Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Kis csemege Haribó sajtótájékoztatójáról:
When asked by a reporter why the Ravens hadn't seen the elevator footage sooner, Harbaugh replied, "I have no answer for that."
(...)
Harbaugh was reluctant to explain why the elevator video led to organizational action. "I don't know if I want to get into all the details about it," he said. "I think it's pretty obvious and pretty apparent. Everybody's seen the video, and we'll just leave it at that."
Azt hittem jobb lesz, ha alszok az ügyre egyet. Sajnos már az alvás részével is gond volt, csak forgolódtam, van ebben az egészben valami, amin nem tudom túltenni magamat. Olvasom Haribó nyilatkozatát és megint csak felhúztam magam...
Csak én érzem kevésnek a legfontosabb kérdésekre a "nincs rá válaszom" és a "hááát ez szerintem nyílvánvaló" feleleteket?! NEM BASSZUS, Haribó, ez nem elég. Nagyon nehezemre esik elhinni, hogy nem látták még a videót - de oké, akkor nem látták. Több kolléga kifejtette, hogy lényegében CSAK EZ a videó nem változtat a tényálláson. Megütötte a nőt. Elítélendő akkor is, ha csak kicsit, akkor is ha nagyon, mert ez bárhogy gyomorforgató. Az esetről nem CSAK EZ a videó volt - mégha elhisszük is nekik, hogy nem látták. Rendőrségi jegyzőkönyv, Bírósági meghallgatás, szakértői vélemények valaki?! Felmerült az érv még tegnap, hogy damage controll meg NFL egy óriási és rettentően hatékony vállalkozás, ami megpróbál most a legjobban kijönni a helyzetből. NE mondja senki, hogy ez az óriási vállalkozás nem tudta a PONTOS körülményeket, amikor döntött - hangsúlyozva, hogy még mindig jóhiszeműen elhivén azt, hogy nem látták a breaking news videót.

Ravens FB oldal:
The Ravens will offer an exchange for Ray Rice jerseys at stadium stores. Details to come.
Ha jól emlékszem legutóbb egy kettős gyilkossággal vádolt játékos mezét váltották vissza a ligában. Ez nekem már sok. Az igazságszolgáltatás meghozta az ítéletét. A Liga is meghozta a nevetségesen alacsony 2 meccses ítéletét. A Csapat is meghozta a döntését, hogy a történtek ellenére nem vágja ki. Jön a breaking news videó és erre mindent felrúgunk?! Sokan felhozták az érvet, hogy anno hoztak egy hibás döntést és most faszagyerekek, mert nem kiállnak mellette, hanem beismerik a tévedést és javítanak rajta.

NEM! Tudott mindenről pontosan a Liga és a Csapat is -még mindig hisszük azt, hogy nem látták a videót ugye- és meghozták a döntést, talán elhitték hogy majd elcsendesedik a dolog és akkor el van sikálva az egész. Undorító, gyáva, gerinctelen tett volt, amit Rice csinált. Ha akkor és ott eltiltják egy életre, akkor egy szót nem szólok. Viszont, ahogy bánt vele most a Liga és a Csapat, azt szintén csak undorító, gerinctelen alakok bírják végigvinni. Azt hiszik, hogy így biztonságban tudhatják a munkájukat.

Ezt nekem nem veszi be a gyomrom. Még csinálok egy Rice emlékpostot, de utána hosszabb időre búcsút intek az NFL-lel való aktív foglalkozásnak, fórumozásnak. Megértem azokat is, akik nem a nőverő Ray Ricet akarják, hogy a gyerekük kedvenc játékosa legyen. Azt hiszem, hogy az én álláspontom is érthető, hogy nem akarom a kis szabadidőmet egy olyan Ligának szentelni, ami ennyire a végletekig álszent. Nem fogja a földhöz verni a Ligát az évi 200 dolláros mez/póló/sapi/sál rendelésem elmaradása, de most ezt érzem helyesnek.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
szeritnem Pierce még egy meccsen kap esélyt, ha mindkét futó ugyan azt hozza, mint az elsőn - reméljük az elkapók nem - akkor Forsett át fogj ugrani azt csá.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Most láttam a liftes videót és teljesen igaza volt Ray-nek. Az aranyásó hisztis picsa nem tudta hogy hol a határ, azt hitte mindent megengedhet magának. Nehogy már nekem bárkitől (kortól és nemtől függetlenül) el kelljen viselnem hogy verbálisan és tettlegesen is inzultáljon mert nem bír az idegeivel (pláne egy olyan ember akit én tartok el)he7edik
2 napja nem aludtam valami sokat, szóval kissé fáradt vagyok, valószínűleg ezért nem érzem az iróniát.Amadeus91
Nincs ebben irónia a Ray-t fejét követelők képmutatásával szemben.he7edik
Nem akarom túl primitív szintre vinni a magyarázkodást, de picit muszáj: attól, hogy te egy sztársportoló vagy, vagy csak mondjuk azt, hogy ha te eltartasz valakit, attól még nem a tulajdonod, hogy kedvedre megverd, kiüsd, vagy bármit csinálj vele. akkor sem, ha vitáztok, és te úgy gondolod, hogy így lezárod a vitát. ő egy másik ember, saját ego-val, azért, mert anyagilag függ tőled, nem kell alárendelnie magát neked. vagy ha igen, akkor az egy szar kapcsolat és szét kell menni bunyó helyett.

persze azt nem tudjuk min vitáztak, de gondolom nem a semmiből pattant ki az egész. de ha még a barátnője "hibája" is volt a vita, akkor sem lehet ilyet tenni. bocs egyébként, hogy E/2-ben írtam, nem feltételezem, hogy te megtennél ilyet, csak így egyszerűbb volt elírni. nevezz hippinek, de ez a macsó bullshit amit toltál elég szomorú volt.

az előbb említett bűneset minősítés ott lehet érdekes, hogy mi lesz a dead money-val. amíg nincs jogerős ítélet, addig sajnos a csapat be fogja nyelni, hernandezé is bukó. majd csak jövőre lesz tárgyalás.. addig csak sima cut-nak minősül. talán most már a liga lép majd azügyben, de kétlem..

többiektől meg bocs, hogy átjöttem ide OFF-olni, meg sajnálom, hogy most ez a téma pörög itt. legközelebb remélem csak a PO idején nézek ide vissza 😊winston
Attól még hogy valaki sztársportoló még ugyan olyan ember mint bárki más ugyan úgy érez ugyan úgy lesz dühös-ingerült mint bárki más. Ray nem volt soha egy agresszív sőt kimondottan szerény srácnak gondolom NFL szinten de neki se mindent viselnek el az idegei. A videón látszik hogy nem akkor kezdődik a feszültség simán felé üt a csaj, ki tudja mióta darálta már az agyát a hisztijével? Aztán a liftben neki is akar esni Ray-nek és akkor leszáll a lila köd az amúgy szerintem béketűrő srácnál és ad egy fülest a picsának.Én ezt gondolom! Az pedig hogy nagyot üt pláne hogy ököllel egy hülyeség.Egy ilyen fizikumú ember ha megüt valakit tiszta erőből annak rommá törik az arca pláne egy nőnek. Simán adott egy fülest a csajnak hogy lenyugodjon csak szerencsétlenségére a csaj elvesztette az egyensúlyát és nekiesett a lift falának és elvesztette az eszméletét. Az NFL-ben is ez gondolták ezért nem is adtak csak két meccses eltiltást. Aztán nyilvánosságra került a a videó és a sok álszent hisztigép miatt kénytelenek voltak súlyosbítani a büntit.he7edik
vak komondor?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ugyanmár, szó sincs erről.

Itt nem az a lényeg, hogy elborult az agya és adott neki egy fülest, mert mindenki csinált már ökörséget, amit utána megbánt/megbán; mittomén megijedt odacsapott túl nagy volt Pl., amit próbálsz idesulykolni.
Ez pont azért nem igaz, mert ha továbbnézed a videót, vagy a másikat, a régebbit, hogy megütötte, és utána nézte hogy ugyanmár mit fekszik ez itt, most mit cisnáljak vele. És kihúzta mint egy darab rongyot, bárminemű megbánás nélkül.
Kihúzta a menyasszonyát a liftből mint egy darab rongyot.
Persze ez semmi. 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Most láttam a liftes videót és teljesen igaza volt Ray-nek. Az aranyásó hisztis picsa nem tudta hogy hol a határ, azt hitte mindent megengedhet magának. Nehogy már nekem bárkitől (kortól és nemtől függetlenül) el kelljen viselnem hogy verbálisan és tettlegesen is inzultáljon mert nem bír az idegeivel (pláne egy olyan ember akit én tartok el)he7edik
2 napja nem aludtam valami sokat, szóval kissé fáradt vagyok, valószínűleg ezért nem érzem az iróniát.Amadeus91
Nincs ebben irónia a Ray-t fejét követelők képmutatásával szemben.he7edik
Nem akarom túl primitív szintre vinni a magyarázkodást, de picit muszáj: attól, hogy te egy sztársportoló vagy, vagy csak mondjuk azt, hogy ha te eltartasz valakit, attól még nem a tulajdonod, hogy kedvedre megverd, kiüsd, vagy bármit csinálj vele. akkor sem, ha vitáztok, és te úgy gondolod, hogy így lezárod a vitát. ő egy másik ember, saját ego-val, azért, mert anyagilag függ tőled, nem kell alárendelnie magát neked. vagy ha igen, akkor az egy szar kapcsolat és szét kell menni bunyó helyett.

persze azt nem tudjuk min vitáztak, de gondolom nem a semmiből pattant ki az egész. de ha még a barátnője "hibája" is volt a vita, akkor sem lehet ilyet tenni. bocs egyébként, hogy E/2-ben írtam, nem feltételezem, hogy te megtennél ilyet, csak így egyszerűbb volt elírni. nevezz hippinek, de ez a macsó bullshit amit toltál elég szomorú volt.

az előbb említett bűneset minősítés ott lehet érdekes, hogy mi lesz a dead money-val. amíg nincs jogerős ítélet, addig sajnos a csapat be fogja nyelni, hernandezé is bukó. majd csak jövőre lesz tárgyalás.. addig csak sima cut-nak minősül. talán most már a liga lép majd azügyben, de kétlem..

többiektől meg bocs, hogy átjöttem ide OFF-olni, meg sajnálom, hogy most ez a téma pörög itt. legközelebb remélem csak a PO idején nézek ide vissza 😊winston
Attól még hogy valaki sztársportoló még ugyan olyan ember mint bárki más ugyan úgy érez ugyan úgy lesz dühös-ingerült mint bárki más. Ray nem volt soha egy agresszív sőt kimondottan szerény srácnak gondolom NFL szinten de neki se mindent viselnek el az idegei. A videón látszik hogy nem akkor kezdődik a feszültség simán felé üt a csaj, ki tudja mióta darálta már az agyát a hisztijével? Aztán a liftben neki is akar esni Ray-nek és akkor leszáll a lila köd az amúgy szerintem béketűrő srácnál és ad egy fülest a picsának.Én ezt gondolom! Az pedig hogy nagyot üt pláne hogy ököllel egy hülyeség.Egy ilyen fizikumú ember ha megüt valakit tiszta erőből annak rommá törik az arca pláne egy nőnek. Simán adott egy fülest a csajnak hogy lenyugodjon csak szerencsétlenségére a csaj elvesztette az egyensúlyát és nekiesett a lift falának és elvesztette az eszméletét. Az NFL-ben is ez gondolták ezért nem is adtak csak két meccses eltiltást. Aztán nyilvánosságra került a a videó és a sok álszent hisztigép miatt kénytelenek voltak súlyosbítani a büntit.


több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
remélhetőleg lassan lecseng a rice-saga. csak egy dolog. itt majdnem mindenki bűncselekményt emleget. nos, ha jól tudom ez nem volt az. ha rávágok a gyerekem fenekére, mert 50 perce fejhangon visít, az ugyanez a kategória. ha asszony nem sérült 8 napon túl, és nem tett feljelentést, akkor büntetőjogi szempontból semmi nem történt. úgy tudom, ezt az amerikai jog is így kezeli. etikai okokból lehet büntetni, kivágni, bár borzasztóan szemforgató, gerinctelen módon történt ez a liga és a csapat részéről is.jorge
Ez itthon garázdaság,könnyű testisértés vagy súlyos testi sértés kisérlete.Peter
Még egy boxoló is magához tér egy kiütéstől általában 10-20mp múlva, még ha kóvályog is. Az a nő percekig ájult volt, tuti minimum komoly agyrázkódása lehetett. Az pedig már nem csak kísérlet. Ráadásul 8 napon túl gyógyuló, úgyhogy inkább súlyos testi sértés.peterk2005
Ne boncoljunk távolból ok?az előző hozzászólásra reagáltam miszerint nem bűncselekmény.szerintem is azPeter
Nem boncolgatom, hanem ahogy Te is minősítetted a saját véleményed szerint, én is megtettem ugyanezt. 😊 A lényegben meg úgyis egyetértünk.

A Ravensnek nem lesz mindegy, hogy a bíróságon ez alapján miként meszelik el, elmeszelik-e, stb. A dead money miatt. Ezt is rendbe lehetne tenni, hogy egy csapat ne szívjon egy hülye sportolója miatt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Most láttam a liftes videót és teljesen igaza volt Ray-nek. Az aranyásó hisztis picsa nem tudta hogy hol a határ, azt hitte mindent megengedhet magának. Nehogy már nekem bárkitől (kortól és nemtől függetlenül) el kelljen viselnem hogy verbálisan és tettlegesen is inzultáljon mert nem bír az idegeivel (pláne egy olyan ember akit én tartok el)

Ez annyira szép gondolat hogy könny szökik a szemembe. Biztos làtogatòja lehetsz a csalàd segìtö központnak!he7edik

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 10 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Most láttam a liftes videót és teljesen igaza volt Ray-nek. Az aranyásó hisztis picsa nem tudta hogy hol a határ, azt hitte mindent megengedhet magának. Nehogy már nekem bárkitől (kortól és nemtől függetlenül) el kelljen viselnem hogy verbálisan és tettlegesen is inzultáljon mert nem bír az idegeivel (pláne egy olyan ember akit én tartok el)he7edik
2 napja nem aludtam valami sokat, szóval kissé fáradt vagyok, valószínűleg ezért nem érzem az iróniát.Amadeus91
Nincs ebben irónia a Ray-t fejét követelők képmutatásával szemben.he7edik
Nem akarom túl primitív szintre vinni a magyarázkodást, de picit muszáj: attól, hogy te egy sztársportoló vagy, vagy csak mondjuk azt, hogy ha te eltartasz valakit, attól még nem a tulajdonod, hogy kedvedre megverd, kiüsd, vagy bármit csinálj vele. akkor sem, ha vitáztok, és te úgy gondolod, hogy így lezárod a vitát. ő egy másik ember, saját ego-val, azért, mert anyagilag függ tőled, nem kell alárendelnie magát neked. vagy ha igen, akkor az egy szar kapcsolat és szét kell menni bunyó helyett.

persze azt nem tudjuk min vitáztak, de gondolom nem a semmiből pattant ki az egész. de ha még a barátnője "hibája" is volt a vita, akkor sem lehet ilyet tenni. bocs egyébként, hogy E/2-ben írtam, nem feltételezem, hogy te megtennél ilyet, csak így egyszerűbb volt leírni. nevezz hippinek, de ez a macsó bullshit amit toltál elég szomorú volt.

az előbb említett bűneset minősítés ott lehet érdekes, hogy mi lesz a dead money-val. amíg nincs jogerős ítélet, addig sajnos a csapat be fogja nyelni, hernandezé is bukó. majd csak jövőre lesz tárgyalás.. addig csak sima cut-nak minősül. talán most már a liga lép majd azügyben, de kétlem..

többiektől meg bocs, hogy átjöttem ide OFF-olni, meg sajnálom, hogy most ez a téma pörög itt. legközelebb remélem csak a PO idején nézek ide vissza 😊
több mint 10 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
két út van: megpróbáljuk értelmezni, hogy a liga milyen esetekben milyen döntéseket hoz, mennyire következetes, használ-e ez a ligának, a sportolónak. mert ha megérdemli, ha nem, rice karrierjének valószínűleg vége, márpedig volt olyan játékos, aki súlyosabb bűn után tért vissza.

vagy leírjuk, hogy ez a rice egy köcsög, és nincs helye a ligában. végül is igaz, utóbbi kevesebb kérdést vet fel.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
remélhetőleg lassan lecseng a rice-saga. csak egy dolog. itt majdnem mindenki bűncselekményt emleget. nos, ha jól tudom ez nem volt az. ha rávágok a gyerekem fenekére, mert 50 perce fejhangon visít, az ugyanez a kategória. ha asszony nem sérült 8 napon túl, és nem tett feljelentést, akkor büntetőjogi szempontból semmi nem történt. úgy tudom, ezt az amerikai jog is így kezeli. etikai okokból lehet büntetni, kivágni, bár borzasztóan szemforgató, gerinctelen módon történt ez a liga és a csapat részéről is.jorge
Ez itthon garázdaság,könnyű testisértés vagy súlyos testi sértés kisérlete.Peter
Még egy boxoló is magához tér egy kiütéstől általában 10-20mp múlva, még ha kóvályog is. Az a nő percekig ájult volt, tuti minimum komoly agyrázkódása lehetett. Az pedig már nem csak kísérlet. Ráadásul 8 napon túl gyógyuló, úgyhogy inkább súlyos testi sértés.peterk2005
az, hogy 8 napon túl gyógyul-e nem mi döntjük el egy zsizsikes ipari kamera felvétele alapján, hanem az orvos. viszont nem tudok róla, hogy itt látleletet vetettek volna, tehát ez utólag bizonyíthatatlan.

a garázdaság már inkább megállna felvétel alapján. de ha jól tudom, nem folyik eljárás rice ellen. jól tudom?jorge
nem kapcsolódtam bele mélyen a témába, de akárminek is minősül a tette, mindenképpen undorító amit művelt, akármi is váltotta ki a dolgot. nem lett volna jó üzenet a csapat részéről, ha megtartja őt.winston
Ennyi. Miért érdekes a jogi minősítés? Kiütötte a barátnőjét. Egy nőt. Egy edzett profi sportoló.
Elítélendő. A csapat pedig nem vállalhat be ilyet , nem azonosulhat vele a közvélemény szemében.
több mint 10 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
remélhetőleg lassan lecseng a rice-saga. csak egy dolog. itt majdnem mindenki bűncselekményt emleget. nos, ha jól tudom ez nem volt az. ha rávágok a gyerekem fenekére, mert 50 perce fejhangon visít, az ugyanez a kategória. ha asszony nem sérült 8 napon túl, és nem tett feljelentést, akkor büntetőjogi szempontból semmi nem történt. úgy tudom, ezt az amerikai jog is így kezeli. etikai okokból lehet büntetni, kivágni, bár borzasztóan szemforgató, gerinctelen módon történt ez a liga és a csapat részéről is.jorge
Ez itthon garázdaság,könnyű testisértés vagy súlyos testi sértés kisérlete.Peter
Még egy boxoló is magához tér egy kiütéstől általában 10-20mp múlva, még ha kóvályog is. Az a nő percekig ájult volt, tuti minimum komoly agyrázkódása lehetett. Az pedig már nem csak kísérlet. Ráadásul 8 napon túl gyógyuló, úgyhogy inkább súlyos testi sértés.peterk2005
az, hogy 8 napon túl gyógyul-e nem mi döntjük el egy zsizsikes ipari kamera felvétele alapján, hanem az orvos. viszont nem tudok róla, hogy itt látleletet vetettek volna, tehát ez utólag bizonyíthatatlan.

a garázdaság már inkább megállna felvétel alapján. de ha jól tudom, nem folyik eljárás rice ellen. jól tudom?jorge
nem kapcsolódtam bele mélyen a témába, de akárminek is minősül a tette, mindenképpen undorító amit művelt, akármi is váltotta ki a dolgot. nem lett volna jó üzenet a csapat részéről, ha megtartja őt.
több mint 10 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
remélhetőleg lassan lecseng a rice-saga. csak egy dolog. itt majdnem mindenki bűncselekményt emleget. nos, ha jól tudom ez nem volt az. ha rávágok a gyerekem fenekére, mert 50 perce fejhangon visít, az ugyanez a kategória. ha asszony nem sérült 8 napon túl, és nem tett feljelentést, akkor büntetőjogi szempontból semmi nem történt. úgy tudom, ezt az amerikai jog is így kezeli. etikai okokból lehet büntetni, kivágni, bár borzasztóan szemforgató, gerinctelen módon történt ez a liga és a csapat részéről is.jorge
Ez itthon garázdaság,könnyű testisértés vagy súlyos testi sértés kisérlete.Peter
Még egy boxoló is magához tér egy kiütéstől általában 10-20mp múlva, még ha kóvályog is. Az a nő percekig ájult volt, tuti minimum komoly agyrázkódása lehetett. Az pedig már nem csak kísérlet. Ráadásul 8 napon túl gyógyuló, úgyhogy inkább súlyos testi sértés.peterk2005
az, hogy 8 napon túl gyógyul-e nem mi döntjük el egy zsizsikes ipari kamera felvétele alapján, hanem az orvos. viszont nem tudok róla, hogy itt látleletet vetettek volna, tehát ez utólag bizonyíthatatlan.

a garázdaság már inkább megállna felvétel alapján. de ha jól tudom, nem folyik eljárás rice ellen. jól tudom?
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
remélhetőleg lassan lecseng a rice-saga. csak egy dolog. itt majdnem mindenki bűncselekményt emleget. nos, ha jól tudom ez nem volt az. ha rávágok a gyerekem fenekére, mert 50 perce fejhangon visít, az ugyanez a kategória. ha asszony nem sérült 8 napon túl, és nem tett feljelentést, akkor büntetőjogi szempontból semmi nem történt. úgy tudom, ezt az amerikai jog is így kezeli. etikai okokból lehet büntetni, kivágni, bár borzasztóan szemforgató, gerinctelen módon történt ez a liga és a csapat részéről is.jorge
Ez itthon garázdaság,könnyű testisértés vagy súlyos testi sértés kisérlete.Peter
Még egy boxoló is magához tér egy kiütéstől általában 10-20mp múlva, még ha kóvályog is. Az a nő percekig ájult volt, tuti minimum komoly agyrázkódása lehetett. Az pedig már nem csak kísérlet. Ráadásul 8 napon túl gyógyuló, úgyhogy inkább súlyos testi sértés.peterk2005
Ne boncoljunk távolból ok?az előző hozzászólásra reagáltam miszerint nem bűncselekmény.szerintem is az

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
remélhetőleg lassan lecseng a rice-saga. csak egy dolog. itt majdnem mindenki bűncselekményt emleget. nos, ha jól tudom ez nem volt az. ha rávágok a gyerekem fenekére, mert 50 perce fejhangon visít, az ugyanez a kategória. ha asszony nem sérült 8 napon túl, és nem tett feljelentést, akkor büntetőjogi szempontból semmi nem történt. úgy tudom, ezt az amerikai jog is így kezeli. etikai okokból lehet büntetni, kivágni, bár borzasztóan szemforgató, gerinctelen módon történt ez a liga és a csapat részéről is.jorge
Ez itthon garázdaság,könnyű testisértés vagy súlyos testi sértés kisérlete.Peter
Még egy boxoló is magához tér egy kiütéstől általában 10-20mp múlva, még ha kóvályog is. Az a nő percekig ájult volt, tuti minimum komoly agyrázkódása lehetett. Az pedig már nem csak kísérlet. Ráadásul 8 napon túl gyógyuló, úgyhogy inkább súlyos testi sértés.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Most láttam a liftes videót és teljesen igaza volt Ray-nek. Az aranyásó hisztis picsa nem tudta hogy hol a határ, azt hitte mindent megengedhet magának. Nehogy már nekem bárkitől (kortól és nemtől függetlenül) el kelljen viselnem hogy verbálisan és tettlegesen is inzultáljon mert nem bír az idegeivel (pláne egy olyan ember akit én tartok el)he7edik
Veled vannak gondok ember...

Egy nő verbálisan ingerel, esetleg egyszer-kétszer vállba ütöget, erre le kell akasztani egy horgot neki...te vmi barlangban nőttél fel?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
remélhetőleg lassan lecseng a rice-saga. csak egy dolog. itt majdnem mindenki bűncselekményt emleget. nos, ha jól tudom ez nem volt az. ha rávágok a gyerekem fenekére, mert 50 perce fejhangon visít, az ugyanez a kategória. ha asszony nem sérült 8 napon túl, és nem tett feljelentést, akkor büntetőjogi szempontból semmi nem történt. úgy tudom, ezt az amerikai jog is így kezeli. etikai okokból lehet büntetni, kivágni, bár borzasztóan szemforgató, gerinctelen módon történt ez a liga és a csapat részéről is.jorge
Ez itthon garázdaság,könnyű testisértés vagy súlyos testi sértés kisérlete.

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
hogy miii ??? ez egy munkahely, ahol a munkáltató (vagy ebben az esetben a tulajdonosi kört képviselő és a munkáltatói jogokat gyakorló személy) szabadon eldöntheti, hogy kivel akar együtt dolgozni vagy sem.
ez a Rice ügy olyan PR károkat okozott a ligának, különösen a video felbukkanása utáni média, szurkolói sőt korábbi és jelenlegi NFL játékosok nyomása okán, amit nem lehetett máshogy kezelni. és aki az NFL-nek kárt okoz, annak nincs helye a ligában, és ez szerintem minden munkahelyen így van és így is kell legyen.

vagy szted Hernandezt miért tették ki azonnal, hogy kiderült az ügy ? még anélkül, hogy vádat emeltek volna, nemhogy elítélik, senki nem akarta, hogy vele összefüggésben említsék a nevét.

az NFL nem börtönbe küldi ezeket az embereket, így nem a bűnüggyel foglalkozik, hanem mininálisra írja el a reputációs kockázat miatti veszteséget. ez üzlet nem büntetőeljárás.gabtsi
Hol mondtam olyant, hogy a ligát ne érdekeljék erkölcsi vagy PR szempontok? Én csak annyit mondtam, hogy nem így kéne, hogy érdekelje. Ha már a munkahelyet hoztad példának, ott is azt tartom helyesnek, ha van egy erkölcsi kódex, amiben le van fektetve, hogy mi elfogadható egy alkalmazottól és mi nem, és aszerint vagy kirúgja vagy nem rúgja ki. De nem mérlegel, tárgyalgat, meg csökkent mondjuk fizetést. Egyszerűen a meccsektől való eltiltást érzem idegennek a köztörvényes eseteknél. Vagy ne legyen semmi ha még belefér, vagy ha nem fér bele, akkor ne meccsektől tiltsák el, hanem "bocsássák el" (tiltsák el a focitól).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
remélhetőleg lassan lecseng a rice-saga. csak egy dolog. itt majdnem mindenki bűncselekményt emleget. nos, ha jól tudom ez nem volt az. ha rávágok a gyerekem fenekére, mert 50 perce fejhangon visít, az ugyanez a kategória. ha asszony nem sérült 8 napon túl, és nem tett feljelentést, akkor büntetőjogi szempontból semmi nem történt. úgy tudom, ezt az amerikai jog is így kezeli. etikai okokból lehet büntetni, kivágni, bár borzasztóan szemforgató, gerinctelen módon történt ez a liga és a csapat részéről is.
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Most láttam a liftes videót és teljesen igaza volt Ray-nek. Az aranyásó hisztis picsa nem tudta hogy hol a határ, azt hitte mindent megengedhet magának. Nehogy már nekem bárkitől (kortól és nemtől függetlenül) el kelljen viselnem hogy verbálisan és tettlegesen is inzultáljon mert nem bír az idegeivel (pláne egy olyan ember akit én tartok el)he7edik
Aztán a szemét még kimászni se képes utána a liftből egyedül. Felháborító.
Ez az eddigi kedvencem a hsz-ek közül 😀 Lehetne aranyköpés is...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Most láttam a liftes videót és teljesen igaza volt Ray-nek. Az aranyásó hisztis picsa nem tudta hogy hol a határ, azt hitte mindent megengedhet magának. Nehogy már nekem bárkitől (kortól és nemtől függetlenül) el kelljen viselnem hogy verbálisan és tettlegesen is inzultáljon mert nem bír az idegeivel (pláne egy olyan ember akit én tartok el)he7edik
2 napja nem aludtam valami sokat, szóval kissé fáradt vagyok, valószínűleg ezért nem érzem az iróniát.Amadeus91
Nincs ebben irónia a Ray-t fejét követelők képmutatássával szemben.he7edik
akkor én kérek elnézést.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Most láttam a liftes videót és teljesen igaza volt Ray-nek. Az aranyásó hisztis picsa nem tudta hogy hol a határ, azt hitte mindent megengedhet magának. Nehogy már nekem bárkitől (kortól és nemtől függetlenül) el kelljen viselnem hogy verbálisan és tettlegesen is inzultáljon mert nem bír az idegeivel (pláne egy olyan ember akit én tartok el)he7edik
2 napja nem aludtam valami sokat, szóval kissé fáradt vagyok, valószínűleg ezért nem érzem az iróniát.Amadeus91
Nincs ebben irónia a Ray-t fejét követelők képmutatásával szemben.


több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Most láttam a liftes videót és teljesen igaza volt Ray-nek. Az aranyásó hisztis picsa nem tudta hogy hol a határ, azt hitte mindent megengedhet magának. Nehogy már nekem bárkitől (kortól és nemtől függetlenül) el kelljen viselnem hogy verbálisan és tettlegesen is inzultáljon mert nem bír az idegeivel (pláne egy olyan ember akit én tartok el)he7edik
2 napja nem aludtam valami sokat, szóval kissé fáradt vagyok, valószínűleg ezért nem érzem az iróniát.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Halfkey Green Bay Packers 32
Steve Smith a nulla meccs után a végén megmentette a fantasy csapatom. Mit láttok nála reálisnak meccsenként? (Elkapás + yard)
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Én Gyulával értek egyet ezekben az ügyekben. Ezek bűnügyek, amivel nem a ligának - egy sportszervezetnek - kéne foglalkoznia, Mert nem hivatott rá, nincs is meg hozzá a háttere. Ezek az igazságszolgáltatásra tartoznak. Ha a ligában erkölcsi rendet akarnak - ez rendben van, támogatom - azt sokkal egyszerűbben meg lehet oldani: egyszerűen bele kell írni a szabálykönyvbe, hogy akit köztörvényes bűnügyben elítéltek, az nem lehet NFL játékos. Kész. A rendőrség, bíróság eldönti, hogy bűnös-e - ott megvan a tudás és háttér a mérlegeléshez, arányításhoz -, aztán a liga alkalmazza a szabályt, ha elmeszelik. De nem játszik bíróságosdit saját maga.

(Az eltiltásokat a sporttal kapcsolatos ügyekre kéne korlátozni. Teljesítménynövelők, egyéb visszaélések, stb.)peterk2005
hogy miii ???
ez egy munkahely, ahol a munkáltató (vagy ebben az esetben a tulajdonosi kört képviselő és a munkáltatói jogokat gyakorló személy) szabadon eldöntheti, hogy kivel akar együtt dolgozni vagy sem.
ez a Rice ügy olyan PR károkat okozott a ligának, különösen a video felbukkanása utáni média, szurkolói sőt korábbi és jelenlegi NFL játékosok nyomása okán, amit nem lehetett máshogy kezelni. és aki az NFL-nek kárt okoz, annak nincs helye a ligában, és ez szerintem minden munkahelyen így van és így is kell legyen.

vagy szted Hernandezt miért tették ki azonnal, hogy kiderült az ügy ? még anélkül, hogy vádat emeltek volna, nemhogy elítélik, senki nem akarta, hogy vele összefüggésben említsék a nevét.

az NFL nem börtönbe küldi ezeket az embereket, így nem a bűnüggyel foglalkozik, hanem mininálisra írja el a reputációs kockázat miatti veszteséget. ez üzlet nem büntetőeljárás.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Most láttam a liftes videót és teljesen igaza volt Ray-nek. Az aranyásó hisztis picsa nem tudta hogy hol a határ, azt hitte mindent megengedhet magának. Nehogy már nekem bárkitől (kortól és nemtől függetlenül) el kelljen viselnem hogy verbálisan és tettlegesen is inzultáljon mert nem bír az idegeivel (pláne egy olyan ember akit én tartok el)