Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Na Ozzi-ék most varázsolhatnak, szükséh lesz rá... Ennyit nem ér Ell. Faszkivan lerabolnak rendesen ilyen irreális öszegekkel. Eddig nem túl biztatóak a dolgok, sajna, meglátjuk mi sül ki belőle...BaltimoreDefense
Ha nekik az számít, hogy igazi playoff csapatban karistoljanak évi plusz 2-3 millióért akkor hajrá. Nem ítélem el őket, de most keserű szájízzel azért... Talán kátrány írta, hogy Bynes kezdő lesz jövőre... még a végén bejön 😀Blaise
Lehet úgy voltak a gyűrű után, hogy így túl könnyű kell egy kis kihívás 😀 Bynes végülis Georgia-ban a védők kapitánya volt, de lehet rosszul emlékszem 😊 de azért ne...
Swexxey
Mau kizárt, remélem. A Bengals acél LB sor leggyengébb láncszeme volt. McLainről sem lehetett sok jót hallani. Szerintem draft lesz ebből, mondjuk Ogletree csinálhatna még valami apróbb hülyeséget és második körben köszönjük szépen elvisszük 😀
ÁÁÁ, őket semmiképp ne hozzák...BaltimoreDefense
Bynes az Auburnnal nyert bajnokságot,szerintem jó ,nem túl gyors, de egy gyors gyerekkel kiegészülve ütős lehet,nekem tetszett a Broncos ellen,ott asszem McClellannal kezdett.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Viszont így FA-n keresztül is kell hoznunk egy linebackert. Maulauga ? Régeben olvastam még olyan pletykákat , hogy McClain ?Swexxey
Egyik se.

Én ritkán pánikolok... ez se pánik, de erős nemtetszés egyelőre. Azok után, hogy a Flacco-szerződésből kihozták a lehető legjobbat (korrekt 3+3 év struktúrával, zseniális 2013-as cap számmal, úgy hogy megfizették neki amit kért.. és csak 3-4 misivel volt több mint a tavalyi) - ezek után többet vártam, minimum egy FA-t meg kellett volna tartani.

Még a Boldin-trade se zavart annyira (csak a tény, hogy Friscoba ment), mint ez most.
Na mindegy.. innentől valóban csak felfelé lehet szarabb, az nálam eddig is benne volt a pakliban hogy Ed/Leach/McDönci elmennek...Igor
Leachben benne van egy kisebb cap szám,2-3 évre elhúzva.Csökken a FB-t használó csapatok száma ő 32 éves nem mindegy hol tölti utolsó pár évét .


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Na Ozzi-ék most varázsolhatnak, szükséh lesz rá... Ennyit nem ér Ell. Faszkivan lerabolnak rendesen ilyen irreális öszegekkel. Eddig nem túl biztatóak a dolgok, sajna, meglátjuk mi sül ki belőle...BaltimoreDefense
Ha nekik az számít, hogy igazi playoff csapatban karistoljanak évi plusz 2-3 millióért akkor hajrá. Nem ítélem el őket, de most keserű szájízzel azért... Talán kátrány írta, hogy Bynes kezdő lesz jövőre... még a végén bejön 😀Blaise
Lehet úgy voltak a gyűrű után, hogy így túl könnyű kell egy kis kihívás 😀 Bynes végülis Georgia-ban a védők kapitánya volt, de lehet rosszul emlékszem 😊 de azért ne...
Swexxey
Mau kizárt, remélem. A Bengals acél LB sor leggyengébb láncszeme volt. McLainről sem lehetett sok jót hallani. Szerintem draft lesz ebből, mondjuk Ogletree csinálhatna még valami apróbb hülyeséget és második körben köszönjük szépen elvisszük 😀
ÁÁÁ, őket semmiképp ne hozzák...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 476
Itt az igazság: Ellerbe has 14 career starts in 4 years. Has never played more than 13 games in a season. No way Oz makes him one of games highest paid ILBs
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Viszont így FA-n keresztül is kell hoznunk egy linebackert. Maulauga ? Régeben olvastam még olyan pletykákat , hogy McClain ?Swexxey
Maulalugát annyit szopatta Rice,ismerjük a gyengéit,sansztalan,hogy fizetnénk neki nagy pénzt. 😀


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Na Ozzi-ék most varázsolhatnak, szükséh lesz rá... Ennyit nem ér Ell. Faszkivan lerabolnak rendesen ilyen irreális öszegekkel. Eddig nem túl biztatóak a dolgok, sajna, meglátjuk mi sül ki belőle...BaltimoreDefense
Ha nekik az számít, hogy igazi playoff csapatban karistoljanak évi plusz 2-3 millióért akkor hajrá. Nem ítélem el őket, de most keserű szájízzel azért... Talán kátrány írta, hogy Bynes kezdő lesz jövőre... még a végén bejön 😀

Swexxey
Mau kizárt, remélem. A Bengals acél LB sor leggyengébb láncszeme volt. McLainről sem lehetett sok jót hallani. Szerintem draft lesz ebből, mondjuk Ogletree csinálhatna még valami apróbb hülyeséget és második körben köszönjük szépen elvisszük 😀
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Viszont így FA-n keresztül is kell hoznunk egy linebackert. Maulauga ? Régeben olvastam még olyan pletykákat , hogy McClain ?Swexxey
Egyik se.

Én ritkán pánikolok... ez se pánik, de erős nemtetszés egyelőre. Azok után, hogy a Flacco-szerződésből kihozták a lehető legjobbat (korrekt 3+3 év struktúrával, zseniális 2013-as cap számmal, úgy hogy megfizették neki amit kért.. és csak 3-4 misivel volt több mint a tavalyi) - ezek után többet vártam, minimum egy FA-t meg kellett volna tartani.

Még a Boldin-trade se zavart annyira (csak a tény, hogy Friscoba ment), mint ez most.
Na mindegy.. innentől valóban csak felfelé lehet szarabb, az nálam eddig is benne volt a pakliban hogy Ed/Leach/McDönci elmennek...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ellerbe,ez tökönsszúrás,pedig számíthatni kellett rá,hogy valaki viszi,kíváncsi leszek rá,utólag kiderül e,hogy kapott e egyáltalán ajánlatot vagy hagyták menni.Az egyetlen ésszerű magyarázat ,hogy nem kapott nagy pénzt,hogy sokat sérült.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Swexxey 8
Viszont így FA-n keresztül is kell hoznunk egy linebackert. Maulauga ? Régeben olvastam még olyan pletykákat , hogy McClain ?
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Na Ozzi-ék most varázsolhatnak, szükséh lesz rá... Ennyit nem ér Ell. Faszkivan lerabolnak rendesen ilyen irreális öszegekkel. Eddig nem túl biztatóak a dolgok, sajna, meglátjuk mi sül ki belőle...
több mint 11 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
@JasonLaCanfora: LB Dannell Ellerbe leaves the Super Bowl champs for a deal he could not refuse in Miami - 5yrs, $35M. Ravens very thin at LB now

Ennyit azért nem érpuffin
Szerintem 5-6 között biztos adtunk volna mi is.. én úgy számoltam évi 6m-mel meg tudjuk tartani... kapja be a Fins.

Nem tudom... fene tudja, én azt mondom lehet megérte volna. Így most fel van adva a lecke a front office-nak hogy varázsoljon a maradék caphellyel.
Meglátjuk hogy kit szerzünk 7 misiért.. és lehet hogy FA időszak végére megbékélek. De egyelőre nem túl sanszos.. 😕Igor
Várjuk ki a végét, minden FA-nk így kezdődik, hogy megy a pánik, emlékezzetek vissza.. Személyszerin én úgy 5, max 5,5 körül adtam volna Ellerbenek, azért eléggé sérülékeny meg nem egy elit ILB.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
@JasonLaCanfora: LB Dannell Ellerbe leaves the Super Bowl champs for a deal he could not refuse in Miami - 5yrs, $35M. Ravens very thin at LB now

Ennyit azért nem érpuffin
Szerintem 5-6 között biztos adtunk volna mi is.. én úgy számoltam évi 6m-mel meg tudjuk tartani... kapja be a Fins.

Nem tudom... fene tudja, én azt mondom lehet megérte volna. Így most fel van adva a lecke a front office-nak hogy varázsoljon a maradék caphellyel.
Meglátjuk hogy kit szerzünk 7 misiért.. és lehet hogy FA időszak végére megbékélek. De egyelőre nem túl sanszos.. 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Igazából innentől mindegy, most van rá egy ezresem egy lyukas 2 forintos ellenében, hogy mindenhol mi leszünk a "loserek" közt feltüntetve.

Oh well, legalább megnyertük azt a remek tálat.Igor
Nem márciusban nyerik meg a bajnokságot, de eddig eléggé szop ás a piacnyitás.

Ellerbe 5 év 35 millió 😮
több mint 11 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
@JasonLaCanfora: LB Dannell Ellerbe leaves the Super Bowl champs for a deal he could not refuse in Miami - 5yrs, $35M. Ravens very thin at LB now

Ennyit azért nem érpuffin
Bőven nem
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Basszus széjjelszalad a csapatotok!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
C-Willt akarjuk akkor megtartani, hogy hagytuk Ellerbet kicsúszni a kezünk közül? Annak csak akkor látnám értelmét, ha Webb megy FS-nek.Blaise
NA EZT NEM!!!! Cary nem volt rossz, de én szívesen képzeltem volna el 'FA veszteségként'. Igazoljuk le long termre és akkor Worst Case Scenario be is következett
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
@JasonLaCanfora: LB Dannell Ellerbe leaves the Super Bowl champs for a deal he could not refuse in Miami - 5yrs, $35M. Ravens very thin at LB now

Ennyit azért nem ér
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
C-Willt akarjuk akkor megtartani, hogy hagytuk Ellerbet kicsúszni a kezünk közül? Annak csak akkor látnám értelmét, ha Webb megy FS-nek.Blaise
Nem hiszem, hogy hagytuk kicsúszni... mindig is ő volt a TOP FA Flacco mögött.
Szerintem ez egyszerűen a "mo' money in Miami" kérdéskörön bukott el.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
C-Willt akarjuk akkor megtartani, hogy hagytuk Ellerbet kicsúszni a kezünk közül? Annak csak akkor látnám értelmét, ha Webb megy FS-nek.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Király... akkor maradhat mindhárom vén trotyli.

Ó a büdös.. ezt most sajnálom. Ellerbét mindenképp szerettem volna.. kíváncsi vagyok mennyiért... nem tudom hogy az az évi +1-2 millió megéri-e neki... gyakorlatilag megágyazott helye volt szerintem, még akkor is ha ikon után kellett volna jönnie.. szerintem már így is eléggé szerették a városban.

Ez most nem esett jól.
Igazából innentől mindegy, most van rá egy ezresem egy lyukas 2 forintos ellenében, hogy mindenhol mi leszünk a "loserek" közt feltüntetve.

Oh well, legalább megnyertük azt a remek tálat.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Edet közben összeboronálták a '9ersel.Blaise
Ha szaré-hugyé jön akkor oké.


több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Ian Rapoport ‏The Dolphins have signed LB Dannell Ellerbe to a long-term deal, according to @RavensInsider. Brutal for #Ravens. Miscalculation

Szerk.:
@LWebb21 DAMN! I LOST MY DAWG!!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
teoprojectON


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Ez van mindig, lerabolnak , de nyugalom mindig is a draftról építkeztünk. 😊 Ozzie-k tudják mit csinálnak. Egyébként nézzük meg, hogy az itt sikeres lett játékosok milyen idényeket toltak máshol. 😉
több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
lassan elfogy a LB sorotok

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018