Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Eddig szerintem semmiképpen nem, az meg hogy mi lesz, még kérdéses 😊
Szerintem Gronko ha végre felépül rendesen, és nem erőltetjük egyből a pályára, akkor korszakos játékos lesz (erre már most igen jó esélye van), innentől pedig ha Herniről rossz is derül ki, sem járhatunk már rosszabbul, de szerintem vele sem lesz aztán semmiWyatt
Ez nem is vitás, eddig Gronko egymaga nyerte a 4es párharcot... Hörni esete most fura, Gronko-nál, meg ahogy mondod, ha nem erőltetitek, de eddig azt tettétek... Am. ez is egy fura rövidhír volt, mert hát jövőre sztem 2-ből egy menni fog, nem tudjuk megtartani mindkettőt... :S

Pírszet meg kiszedték a kocsijából Filiben, a mukival együtt aki vele volt... Pírsz bömöse megvan, nyomok után kutat benne a yard. Futrinkánk is jól van.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Rövidhírek:
- Pite és Dickyfijú lehet jobban megérte a draftjukat mint Hörni és Gronkosaurus... előbbi rövidesen sitt, vagy eltiltás, utóbbi sajnos sok-sok műtét... sajnálom is, de a saját playák sikerei örömmel is töltenek el.
- Webb lábadozik, de úgy fest talán visszatérhet, így a Webb, Graham, KovácsZámbóKriályJimmy hármas elég stabilnak tűnik kezdéskor. Mögöttük meg továbbra is lehet jól küzdeni.
- Yandáról meg konditermet neveztek el 😊 Nagy kedvenc Ő, szal megérdemelte 😀 Workhorse nah...

Edzéseket, híreket, újonc teljesítményeket és Omar Brown sikereket akarok hallani!!! 😀Collapo
Ezt az egész Hörni ügyet ennyivel tudom összefoglalni:
(vigyázat sírva nevetős anyag... 😀 )




Rövid távon gópecc-nek jobban megérte Gronko, Hörni. Sérülés és a balhé miatt középtávon már Pitta és Dickson tűnik jobb választásnak. Meglátjuk a hosszú távot. Én a mi duónkra szavazok 😉

Nagyon nagy kedvenc lett mindenkinek Omar Brown. Helyes! Ha Omar megfelelő mennyiségű játékidőt kap és Rainey megéli a roastert, akkor én már boldog leszek 😊
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A .com top100as listáján a Ravens playa-k:
13 Ray Rice
18 Ed Reed
19 Joe Flacco
42 Haloti Ngata
56 Terrell Suggs
87 Bernard Pollard
88 Jacoby Jones
93 Anquan Boldin
100 Dennis Pitta
Nem igazán mérvadó, inkább vicc. Az meg a legnagyobb röhej, hogy Yanda nincs rajta, ahogy Oher mondta, ha a játékosok szavaznának valszeg top20 lenne.

BaltimoreDefense
Ezeknek a szavazásoknak semmi értelme nincsen. Ed 18 hely is vicc, de Sizzlenél sem csak 55 jobb volt tavaly
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
A .com top100as listáján a Ravens playa-k:
13 Ray Rice
18 Ed Reed
19 Joe Flacco
42 Haloti Ngata
56 Terrell Suggs
87 Bernard Pollard
88 Jacoby Jones
93 Anquan Boldin
100 Dennis Pitta
Nem igazán mérvadó, inkább vicc. Az meg a legnagyobb röhej, hogy Yanda nincs rajta, ahogy Oher mondta, ha a játékosok szavaznának valszeg top20 lenne.



😉robiroboter
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Eddig szerintem semmiképpen nem, az meg hogy mi lesz, még kérdéses 😊
Szerintem Gronko ha végre felépül rendesen, és nem erőltetjük egyből a pályára, akkor korszakos játékos lesz (erre már most igen jó esélye van), innentől pedig ha Herniről rossz is derül ki, sem járhatunk már rosszabbul, de szerintem vele sem lesz aztán semmi

több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Rövidhírek:
- Pite és Dickyfijú lehet jobban megérte a draftjukat mint Hörni és Gronkosaurus... előbbi rövidesen sitt, vagy eltiltás, utóbbi sajnos sok-sok műtét... sajnálom is, de a saját playák sikerei örömmel is töltenek el.
- Webb lábadozik, de úgy fest talán visszatérhet, így a Webb, Graham, KovácsZámbóKriályJimmy hármas elég stabilnak tűnik kezdéskor. Mögöttük meg továbbra is lehet jól küzdeni.
- Yandáról meg konditermet neveztek el 😊 Nagy kedvenc Ő, szal megérdemelte 😀 Workhorse nah...

Edzéseket, híreket, újonc teljesítményeket és Omar Brown sikereket akarok hallani!!! 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!


😉

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Harbaugh: "Thompson could sneak in there, he looks different, is fast and catches everything. But the other guys like [Tandon] Doss and [David] Reed have done well and worked hard during the offseason. As I've always said, the best player will play."

Caldwell: "Thompson’s a gifted route-runner, and he is getting better. He understands how to sink his hips. He can do a great job of changing direction. He has speed, can catch the ball, and he’s tough. I think that’s a pretty good blend. He’s a young guy, so we will see."

Ilyenkor mindenki számára (média, edzők, szurkolók...) más tűnik ki a tömegből. 😊 De egyetértek, a TC-ben még bármi lehet (arról nem is beszélve, ha valóban igazoltok egy veteránt), és végülis mind Harbaugh, mind Caldwell nagyjából ezzel zárta a nyilatkozatát.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
WR, nos ez érdekes, vékonynak is tűnhet a jelenlegi sor, ezért kint veteránért kiáltanak, de szvsz még így is mehet a menet, hiszen Juci és Rice is be-be vonódik/hat az elkapásokba, Pite és Dikszon meg szintén tud elkapni... JJ, TSzmisz mélységre, Streeter/Doss/LWill és a többiek meg pofozkodhatnak egy sort a bennmaradásért.Collapo
Deonte Thompsonról írják mindenhol, hogy jelenleg a WR2 poszt egyik fő esélyesének tűnik, Caldwell is őt emelte ki nemrég.vassadi
Nem lehetetlen, de eddgi Doss sokkal több lehetőséget kapott... stabilabb a helye a csapatban, s ezt látszik igazolni ez is:
Doss Leading Ravens' WR Battle?
The Ravens’ wide receiver battle for the starting spot opposite Smith largely won’t be decided until training camp.

But if you had to choose one person that has the edge heading into camp, who would it be?

The word on the street indicates that Tandon Doss holds a slight lead. The Indiana product, who was hand-picked by quarterback Joe Flacco, has had a standout offseason.

“In today's NFL, you really have to look at it as if there are three starting wide receivers, and I'm sure the Ravens will use their three-wide sets a fair amount in 2013,” wrote The Baltimore Sun’s Matt Vensel, who said we can assume that Smith and Jacoby Jones are the top two receivers.

“From there, it's a wide-open competition, one that should be one of the most exciting of the summer. The two frontrunners for the third wide receiver spot are Tandon Doss and Deonte Thompson. David Reed is also in the mix. If I had to handicap it now, I would give Doss the slight edge heading into camp.”

Our own John Eisenberg isn’t so sure that Jones will wind up being the No. 2, and thinks Doss has a legitimate shot at it.

“No player has a wider window of opportunity than third-year wide receiver Tandon Doss,” Eisenberg wrote. “I think it remains to be seen whether the coaches really elevate Jones to No. 2 and lessen his duties as a returner, where he was so effective in 2012. If Jones ends up as a returner/No. 3 receiver again, Doss could start. He made some plays in minicamp but still needs to prove himself.”baltimoreravens.com
szvsz ez a poszt is nyítlsisakos csata, akárcsak a safety poszt

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
WR, nos ez érdekes, vékonynak is tűnhet a jelenlegi sor, ezért kint veteránért kiáltanak, de szvsz még így is mehet a menet, hiszen Juci és Rice is be-be vonódik/hat az elkapásokba, Pite és Dikszon meg szintén tud elkapni... JJ, TSzmisz mélységre, Streeter/Doss/LWill és a többiek meg pofozkodhatnak egy sort a bennmaradásért.Collapo
Deonte Thompsonról írják mindenhol, hogy jelenleg a WR2 poszt egyik fő esélyesének tűnik, Caldwell is őt emelte ki nemrég.

Leach elengedése ugye azt jelzi, hogy Juci full-time FB lesz, s ezzel egyidőben Pite, Dikszon és Bandzsa a TE, bár utóbbi azért még izzadhat, ha Füstli jól domborít, mint UDFA TE....Collapo
Nem feltétlenül kell Furstenburgnek jól teljesítenie ahhoz, hogy bizonytalan legyen Bajema roster helye. Fullbackként nyilván Juszczyk kerül majd pályára, de a Harvardon tight endet és H-backet játszott, úgyhogy ha kell (pl. sérülés esetén), akkor be tud ugrani Pitta vagy Dickson helyett, másrészt Caldwellnél egyébként sem annyira hangsúlyos az FB (Indianapolisban nem is nagyon használt klasszikus fullbacket). Szóval ha kell a roster hely más posztra, akkor szerintem a harmadik számú TE az egyik potenciális áldozat, és simán elég lehet a Pitta-Dickson-Juszczyk trió az 53-as keretben.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Pörög továbbra is az ubbersezlony, szóval lehet ötletelgetni....

A safety poszt is elég zajos még, bár Huff és Elam valószínű, hogy kezd, Thompson eltiltásból jön vissza, de Ő sztem megéri a rösztlit, szóval a maradék 1-2 helyre Ihedigbo és Brown férhet be szerintem, bár tartom hogy én még mindig Brown > Thompson véleményen vagyok.

A D# másik érdekes része a CB poszt lesz... Webb, Smith, Graham, SákiBrown, AsaDzsekó és talán a rutin miatt ChrisJohnson (Ő még ugye nálunk van?!)

O# oldalon Line részen lesz nagy pofozkodás, mert ott annyian vagyunk, mint a templom egere.... Egyenlőre a Meki-KO-Gino-Yanda-Oher felállás tűnik valószínűnek, Reid, Wagner, AntonMeklén tűnik nekem még esélyesnek, de hogy ki lesz még ott mellettük... hejj-hajj 😀

WR, nos ez érdekes, vékonynak is tűnhet a jelenlegi sor, ezért kint veteránért kiáltanak, de szvsz még így is mehet a menet, hiszen Juci és Rice is be-be vonódik/hat az elkapásokba, Pite és Dikszon meg szintén tud elkapni... JJ, TSzmisz mélységre, Streeter/Doss/LWill és a többiek meg pofozkodhatnak egy sort a bennmaradásért.

Leach elengedése ugye azt jelzi, hogy Juci full-time FB lesz, s ezzel egyidőben Pite, Dikszon és Bandzsa a TE, bár utóbbi azért még izzadhat, ha Füstli jól domborít, mint UDFA TE....

Jah, kb 5 misi lesz a cap, ha Elam szignózik, szóval lehet még igazolás is, bár sztem jövőre görgetjük ezt a zsetont, mert ott sok és nagy igazolás kell megint.

Én amúgy hiányolom a fiatalok teljesítményéről a híreket.... még 45 nap a sezlonyig

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
 www.baltimoreravens.com/photos/photo-gallery/Super-Bowl-Ring-Ceremony/5b9ef239-32d5-4da6-a3a9-56d697faddea#91ab4414-2589-43ff-b9ad-db82c682f809

 www.baltimoreravens.com/photos/photo-gallery/Super-Bowl-Ring-Ceremony/5b9ef239-32d5-4da6-a3a9-56d697faddea#d2434fc3-1cb9-4242-8eb6-588b0d3b37f2

 www.baltimoreravens.com/photos/photo-gallery/Super-Bowl-Ring-Ceremony/5b9ef239-32d5-4da6-a3a9-56d697faddea#261abfa4-3ea7-4afb-8bb4-0b647479c07c

 www.baltimoreravens.com/photos/photo-gallery/Super-Bowl-Ring-Ceremony/5b9ef239-32d5-4da6-a3a9-56d697faddea#98debe39-6c4e-4f49-9bf2-a9c4ff228ea3

 www.baltimoreravens.com/photos/photo-gallery/Super-Bowl-Ring-Ceremony/5b9ef239-32d5-4da6-a3a9-56d697faddea#80878783-bc56-402b-b065-3e12d9915fcf (fekete öltönyös)

Nem igazán ismerem fel a Baltimore játékosokat (nem nagyon követtem őket) Valaki tudna segíteni?Béczkó
Morgan Cox, Matt Stover, Arthur Jones, Haloti Ngata(ez durva fekete pont 😛 ), Adrian Hamilton
több mint 11 éve
Béczkó 1 264
 www.baltimoreravens.com/photos/photo-gallery/Super-Bowl-Ring-Ceremony/5b9ef239-32d5-4da6-a3a9-56d697faddea#91ab4414-2589-43ff-b9ad-db82c682f809

 www.baltimoreravens.com/photos/photo-gallery/Super-Bowl-Ring-Ceremony/5b9ef239-32d5-4da6-a3a9-56d697faddea#d2434fc3-1cb9-4242-8eb6-588b0d3b37f2

 www.baltimoreravens.com/photos/photo-gallery/Super-Bowl-Ring-Ceremony/5b9ef239-32d5-4da6-a3a9-56d697faddea#261abfa4-3ea7-4afb-8bb4-0b647479c07c

 www.baltimoreravens.com/photos/photo-gallery/Super-Bowl-Ring-Ceremony/5b9ef239-32d5-4da6-a3a9-56d697faddea#98debe39-6c4e-4f49-9bf2-a9c4ff228ea3

 www.baltimoreravens.com/photos/photo-gallery/Super-Bowl-Ring-Ceremony/5b9ef239-32d5-4da6-a3a9-56d697faddea#80878783-bc56-402b-b065-3e12d9915fcf (fekete öltönyös)

Nem igazán ismerem fel a Baltimore játékosokat (nem nagyon követtem őket) Valaki tudna segíteni?
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Kis csemege a minicampről 😊
Flacco5
bővebben 😊
 www.baltimoreravens.com/photos/photo-gallery/Veterans-Rookies-Unit-Day-1-Of-Minicamp/ac91b4c8-20d7-477f-b67e-9e53dba78c67#7b63a2cf-835c-4a55-8fa4-8e7a15518e94
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Kis csemege a minicampről 😊




több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nos, ejj...
Liccsért kár, nagy kár, de Juice majd önti elénk a blokkot, pontot, elkapást és akkor nem sírunk majd, de addig igen, így tényleg kicsit olyan a csapat, mintha kiszórnánk mindenkit aki nem fekszik a FO alá... az meg nem egy életbiztosítás... de ha megy a szekér, hát menjen... csak menjen...

Nah, megaszontam, vagy megaszontam? 😀Collapo
Be kell férni a cap alá,ilyen áron is.
Az én szívem is fáj,mind Edért,mind most Leachért,nem cinikusan értve,ez az nfl,ezt kell szeretni.
Bár rosszabb egy kontrollálatlan teljesíthetetlen fizetéstömeget görgetni,akkor sem csapat sem pénz.

Jövőre lesz érdekes,Ngata,Suggs,Webb összesen 30 millió fölött....


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nos, ejj...
Liccsért kár, nagy kár, de Juice majd önti elénk a blokkot, pontot, elkapást és akkor nem sírunk majd, de addig igen, így tényleg kicsit olyan a csapat, mintha kiszórnánk mindenkit aki nem fekszik a FO alá... az meg nem egy életbiztosítás... de ha megy a szekér, hát menjen... csak menjen...

Nah, megaszontam, vagy megaszontam? 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A 4. körös picknél és az egyébként sem fényes caphelyzeteteknél ez azért sanszos volt

több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Leach helyére visszaigazoltuk Bajema-t. Juice így valszeg főállású FB lesz.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
"After failing to find a trade partner, Ravens now have released FB Vonta Leach."

Adam Schefter

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
A csapat átáll a 3 WRes felállásokra, és passzolni fognak elsőre, nem futni. Ergo nem éri meg megfizetni egy drága (és öregedő) FB-t, hacsak nem reális áron aláír. De nem ír alá.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
lucio 325
Igen, nagyon kár. Még akkor is, ha a dolog pénzügyi részét nézve érthető is. Leach nagyon illett a "traddicionális Ravens képbe".
Kijelenthető, hogy teljesen új csapatot építünk. A védelem gyakorlatilag kicserélődött. Most már a támadósorból is elment két alapember. Mondjuk könnyebb ezt most, egy bajnoki cím után végrehajtani. Való igaz, a fizetési struktúrát, az életkorokat nézve lépéskényszerben van/volt a vezetőség. Csak ez valahogy tavaly ilyenkor - nekem - nem jött át. Hogy az elmúlt idény volt egy jól felépített, és fura mód játékban az azt megelőző idényben csúcsra járatott nagy team utolsó éve. Akkor nem volt meg az a pici plusz, ami a bajnoki címhez kellett, januárban igen, noha játékban jóval gyengébb volt a csapat. Csak a tartás, meg némi exta motiváció mindent elsöpört. Szerencsére😀
Papíron jól pótoltuk a védelemből távozókat - a legnagyobb kérdés szerintem nem is a puszta játéktudás, hanem az a fajta szellem, ami nem engedte, hogy a csapat (a védelem) bármilyen helyzetben összeomoljon, mindig a következő playre összpontosított, megingás nélkül. Ezért is volt annyira jó pl. a red zone védekezés. Megjósolhatatlan, hogy a távozó vezérek szellemiségét hogyan veszi át a csapat - fizikai paramétereiben nem lesz gyengébb a D. Tán ezért is volt szempont a draftnál, hogy a kiválasztottak vezetői képességeit is nézték.
Az O számomra nagy kérdés - nincs első számú elkapónk, pláne rövid yardos szituációkhoz, aki két védővel a nyakán is lehúzza, és hacsak Leach pénzéből nem szerzünk, nem is lesz. Leach kiválásával Rice futásai is problematikusabbak lesznek. Így a hosszú passzok is nehezebbek lesznek. Míg a D-ben azt mondom, a változások után is (vagy a tavalyi évet nézve éppen azért) megvan a képesség akár a ligaelit szinthez is, az O -ban nekem komoly képességbeli hiányok is látszanak, és a variációs lehetőségeink tavalyhoz képest szűkültek. Remélem valaki baromi nagyot fejlődött, vagy az offense gurunk kitalált valami egyszerű de nagyszerűt.
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
kár érte 😕
 www.baltimoresun.com/sports/ravens/ravens-insider/bal-ravens-unable-to-reach-compromise-with-vonta-leach-expected-to-release-or-trade-him-sources-say-20130610,0,1026908.story
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 948 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Talán majd a jövő évi szebb lesz 😉