Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Gratulálok! Kb a várható kompenzációs draft cetlik értékéért cserébe egy kezdő, top10 LT. Anyám borogass.
Így kell draft nélkül csapatot építeni. A legjobb FA/trade csapat a ligában a Baltimore.
Ha már játékban nem, legalább bizniszben üt a divízió.

(Volt egy másik csapat a divízióban, amelyiknek nagyobb szüksége lett volna Monroe-ra és ugyanígy lesznek komp pickjei, amik ellensúlyozták volna a kiadásokat. Legalább a hiteles need alapján felvihette volna a Steelers FO Monroe árát, de már ez se megy nekik...)


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000253847/article/exalabama-lb-rolando-mcclain-eyes-return-to-nfl
jó hírkátrány
már néztem én is, és ugye ő elvileg felénk rendelkezik is papírral... tehát ha visszajön, vagy ide teszi, vagy kapunk érte valamit 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ed4fgzmb4yzf6bbaos5y
Ex-Alabama LB Rolando McClain eyes return to NFL
Former first-round pick Rolando McClain, now retired at age 24, will consider a comeback attempt, according to his agent.


jó hír


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Köszönöm


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
3 db. 4-7 körös pick

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Konkrétan mit adtunk Monroe-ért?

"third-day draft picks" Mit értenek ez alatt? Mennyit hanyadik kör stb..Voice
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Baltimore - Jacksonville csere! | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


beszarás, ez nagyon jól jött! Ozzie-t lassan bekasztlizzák többszörös rablásért 😀
több mint 11 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Konkrétan mit adtunk Monroe-ért?

"third-day draft picks" Mit értenek ez alatt? Mennyit hanyadik kör stb..


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Végre egy franchise LT, el sem hiszem 😀
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Thompson tavaly IR-en volt,most eltiltva,fogalma sincs a coachoknak ,a GM-nek milyen állapotban van,fizikálisan,mentálisan.
Lehet a Bengalsos safety Miles szerződtetése elszívta előle a levegőt,lehet nem ,meglátjuk.

Tavaly asszem a 8.forduló után váltottuk le LG poszton Harewoodot,mert nem teljesített,most is érik Gino lecserélése.Rettenet gyenge,kíváncsi lennék Shipley-re,mert nem kapott sok lehetőséget bizonyításra.
A Monroe trade óriási,várom a vasárnapot.Sztem egy profi játékos álma,hogy egy jó csapatba kerülve megváltoztassa az egység képét.

A D vasárnap ,nem volt a toppon Suggson kívül mindenki gyenge volt,Sizzle DPOY formában nyomja,Ngatát még így nem láttam egész meccsen blokkolva,duplázták folyamatosan,de máskor is így van.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Oz mágia ismét xD

Talán a draft után írhattam, hogy Monroe jöhetne hozzánk, hogy legyen helye Joeckelnek a vakoldalon...

Szerintem diszkontos az ár főleg egy ilyen jó LT-ért. Már csak az újraszerződtetését kell majd megoldani. Reménykedjünk, hogy az Oline (legalábbis egy része) ezzel a traddel jelentősen feljavul, és végre elkezdünk futni (nem így ahogy eddig). Ha menne a futás a passzjáték is feljavulna rögtön. Egy közepes O egy jó védelemmel és egy ilyen afc northal már PO-t érhet.

Egyébként kivágtuk Christian Thompsont, szóval neki nem kell helyet szorítani a rosteren.
több mint 11 éve
lucio 325
Nocsak, már útközben foltozzuk az O-t, nem várjuk meg az idény végét. Hát szerintem három későbbi körös lehetőségnél jobb egy tuti bevált fiatal, kezdő szintű játékos - kérdés az egyéb részletek.... A szerződése év végén lejár, gondolom (remélem) mi most új szerződést ajánlunk neki, így vesszük át - amihez viszont át kell(ene) strukturálni pár szerződést. Ami rossz, mert per pillanat megzavarhatja a fejeket, viszont jó, mert lehet, nyárra pár kérdőjellel kevesebb marad. Szóval ki tudja? De ez legyen a management dolga, én jó csapatot szeretnék😀
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Vétó bmeg... Ez milyen csere...Wyatt
Előnyös, mágikus, Ozzies! XD

Nem hiszem hogy Yanda vagy Oher lehet a gond. Yandavál eddig nem voltak motivációs gondok és ilyet most se láttam,
malkav
Nem is ezt mondtam, Yanda hozza, amit tud, Blindside is... a baj az, hogy ha 1 embernek (Yanda) két oldalra is néznie kell (Blindside, 2G), akkor egyre fog csak tudni figyelni (Bills ellen meg Yanda keze tele volt TeljesítményMértékegységgel)

Amit mondani akartam már többször az az, hogy nem baj, ha a fal nem tart túl sokat passznál, csak akkor játszunk rá (screent, vagy mögélöbböt)... futáshoz viszont kell a fal... ezért lehet upgrade Mandró, ráadásul kíváncsi leszek mikor próbáljuk ki kicsit többet Síplit (bár én szeretném, ha 2G és Jenny lenne ott a megoldás).

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vétó bmeg... Ez milyen csere...

több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ozzie megoldottaHöri
Monró lájk 😊

...
Igor
Végre írtál ide is 😀 már vártam a meglátásaid, akárcsak kátrányét... az Övét még most is várom 😀

Én annyira nem látom borúlátóan mint a többiek.. a D alapból teljesen rendben van..
Igor
A D# fasza, oda nem elől húznék, bár lehet korábban ezt mondtam, de helyesbítek, ha nem marad együtt a D# akkor húznék oda elöl. 😊

Hát, az offense viszont érdekes... szerintem nem kilátástalan, csak nagyon szélsőges. Kb attól függ, melyik lábbal kelt fel (i) Joe, és úgy tűnik idén ez még inkább igaz (ii) az OL.re sajnos. Szerintem a szezon második felére a Marlon-Torrey kombó be fog érni, a harmadik számú "WR"-t kell megtalálni Pitta helyet... ha már nem futottunk miért nem volt több dump-off Rice felé mondjuk? Nekem igazából azok hiányoztak (de amúgy meghegyezném, ez egy nagyon harapós BIlls D volt... nem lennék meglepve ha TOP 10, sőt esetleg akár TOP 5 lenne szezon végére)
Igor
Stimmel, már írtam én is, hogy hiányzik a screen, amiben Rice jó volt, hiányzik a fal mögötti elkapása 10+ yardért. És valóban nagyon jó volt a Számlák védelme... ezt is írtam 😀

és optimistán várom a maradék tucatnyi meccset.Igor
Alap 😊

2. Ez a szabály. Egy hétig nem foglal spot-ot az eltiltásból visszatérő játékos. Valószínűleg azért van így, mert eddig nem lehetett (elméletileg) semmi infója a csapatnak a játékos fizikai/edzettségi állapotáról.
tomi-tomi
Thx Pal!

3. Run dat ball, ok. (Mi hallgatunk Rád: Pats scoring drive: 12 play, 75 yard 6:05, 10 run, 2 pass 😀) Csak ebből az 56 vereségből mennyi volt olyan, hogy eszetlenül kellett rohanni az eredmény után?tomi-tomi
Jogos észrevétel, de ebben egyszer már kiegyeztünk 😊 egészséges balance kell és az a jó 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Beszarás milyen bizniszeket vagytok képesek realizálni...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Akkor lesz baj, ha az OL nem áll helyre.. Igor
Ozzie megoldotta

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Suggs mindig is nagydumás srác volt.. ezért szeretjük. 😀 Másoknál ott volt Harrison, Rodney, stb.. 😛
(Csak az időzítés nem jó.. de speciel a SB utáni napokban sokan konteóztak hasonlót.)

Én annyira nem látom borúlátóan mint a többiek.. a D alapból teljesen rendben van.. most ha az a legnagyobb gondunk hogy Bynes és és a No 3 CB-nk nem jó coverben, akkor már annyiranagy baj nincs.
Az Arti-Sizzle-Daaaaaryl-Webb tengely megvan.. Ngata-nak egy apró koki jár a vasárnapiért, de az eddigi meccseken szerintem ő is ott volt, alapvetően ez a D tetszik nekem. Jobban mint a tavalyi.

Hát, az offense viszont érdekes... szerintem nem kilátástalan, csak nagyon szélsőges. Kb attól függ, melyik lábbal kelt fel (i) Joe, és úgy tűnik idén ez még inkább igaz (ii) az OL.re sajnos. Szerintem a szezon második felére a Marlon-Torrey kombó be fog érni, a harmadik számú "WR"-t kell megtalálni Pitta helyet... ha már nem futottunk miért nem volt több dump-off Rice felé mondjuk? Nekem igazából azok hiányoztak (de amúgy meghegyezném, ez egy nagyon harapós BIlls D volt... nem lennék meglepve ha TOP 10, sőt esetleg akár TOP 5 lenne szezon végére)

Lesznek olyan meccsek amikor simán 35+-ot pakolunk a táblára, nem egy.. és a 10-6-os szezon még mindig benne van a csapatban.. csak a kulcsmeccseket (divíziót elleni) kell megnyerni... de igazából ha a Bengals összezomlik, itt még 7-9-cel vagy 8-8-cal is lehet majd divíziót nyerni valakinek 😕

Akkor lesz baj, ha az OL nem áll helyre.. de én ezt a meccset betudnám az erős Bills front sevennek (Dareus, Kyle Williams, Super Mario - no comment), és optimistán várom a maradék tucatnyi meccset.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Since start of 2008, teams that don't rush on more than 20 percent of their plays are a combined 1-56, per to ESPN Stats & Information.Hensley
Run dat ball... ezt mondom mindig, mindenkinek 😀Collapo
3. Run dat ball, ok. (Mi hallgatunk Rád: Pats scoring drive: 12 play, 75 yard 6:05, 10 run, 2 pass 😀) Csak ebből az 56 vereségből mennyi volt olyan, hogy eszetlenül kellett rohanni az eredmény után?tomi-tomi
Ha jól kalkulálok hirtelen, ez a meccsek kb. 4%-a. Simán lehet, hogy mindegyik olyan volt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
"I was like Vegas, parlor tricks, you know what I mean?" Suggs said in an ESPN "E:60" interview below. "I was like, ahh, Roger Goodell, he never stops, he always has something up his sleeve. He just couldn't let us have this one in a landslide, huh?"

“So you thought Roger Goodell had turned the lights out?” asked reporter Lisa Salters.

"I thought he had a hand in it," Suggs said quickly. "Most definitely, he had a hand in it."BaltimoreRavens.com
Ezt nem kellene, hagyjuk békén a sztorit... nyertünk, pont.

The four-game suspension for safety Christian Thompson is over.
...
For this week, the team will not have to make a roster decision with Thompson because the league granted a roster exemption for him through next Monday, per Wilson.
BaltimoreRavens.com
Ezt hogy ezt?

Since start of 2008, teams that don't rush on more than 20 percent of their plays are a combined 1-56, per to ESPN Stats & Information.
Hensley
Run dat ball... ezt mondom mindig, mindenkinek 😀Collapo
1. Nem értem. Lewis után Suggs-nak is elgurult a gyógyszere??! Gyűrűvel az ujján ilyen konteoba utazik?

2. Ez a szabály. Egy hétig nem foglal spot-ot az eltiltásból visszatérő játékos. Valószínűleg azért van így, mert eddig nem lehetett (elméletileg) semmi infója a csapatnak a játékos fizikai/edzettségi állapotáról.

3. Run dat ball, ok. (Mi hallgatunk Rád: Pats scoring drive: 12 play, 75 yard 6:05, 10 run, 2 pass 😀) Csak ebből az 56 vereségből mennyi volt olyan, hogy eszetlenül kellett rohanni az eredmény után?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Futásnál tényleg a fal a gond de én K.O.-tól vártam többet. Nem hiszem hogy Yanda vagy Oher lehet a gond. Yandavál eddig nem voltak motivációs gondok és ilyet most se láttam, Oher nem szerepel túl jól de neki most lessz szerződés hosszabítása szóval kell gyúrnia a pénzért. Ezzel szemben K.O. fiatal akinek már van gyűrűje, tehát kisebb a motiváció míg Bigmecknek van még kb. 1 éve minek törjw össze magát.... A fal gyengén teljesít pedig ez volt az alapja a futásaiknak, kivűl sme tudunk futni mert a WR-ek nem olyan kaliberek akik blokkolásban erősek lennének, marad a passz ahol szerintem Flaccoval nincs gond, de senkinIek nem meri dobni a lasztit torreyn kívül. Azért nem kevés droppot hozott ösze clark meg dickson..... Szóval draft és FA kell majd ide... Azt sajnálom hogy van két kircsi RB-nk és nem tudnak érvényesülni mert a fal nem ad nekik lehetőséget. Azt meg nem várhatjuk el hogy Flacco hozza a mecset célpontok nélkül olyan fal mögött ami az utóbbi időben a futásblokkoláson kívül nem csinált más. Ez az újjáépítés egy olyan folyamat amihez idő kell és mi pont jókor kezdtük el-- nézzétek csak meg a Vasast-- de nem lehet egy év a alatt megváltani a világot. remélem PO meg lesz de engem az se zavar ha most lecsúszunk csak legyenek ebből a csapatból újra az amiért megszerettem őket.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
"I was like Vegas, parlor tricks, you know what I mean?" Suggs said in an ESPN "E:60" interview below. "I was like, ahh, Roger Goodell, he never stops, he always has something up his sleeve. He just couldn't let us have this one in a landslide, huh?"

“So you thought Roger Goodell had turned the lights out?” asked reporter Lisa Salters.

"I thought he had a hand in it," Suggs said quickly. "Most definitely, he had a hand in it."BaltimoreRavens.com
Ezt nem kellene, hagyjuk békén a sztorit... nyertünk, pont.

The four-game suspension for safety Christian Thompson is over.
...
For this week, the team will not have to make a roster decision with Thompson because the league granted a roster exemption for him through next Monday, per Wilson.
BaltimoreRavens.com
Ezt hogy ezt?

Super Bowl MVP or not, some Ravens fans are already calling for backup quarterback Tyrod Taylor to take over for Joe Flacco after the six-year veteran threw a career-high five interceptions in Buffalo.
BaltimoreRavens.com
Ezt max a számlák ellen, a harmadik interception után tudtam volna elképzelni...

Harbaugh revealed Monday that receiver Jacoby Jones will return to practice this week.
BaltimoreRavens.com
Lehet jó is, de még a halacskák ellen nem tenném be.. sőt még a vasast is elpihenhetné... inkább legyen teljesen ép... akkor többet és, ráadásul nem engedném KR/PR pozícióba se vissza...

 espn.go.com/blog/baltimore-ravens/post/_/id/1451/ravens-report-card-at-bills
Hensley
Jogos, sajnos.

Since start of 2008, teams that don't rush on more than 20 percent of their plays are a combined 1-56, per to ESPN Stats & Information.
Hensley
Run dat ball... ezt mondom mindig, mindenkinek 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Azért a BigMek (Ő olyan amilyen) - KO (G-nek nem rossz) - Birka (PB) - Yanda(PB) - BlindSide (nem túl szar) falból, ahol Yanda oda-odasegít Oherre kiveszed Birkát, beteszed a helyére 2G-t, aki azért még nincs a helyzet magaslatán azt kapod, hogy Yanda kétfelé segít be... ott már legalább egy helyen marad lyuk, amit túl lehet tölteni, át lehet menni, össze lehet omlasztani... szerintem 😉, s akkor már futni is nehezebb...idén a sarkalatos pont szerintem az Ő játékuk... ezért nincs se futás, se passz... átgyalogolnak rajtuk mondjuk most az a baj, h az ötösből elfogadhatót még mindig csak Yanda nyújt... a többiek úgy elkaristolnak, de ennél sokkal több kell tőlük...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
holott a fal "csak" egy helyen változott. lucio
Viszont onnan egy ligaszinten is korrekt (nem szeretem az elit szót) pro-bowl center távozott... nem azonnal pótlódik addig pedig a fal lyukas, mert át kell segíteni, és szétesik a szisztéma...Collapo
Nem hiszem, hogy csak a Birk Gino csere miatt lenne szar a fal. Yanda sincs olyan formában mint tavaly, a többiek pedig kollektíve szarok. Futásblokkban meg alles zusammen ligautolsók lehetnek saccra. Birk kiválása ekkora visszaesést szerintem nem eredményezhetne. Képtelenek egy valamire való lukat nyitni a futóknak, külső futásokkal pedig nem is próbálkozunk szinte. Castillo munkája eddig minősíthetetlen...
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
holott a fal "csak" egy helyen változott. lucio
Viszont onnan egy ligaszinten is korrekt (nem szeretem az elit szót) pro-bowl center távozott... nem azonnal pótlódik addig pedig a fal lyukas, mert át kell segíteni, és szétesik a szisztéma...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
lucio 325
Nem (csak és elsősorban) a SB győzelem miatt volt óhatatlan a fizetési igények megnövekedése és ezáltal a keretátalakítás - ez egy 5 éve folyamatosan play offot elérő keret, érthető, hogy a játékosainak magas a piaci értéke, és ezt az újoncszerződés lejártával ki is használják (= sok jó draftunk van). Kb a mostani helyzet a SB nélkül is előállt volna - talán Flacco kisebb szerződést kapott volna (de idén nem az ő fizetése a gond). Az évekig eredményes keretet (mely ráadásul SB-t nyert) nagyon nehéz (lehetetlen) cap alatt tartani (+ korszakos vezérek távoztak koruknál fogva). Szerintem az újjászervezésre soha jobb év nincs, mint a SB utáni. A védelem szerintem egy nyár alatt évekre előre újjá lett szervezve - jövőre az O-n a sor. Szerintem Ozzie is kb így tervezett - egy extra gond azonban felmerült: eltűnt a futójáték, holott a fal "csak" egy helyen változott. És így pl. 3-1 helyett 2-2 van.
A Giants mélyrepülését (és a tavalyi szereplését is) én nem képességbeli, hanem motivációs/mentális okoknak tulajdonítom - ebből a szempontból is ránk fért egy kis vérfrissítés. De pl. nem lenne hülyeség egy elkapót a Giantsből tradelni (mint anno Q-t), mindenki jól járhatna.
Ami aggaszt, hogy a D feléíptése a draftból is jól ment, de WR draftunk (Smith kivételével) nem jött be, lehet ugyan versenyről meg mélységről beszélni a poszton, de ez leginkább egy nagy lyuk.