Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jók voltatok srácok

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Most nem tudok mit mondani, ezt így elbukni...

Kedvem lenne sírni...
több mint 12 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Nehéz ilyenkor mit mondani. 😕
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Lehet,röhögni fogtok,szerintem Flacco qrva jó lesz.
Ő akkor sz*ar,mikor nincs ideje dobni,ha van akkor mindig jó teljesítményt nyújt.A Texans front7 brutális volt,sztem egy mienknél jobb falat is domináltak volna. Akkora nyomást nem tud generálni a Pats front és ilyenkor az interior hármasunk is jobb.Akár passz,akár futás támogatásában.
Én magunkra teszek( 😂 ) ,oké fogadok ,a Flacco faktorral nem számol a Pats és túlzottan Rice-ra koncentrál.

Évek óta nézem a meccseket,ha nem vagyok elhavazva a dolgaimmal,többször is megnézem az aktuális találkozót.Joe jobb,mint amit a külvilág lát belőle.
Sztem bármi is lesz az idényünk vége,ma este lesz vége vagy 2 hét múlva,Cameron "új kihívásokat" keres magának(remélem SB győztes coach-ként 😉 😊 ) és ,ha egy kreatívabb,bevállalósabb OC-nk lesz,akkor fog meglátszani az ereje.
És persze a végiggyakorolt offseason.kátrány
ugyammá, egy meccsnézésre nem tudod eltolni magad 😉sutianap
:rolleyes:
szavadon foglak 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
Ravens -frisco legyen

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Na mindent bele gyerekek, remélem összejön a Ravens-Giants SB döntő 😊
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 290 — capitaine du château de Vienne 1487
Lehet,röhögni fogtok,szerintem Flacco qrva jó lesz.
Ő akkor sz*ar,mikor nincs ideje dobni,ha van akkor mindig jó teljesítményt nyújt.A Texans front7 brutális volt,sztem egy mienknél jobb falat is domináltak volna. Akkora nyomást nem tud generálni a Pats front és ilyenkor az interior hármasunk is jobb.Akár passz,akár futás támogatásában.
Én magunkra teszek( 😂 ) ,oké fogadok ,a Flacco faktorral nem számol a Pats és túlzottan Rice-ra koncentrál.

Évek óta nézem a meccseket,ha nem vagyok elhavazva a dolgaimmal,többször is megnézem az aktuális találkozót.Joe jobb,mint amit a külvilág lát belőle.
Sztem bármi is lesz az idényünk vége,ma este lesz vége vagy 2 hét múlva,Cameron "új kihívásokat" keres magának(remélem SB győztes coach-ként 😉 😊 ) és ,ha egy kreatívabb,bevállalósabb OC-nk lesz,akkor fog meglátszani az ereje.
És persze a végiggyakorolt offseason.kátrány
ugyammá, egy meccsnézésre nem tudod eltolni magad 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Lehet,röhögni fogtok,szerintem Flacco qrva jó lesz.
Ő akkor sz*ar,mikor nincs ideje dobni,ha van akkor mindig jó teljesítményt nyújt.A Texans front7 brutális volt,sztem egy mienknél jobb falat is domináltak volna. Akkora nyomást nem tud generálni a Pats front és ilyenkor az interior hármasunk is jobb.Akár passz,akár futás támogatásában.
Én magunkra teszek( 😂 ) ,oké fogadok ,a Flacco faktorral nem számol a Pats és túlzottan Rice-ra koncentrál.

Évek óta nézem a meccseket,ha nem vagyok elhavazva a dolgaimmal,többször is megnézem az aktuális találkozót.Joe jobb,mint amit a külvilág lát belőle.
Sztem bármi is lesz az idényünk vége,ma este lesz vége vagy 2 hét múlva,Cameron "új kihívásokat" keres magának(remélem SB győztes coach-ként 😉 😊 ) és ,ha egy kreatívabb,bevállalósabb OC-nk lesz,akkor fog meglátszani az ereje.
És persze a végiggyakorolt offseason.kátrány
Úgy legyen!! 😊 😊
Ha Ricet nagyon kikapcsolják/nagy hátrányban leszünk, akkor nincs más opció dobálni fog kelleni. Ezt a kényszert nem szeretném, sokkal jobb lenne, ha igenis Rice-ra kellene koncentrálniuk és néha beficcenne egy 20-30 yardos play action fake 😊
több mint 12 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Lehet,röhögni fogtok,szerintem Flacco qrva jó lesz.
Ő akkor sz*ar,mikor nincs ideje dobni,ha van akkor mindig jó teljesítményt nyújt.A Texans front7 brutális volt,sztem egy mienknél jobb falat is domináltak volna. Akkora nyomást nem tud generálni a Pats front és ilyenkor az interior hármasunk is jobb.Akár passz,akár futás támogatásában.
Én magunkra teszek( 😂 ) ,oké fogadok ,a Flacco faktorral nem számol a Pats és túlzottan Rice-ra koncentrál.

Évek óta nézem a meccseket,ha nem vagyok elhavazva a dolgaimmal,többször is megnézem az aktuális találkozót.Joe jobb,mint amit a külvilág lát belőle.
Sztem bármi is lesz az idényünk vége,ma este lesz vége vagy 2 hét múlva,Cameron "új kihívásokat" keres magának(remélem SB győztes coach-ként 😉 😊 ) és ,ha egy kreatívabb,bevállalósabb OC-nk lesz,akkor fog meglátszani az ereje.
És persze a végiggyakorolt offseason.kátrány
az egésszel tökéletesen egyetértek 😊.... a meccs meg mostmár ténylegmindjárt elkezdődik úgyhogy hajrá ravens 😀

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Lehet,röhögni fogtok,szerintem Flacco qrva jó lesz.
Ő akkor sz*ar,mikor nincs ideje dobni,ha van akkor mindig jó teljesítményt nyújt.A Texans front7 brutális volt,sztem egy mienknél jobb falat is domináltak volna. Akkora nyomást nem tud generálni a Pats front és ilyenkor az interior hármasunk is jobb.Akár passz,akár futás támogatásában.
Én magunkra teszek( 😂 ) ,oké fogadok ,a Flacco faktorral nem számol a Pats és túlzottan Rice-ra koncentrál.

Évek óta nézem a meccseket,ha nem vagyok elhavazva a dolgaimmal,többször is megnézem az aktuális találkozót.Joe jobb,mint amit a külvilág lát belőle.
Sztem bármi is lesz az idényünk vége,ma este lesz vége vagy 2 hét múlva,Cameron "új kihívásokat" keres magának(remélem SB győztes coach-ként 😉 😊 ) és ,ha egy kreatívabb,bevállalósabb OC-nk lesz,akkor fog meglátszani az ereje.
És persze a végiggyakorolt offseason.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nah, végre itthon, és 2 órán belül kezdünk. 😊

Igazából nem is tudok mit írni, értelmeset semmiképpen, csak annyit, hogy mindent bele! 😊

GO RAVENS!
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 678 — Bears & Illinois fan
Sziasztok! Ma este nektek drukkolok, hajrá!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Fredo 205
Már csak 2 és fél óra és eljő amire vártunk! 😊
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
http://www.nfl.com/videos/auto/09000d5d826339f7/Pressure-s-mounting
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Már csak 3 óra, 52 perc

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Mi volt a fogadás? 😊
Flacco5
#2 252 Collapo 2012-01-18 06:20:44Collapo
😀
Szerintem minden Ravens drukker nagyon boldog lenne, ha a Super Bowl előtt meglennének a közhelyek 😊

WAAA már nagyon nem bírok magammal mit kezdeni... Feszült, türelmetlen vagyok és nem telnek a percek://
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mi volt a fogadás? 😊
Flacco5
#2 252 Collapo 2012-01-18 06:20:44

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
Azt várja mindenki de B.B tuti kitalál valamit.

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
West kell megfogni és meglesz a W !

Jaj de jó lenne már ha este lenneJanek
Sztem meg Gronko kibabrál velük.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
West kell megfogni és meglesz a W !

Jaj de jó lenne már ha este lenne

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Természetesen jár a kalapemelgetés mindkettőtöknek.. 😊 és inkább csak érdekességként említettem, hogy a kintiek azért nem 55-45%-nak érzik ezt a meccset (amit az agyam mond), és pláne nem 50-50%-nek (amit meg a szívem)
Az Accuscore 69%-ot szimulált a Pats-nek, és a -7.5-8 pont hendi is bőven 60-70% közötti favoritot takar, ha levesszük a sima 3 pontos hazai pályát ugye.

De nem baj, én bízok Flacco-ban, Torrey-ban és a TE-jeinkben - 27 pont körül várok az offensetől (rendes játékidőben), annyival már lehet meccset nyerni.. ha meg a defense kisegít minket, akkor pláne 😊

Már nagyon-nagyon-nagyon várom.. annyi balszerencse közt, oly sok elbukott PO meccs után, ez a meccs meg kell hogy legyen! :cool:

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Igazán nem értelek titeket, mindenki tudja, hogy tök mindegy, mit jósolnak a "szakértők", nem közönségszavazatokon fog eldőlni a meccs. A Steelers-Broncos meccs előtt mindenki a vasasokra tette a voksot, a szezonban 2 Pats vereség után mindenki a Jetset tartotta esélyesebbnek, aztán... Ráadásul az esélyesség terhe néha agyon nyom, néha meg épp ellenkezőleg, az esélyesség tudata könnyelművé tesz. Mind a kettő veszélyes. Ezen a meccsen szerintem mind a két csapat egyformán esélyes, és bármelyik is jut tovább, az nem lesz érdemtelen. Jó meccsre, nagy küzdelemre számítok, csak kezdődjön már!!!

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha mutatsz nekem olyan amerikai sportújságírót, aki a Ravens-re tippelt, megemelem a kalapom... én még nem nagyon láttam egyet se, a fő oldalakon 😛

"Nobody believes in us!!" 😛Igor
Albert Breer szerint nyertek 24-23ra (nfl.com), és Ngata lesz a kulcs. szerintem Suggs lesz az, várok tőle egy forced fumble-t minimumdeyell
Sőt, megnemmondom melyik nfl.comos is titeket tippelt, igaz, a nyolcból csak ketten, de ezt én nem úgy fognám fel, ahogy ti, hanem ahogy az MVP-választást, akinél egy picit előrébb van az egyik az kap, a másik nem, így hiába lenne mondjuk mindenkinél 55-45% körül a tipp, a végén Rodgers kap 45-47-et, Brees 3-5-öt

több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
akármekkora ultrahiperszupergigamega favoritok a meccs akkor is 60 perces és 0-0ról indul.... Itt vagyunk a Cél kapujában 😉Flacco5
Hm... ha ezt én mondom, már az AFC Champ Game-re megnyertem volna a fogadásomat önmagam ellen 😀
lássuk... már csak 9 óra... kbCollapo
Mi volt a fogadás? 😊

Apropó kis hangulatfokozó: http://www.youtube.com/watch?v=Uf0yJDNzn_E
"... I'm almost there
I'm on my way..."
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
akármekkora ultrahiperszupergigamega favoritok a meccs akkor is 60 perces és 0-0ról indul.... Itt vagyunk a Cél kapujában 😉Flacco5
Hm... ha ezt én mondom, már az AFC Champ Game-re megnyertem volna a fogadásomat önmagam ellen 😀
lássuk... már csak 9 óra... kb

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!