Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
közben Blaise-nek írandó válaszom már egészen addig jutott, hogy nekiállhatok elemezni a húzásaiinkat 😀
azt hiszem kicsit elragadott a hév... 12 A4-es 😀Collapo
Küld el e-mailben 😀Blaise
Rövidesen megy majd a LateHitShow-ra 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
közben Blaise-nek írandó válaszom már egészen addig jutott, hogy nekiállhatok elemezni a húzásaiinkat 😀
azt hiszem kicsit elragadott a hév... 12 A4-es 😀Collapo
Küld el e-mailben 😀
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
közben Blaise-nek írandó válaszom már egészen addig jutott, hogy nekiállhatok elemezni a húzásaiinkat 😀
azt hiszem kicsit elragadott a hév... 12 A4-es 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
The Baltimore Ravens announced the signing of three draft picks: third-round TE Crockett Gilmore, fifth-round C/G John Urschel and sixth-round QB Keith Wenning.
Gilmore is viewed as an in-line tight end. The Colorado State product could vill a significant void in that regard, as Baltimore’s other two tight ends-Dennis Pitta and Owen Daniels-are known more for their receiving skills. Gilmore does have the potential however, to be a reliable receiver. Despite lacking elite athleticism, Gilmore caught 111 passes for 1,308 yards in his collegiate career.
Urschel is a durable interior lineman who started every game in his final two seasons at right guard for Penn State. He will serve as interior depth for an offensive line that has performed poorly in recent years.
Wenning had a prolific career at Ball State, registering 92 touchdown passes and 11,402 yards, both Ball State records. Of course, it was a quarterback-friendly offense, but Wenning is a rhythm passer who knows how to move the chains. Baltimore currently has QB Tyrod Taylor as a backup to Joe Flacco, but he is entering the final year of his deal. Should Wenning make the team, and subsequently impress, Baltimore may have an interesting decision to make for their backup spot.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
A PFF legfrissebb roster-értékelése: 2014 Depth Chart: Baltimore Ravens.

Hmmm.... Ki hogy értékeli?peterk2005
Jól néz ki, ha azt nézem hogy Mosley-t future probowlernek tippelik, akkor ejha 😀

Van még pénzünk, kell néhány veterán OL és CB és egy sérülésmentes szezon és irány a superbowl 😀


UI: D. Tysont kezdőebe jósolni egy B.Will-Jernigan páros valamelyike helyett, az mondjuk kemény 😀


Viszont Forsett átlagai nagyon jók, karrier szinten 4.9 yardot futott. :cool:


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
A PFF legfrissebb roster-értékelése: 2014 Depth Chart: Baltimore Ravens.

Hmmm.... Ki hogy értékeli?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
ha jól látom beindultak a releasek/waivek.

Lehet csemegézni.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
nem tudom miért akarjátok egymást ennyire f_szparittyázni!?
Van akinek tetszenek a pickek van akinek nem ennyi....
BPA alapú draftolás mindig ilyen megosztó dolog szokott lenni. ti testvéreim pedig már hozzá kellett volna hogy szokjatok ehhez. Örüljünk annak hogy most végre van egy korrekt csapat O és D oldalon is. Ha Kubiak olyan O guru mint mondják akkor nem lessz idén probléma.
SAját vélemény: Én jobban örülök a heavy D draftnak mert az biztos hogy a védőoldalon még sokáig a jelenlegihez hasonló védelmi felállásunk és ehhez való edzőink lesznek.
Abban pedig abszolút nem vagyok biztos hogyha jó mérleget szedünk össze idén akkor az OC itt marad és nem kerül valahova HC-nek. Vagyis ha neki megfelelő prospecteket vadásztunk volna akkor lehet hogy később már nem tudtuk volna kiaknázni őket.

Egy a lényeg GO RAVENS pont leszarom hogy a védelemmel vagy a támadósorral nyrünk meccset a lényeg a W
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Most hiányposzt alapján értékelnek, esetleg előzetes várakozást követő helyezés alapján, az miért jó, ha ebben A+-t kap a csapat, aztán akit húzunk nem jut sehova?! Szerintem jobb, ha most nem látjuk, hogy mekkora fit és ász az akit húztunk és kapunk rá egy C-t... Sam Bradford, és Tim Tebowneve talán mond valamit... Tartom: ezekben az értékelésekben nem kell túl sokat látni.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Van egy cikk az elégedetlenkedő szurkolókról:

 russellstreetreport.com/ravens-fans-label-2014-draft-worst-ever/


Viszont lenne még egy kérdésem azokhoz akik borzasztónak titulálják a draftunkat, hogy lehet az hogy minden NFL-el foglalkozó oldal méltatja a választásokat és A-B osztályzatot adnak?

Somewhere, Ozzie Newsome has to be laughing at this…Voice
Az elmúlt 4 éves draftunkra folyamatosan A-t és B-t kaptunk pl Kipertől. A 2010es is azt hiszem A volt... Nem fogják nyíltan lerántani a szakik a keresztvizet a csapatokról. Megnézik a boardjukat, ha az első két három pick nevek alapján okés nem fognak lehúzni még akkor sem ha szükségtelen, érthetetlen választásokról van szó.Blaise
Vannak D és C osztályzatok csapatokra, azoknál pedig megteszik? Ez így nekem értelmetlen.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Van egy cikk az elégedetlenkedő szurkolókról:

 russellstreetreport.com/ravens-fans-label-2014-draft-worst-ever/


Viszont lenne még egy kérdésem azokhoz akik borzasztónak titulálják a draftunkat, hogy lehet az hogy minden NFL-el foglalkozó oldal méltatja a választásokat és A-B osztályzatot adnak?

Somewhere, Ozzie Newsome has to be laughing at this…Voice
Az elmúlt 4 éves draftunkra folyamatosan A-t és B-t kaptunk pl Kipertől. A 2010es is azt hiszem A volt... Nem fogják nyíltan lerántani a szakik a keresztvizet a csapatokról. Megnézik a boardjukat, ha az első két három pick nevek alapján okés nem fognak lehúzni még akkor sem ha szükségtelen, érthetetlen választásokról van szó.
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
A jelenlegi értékelések véleményeken alapulnak. Akár itt, akár a szakértőknél.. kb. annyit lehet adni rájuk, mint Cápára műfogsorragasztót.

Hogy milyen lett ez a draft, azt majd beszéljük újra 3-4 év múlva...Collapo
Rendben, de feltételezzük, senki sem lát a jövőbe 😀 akkor jelenleg kb a legjobb döntéseket hozta Ozz, persze nem tökéleteset, de jókat.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A jelenlegi értékelések véleményeken alapulnak. Akár itt, akár a szakértőknél.. kb. annyit lehet adni rájuk, mint Cápára műfogsorragasztót.

Hogy milyen lett ez a draft, azt majd beszéljük újra 3-4 év múlva...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Van egy cikk az elégedetlenkedő szurkolókról:

 russellstreetreport.com/ravens-fans-label-2014-draft-worst-ever/


Viszont lenne még egy kérdésem azokhoz akik borzasztónak titulálják a draftunkat, hogy lehet az hogy minden NFL-el foglalkozó oldal méltatja a választásokat és A-B osztályzatot adnak?

Somewhere, Ozzie Newsome has to be laughing at this…Voice
mit kaptak a többiek?úgy tudom a csoportunkban mindenki A-B-t kapott

több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Van egy cikk az elégedetlenkedő szurkolókról:

 russellstreetreport.com/ravens-fans-label-2014-draft-worst-ever/


Viszont lenne még egy kérdésem azokhoz akik borzasztónak titulálják a draftunkat, hogy lehet az hogy minden NFL-el foglalkozó oldal méltatja a választásokat és A-B osztályzatot adnak?

Somewhere, Ozzie Newsome has to be laughing at this…


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
köszi fijúk. itt befejeztem. KÁR.sutianap
Reconsider bro'

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
köszi fijúk. itt befejeztem. KÁR.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ezt nekem kellett volna írnom, mert akik nem a D#-be erősítettek volna idén azok nem Ravens fanok, hanem Offense fanok, mert nem a csapat sikerességét tartották volna szem előtt, hanem hogy Flacco dobjon 2-3 TD-t meccsenként aztán az vagy elég lesz vagy nem.Voice
WTF OF THE YEAR
Azért nem kell ekkora bölcsességeket durrogtatni... Tényleg ne is nevezze magát Ravens fannak az, aki esetleg nem a csodálatosfenomenálisultragigaszuper védelem miatt szereti a csapatot, hanem mondjuk Flacco és a támadósor miatt?
Minden nap érdemes ide betérni, ma megtudtam, hogy igazából nem is vagyok Ravens fan. Király 😀Flacco5
Ravens fanok vagyunk mind csak Voice kollegával máshogy képzeljük a csapetépítéstPeter
Persze, lehet hogy túlcsordult bennem a csapat védelme 😀

Néha nem veszem észre, hogy nem csak az a verzió létezik, amit én képzelek, sorry.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ravens fanok vagyunk mindPeter
Éppen ezért:


😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ezt nekem kellett volna írnom, mert akik nem a D#-be erősítettek volna idén azok nem Ravens fanok, hanem Offense fanok, mert nem a csapat sikerességét tartották volna szem előtt, hanem hogy Flacco dobjon 2-3 TD-t meccsenként aztán az vagy elég lesz vagy nem.Voice
WTF OF THE YEAR
Azért nem kell ekkora bölcsességeket durrogtatni... Tényleg ne is nevezze magát Ravens fannak az, aki esetleg nem a csodálatosfenomenálisultragigaszuper védelem miatt szereti a csapatot, hanem mondjuk Flacco és a támadósor miatt?
Minden nap érdemes ide betérni, ma megtudtam, hogy igazából nem is vagyok Ravens fan. Király 😀Flacco5
Ravens fanok vagyunk mind csak Voice kollegával máshogy képzeljük a csapetépítést

több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Voice
The Baltimore Ravens had planned to add competition for their starting defensive tackle ever since Arthur Jones left as a free agent.
“Anytime you can add a defensive lineman to your football team, you get yourself better,” Baltimore general manager Ozzie Newsome said. “And you get a guy that can both be involved in the run and the pass and [who is] coming off a National Championship team.”
Some analysts feel the 6-foot-2, 300-pound Jernigan is best suited to play nose tackle in the NFL, but he will primarily focus on defensive tackle with the Ravens.

az alapfelállásunk 3-4 ahol Art Jones defensive endet játszott


Flacco szerződését tartom továbbra is mint kevés Ozz hibának, Po előtt kellett volna kötnie, így meg egy nem top5 QB kap 20 milliót ( 16-17 ben meg 28.5 M + 31.2 Milliót keres majd..hol ér ő ennyit.. )

az már sosem fog kiderülni,hogy akkor a motiváció hiánya miatt esetleg nyerünk e superbowlt vagy nem

az 5-6 éve tartó szintet épp Flacco új szerződése miatt nem lehet majd fenntartani.

kár,hogy semmi nem megy át hozzád.sajnos lehetetlen leakasztani egyet a falról.a franchise qb nem olyan poszt mint bármi más
.

"még egy dolog. itt Ravens fanok vannak nem O vagy D fanok ok? "

Ezt nekem kellett volna írnom, mert akik nem a D#-be erősítettek volna idén azok nem Ravens fanok, hanem Offense fanok, mert nem a csapat sikerességét tartották volna szem előtt, hanem hogy Flacco dobjon 2-3 TD-t meccsenként aztán az vagy elég lesz vagy nem.[/quote]-...................................................................................
szerinted így néz ki egy offense fan ruhatára?add hozzá Adalius Thomast és Bart Scottot is azokat nem találtam


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu



és akkor még egyszer:sosem mondtam,hogy csak offenset draftolnék,többször mondtam,hogy kell corner meg safety

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Azt nem mondtam, hogy új, azt mondtam, hogy másodvélemény, valamint, hogy van alternatív draft benne. 😛

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Közben belefutottunk egy másik nagytiszteletű Raven fan, többszörös fantasy liga mester blogbejegyzésébe is, egy másik helyen . Ő sincs elragadtatva, viszont adott egy alternatív draftot.
FYICollapo
Hogy őszinte legyek, semmi újat nem olvastam benne, ezeket én is leírtam napról napra.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Közben belefutottunk egy másik nagytiszteletű Raven fan, többszörös fantasy liga mester blogbejegyzésébe is, egy másik helyen . Ő sincs elragadtatva, viszont adott egy alternatív draftot.
FYI

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Ezt nekem kellett volna írnom, mert akik nem a D#-be erősítettek volna idén azok nem Ravens fanok, hanem Offense fanok, mert nem a csapat sikerességét tartották volna szem előtt, hanem hogy Flacco dobjon 2-3 TD-t meccsenként aztán az vagy elég lesz vagy nem.Voice
WTF OF THE YEAR
Azért nem kell ekkora bölcsességeket durrogtatni... Tényleg ne is nevezze magát Ravens fannak az, aki esetleg nem a csodálatosfenomenálisultragigaszuper védelem miatt szereti a csapatot, hanem mondjuk Flacco és a támadósor miatt?
Minden nap érdemes ide betérni, ma megtudtam, hogy igazából nem is vagyok Ravens fan. Király 😀