NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Ha mutatsz nekem olyan amerikai sportújságírót, aki a Ravens-re tippelt, megemelem a kalapom... én még nem nagyon láttam egyet se, a fő oldalakon 😛

"Nobody believes in us!!" 😛Igor
ESPN experts: Seven of the eight experts pick the Patriots. Only Seth Wickersham picks the Ravens.

No, hol van az a kalapemelgetés? 😊

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 645
Ha mutatsz nekem olyan amerikai sportújságírót, aki a Ravens-re tippelt, megemelem a kalapom... én még nem nagyon láttam egyet se, a fő oldalakon 😛

"Nobody believes in us!!" 😛Igor
Albert Breer szerint nyertek 24-23ra (nfl.com), és Ngata lesz a kulcs. szerintem Suggs lesz az, várok tőle egy forced fumble-t minimum

choose life
több mint 12 éve
Fredo 205
Ha mutatsz nekem olyan amerikai sportújságírót, aki a Ravens-re tippelt, megemelem a kalapom... én még nem nagyon láttam egyet se, a fő oldalakon 😛

"Nobody believes in us!!" 😛Igor
Igen, ez olyan mint a hitelminősítők. Vételre ajánlott volt a Lehman Br. is a csődje előtt egy héttel 2008-ban.
Vagy NFL-es példánál maradva ki mondta tavaly a Seattle-t a New O. ellen? Vagy idén a Broncost?
Az alapszakaszban Jets-NE volt és a NE rossz passzban volt. Az ESPN adásában ülő guruk is 4-1 (v 5-0 nem emlékszem pontosan) arányban a Jetset mondták...
Szóval sok minden lehet, a múlt heti NE hengertől a két évvel ezelőtti édes, sima Baltimore győzelemig széles a skála...
Ezért (is) szeressük az NFL-t mert megjósolhatatlan...
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én abban látom a pats nagy előnyét, hogy az offense a pálya közepén hatalmas mismatch a holloknak és ha ezt ki tudja használni Brady, termeli a pontokat, akkor nem igen lesz futojatek, és könnyen vége lehet a dalnak.

kiváncsi vagyok pagano mivel készül, rommá blitzeli Bradyt, ott tarja gronkot a vonalon, vagy húz egy rex ryant

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ha mutatsz nekem olyan amerikai sportújságírót, aki a Ravens-re tippelt, megemelem a kalapom... én még nem nagyon láttam egyet se, a fő oldalakon 😛

Igor
Ez számomra egyébként teljesen érthetetlen. Ez a meccs Pats fanként nagy jóindulattal is max 60-40, de inkább fifty-fifty.zinedine5
Pats fanként lehet ennyi, mert nem akarja senki túlbecsülni a csapatát és pofára esni majd a meccsen, de a teljesen semlegesnek mondható bet365 szerint 1.31-szeres odds-a van a Patsnek és 3.6 a Ravensnek.

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 359 — Ajmo Vatreni
Ha mutatsz nekem olyan amerikai sportújságírót, aki a Ravens-re tippelt, megemelem a kalapom... én még nem nagyon láttam egyet se, a fő oldalakon 😛

Igor
Ez számomra egyébként teljesen érthetetlen. Ez a meccs Pats fanként nagy jóindulattal is max 60-40, de inkább fifty-fifty.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Ha mutatsz nekem olyan amerikai sportújságírót, aki a Ravens-re tippelt, megemelem a kalapom... én még nem nagyon láttam egyet se, a fő oldalakon 😛

"Nobody believes in us!!" 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ray Rice: "SO READY."
Terrell Suggs: "The truth of the matter is that we are working SO hard. So very, very, very hard. The thing I love most about my team is that we are one. We want this. We NEED this. Baltimore...yall have no idea how much we want to bring this home for yall.

I promise."Flacco5
Nem tudom tudjátok-e, de Phelps is hatalmas Ravens fan. Nem rég megint postolt képeket a stadionból- a Facebook oldalán.
Szurkoló, csapat, edzők, mindenki elég elszántnak tűnik a nyilatkozatok alapján.
Ennek ellenére ez is kevés lesz a " Boston TE party" ellen 😀undisputedly
Baltimori gyerek,ha Zappa még élne,ő is az lenne. 😊 Feszítene az 52-es mezben koncerteken. 😊
A Ravens kivétel lenne a kritikai szemlélete alól. 😂

Rice és Flacco képes rá,hogy szétszedje a D-teket,ahogy Brady és népi zenekara is a mi D-nket.
Szerintem nincs ez olyan mértékben lefutva,ahogy a Pats-nél gondoljátok.Az egy dolog,hogy nem mi vagyunk a meccs esélyesei .kátrány
Nem hiszem,hogy bárki is lefutottnak tekintené ezt a meccset. Az sokat mondó tény,hogy a " QB-k évében " csak egy klasszis irányító maradt a csoportdöntőkre. ( Manning is jó idényt fut, de azért az egyel lentebbi kategória nálam )
A két konferencia legjobb támadó és védő egységével bíró csapatai közül az elit D#-t felvonultató csapatok ott lesznek a döntőben, míg az elit O#-t csak a Pats képviseli. Még mindig a D# határozza meg a bajnoki cím sorsát, ezt mondtam korábban is. A Packers támadói is meg lettek fogva, a csillagok együttállása kellene ahhoz,hogy Tomék a hátralevő 1 vagy 2 meccsen is 32 körül szórjanak.
Viszont nincs olyan csapat a ligában aki ellen ez a csapat ne esélyesként menjen fel hazai pályán a gyepre.
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Én azt furcsállom, hogy fogadóirodáknál mennyire egyoldalú meccset várnak. Tippmixen 3,35 a Ravensre, pedig szerintem ez egy olyan meccs ahol elég egyenlőek az erők és szerintem a Ravens megy tovább. Rossz védelem ellen Flaconak is szokott menni, a Patsnek meg bőven az van.
A Ravens védelmet meg nem kell bemutatni, egy jó támadósor ellen. Ilyen szempontból nézve, kb ugyanott vannak a csapatok. Lényeg a lényeg, ment is a pénz a Hollókra 😀 😀

több mint 12 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Szerintem nincs ez olyan mértékben lefutva,ahogy a Pats-nél gondoljátok.Az egy dolog,hogy nem mi vagyunk a meccs esélyesei .kátrány
Nem hinném, hogy bárki is lefutott meccsként gondolna rá: alapvetően a Ravens-nek is megvan minden esélye a győzelemre. De azért a Pats-nek szurkolok 😉
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
*a következő hsz-ben reklám hangzik el*

Jön valaki előreláthatóan 22-én a Sugárban szervezett fórumtalira amúgy?Igor
Már érik egy Ravens találkozó,ez igaz.
Én hétfőn-keddem dolgozok,szal részemről ez nem most lesz.
Jövő idényben nehéz schedule-unk lesz csupa-csupa nagy meccs,összejöhet a sokból egy.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ray Rice: "SO READY."
Terrell Suggs: "The truth of the matter is that we are working SO hard. So very, very, very hard. The thing I love most about my team is that we are one. We want this. We NEED this. Baltimore...yall have no idea how much we want to bring this home for yall.

I promise."Flacco5
Nem tudom tudjátok-e, de Phelps is hatalmas Ravens fan. Nem rég megint postolt képeket a stadionból- a Facebook oldalán.
Szurkoló, csapat, edzők, mindenki elég elszántnak tűnik a nyilatkozatok alapján.
Ennek ellenére ez is kevés lesz a " Boston TE party" ellen 😀undisputedly
Baltimori gyerek,ha Zappa még élne,ő is az lenne. 😊 Feszítene az 52-es mezben koncerteken. 😊
A Ravens kivétel lenne a kritikai szemlélete alól. 😂

Rice és Flacco képes rá,hogy szétszedje a D-teket,ahogy Brady és népi zenekara is a mi D-nket.
Szerintem nincs ez olyan mértékben lefutva,ahogy a Pats-nél gondoljátok.Az egy dolog,hogy nem mi vagyunk a meccs esélyesei .


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ray Rice: "SO READY."
Terrell Suggs: "The truth of the matter is that we are working SO hard. So very, very, very hard. The thing I love most about my team is that we are one. We want this. We NEED this. Baltimore...yall have no idea how much we want to bring this home for yall.

I promise."Flacco5
Nem tudom tudjátok-e, de Phelps is hatalmas Ravens fan. Nem rég megint postolt képeket a stadionból- a Facebook oldalán.
Szurkoló, csapat, edzők, mindenki elég elszántnak tűnik a nyilatkozatok alapján.
Ennek ellenére ez is kevés lesz a " Boston TE party" ellen 😀undisputedly
Pedig eddig szimpatikus volt a Ravens :/

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ray Rice: "SO READY."
Terrell Suggs: "The truth of the matter is that we are working SO hard. So very, very, very hard. The thing I love most about my team is that we are one. We want this. We NEED this. Baltimore...yall have no idea how much we want to bring this home for yall.

I promise."Flacco5
Nem tudom tudjátok-e, de Phelps is hatalmas Ravens fan. Nem rég megint postolt képeket a stadionból- a Facebook oldalán.
Szurkoló, csapat, edzők, mindenki elég elszántnak tűnik a nyilatkozatok alapján.
Ennek ellenére ez is kevés lesz a " Boston TE party" ellen 😀
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Ray Rice: "SO READY."
Terrell Suggs: "The truth of the matter is that we are working SO hard. So very, very, very hard. The thing I love most about my team is that we are one. We want this. We NEED this. Baltimore...yall have no idea how much we want to bring this home for yall.

I promise."
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Pont erről beszéltem a Pats fórumánRice27
Nem, te arról beszéltél, hogy idén nem vertünk meg 50 százalék feletti ellenfelet. Egyrészt kettő darab idei ellenfelünk volt még csak, amiből az egyik 9–8-cal érkezett, tehát még téves is 😛

Gronko téma, na ezért picit többet tett 😛 Vagy bagatellizáljuk el a 18 TD-jét is? 😊
1st 4 Years in the NFL

Games Starts Completion % Yards Per Game Touchdowns Interceptions QB Rating
Joe Flacco 64 64 61% 215.9 80 46 85.9

Tom Brady 48 46 62% 213.2 69 38 86.0

Alex Smith 30 30 54% 156.0 19 31 57.6

Eli Manning 57 55 55% 199.7 77 64 70.6Rice27
Ja, és nem is változott azóta semmit a liga 😊 De én még nem írom azért le a kapufát, mégha hiányzik is a nagy áttörés a játékában
Esélyek, hazai pálya miatt egy hangyafasznyit mi, aztán remélem nem kezdünk megint olyan istentelenül szarul 😀 A százalékok, részletkérdések (a 2010–2011-es szezonban is simán legalább 50%+ volt a Patriots egész évben itthon (többet kapott, mint az összes többi lehetséges csapat összesen), de azt se mondta senki mondjuk 5-6 héttel ezelőtt, hogy a Giants lesz az egyik legnagyobb esélyes, nálam konkrétan a Dallas és az Atlanta óta ők a legnagyobb esélyesek, abszolút azt kaptam a Packers elleni mérkőzéstől, amit vártam) nem döntenek semmiről.

Sok sikert nektek, de ahogy ti magatokat tartjátok esélyesnek, úgy mi magunkat, aztán majd valakinek igaza lesz 😊
Remélem nem Szeszének, ő nagyon utál minket jó pár éve 😀Wyatt
😊 tényleg nem szeretem a Pats-et (azért az utálat túlzás), szinte mindig ellenetek szoktam szurkolni (kivéve, ha a Giants érdeke az, h nyerjetek), de egyáltalán nem elfogultságból gondolom azt amit írtam, de persze igaza van tomi-nak ez nem tény csak az én véleményem, majd meglátjuk h kinek lesz igaza 😊 (bár igazából ezt már nem fogja eldönteni ez a hátralévő 1-2 meccs, de ha mindkettőt jó játékkal behúzzátok akkor el fogom ismerni, h nem volt igazam. Persze nagyon remélem, h erre nem kerül sor! 😊 )
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Btw, a stat kedvelőknek
A két egymás után vereség óta a defense ellen csak 18.7 pontot szereznek átlagban és az offense 37.3 pontot átlagol. Szóval a statisztikák nem mutatják a meccsre hozott formát.
És azt is meg kell említeni, hogy a Ravens egész szezonban nem játszott egy oyan irányító ellen sem akinek végül 95 fölött lett a passer ratingje (kivéve Schaub, de őt a sérülése miatt nem venném ide)Raschy a Pats.hu-n
Én ide venném, de őt leszámítva volt kettő, azaz kettő darab 90+os (Alex Smith 90.7, Big Ben 90.1) irányítóval találkoztatok egész évben – plus volt a decemberi Rivers, aki viszont elég csúnyán megbüntette a csapatot, szóval azért itt is lehet olyan statokat hozni, ami kedvezőtlenebb helyzetben tünteti fel az ellent 😊 Persze ehhez másik oldalról hozzá lehet tenni, hogy ellenetek sem értek el olyan teljesítményt, ami miatt gyengébb a végső érték, ettől még ugyanúgy tények ezek is 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Üdv Igor!


OFF:
drVSz vagyok! Londonban a Tampa mecs előtt Soldados-szal és veled voltunk együtt. A feleségem és én köszönjük a segítségedet!

ON:

Pats Fan-ként írtam a saját fórumunkon 185. oldalon - felvetettem, hogyan lehet megfogni a Pats O-t és hogyan lehet megfogni a Holló Def-t!

Szívesen veszem, ha elovassátok és véleményezitek! Szerintem egyébként egy hajszállal a Pats O erősebb lesz, de szolid különbséggel max 7-10 pont különbséggel, végig 1 támadás különbséggel úgy, hogy legalább egyszer a Ravens is vezetni fo+legalább 2x labdát szerez. Ez a tippem!

Üdv:

Győzzön a jobb, de Go Pats!
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Amely sorozat az idén megszakadt és szakad még tovább is 😛 😂toxique
több mint 12 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Csak azt nem értem, hogy miért a győztesnek kellene magyaráznia a bizonyítványt? Mit tehet a többiek teljesítményéről a Pats?
Jó csapat a Ravens, nagy meccset várok, de nem hinném, hogy bárki 50-50%ra adná (pl.: fogadóirodák). Ez persze nem jelent semmit a végkifejlet szempontjából, de emlékeim szerint az utóbbi években nem sokszor hagyta el a vendég csapat mosolyogva a hazai pályánkat... 😉toxique
Csak a rájátszásban 😀zolika26
Perfect trolling 😀 😀
Flacco5
Amely sorozat az idén megszakadt és szakad még tovább is 😛 😂
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Ejnye Igor, jössz itt mindenféle emberrel, aki több mint egy éve nem játszott a Patriotsban, tőled ennél többet vártam 😀
Mondjuk jogos, ez a kép elég gáz volt, tényleg gyomorforgató az a fej meg az a bajusz :/Wyatt
Hát most mit lehet tenni? Nem lehet egy játékos se találni a védelmünkben akibe bele lehetne kötni 😛


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ejnye Igor, jössz itt mindenféle emberrel, aki több mint egy éve nem játszott a Patriotsban, tőled ennél többet vártam 😀
Mondjuk jogos, ez a kép elég gáz volt, tényleg gyomorforgató az a fej meg az a bajusz :/

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 290 — capitaine du château de Vienne 1487
ezen van Brédizzzzz blooooooood
http://cheezburger.com/johansolo/lolz/View/2004808960


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Jo, hat nagyon konnyen lehetne mas csapatreszrol is:
Ravens D (kep: Suggs kitepi Brady kezebol a labdat): the sacks, the picks, the forced fumbles
Pats D (Vodor hasraesik 😛): not much going on there 😛 😛
😀Igor
Könnyű, de jó megoldás! Jól leírja, hogy azon a meccsen mi volt a különbség a két csapat között. Akárcsak a kép a két QB közti különbséget. 😛

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Tessék, ezen nincs Brady, csak két igazi férfi 😊