Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Payton-i magasságok (mármint csak mostani fizetés szempontjából). Ott 5 évre volt 96 millió $ (első két évben 20 milla). Szép summa, de nem az ő szintje ez.
Most kell megmutatni mit tudsz: mega szerződés után + a csapat átalakul, jelentős emberek elmentek, elmennek.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
1) It is what it is. 😛
2) Szerintem még így is jobb deal mint Peyton 5 évre 90-ért 😉

Biztos hogy benne van a SB-bónusz, és az hogy nem nagyon van alternatíva a piacon, na meg bevált lovon ne változtass... de azt a +20 milliót én nem sajnálom a franchise QB-nkre. (Mégha picit szívom is a fogom... de csak picit nem nagyon.)
Szerintem a Ravens szurkolók 99%-a így van ezzel.. akik látták a különbséget (Dilfert, Bollert) vagy látjuk jelenleg is Sanchot, Kolbot, Casselt.

A többi csak szurkoló meg hadd röhögjön most, ha már idén ennyi adatott meg nektek, merthogy
 www.youtube.com/watch?v=4U4KJ5vRIQ8

PS: a 120.6mm nagyjából az amit vártam, jól van Linta, jól van Joe.
Lehet Ellerbet megfogni, Krugert meg a taggel megfenyegetni 😛 (a drafton meg OT és WR)
Igor
Így van kb. ezt vártuk. Meglátjuk hogy oszlik el az összeg. Ellerbe-vel nem lesz gond, tag-et meg ahogy előbb írtam nem tudom mennyire gondolták komolyan, hogy csak Joe-ra rakják, ha szükség lesz rá.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
1) It is what it is. 😛
2) Szerintem még így is jobb deal mint Peyton 5 évre 90-ért 😉

Biztos hogy benne van a SB-bónusz, és az hogy nem nagyon van alternatíva a piacon, na meg bevált lovon ne változtass... de azt a +20 milliót én nem sajnálom a franchise QB-nkre. (Mégha picit szívom is a fogom... de csak picit nem nagyon.)
Szerintem a Ravens szurkolók 99%-a így van ezzel.. akik látták a különbséget (Dilfert, Bollert) vagy látjuk jelenleg is Sanchot, Kolbot, Casselt.

A többi szurkoló meg nyugodtan röhögjön, ha már idén ennyi adatott meg nektek, merthogy
 www.youtube.com/watch?v=4U4KJ5vRIQ8

PS: a 120.6mm nagyjából az amit vártam, jól van Linta, jól van Joe.. maradt idő, maradt hely a cap alatt, lehet Ellerbet megfogni, Krugert meg a taggel megfenyegetni 😛 (a drafton meg OT és WR)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Amadeus91
😛
 jlsports.net/meetjoe.html

To be precise, Joe Flacco's deal with Ravens will clock in at six years and $120.6 million, a bit more than Drew Brees' in almost every way.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Na ez komoly - ér Flacco ennyit?
Joe Flacco's 6-year contract makes him the highest paid player in NFL history, according to a Ravens source. More details to come(LaCanfora)
iktriad
Biztos hogy nem kap annyit mint Calvin 6 év alatt...
Szerintem ha 19.5-et kap nem vészes, Schefter azt mondta a legmagasabb QB átlagot is kapná.

Meglássuk.. és 20 környékére készültem.. de az is pozitív hogy 6 éves, így még több hely marad a cap alatt (bár az 5 év nem volt valószínű szerencsére, volt aki erre tippelt.)Igor
6 év/120M körül lesz, aminek a fele garantált.BaltimoreDefense
Joe Flacco and Ravens agreed to a six-year contract in excess of $120 million that makes him the highest paid player in NFL history.

te jó isten... viccnek is rossz. (ki az ügynöke? talán még engem is be tudna juttatni az NFL-be valami minimálért)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Na ez komoly - ér Flacco ennyit?
Joe Flacco's 6-year contract makes him the highest paid player in NFL history, according to a Ravens source. More details to come(LaCanfora)
iktriad
Biztos hogy nem kap annyit mint Calvin 6 év alatt...
Szerintem ha 19.5-et kap nem vészes, Schefter azt mondta a legmagasabb QB átlagot is kapná.

Meglássuk.. és 20 környékére készültem.. de az is pozitív hogy 6 éves, így még több hely marad a cap alatt (bár az 5 év nem volt valószínű szerencsére, volt aki erre tippelt.)Igor
6 év/120M körül lesz, aminek a fele garantált.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Na ez komoly - ér Flacco ennyit?
Joe Flacco's 6-year contract makes him the highest paid player in NFL history, according to a Ravens source. More details to come(LaCanfora)
iktriad
Biztos hogy nem kap annyit mint Calvin 6 év alatt...
Szerintem ha 19.5-et kap nem vészes, Schefter azt mondta a legmagasabb QB átlagot is kapná.

Meglássuk.. és 20 környékére készültem.. de az is pozitív hogy 6 éves, így még több hely marad a cap alatt (bár az 5 év nem volt valószínű szerencsére, volt aki erre tippelt.)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na ez komoly - ér Flacco ennyit?
Joe Flacco's 6-year contract makes him the highest paid player in NFL history, according to a Ravens source. More details to come(LaCanfora)
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Bár Ozzie-ék azt nyilatkozták, hogy a franchise tag-et vagy Flacco kapja vagy senki, érdekes lesz változik-e az álláspontjuk.
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Jay Glazer ‏@JayGlazer
Ravens have agreed to a new contract with QB Joe Flacco. He will sign it on MondayBeki
Kíváncsi vagyok a részletekre.
- One source predicted the numbers will come in at $19.5 million per year.
- Hearing Ravens are already calling agents for other players to talk business, though.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jay Glazer ‏@JayGlazer
Ravens have agreed to a new contract with QB Joe Flacco. He will sign it on Monday
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Általában szeretem őket.. de szerintem ez elég buta értékelés (a sérülések ugyanis nagyon durván befolyásolják, főleg ha a nagyfizetésű játékosokat érinti), például

Baltimore:
Summary – Team Value Differential: -$5.3m
vs.
Cleveland:
Summary – Team Value Differential: -$2.5m
vagy éppen
New England
Summary – Team Value Differential: +$33m

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
PFF szerint top10 alul és túlértékelt játékosunk (fizu alapján):

Undervalued:

1. Paul Kruger, Outside Linebacker
The contract year of Kruger saw him take his game to another level, consistently producing pressure, especially from the Ravens’ nickel packages. He finished 2012 with the highest Pass Rushing Productivity score of all 3-4 outside linebackers after registering 55 quarterback disruptions on 359 pass rushing snaps.
2012 Cap Hit: $870k
2012 Performance Based Value: $7.5m
Value Differential: +$6.6m

2. Ray Rice, Running Back
Rice would finish the year our seventh-ranked running back, thanks in large part to his excellent work in the passing game. Highlighted by that fourth-down reception against the Chargers, his ability in space remains his greatest strength, alone nearly justifying the kind of money the Ravens are paying him.
2012 Cap Hit: $5m
2012 Performance Based Value: $9.1m
Value Differential: +$4.1m

3. Justin Tucker, Kicker:
The beauty of selecting a kicker is they won’t cost very much, and if they prove productive you’re guaranteed excellent value. That’s how it worked out for the Ravens with Tucker making a number of big kicks on his way to the third-highest field goal kicking grade of all players, while going 28-30 and 4-for-4 from 50 yards or more. His kickoffs weren’t bad either.
2012 Cap Hit: $390k
2012 Performance Based Value: $4m
Value Differential: +$3.5m

4. Dennis Pitta, TE – Cap: $675k, PBV: $4.1m, Value Differential: +$3.4m
5. Torrey Smith, WR – Cap: $770k, PBV: $4.2m, Value Differential: +$3.4m
6. Albert McClellan, LB – Cap: $470k, PBV: $2.7m, Value Differential: +$2.2m
7. Bernard Pierce, RB – Cap: $530k, PBV: $2.5m, Value Differential: +$2m
8. Pernell McPhee, DE – Cap: $500k, PBV: $2.2m, Value Differential: +$1.7m
9. Dannell Ellerbe, LB – Cap: $1.9m, PBV: $3.2m, Value Differential: +$1.3m
10. Marshall Yanda, G – Cap: $3.7m, PBV: $4.9m, Value Differential: +$1.3m


Overvalued:

1. Terrell Suggs*, OLB
It was remarkable that Suggs was able to come back at all after a serious Achilles injury. That doesn’t, however, mean he represented good value for money. No, while Suggs deserves credit for clearly playing at less than 100 percent, he wasn’t worth the $11.5m cap hit he cost. Why? Well, he played only 413 snaps in the regular season and really struggled to generate any pass rush when he was on the field — just 16 quarterback disruptions on 223 pass rushes. We’d look for him to bounce back when healthy next year.
2012 Cap Hit: $11.5m
2012 Performance Based Value: $925k
Value Differential: -$10.6m

2. Ed Reed, Safety
In his prime there wasn’t a safety like Ed Reed. Clearly that time has passed. He would still walk away with a positive grade in coverage on the back of four interceptions and seven pass break-ups, but it was only the 17th-highest coverage grade of all safeties. Add in some sub-par run defense and too many missed tackles (15) and he was a long way from being worth the money.
2012 Cap Hit: $8.5m
2012 Performance Based Value: $2M
Value Differential: -$6.5m

3. Haloti Ngata, Defensive End

It wasn’t a bad year for Ngata who would finish 11th overall in our 3-4 defensive end rankings. However, the consistency which makes a season great was missing, with his midseason form being particularly disappointing. A vital part of the Ravens’ defense for sure, but far from dominating, finishing only 21st in Run Stop Percentage and ninth in Pass Rushing Productivity amongst his peers.
2012 Cap Hit: $10.4m
2012 Performance Based Value: $3.9m
Value Differential: -$6.5m

4. Ray Lewis* – Cap: $6.9m, PBV: $925k, Value Differential: -$5.9m
5. Bryant McKinnie, OT – Cap: $3.2m, PBV: $925k, Value Differential: $-2.3m
6. Vonta Leach, FB – Cap: $4.3m, PBV: $2.4m, Value Differential: $-1.9m
7. Anquan Boldin, WR – Cap: $7.5m, PBV: $6m, Value Differential: $-1.5m
8. Michael Oher, OT – Cap: $2m, PBV: $780k, Value Differential: $-1.3m
9. Jimmy Smith, CB – Cap: $1.7m, PBV: $560k, Value Differential: $-1.1m
10. Jameel McClain, LB – Cap: $1.9m, PBV: $930k, Value Differential: $-970k


(* Denotes player missed significant portion of time through injury)
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Lewis and Matt Birk are officially retired. They’ve been placed on the reserve-retired list. The Ravens get a combined savings of $6.4 million against the cap. [The Baltimore Sun]
Még egy kis pénz...Collapo
most ennyivel vagyunk a cap alatt: $17.981MBaltimoreDefense
és ennek tükrében?
Collapo
Sajna nincs még egy kis pénz... Ray és Matt fiujának kiesésével ennyi: $17.981M ($123M cap-pel számolva).
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Lewis and Matt Birk are officially retired. They’ve been placed on the reserve-retired list. The Ravens get a combined savings of $6.4 million against the cap. [The Baltimore Sun]
Még egy kis pénz...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Klívlendbe megazér az új vezetés szerintem előszedi a buxát, ha tippeldéznem kéne mennek Genyóér.sutianap
Az a korábbi Weeden húzás teljes megcsúfolása lenne, szerintem 1/6 korül most nem qb húzásuk lesz, hanem inkább fal, vagy még inkább LB/DL érdekes körök jönnek most, FA, DRAFT, UDFA, FA, etc, lesz dolga mindenkinek....Collapo
Ha Jimmy Haslam nem a hátulját akarja nézdegélni a ligának akkor pírítani kell a lóvét, és ráadásul abban a szerencsés helyzetbe van, hogy van is tejbeaprítós.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Klívlendbe megazér az új vezetés szerintem előszedi a buxát, ha tippeldéznem kéne mennek Genyóér.sutianap
Az a korábbi Weeden húzás teljes megcsúfolása lenne, szerintem 1/6 korül most nem qb húzásuk lesz, hanem inkább fal, vagy még inkább LB/DL érdekes körök jönnek most, FA, DRAFT, UDFA, FA, etc, lesz dolga mindenkinek....

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
most ennyivel vagyunk a cap alatt: $17.981MBaltimoreDefense
és ennek tükrében?
Collapo
122re számolják az okosoksutianap
Az is X többlet, ha meg tényleg 123,9, akkor még tobb... ez azért majdnem minden csapatnak jó... Barnákoknak, Cicáknak mondjuk pont nem, de ők sose hajigálták ki a zsetont...
Collapo
ja csak tavaly is volt pofáraesés, azért most óvatosabb emelést jósolnak, de lehet még ez is beszarik, spotrac-ra nézegess, ők kábé rendben vannak szerződésügyileg. Csak tudnám mire spúrolnak annyira, jó mondjuk az öreg Brauniz sajátzsebes, Klívlendbe megazér az új vezetés szerintem előszedi a buxát, ha tippeldéznem kéne mennek Genyóér.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
most ennyivel vagyunk a cap alatt: $17.981MBaltimoreDefense
és ennek tükrében?
Collapo
122re számolják az okosoksutianap
Az is X többlet, ha meg tényleg 123,9, akkor még tobb... ez azért majdnem minden csapatnak jó... Barnákoknak, Cicáknak mondjuk pont nem, de ők sose hajigálták ki a zsetont...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
most ennyivel vagyunk a cap alatt: $17.981MBaltimoreDefense
és ennek tükrében?
Collapo
122re számolják az okosok


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
most ennyivel vagyunk a cap alatt: $17.981MBaltimoreDefense
és ennek tükrében?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
RT @corryjoel: Joe Flacco's exclusive franchise tag number is now $19.086M after Ben Roethlisberger's restructure.empty taxi
S még Stafford-ét is most variálják át. 😀 20,5-ről lemehet 18 környékére. Még várnak pár napot, hátha Brees szerződését is meg kell birizgálni, 17 és félnél pedig rávágják a tag-et. 😀tomi-tomi
😊
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000145938/article/drew-brees-open-to-restructuring-contract-with-saints?campaign=Facebook_writers_Patra
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
RT @corryjoel: Joe Flacco's exclusive franchise tag number is now $19.086M after Ben Roethlisberger's restructure.empty taxi
S még Stafford-ét is most variálják át. 😀 20,5-ről lemehet 18 környékére. Még várnak pár napot, hátha Brees szerződését is meg kell birizgálni, 17 és félnél pedig rávágják a tag-et. 😀tomi-tomi
4.-éig még van idő 😊BaltimoreDefense
Csak a Lé meg Lola, az némi mateksutianap
Úgyértettem addig még pár top fizetésű irányító átstrukturálódik és tovább csökken a tag ára 😊
most ennyivel vagyunk a cap alatt: $17.981M
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
RT @corryjoel: Joe Flacco's exclusive franchise tag number is now $19.086M after Ben Roethlisberger's restructure.empty taxi
S még Stafford-ét is most variálják át. 😀 20,5-ről lemehet 18 környékére. Még várnak pár napot, hátha Brees szerződését is meg kell birizgálni, 17 és félnél pedig rávágják a tag-et. 😀tomi-tomi
4.-éig még van idő 😊BaltimoreDefense
Csak a Lé meg Lola, az némi matek


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
😀
 brafootball.wordpress.com/2013/02/28/super-bowl-xlvii-as-seen-by-ravens-fans-gifs/