NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 9 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
A hátralevő sorsolás:
@ Panthers
vs. Browns
vs. Cardinals
@ Packers
vs. Steelers
@ Saints
vs. Panthers

A 3 csopmeccset leszámítva csak pozitív mérlegű csapatok, ebből hiába reménykedünk nem lesz PO, ami nem baj.empty taxi
Jó esetben is 2-5 tudjuk ezt lehozni! 😊
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
A hátralevő sorsolás:
@ Panthers
vs. Browns
vs. Cardinals
@ Packers
vs. Steelers
@ Saints
vs. Panthers

A 3 csopmeccset leszámítva csak pozitív mérlegű csapatok, ebből hiába reménykedünk nem lesz PO, ami nem baj.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Nah egen, most pislákol a remény az alagút végén mert matematikailag nincs messze a csoportgyőzelem. Szvsz ez 1-2 fordulóig lesz még így, mert igaz h a győzelem az győzelem, de a liga egyik legrosszabb csapatát sikerült nagy nehezen lenyomnunk az ismert módon...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Így most duplán fáj a Lions elleni vereség, jobb lett volna felkelni úgy, hogy vezetjük a csoportot. 😕Buga
Sok rosszabb dolog nem történhet veletek, mint hogy a többiek szerencsétlenkedése miatt véletlenül behúzzátok a csoportot és bementek a PO-ba... PO-ba jutó edzőt ugyanis nem szokás kirúgni.

több mint 9 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Így most duplán fáj a Lions elleni vereség, jobb lett volna felkelni úgy, hogy vezetjük a csoportot. 😕

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
kikapott az Aints, megint egy meccsre van a playoff.

shawnka

több mint 9 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
#csempjönsip
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
kurvára röhögnék, ha jövő héten át is vennénk az első helyet. Nekünk Carolina, nekik bengals, jó lesz 😀 😀

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 208
Még a végén megnyerjük a csoportot xD aztán meg az SB-t 😀 és Smithi marad HC xD
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
kikapott az Aints, megint egy meccsre van a playoff.

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Amúgy siralom,hogy 1 győzelemre vagyunk az első helytől 😀

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Davis visszatért.53-ba vele!

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
T-Jaxet ha elküldjük akk konkrétan 6,4 millióval többet foglal a sapkából, mintha szerződés alatt van 😊 Mondjuk egy jún 1. utáni cuttal meg nullszaldós lenne a cut. Én bírom Peterst, de az utóbbi két szezonban nem sokat volt egészséges. Így h van Soliai, T-Jax, Hageman, Babs cap space nyerésre tán a DL-ből engedhető el vki.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Ha belefér én loweryt is visszahoznám. Ahhoz képest, hogy a szezon első meccsein sokat ekéztem mert szar volt, rendesen összeszedte magát és teljesen korrekt teljesítményt hoz. Safetyt én nem draftolnék jövőre jön vissza willymo szvsz az lesz az uccsó sansza h összeszedje magát és ismét a pb évéhez hasonlóan játszon elvégre a nagy zsét felvette azóta meg egy középszar safety. Dez és az amis sem mutatott olyat, amitől ne kéne reménykednem, hogy nem válik vmeik fasza kis safetyvé szóval ott megvagyunk sztem.

A szerződésekhez nem értek, szóval ha az működhet előbb basznám ki tyson jackson mint azt a bizonyos macskát és peterst hagynám meg a helyén.

A többivel egyetértek 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Én is úgy gondolom, hogy kb. a CB-sor a legkevésbé problémás a D-ben. Aránylag egyszerűnek tűnik a képlet az offszezonban: TOP10-ben (mert ott fogunk draftolni) hozni egy edge rushert, utána esetleg egy safety kell, illetve OL-mélyítés.
Komolyabb FA-k:
Osi, Spoon, Sörös, Matty Ice 2.0, Lowery, Quizz, Peters, Bobby, Anton aus Tirol, Wilson, Weems, Medve, DiMarco és a néger norvég.
Közülük Bryant, Biermann, Antone és a McClain/Wilson párosból az egyik akinek a maradása sztem indokolt, a többieket max bagóért tartsuk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Most, hogy trufanttal mi bajod konkrétan nem értem, talán worrilow mellett ő hoz értelmes teljesítményt a Dből. Amúgyis szvsz a seccel nincs nagy baj, ilyen front seven mellet esélytelenek. Akk.már inkább alfordot lehet elővenni, ő katasztrófa idén...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Ha sikerül kikapni ettől a csóró döglődő tampától az tényleg mindennek a legalja lenne. Amúgy absz. benne van a pakliban...peach
ha ez megtörténik (valóban benne van, mindkét csapat totálisan kiszámíthatatlan), akkor kellene szvsz azt csinálni, hogy rágyúrunk egy zsíros 1/3 környékére. Persze mindenekelőtt elzavarni az egész stábot a bús picsába, addig kár tiszta lapról beszélni. Kérdés az is, hogy kire menjünk rá a draft eleji pickkel, ugye eddig a passrush erősítése volt a cél, most már megint gondolkodhatunk OL-játékoson, annyira hullanak onnan is. És akkor a gyalázatos passzvédekezésről még nem szóltunk, az edzői stábbal együtt mehet a francba a lusta és játékra teljesen alkalmatlan Trufant és bandája.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Grimes-on annak idején miért adtunk túl ? Az rémlik hogy volt egy achilles-ín szakadása vagy valami hasonló és sokat is foglalt a sapka alatt ?Keano
Ha jól rémlik achilles-szakadás után járt le a szerződése és egyszerűen sérülés nem akartunk annyit adni neki, mint amennyit ő elvárt, ezért ment ki a piacra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Grimes-on annak idején miért adtunk túl ? Az rémlik hogy volt egy achilles-ín szakadása vagy valami hasonló és sokat is foglalt a sapka alatt ?


több mint 9 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
szerintem olyan 50-50..vagy nyerünk vagy nem...😀


több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Ha sikerül kikapni ettől a csóró döglődő tampától az tényleg mindennek a legalja lenne. Amúgy absz. benne van a pakliban...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Vieri Atlanta Falcons 383
Vasárnap egy jó kis Tampa-Atlanta! Ez a mi "New England-Denver"-ünk!!!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 120 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nézzük a pozitívumokat: nem kaptunk ki, nem sérült le egy OL ember sem, smith nem balfaszkodott a pálya szélén.
Negatívum: Smitty a hc még mindig és innen valszeg nézhetjük is szezon végéig. Gyomor görcsöm van ha belegondolok miket fog még művelni...peach
Pont gondoltam, hogy ezt beírom nektek, de nem akartam gonoszkodni 😉 Ám ha ti mondjátok 😀.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Nézzük a pozitívumokat: nem kaptunk ki, nem sérült le egy OL ember sem, smith nem balfaszkodott a pálya szélén.
Negatívum: Smitty a hc még mindig és innen valszeg nézhetjük is szezon végéig. Gyomor görcsöm van ha belegondolok miket fog még művelni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hageman bizonyította hogy tenyleg nincs sok agya.Kenny