NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
nem feltétlen értek egyet ezzel, oké h white nem egy disón sebességű valaki, de mint mondtátok igencsak fizikális... előbb-utóbb úgyis odaér ahova kell, onnan meg szinte bármelyik cornert megveri 1on1 ben....peach
ez így van!

White kurva gyors, max nem annyira, mint amikor draftoltuk (anno az volt a fő vagy tán egyetlen erőssége). teljesen rendben van a sebessége sőt. inkább mondanám atletikusnak, mint fizikálisnak.
idén is amikor deep passz volt Roddy felé, ő leszakadt akár két emberről is, csak Matty rendre túldobta ezeket a labdákat.
ezen a téren sztem abszolúte Ryan-nel van a gond.

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
nem feltétlen értek egyet ezzel, oké h white nem egy disón sebességű valaki, de mint mondtátok igencsak fizikális... előbb-utóbb úgyis odaér ahova kell, onnan meg szinte bármelyik cornert megveri 1on1 ben....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Egyetértek Bugával. White nem éppen az a szélvész, ő inkább olyan Ward féle kemény srác. Meg hát ez meg is látszik abban is, hogy kevésbé jó a YAC-ben. Vertical threatnek hoztuk Jonest ugye és hát ott van még Douglas. Reméljük nem igazol el.

Most olvastam egy érdekes cikket, blogbejegyzést nem ér, de feldobom ide:
http://espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/31544/joe-flacco-could-help-matt-ryan

Nem lenne egy elvetélt ötlet már most odadobni Matty-nek egy új szerződést, hátha sikerülne ezzel felszabadítani jelentősebb cap space-t. Meg hát, amíg 0 playoff győzelme van, csak nem lesz olyan nagy arca idénre is vagyonokat kérni egy új szerződésben. 😀
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
mondjuk h white miért nem volt alkalmas több big playra, mély passzra arra kivi volnék... 😛 😀peach
sztem azért mert inkább fizikális elkapó mint gyors 😊

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
mondjuk h white miért nem volt alkalmas több big playra, mély passzra arra kivi volnék... 😛 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Bocsi, de ezt a BPA-t még nem hallottam, kifejtenéd? 😀

Baker tehetségét már akkor is megkérdőjelezték, mikor 21. helyen elhoztuk, nem ért annyit, de a semminél jobb volt.
O-lineban még ott van Hawley, valszeg ő fogja átvenni McClure helyét. Róla alig beszélünk, pedig zseniális center. Mondjuk már most is bagót keres, szóval lenne rá zsé, hogy visszahozzuk még egy évre.
Snelling az egyik kedvencem, én nagyon sajnálnám, ha lelépne. Rossz volt látni, hogy olyan kevés lehetőséget kapott a 11-es szezonban. Hogy őszinte legyek, kezdőnek szerintem sehova nem férne be, backupként meg nem hiszem, hogy nagy lét szakíthatna. Szerintem maradni fog.
Loftonról folyton-folyvást kifejtettem, hogy inkább őt tartanám meg és én sem látom annyira, hogy béna lenne a passzjáték ellen (ne felejtsük, hogy a blogban a cikk egy átvétel volt, nem saját vélemény).
Abraham maradhat, de epizodista lesz, én már Biermannt kezdetném.
Koetter neve hallatán először azt hittem idegrohamot kapok, de bízok benne, hogy tényleg bátrabb playeket fog hívni és nem azt a sematikus sz@rt, mint amit Mularkey.

Egy kérdés a végére: Mit gondoltok, Ryan mögé kéne valami jó veterán? Aki esetleg elérhetné, hogy legyen egy kis competition? Túl kényelmes helyzetben van szvsz. Rookie évében Ryan nagyon jó volt, de azóta csak lefelé megy, de legalábbis egy helyben topog. Mondjuk én ebbe belelátom azt is, hogy Musgrave-t elvitték mellőle a rookie szezon után.deadmike
Én is csak a véleményemet írtam, említettem is h Bradleyvel nem értek itt egyet. 😊 Annyi h Musgrave-et a legutóbbi szezon előtt vitte el a Vikings OC-nek. Mularkey nem rossz szaki, idén kapta meg Juliot, őt relatíve jól is használta, addig nem nagyon volt olyan célpont, aki nagyon jó lett volna mélyebb route-okon. Az sem véletlen h egy másik run first félefogású OC-t hoztak, az utóbbi években rendre akkor voltak vereségeink amikor Mattynek 40+ attemptje volt egy meccsen. Veterán akk kell Matty mögé ha Redmantől elköszönünk. Hawleyt meg én annyira nem bírom, bár ezzel a kisebbségbe tartozok ebben a topikban 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ez a "nem szeretik a balhés arcokat" annyira szép duma egy NFL csapatnál 😊jjncaa
Azért van olyan csapat, ahol ez nem csak duma. Például az utóbbi 3 évben ránk ez a felfogás abszolút jellemző volt.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
ez a "nem szeretik a balhés arcokat" annyira szép duma egy NFL csapatnál 😊jjncaa
Legkirályabb az, amikor tényleg valami karakterproblémás arc csúszik és behúzza egy "jó" csapat. Olyankor vicces olvasni a játékosról mondott dolgokat.
Egyébként, ugye a Buccs papíron elmúlt években minden problémás srácot be mert vállalni. Most jött Schiano, akinek a Rutgersnél is a rend és fegyelem alapvető volt. Akkor váljon meg Buccs rostere jelentős részétől emiatt?

Szerény véleményem szerint ez ilyen túlmisztifikált dolog, hogy problémás a srác... Esetleg kicsit csúszik, de nem annyira, mint sokan gondolják.
több mint 12 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Én személy szerint gondoltam egy olyanra is hogy Turner helyett Snellingre számítanék, szerintem meg tudná oldani a NAGY TD "#34" a feladatot és egy időre meg lenne oldva a futó kérdés. Turner szerintem nagyon olvashatóan játszik.........
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
szerintem igenis van különbség, mert van olyan csapat, ahol rohadtul nem számít (lásd Raiders), ha valaki nagyszájú, egyénieskedő, kicsapong stb.

az ominózus falcons szezon óta, amelynek egyik kiemelt szemétládája volt deangelo hall (pedig őt is hogy imádtam), nem akarunk ilyen arcokat.

személy szerint én is inkább a warrick dunn féle közösséget építő, normális játékosokat preferálom


ez a "nem szeretik a balhés arcokat" annyira szép duma egy NFL csapatnál 😊jjncaa
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
ez a "nem szeretik a balhés arcokat" annyira szép duma egy NFL csapatnál 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
hmm, még soha nem hallottam róla
rágugliztam és miket találtam? hogy balhés a srác, méghozzá eléggé. dimitroffék pedig nem szeretik a balhés arcokat. honnan van az info, hogy kiszemelte őt a vezetőség? ok, közben megtaláltam, hogy ajc-ről.

olvasgattam a bejegyzés alatt a kommenteket és az egyik epic:

"Are we starting a beer pong team???"

Ugyanis elég komoly alkoholproblémái voltak a srácnak.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Egy kérdés a végére: Mit gondoltok, Ryan mögé kéne valami jó veterán? Aki esetleg elérhetné, hogy legyen egy kis competition? Túl kényelmes helyzetben van szvsz. Rookie évében Ryan nagyon jó volt, de azóta csak lefelé megy, de legalábbis egy helyben topog. Mondjuk én ebbe belelátom azt is, hogy Musgrave-t elvitték mellőle a rookie szezon után.deadmike
Stephen Garciával szemez most a Falcons, azt nem mondanám, hogy veterán, de rutinos 😊


ő az új Stafford?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
köszi, a mozaikszó kifejtését nem ismertem 😉

B(est) P(layer) A(vailable)
magyarul majdnem mindegy milyen posztra a lehető legjobb játékost kell hozni, leginkább a Giantsre jellemzőkristof
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
B(est) P(layer) A(vailable)
magyarul majdnem mindegy milyen posztra a lehető legjobb játékost kell hozni, leginkább a Giantsre jellemző
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Bocsi, de ezt a BPA-t még nem hallottam, kifejtenéd? 😀

Baker tehetségét már akkor is megkérdőjelezték, mikor 21. helyen elhoztuk, nem ért annyit, de a semminél jobb volt.
O-lineban még ott van Hawley, valszeg ő fogja átvenni McClure helyét. Róla alig beszélünk, pedig zseniális center. Mondjuk már most is bagót keres, szóval lenne rá zsé, hogy visszahozzuk még egy évre.
Snelling az egyik kedvencem, én nagyon sajnálnám, ha lelépne. Rossz volt látni, hogy olyan kevés lehetőséget kapott a 11-es szezonban. Hogy őszinte legyek, kezdőnek szerintem sehova nem férne be, backupként meg nem hiszem, hogy nagy lét szakíthatna. Szerintem maradni fog.
Loftonról folyton-folyvást kifejtettem, hogy inkább őt tartanám meg és én sem látom annyira, hogy béna lenne a passzjáték ellen (ne felejtsük, hogy a blogban a cikk egy átvétel volt, nem saját vélemény).
Abraham maradhat, de epizodista lesz, én már Biermannt kezdetném.
Koetter neve hallatán először azt hittem idegrohamot kapok, de bízok benne, hogy tényleg bátrabb playeket fog hívni és nem azt a sematikus sz@rt, mint amit Mularkey.

Egy kérdés a végére: Mit gondoltok, Ryan mögé kéne valami jó veterán? Aki esetleg elérhetné, hogy legyen egy kis competition? Túl kényelmes helyzetben van szvsz. Rookie évében Ryan nagyon jó volt, de azóta csak lefelé megy, de legalábbis egy helyben topog. Mondjuk én ebbe belelátom azt is, hogy Musgrave-t elvitték mellőle a rookie szezon után.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Baker: contract yearben van, muszáj csipkednie magát
Pat Hill: meglátjuk, Clabo, McClure és Blalock is igen jó szezont futott és Svitek is igen jó volt beugróként
Draft: BPA-zzunk azt jó napot
Turner: Snelling szvsz lelép, ezek után nem hiszem h elcserélnénk Turnert
Lofton: Bradley nagyon nyomja ezt a Lofton 2-downt, de a 9 PDefje, 2 INT-je absz korrekt stat. Az idei FA MLB-khez képest Tullochnál és D'Qwell Jacksonnál konkrétan jobb is ebben, mondjuk Hawthorne tán jobb pass coverben, de simán közepes szintű coverben is Lofton.
Grimes: tag rohadt drága, ha tageljük is muszáj lesz hosszú távon megegyezni...
Abraham: drágán tényleg ne, mondjuk előnye h dolgozott Nolannel
Ward: köszönjük nem, ha már atlantai gyerek akk Mathis 😀
O philosophy: Koetter ugyanaz a run first O, mondjuk ő jobban támazkodik a vertical passing game-re, ami jól is elsülhet, tekintve h az O legnagyobb hiányossága a kevés big play


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Szeretném mindenkinek figyelmébe ajánlani a legújabb bejegyzést. Ezt el KELL olvasni!
http://dirtybirds.blog.hu/2012/02/22/a_falcons_holtszezonbeli_dontesei
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Kedves közösség,

megjelent a mock monitor 4.0: http://dirtybirds.blog.hu/2012/02/21/draft_tippelde_februar_358deadmike
köszönjük hogy csinálod.

több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Kedves közösség,

megjelent a mock monitor 4.0: http://dirtybirds.blog.hu/2012/02/21/draft_tippelde_februar_358
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/02/20/2011-pass-blocking-efficiency-offensive-tackles/
https://www.profootballfocus.com/blog/2012/02/21/2011-pass-blocking-efficiency-guards-and-centers/
Clabo, McClure nagy király, Baker nagy gyökér.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Nem tudom mi a kérdés. Az érvényes CBA angolul elérhető itt:
http://www.divshare.com/download/15719148-f27
(ezt is gsn blogjáról szedtem).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hmm... akkor most már végképp nem értem a dolgot. Az meg totálisan fura, hogy csak signing bonus-t kapott a hajasbaba. Akkor lehet csak hétvégén lesz ebből írás, mert komolyabb utánajárást igényel a dolog. De köszi a linket! 😊

Dunta esetében továbbra sem az a kérdéses, hogy mennyi a garantált bére, hanem az, hogy emellett mennyi az összes bónusz. Úgy működik a rendszer (kikupáltam magam ebből, de akkor lehet, hogy csinálok egy blogbejegyzést erről), hogy a salary az nem b@sz egy öltést se. A lényeg a bónusz. Ha kirakjuk Dunta-t vagy eltradeljük, mindegy ebben az esetben, akkor a szerződésében foglalt összes bónusz a következő szezonban terheli a salary capet.

Rövid példa: még van négy év hátra neki, mondjuk évi 2 milla bónusszal (az mindegy, hogy mire kapja, a lényeg h bónusz és nem garantált). Ha most kirakjuk, akkor 4*2, azaz 8 millás cap büntetéssel kell számolnunk a 2012-es szezonban. Tovább bonyolódik a helyzet a júni 1 előtt vagy után kérdéssel. De akkor délután/este összerakok erről egy bejegyzést. 😉
deadmike
Javasolt link 😉 http://www.spotrac.com/nfl/atlanta-falcons/dunta-robinson/empty taxi
deadmike
Bármi nem tiszta, szerintem gsn-nél érdeklődj itt a fórumon, ő nagyon vágja a témát.
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Hmm... akkor most már végképp nem értem a dolgot. Az meg totálisan fura, hogy csak signing bonus-t kapott a hajasbaba. Akkor lehet csak hétvégén lesz ebből írás, mert komolyabb utánajárást igényel a dolog. De köszi a linket! 😊

Dunta esetében továbbra sem az a kérdéses, hogy mennyi a garantált bére, hanem az, hogy emellett mennyi az összes bónusz. Úgy működik a rendszer (kikupáltam magam ebből, de akkor lehet, hogy csinálok egy blogbejegyzést erről), hogy a salary az nem b@sz egy öltést se. A lényeg a bónusz. Ha kirakjuk Dunta-t vagy eltradeljük, mindegy ebben az esetben, akkor a szerződésében foglalt összes bónusz a következő szezonban terheli a salary capet.

Rövid példa: még van négy év hátra neki, mondjuk évi 2 milla bónusszal (az mindegy, hogy mire kapja, a lényeg h bónusz és nem garantált). Ha most kirakjuk, akkor 4*2, azaz 8 millás cap büntetéssel kell számolnunk a 2012-es szezonban. Tovább bonyolódik a helyzet a júni 1 előtt vagy után kérdéssel. De akkor délután/este összerakok erről egy bejegyzést. 😉
deadmike
Javasolt link 😉 http://www.spotrac.com/nfl/atlanta-falcons/dunta-robinson/empty taxi
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
egyetértünk a Grimes kérdésben. Haydennel, ha valami veterán minimum környékén meg tudunk egyezni, akkor maradjon, az úgy belefér. Owens és Franks... hát én velük nem mennék neki a szezonnak kezdőkként. Mindenképp kéne egy rutinos játékos. Az már viszont más kérdés, hogy például a sokat emlegetett Finnegan vagy Rogers mennyiért jönne. Előbbi az 5 év 50 milla körüli dolog lehet (csak tippelgetek), Rogers esete még macerásabb, hiszen már 30, vagyis ő a köv 2-3 évben akar nagy lét szakítani. Összességében könnyen lehet, hogy ugyanott tartanánk pénzben, mint Grimes esetében. Ez innentől tehát már csak a piszkos anyagiakon fog múlni.
Sajnos eléggé kevés hely van a sapi alatt és azt sem szabad elfelejteni, hogy jövő szezon végén pedig Ryan szerződése fog lejárni, úgyhogy ezt is figyelembe kell már venni. Főleg, hogy lentebb valaki írta, hogy kevés nagynevű FA lesz jövő szezon után nálunk (vagyis kevés cap space-t tudunk felszabadítani). Ezt visszaszívom, ugyanis Ryan szerződése '13 után jár csak le.

már írtam korábban de grimes sztem is mehet a picsbe... igaz legtöbbet csak nickelben volt fennt, de nekem hayden is tetszett ameddig egészséges volt... gondolom őt így, hogy fél szezonban használhatatlan volt pici pénzért vissza lehetne hozni... és még ott van owens meg franks (aki tényleg felszálló ágban nyomta) és akkor FA-ról nem is kéne corner, max depth-nek. így akkor loftonnal meg lehetne egyezni könyebben ami sztem most a kulcs a holtszezonban, plusz ha már FA, akkor abraham szvsz. úgyis elmegy, akkor rá lehetne gyúrni mathisre, amikor meg a bilibe lóg a kezem akkor meg szuper mariora, bár rá úgyse lesz pénzünk 😕 😀peach