csak most esett le, hogy miért olyan fontos minél hamarabb HC-t szerezni... aki a sor végére marad, az elől elkapkodhatják a jó coordinatorokat is, ami azért valljuk be, eléggé kényes kérdés.deadmike
Szvsz ez csak félig igaz. Ha abból indulunk ki, hogy quinn és a falcons az első interjún egymás kezébe csaptak, akkor gondolom quinn másnap már felhívta a jelöltjeit, hogy 100% hogy falcons hc leszek, benne vagy e? Igen?! Akkor türelem, ne menj máshova...peach
Jah, csak mikor az 1. interjú volt, akkor még a Jetsnél is front runner volt Quinn, ráadásul itt van még a derék Denver is, ahol sztem szintén Quinn az 1. számú jelölt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Nekem csak most esett le, hogy miért olyan fontos minél hamarabb HC-t szerezni... aki a sor végére marad, az elől elkapkodhatják a jó coordinatorokat is, ami azért valljuk be, eléggé kényes kérdés.deadmike
Szvsz ez csak félig igaz. Ha abból indulunk ki, hogy quinn és a falcons az első interjún egymás kezébe csaptak, akkor gondolom quinn másnap már felhívta a jelöltjeit, hogy 100% hogy falcons hc leszek, benne vagy e? Igen?! Akkor türelem, ne menj máshova...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Hohó! Új hírek:
Also, Teryl Austin arrived in town late Wednesday night and will have his interview moved to Thursday.
Túl későn érkezett Austin, így már nem tudták megejteni tegnap az interjút, úgyhogy mégiscsak játékban van Austin.deadmike
Igen, ezért félek várni Quinnre.
Persze a Browns is utolsónak nevezte ki tavaly Pettine-t azt egész sokáig harcban voltak a rájátszásért egy lesajnált kerettel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Nekem csak most esett le, hogy miért olyan fontos minél hamarabb HC-t szerezni... aki a sor végére marad, az elől elkapkodhatják a jó coordinatorokat is, ami azért valljuk be, eléggé kényes kérdés.
több mint 9 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Hohó! Új hírek:
Also, Teryl Austin arrived in town late Wednesday night and will have his interview moved to Thursday.
Túl későn érkezett Austin, így már nem tudták megejteni tegnap az interjút, úgyhogy mégiscsak játékban van Austin.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Magunkat ismerve majd szépen a gase - jmd kettősből kerül ki a szerencsés. 😀 amúgy quinn lesz, vagy csak a nyilatkozata kacsa volt és így jön a denver a blind sideról...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Denverbe megy interjúra, Chicago-ban már volt.
Érthető, hogy kivártok Quinn miatt, ha ő a top kedvence a vezetőknek.
A Bears-nél már szinte biztosan Fox lesz a HC, maradtok Ti és a Denver. A Quinn, Austin, Gase, JMD négyesből (de főleg az első kettőből) egy biztosan "megmarad" nektek.
Mostmár nem kell kapkodni, jól jött a Frisco meglepő döntése.

több mint 9 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Austin szerintem felejtős. Megvolt a második interjú, semmi hír nem volt róla. Annyi új infó jött, hogy péntekre leszervezett interjút Chicagoba Denverbe. Szóval ezzel szerintem le is húzhatjuk őt a listáról.
Két jelölt marad:
Quinn és JMD :-/