Baltimore Ravens
47 feliratkozó
több mint 14 éve
hahh a fekete lyukmég18Ha a Prosecturát szóba hoztad,hasonló soft-punk?
"átsuhan a réteken, áttör a lombokon
karján az idő - és benne kóborol
Túl már, túl van mindenen, átsuhan, át a fényeken
Üvölt, hogy légy velem, gyere-gyere játssz velem"
erre úgy sincs eséjetek se, ne is próbálkozzatok csak, ha szekszárdon nőttetek fel a 90évek végin, és nem prosectura!sutianap
Vagy egyéb amatőr?A '90-es években virágzott az amatőr zenei világ,szép világ volt az,olcsó volt a pia,sok együttes sok buli 😊 .Bár akkoriban voltunk huszonévesek,a szentimentalizmus a kevesebb felelősségnek is szól...
A következő családi nyaralások egyikét a Gemenci erdő térségébe tervezem,talán már jövőre.
+ A szekszárdi szőlőtőkék terméke is a kedvenceim közé tartozik. 😀 Talán,ha sokat fogyasztok azokból a szőlőleevekből,rájövök kitől van az idézet 😊kátrány
ott próbáltunk anno
mik voltak ott (is)
😊
több mint 14 éve
Ha 90es évek vége és szekszárdhoz köthető, akkor talán Lázár Ervin, vagy Csengey Dénes...éjféli vadász- kert zenekar, s ha jó a képzelőkéd láthatsz engem amint ippeg énekelem egy zseniális metallicskás riffre, előkotrom, valahun meg van még cd-n
utóbbinak Cseh Tamással van közösen lemeze Mélyrepülés címmel, ami a csapatunkra nézve még hihető is lenne, hogy idézetnek kapjuk... én arra tippelnék, hogy onnan van, viszont ezt ellenőriznem kellene... de amúgy érdekelne, hogy kitől van 😊 (tanulni mindig jó 😊)Collapo
mostanában mikor a gyerekaltatás belenyúlik olyan kétórásba, s már mindketten kurvára unjuk az icipicicipilekulipinytófaszságokat gyünnek elő ilyen mélyen letelepedett témák, s tegnap este ezen tűnődtem mekkora fasza "rivalry song" is ez, meg van az agyamba egy BM nevű formáció dala is, bár a meccs utánra tartogattam, hogyaszondja:
" sajnos nem mindig az van, nem mindig az van, amit szeretnél
szeretnél továbblépni, (nem tudni azt) ami eddig veled történt" 😛
ui. a Csengey-téma elég balhés Szekszárdon, a Darvas szőlőszomszédunk
egyébként Lázár Ervin Livinginmyheartforever, - csókótatom innet lentrű
"Lahertiolainen Dzsongobalszurjan az esőben jutott eszembe. Apró szemű eső volt - magányosoknak való. Ehhez még hozzátartozik az Óhegy utca is. Meg az éjszaka. Jobban mondva az Óhegy utcai éjszaka. Az Óhegy utcában ugyanis egészen mások az éjszakák, mint bárhol a világon.
Ezen az éjszakán nagyon sok követ hordoztam belül. Magam köveit, mások köveit. És eső, eső, eső. Máskor hazafelé menet köszönni szoktak nekem a fák és a villanyoszlopok. A lámpák is. Most a fák esernyő alatt, a villanyoszlopok gumiköpenyben, a lámpák nem is égtek.
Tudtam, ha hazaérek, az se lesz különb. A kulcs ellenségesen csikordul, az ajtó zökkenve nyílik. A szobámban egy üres ágy, egy fejjel lefelé fordított kép fogad, és egy vigyorgó fölirat:
KŐTNEM, KÓTLOZŰT, GÉSRŐDNER
Le kéne ülni az útszegélyre - mondtam magamban -, és föl se kelni többet.
És ebben a pillanatban eszembe jutott Lahertiolainen Dzsongobalszurjan.
Dzsongobalszurjan úr most jön át a régi szeméttelepen, gondoltam. Kerülgeti a gizgazok szárait. Fütyörészik. Elegáns, fekete zsakettban van és zöld köcsögkalapban. Most ért ki a gaztengerből. A szórt fényben kibetűzi a szeméttelep mellé tűzött rozsdásodó tábla föliratát:
SZEMÉT LERAKODÁSA TILOS!
Kacarászik. Min mulat ez? Mi humoros van ebben, hogy szemét lerakodása tilos?! Nem mondom, azért én is nevetgélni kezdek. Ez a Lahertiolainen Dzsongobalszurjan! "Na, ne álldogálj ott - gondolom -, ha ott álldogálsz. Gyere!" Jön is. Gondolom, jön. Már ott lehet a lengyel templom mellett, a Mária-szobornál. Talán a zöld köcsögkalapot is megemelinti. Vagy a kerítés tövében surran, vagy kint talpal az úttest közepén. Nem lehet tudni. Mindenesetre jön. Lehet, hogy most szembe találja magát egy éjszakai járókelővel. Nem zavartatja magát - hiszen úgysem veszi észre semmiféle járókelő. Lahertiolainen Dzsongobalszurjan ugyanis köcsögkalappal együtt is csak hét centiméter magas. Anélkül öt. Jön hát vidoran. Örül az esőnek is. Esőgyöngyök csillognak a zöld köcsögkalapon. Dzsongobalszurjan úr most szivarra gyújt. Megtapogatja a zsebeit. Ragyog. Megvan minden. A nadrágja bal zsebében egy akkora tarka zsebkendő, mint a Takla-Makán sivatag, a jobban egy toronyóra, a farzsebében egy galagonyabokor, az órazsebében kulcsok, szögek és vándormadarak. A zakója bal zsebében a Nepáli Királyság a fővárossal, Katmanduval és összes hegyével, a jobban egy réges-régi, fából készült cérnaguriga. A belső zsebében egy szuperhopp és nyolc valami, amiről maga sem tudja, micsoda.
A nyakában gemkapocsláncon, mint egy medalion, lóg Madagaszkár szigete. Tananarivo a mellcsontja fölött.
Most már el kellett hagynia a Márga utcát - gondoltam -, lassan ideér, és merőn bámulom az aszfaltot. Esőcseppek kis robbanásai. Fél óra múlva még nem ért oda. Talán tévedtem, talán még csak most jön a szeméttelep gizgazai között. Újabb fél óra elteltével se jött, de ez még nem szegte kedvem. Hogy szegte volna, amikor tudtam: Lahertiolainen Dzsongobalszurjan már elindult hozzám.
Hazamentem, lefeküdtem, de nem tudtam elaludni. Te úristen - jutott eszembe -, lehet, hogy már itt toporog az ajtó előtt! Kirontottam, de nem volt ott senki. A csengő! - villant eszembe. Itt állhatna szegény ítéletnapig. Hiszen nem éri el a csengőt. Fogókat, kalapácsokat, drótokat szereztem. Hajnalfelé megvolt a nagy mű: a csengőgomb az ajtófélfán, öt centire a földtől. Most már jöhetsz, Lahertiolainen Dzsongobalszurjan. Hanyatt vágtam magam az ágyon. Azóta itt fekszem, és várok. Biztos vagyok benne, hogy egyszer csak megszólal a csengő. Lahertiolainen Dzsongobalszurjan bejön, zöld köcsögkalapjáról lerázza a vizet, helyet foglal a hamutartóm szélén, és azt mondja: Megjöttem, öregfiú!
A zakója jobb zsebe kicsit kidudorodik. Nem csoda, benne van a fél Himalája."
- ha már jövünk, akkor jövünk 😂
ui2: a mostaniaktól a Dicső Zsolti rendbenlévő, még a Gacsályit ismerem, a Jankovics Zoli van - ha van még Pad, akkor a Kovács Lacc van még Mód Ervin néven, ajánlott, meg a Samu Attila - de ember legyen a talpán aki fennmaradd a szövegein
http://www.spanyolnatha.hu/archivum/szekszard/19/a-pad/a-pad/1031/
http://palomablanka.freeblog.hu/archives/2009/10/27/Mod_Ervin_Kolcson/
http://www.olvassbele.hu/index.php/uj-koenyvek/2040-samu-attila-ete-nap-kiraly-regenye
deha jól viselkedsz, és addsz cimet elküldöm a NECRONOMICON - omat

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/06/13/2010-pass-blocking-efficiency-tackles/Hehheh, ezt a frissítés még nem mutatta 😊
McKinnie ,ha beválna ,nem járnánk vele rosszul,remélem hasonlóan,mint Willie Andersonnal 2008-ban.Azzal kiegyeznék.Főleg,ha Oher visszamenne RT-nek.....Yandával egymás mellett....kátrány

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 14 éve
DaBoat McKinnie lazán nyomja... már közölte is, hogy ő biza LT lesz, Oher meg húzhat át RT-be 😊Önbizalom van, tudás is???

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 14 éve
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/06/13/2010-pass-blocking-efficiency-tackles/McKinnie ,ha beválna ,nem járnánk vele rosszul,remélem hasonlóan,mint Willie Andersonnal 2008-ban.Azzal kiegyeznék.Főleg,ha Oher visszamenne RT-nek.....Yandával egymás mellett....

"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.
http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 14 éve
még18Ha a Prosecturát szóba hoztad,hasonló soft-punk?
"átsuhan a réteken, áttör a lombokon
karján az idő - és benne kóborol
Túl már, túl van mindenen, átsuhan, át a fényeken
Üvölt, hogy légy velem, gyere-gyere játssz velem"
erre úgy sincs eséjetek se, ne is próbálkozzatok csak, ha szekszárdon nőttetek fel a 90évek végin, és nem prosectura!sutianap
Vagy egyéb amatőr?A '90-es években virágzott az amatőr zenei világ,szép világ volt az,olcsó volt a pia,sok együttes sok buli 😊 .Bár akkoriban voltunk huszonévesek,a szentimentalizmus a kevesebb felelősségnek is szól...
A következő családi nyaralások egyikét a Gemenci erdő térségébe tervezem,talán már jövőre.
+ A szekszárdi szőlőtőkék terméke is a kedvenceim közé tartozik. 😀 Talán,ha sokat fogyasztok azokból a szőlőleevekből,rájövök kitől van az idézet 😊

"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.
http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 14 éve
Ha 90es évek vége és szekszárdhoz köthető, akkor talán Lázár Ervin, vagy Csengey Dénes...utóbbinak Cseh Tamással van közösen lemeze Mélyrepülés címmel, ami a csapatunkra nézve még hihető is lenne, hogy idézetnek kapjuk... én arra tippelnék, hogy onnan van, viszont ezt ellenőriznem kellene... de amúgy érdekelne, hogy kitől van 😊 (tanulni mindig jó 😊)

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 14 éve
még18"átsuhan a réteken, áttör a lombokon
karján az idő - és benne kóborol
Túl már, túl van mindenen, átsuhan, át a fényeken
Üvölt, hogy légy velem, gyere-gyere játssz velem"
erre úgy sincs eséjetek se, ne is próbálkozzatok csak, ha szekszárdon nőttetek fel a 90évek végin, és nem prosectura!

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
McKinnie 345 -el mérlegelt és 2 éves 7,5M szerződést írt alá.kátrányMi a franc ha így folytatja az updatet a végén még upgrade lesz.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
McKinnie 345 -el mérlegelt és 2 éves 7,5M szerződést írt alá.

"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.
http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 14 éve
Isten hozott újra, remélem sikerült pihenni a nyaraláson, jóidő volt hozzá...Helló,még nem lenne megnyugtató Reid kezdőként.Fejben és fizikailag is nagy váltás az NFL.
Igen, amit mondasz az abszolút helytálló... reméljük Reid-nek segít az az öreg, aki megmarad a roosteren,
aztán egy-két év és stabil emberünk van oda is.Collapo

"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.
http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 14 éve
Isten hozott újra, remélem sikerült pihenni a nyaraláson, jóidő volt hozzá...Igen, amit mondasz az abszolút helytálló... reméljük Reid-nek segít az az öreg, aki megmarad a roosteren,
aztán egy-két év és stabil emberünk van oda is.

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 14 éve
Hazaérve a nyaralásból,hírek tömkelege + a Chiefs meccs,alig győzöm utolérni magam. 😊 Most az OL a Chiefs ellen nem volt rossz,de az igazság része,hogy Hali nem játszott Reidet néha Justin Houston is megtréfálta,aki potenciális jövőbeli Hali vagy Harrison,de még korán sem az.
Úgy tűnik,hogy Cousins-nak megtalálták a posztját,az RG-ként .Egész jó volt,Yanda mögé megvan backup-nak,csak ugye,most Reiden kívűl nincs RT-nk.
Ennek orvoslására érkezett McKinnie és LeVoir,ha valamelyik beválna lenne egy tapasztalt T,aki addig megfelel,míg be nem érik jövőre Reid.Benne abszolút megvan a lehetőség,hogy kezdő legyen idővel.
Visszatért Harewood IR-ről.aki a Chiefs2 ellen szintén nem volt rossz,de ő hiába szívja az NFL levegőjét már egy éve,IR-en volt tapasztalatot nem szerzett.
Van a tavalyi opció,Yanda ki RT-nek,de ő PB szinten RG-ként teljesít.
McKinnie,talán összeszedi magát és beválik,mert ,ha igen Oher visszamehet RT-nek és ő lehet LT.Birk-kel megvolt az összhang még a Vikes-os években.
A szerződésének a feltétele neki is a fizikai teszt.

"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.
http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 14 éve
szerintem csak a muzikális vonalat akarjátok erősíteni Go-go Ravens G! :cool:Nem az a mentor típus, hacsak nem a hajón kurvázásra akarja megtanítani Ohert... 😊somoskovigAljas rágalom, ő csak ott üldögélt a fedélzeten, itta a koktélt, mikor galád nőszemélyek jártak arra, megbotlottak és hát a többit már megírta a sajtó is... 😀 😀 😀
Jah, amúgy engem nem zavar a dolog, ha hozza azt a formát, mint két-három éve... volt nálunk már balhés egyed, aki azóta igen sokra vitte... bár azt nem bizonyították 😊 😊Collapo

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Billsnél is felmerült a neve! Remélem nem nálunk köt ki.... Ő az az ember akit kirugtak a Pro Bowl csapatból....Nem az a mentor típus, hacsak nem a hajón kurvázásra akarja megtanítani Ohert... 😊somoskovigAljas rágalom, ő csak ott üldögélt a fedélzeten, itta a koktélt, mikor galád nőszemélyek jártak arra, megbotlottak és hát a többit már megírta a sajtó is... 😀 😀 😀
Jah, amúgy engem nem zavar a dolog, ha hozza azt a formát, mint két-három éve... volt nálunk már balhés egyed, aki azóta igen sokra vitte... bár azt nem bizonyították 😊 😊Collapo
több mint 14 éve
Nem az a mentor típus, hacsak nem a hajón kurvázásra akarja megtanítani Ohert... 😊somoskovigAljas rágalom, ő csak ott üldögélt a fedélzeten, itta a koktélt, mikor galád nőszemélyek jártak arra, megbotlottak és hát a többit már megírta a sajtó is... 😀 😀 😀
Jah, amúgy engem nem zavar a dolog, ha hozza azt a formát, mint két-három éve... volt nálunk már balhés egyed, aki azóta igen sokra vitte... bár azt nem bizonyították 😊 😊

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 14 éve
Nem az a mentor típus, hacsak nem a hajón kurvázásra akarja megtanítani Ohert... 😊Akkor tehát kicsit rizikós húzás... még éppen be is jöhet, ha leadja a súlyt, az elvileg azt jelentené, hogy játszani akar... Ozzie-ék valamiért kinézték. 31 éves, ha jól látom, lehet tanárnak jött...CollapoHm... szóval úgy gondolod, lehet ők se teniszeztek? http://www.youtube.com/watch?v=cUD46J9fkIY2-3 évvel ezelőtt majdnem elit LT volt, de aztán fejben kicsit szétesett, idénre meg 390 fontra felhízva, teljesen formán kívül érkezett a Vikings TC-be, akik ki is vágták. A hozzáállása abszolút nem egy profi NFL-játékosra vall, és nagy kérdés az is, hogy fizikailag össze tudja-e kapni magát.somoskovig
Amúgy passz, nem ismerem a játékát, talán valaki írhatna róla pár sort... amúgy a második pre-meccsen jó volt a fal, vagy legalább nem volt rossz, meg igazoltunk még 2 falembert... lehet megy a 'próbáljuk ki mit tud' meg 'bejut-e a roosterre' játék a még kint levő OL-emberekkel...Collapo
több mint 14 éve
Akkor tehát kicsit rizikós húzás... még éppen be is jöhet, ha leadja a súlyt, az elvileg azt jelentené, hogy játszani akar... Ozzie-ék valamiért kinézték. 31 éves, ha jól látom, lehet tanárnak jött...2-3 évvel ezelőtt majdnem elit LT volt, de aztán fejben kicsit szétesett, idénre meg 390 fontra felhízva, teljesen formán kívül érkezett a Vikings TC-be, akik ki is vágták. A hozzáállása abszolút nem egy profi NFL-játékosra vall, és nagy kérdés az is, hogy fizikailag össze tudja-e kapni magát.somoskovignu, sexual assasult érkezett! MistaLávBót! 😉 ez már a kétségbe esés?sutianapHm... szóval úgy gondolod, lehet ők se teniszeztek? http://www.youtube.com/watch?v=cUD46J9fkIY
Amúgy passz, nem ismerem a játékát, talán valaki írhatna róla pár sort... amúgy a második pre-meccsen jó volt a fal, vagy legalább nem volt rossz, meg igazoltunk még 2 falembert... lehet megy a 'próbáljuk ki mit tud' meg 'bejut-e a roosterre' játék a még kint levő OL-emberekkel...Collapo

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 14 éve
2-3 évvel ezelőtt majdnem elit LT volt, de aztán fejben kicsit szétesett, idénre meg 390 fontra felhízva, teljesen formán kívül érkezett a Vikings TC-be, akik ki is vágták. A hozzáállása abszolút nem egy profi NFL-játékosra vall, és nagy kérdés az is, hogy fizikailag össze tudja-e kapni magát.nu, sexual assasult érkezett! MistaLávBót! 😉 ez már a kétségbe esés?sutianapHm... szóval úgy gondolod, lehet ők se teniszeztek? http://www.youtube.com/watch?v=cUD46J9fkIY
Amúgy passz, nem ismerem a játékát, talán valaki írhatna róla pár sort... amúgy a második pre-meccsen jó volt a fal, vagy legalább nem volt rossz, meg igazoltunk még 2 falembert... lehet megy a 'próbáljuk ki mit tud' meg 'bejut-e a roosterre' játék a még kint levő OL-emberekkel...Collapo
több mint 14 éve
nu, sexual assasult érkezett! MistaLávBót! 😉 ez már a kétségbe esés?sutianapHm... szóval úgy gondolod, lehet ők se teniszeztek? http://www.youtube.com/watch?v=cUD46J9fkIY
Amúgy passz, nem ismerem a játékát, talán valaki írhatna róla pár sort... amúgy a második pre-meccsen jó volt a fal, vagy legalább nem volt rossz, meg igazoltunk még 2 falembert... lehet megy a 'próbáljuk ki mit tud' meg 'bejut-e a roosterre' játék a még kint levő OL-emberekkel...

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 14 éve
nu, sexual assasult érkezett! MistaLávBót! 😉 ez már a kétségbe esés?

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Danke 😊Collaposőőőőőőőőőőőőn 😂

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Danke 😊

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 14 éve
Zseniálisak vagytok!"És ő érezte hogy idegenek és a csöndbenFigyelünk... De la Mare! 😊
értette a válaszukat,
míg lova a sötét gyepet harapta a csillagos
és lombos ég alatt;
mert hirtelen a kapura sújtott s fejét fölvetve így szólt,
most már jó hangosan:
"Mondjátok meg nekik, hogy eljöttem és nem felelt senki!
hogy megtartottam a szavam!"
De most sem moccantak a figyelők, bár hallották, hogy
visszhangot verve fut
az üres ház árnyain át minden szava annak az egynek,
aki még nem aludt:
csak hallgatták a lábát a kengyelen
s a vas útját a kövön át
és a visszaözönlő csendet, amikor elmentek
a süppedő paták."sutianap
Victor Eftimiu: November
Tavasszal itt pompáztak volt a délceg
liliomok, most vak november-éj van;
kifosztottan hever a kert, aléltan,
a holdat is megették a lidércek.
Dühöng a szél, madársöréttel ért kan
tombolhat így megéreztén a vérnek;
jajonganak, nyögnek a fák, szegények,
mint lábát tört ember a szakadékban.
Majd jön a hajnal gyászos pára-leplet
öltvén magára, és a lombjavesztett
s földre sodort tar gally fölött botorkáz,
mint szanitéc bukdácsol át fehérben
a harc után elnémult csatatéren,
hol az égre mered egy nyárfa-csontváz.Collapo
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 14 éve
"Former New England offensive tackle Mark LeVoir agreed to terms with the Baltimore Ravens on Saturday, agent Eric Metz said."
I swung a saber and I was a young Hussar
"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."