Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Wide receiver David Reed has agreed to a two-year contract that carries a maximum value of nearly $2.5 million and includes a $500,000 signing bonus, according to league sources with knowledge of the situation. (innen)

Na erre nem számítottam...puffin
Nem vagy egyedül. Főállású returner lesz + alaklami WR, JJ pedig csak WR? Másra így hirtelen nem tudok gondolni
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Letaglózó hír Boldin tradelése, főképp ilyen áron ... Nem megbántva egyetlen Ravens szimpatizánst sem, de azokon a meccseken, amiket a hollóktól láttam idén (szinte csak a playoff), a passzjáték kis túlzással arról szólt, hogy Flacco izomból megküldte lesz, ami lesz alapon és érkezett Smith vagy Jones, és csodák-csodájára TD lett belőle. Ez túl sokszor már nem fog bejönni, és rövid yardos szituknál Boldin pótolhatatlannak tűnik!
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Wide receiver David Reed has agreed to a two-year contract that carries a maximum value of nearly $2.5 million and includes a $500,000 signing bonus, according to league sources with knowledge of the situation. (innen)

Na erre nem számítottam...
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
So, the Ravens are now roughly $13.293 million under the salary-cap limit of $123 million after the Boldin trade and assigning the restricted tenders.

Pletyka?
@ProFootballTalk: Ed Reed could be the next Raven to defect to San Francisco  wp.me/p14QSB-7Cac
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Pitta 2. körös, Dickson eredeti körös(3.) és Art Jones szintén 2. körös tendert kapott.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Pffff..... ez a 6. kör kabaré... Nem értem, nem hiszem el, hogy nem lehetett volna ebből többet kihozni...BaltimoreDefense
Nem tudom, úgy érzem ebben volt egy kis Haribó családi magic. Mi is bedobtunk egy 7. Picket ha a Ravens nagyon akarja tudta volna feljebb lökni az árat.
több mint 11 éve
no Baltimore Ravens 7 090
sziasztok. nem szeretek írni (újra is kellett regisztrálni magam). Értem az érzelem itt nem döntő és az érvek igazak, de most nincs 1. sz wr-ünk. Hát a BR-t nem az offense miatt szerettem meg, de 2 kedvencem akadt itt is: Q és VL. Most meg lehet mennek mind a ketten. Ha már nincs érzelgősség bennem ER-nek is mennie kell. Nem az igazi már..(+ csalódtam benne az áramszünet alattiért). A következő mezem meg csak azért is Pollard
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
@RavensSalaryCap: Trade of Boldin creates $6M in Salary Cap space for Ravens, with 46 players presently under contract. RFA/ERFA tenders due by tommorrow.

@RavensSalaryCap: Depending on tenders for RFAs/ERFAs (and barring any other moves), Ravens should enter FA period with between $8.5M and $11M in Cap space.

Szerintem még Leach is félhet azért.. Igor
Szerintem is. Könnyen lehet, hogy ő lesz a következő.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Ellerbe innentől biztos.. ha nem, akkor seppuku. Reed attól függ mennyit fog kérni.. szerintem még mindig 50/50.
Szerintem még Leach is félhet azért.. Jacoby marad, és nem is baj.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Swexxey 8
Köszi a gyors válaszokat ! 😊
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Korrekt, bár nem tudom , hogy azon az 1.7 misin mennyi múlt volna . És akkor szerintetek mi lesz most Ellerbe mellé még jöhet Reed is ?Swexxey
Ezt nehéz megmondani, mert sok fontos FA-nk van, ki tudja milyen sorrendet állított fel köztük a FO. Ami biztos. Jelenleg 18 millió a sapi alatti szabad hely. A draftolt játékosokra kell 5 millió magassága. Szóval jelenleg 13 millió ami felhasználható ebből kell főzni Oznak.
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Pffff..... ez a 6. kör kabaré... Nem értem, nem hiszem el, hogy nem lehetett volna ebből többet kihozni...
több mint 11 éve
Swexxey 8
Korrekt, bár nem tudom , hogy azon az 1.7 misin mennyi múlt volna . És akkor szerintetek mi lesz most Ellerbe mellé még jöhet Reed is ?
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Szia!

Boldin 6 milliónyi helyet foglalt el a sapka alatt és 33 éves. JJ 4,9 millió Leach 4,3 millió. JJ 5 évvel fiatalabb és visszahordóként igazi big play threat. FB nálunk a futójáték alapja és ebben nincs Leachnél jobb. Szerintem ezért Q és nem ők.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Boldin 6 misi körül keresne, azt hiszem... leach 4, Jones meg ... nem tudom, de én őrajta se hiszem, hogy sokat spórolnánk

ja és isten hozott köztünk 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Swexxey 8
Sziasztok ! Ez a Boldin trade váltotta ki belőlem , hogy regisztráljak és azt szeretném tőletek kérdezni , hogyha cut akkor már miért nem Leach és vagy Jones ?
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Streeter vadállat az edzők szerint, másra jelenleg nem tudok gondolni. 😀s.gergo
Reméljük élesben is bizonyít.

Rams, Phins, Vikes, Texans esetleg Pats és ki még WR needes csapat? Ugye közülük kettőnek van két első köre és ennyit érne Cruz, Phinshez vagy Jenning vagy Wallace elmegy, ha Amendola otthagyja a Ramst akkor nekik ott égni fog a ház. Két WR pick sanszos előttünk akárhogy számolom --> Patterson és Allen/Austin kiszáll előttünk
több mint 11 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Streeter vadállat az edzők szerint, másra jelenleg nem tudok gondolni. 😀
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Kicsit csalódott vagyok. 6. kör Boldinért kb arculköpés, ahogy az a Once a Raven always a Raven után minimális rugalmasságot sem mutatott az átstruktúrálásra. Innentől csak bízhatunk, hogy az a 6. kör valami fasza feltrade ára lesz, vagy valami csoda pick...
Mondjuk az is megér egy misét, hogy a 49ershez ment akik belefulladnak a pickjeikbe és kapunk egy 6. kört.Ha rosszmájú akarnék lenni akkor tavaly is a bajnoktól vitt WR-hez hasonló éve legyen Boldinnak, de mivel sokat tett a csapatért ezért: sok szerencsét SF-ban Q.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Erre nincs értelmes magyarázat. Szánalmas, nem tudok mást mondani.
Csalódtam a csapatban. Nem is kicsit! Kevés pillanatok egyike, de most szégyellem, hogy Ravenses vagyok :/Flacco5
Captisztogatás.. egyértelmű.
De szerintem most még Ozzyék is pánikoltak egy picit... lehetett volna picit jobban a piacot megnézni, nem tudom miért siettek ennyire. Sokkal több nem volt benne.. de akkor is eléggé hirtelen jött/sokkoló.

Vagy nagyon kell az Ellerbe kontrakt még keddig.. vagy nem is tudom.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Erre nincs értelmes magyarázat. Szánalmas, nem tudok mást mondani.
Csalódtam a csapatban. Nem is kicsit! Kevés pillanatok egyike, de most szégyellem, hogy Ravenses vagyok :/
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Ezt még én se tudom védeni.. a trade maga érthető, de pont Friscóba és ennyiért.
Ehh.

Mondjuk 1 nap alatt kb ennyi volt benne.. csak akkor nem kellett volna ennyire elhúzni 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Hát ez egy vicc, erre nem lehet semmi magyarázat!!😕
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
@RavensInsider: Anquan Boldin traded to 49ers for a sixth-round pick
😕puffin
Szavak nincsenek......
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Az úgy olcsó... de legalább jön valami... kár Q-ért...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!