Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Pollard idei teljesítményéhez még hozzátartozik, hogy a 2. hét óta 6(!!!) repedt bordával hardhitterkedett... elég kemény.
BaltimoreDefense
Ha twitteren jól olvastam, az SB-n el is tört belőlük párat.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
kicsit késve, de nagy Gratuláció!
bár így nélkülünk a Frisconak szurkoltam egész Po-ban
a végén kiderült hogy Hollywoodi sztori ellen nem jó tenni... 😊
szóval ez az idei menetelés lenyűgöző volt részetekről!
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Gratula a Ravensnek... Rég nyert olyan csapat akinek örültem is!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
PFF közben összegyűjtötte a needeket. Sok meglepetés nincs, bár ennyi fontos FA mellett ez még fog szerintem változni
Blaise
S poszton szerintem Reed (ha marad), Pollard, Ihedigbo (ha marad), Cook, Brown, Thompson megoldják a dolgot, ráadásul én látom az egység potenciálját akkor is ha Reed nem lenne jövőre velünk (deneadjisten). Considine meg mehet.
A többi poszton korábban is egyetértettem... érdekes Off-season lesz.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
[
Más:
A tippjátékban nyújtott jó teljesítményért (első 10-ben szerepeltek) pedig gratula a következő Ravens szurkolóknak:
Collapo
😀 Köszi 😀

PFF közben összegyűjtötte a needeket. Sok meglepetés nincs, bár ennyi fontos FA mellett ez még fog szerintem változni

 www.profootballfocus.com/blog/2013/02/05/2013-team-needs-baltimore-ravens/
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Na most mi a holding az end-zone-ban büntetése? 😊Igor
Jah, az is safety, de csak a play végén "fújják be"... 😀

Mi azt a helyszínen... Igor
New Orleans?? Ha igen, akkor "utállak" 😊

Más:
A tippjátékban nyújtott jó teljesítményért (első 10-ben szerepeltek) pedig gratula a következő Ravens szurkolóknak:

Blaise - 5. hely
Igor - 9. hely

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Parádés képek 😊

És az uz utolsó tánc
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Csak a Koch play után "esett le" hogy ez mekkora húzás volt. Zseniális, nincs rá más szó. 5 pont 14 másodperc. Collapo
Mi azt a helyszínen egyből vágtuk hogy önsafety lesz... az igazán nagy rafkóság tudod mi volt, amit Barnwell is írt: hogy azért nem értek oda Kochhoz sokáig, mert mindenki ezerrel holdingolt! Na most mi a holding az end-zone-ban büntetése? 😊
Ez volt az igazán nagy turpisság 😉Igor
Csak a Koch play után "esett le" hogy ez mekkora húzás volt. Zseniális, nincs rá más szó. 5 pont 14 másodperc. Collapo
Mi azt a helyszínen egyből vágtuk hogy önsafety lesz... az igazán nagy rafkóság tudod mi volt, amit Barnwell is írt: hogy azért nem értek oda Kochhoz sokáig, mert mindenki ezerrel holdingolt! Na most mi a holding az end-zone-ban büntetése? 😊
Ez volt az igazán nagy turpisság 😉Igor
😀


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nos akkor hagy álljak sorba én is: Gratulálok a győzelemhez ! És bár ellenetek drukkoltam ( mi mást is tehettem volna 😀 ) egy nagyon fasza meccsen nyertetek 😊 Mindenesetre osszátok be az örömöt ! 😀

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Flacco jó volt az egész PO-ban. Jan
Understatement of the year! 😊 Minden idők második legnagyobb QB produkciója szerintem😊 A '89-es Montana féle kb. 147-es rating ugye no comment, de mindenki mással minimum pariban volt, 4 meccsen, abszolút favoritok ellen idegenben 11/0-s szezont lehozni.. szerintem briliáns volt.

Igazából azt mondom, vágjuk oda neki 5 évre a 90 millát (icipici hometown discount), majd írok én is részletesebbet a hosszabbításokról, de Flacco és Kruger gyakorlatilag talán a két 9/10 a skálán (ahol az 1-es azt jelzi, hogy fityingekért se tartsuk meg, a 10-es pedig hogy a holdat is odaadhatjuk neki)

(Köszi a gratot természetesen)

szerk: ja bocs, Ellerbe is kilences - ők a három kulcs FA-ink van szerintem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Csak a Koch play után "esett le" hogy ez mekkora húzás volt. Zseniális, nincs rá más szó. 5 pont 14 másodperc. Collapo
Mi azt a helyszínen egyből vágtuk hogy önsafety lesz... az igazán nagy rafkóság tudod mi volt, amit Barnwell is írt: hogy azért nem értek oda Kochhoz sokáig, mert mindenki ezerrel holdingolt! Na most mi a holding az end-zone-ban büntetése? 😊
Ez volt az igazán nagy turpisság 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Hazafelé:
Greengo
Nem merem kimondani, de erről a képről nekem ennek a videónak a címe jutott eszembe 😀
 www.dailymotion.com/video/x1yzeo_tv-funhouse-ray-lewis_fun#.URFRHKWqmx4

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Kruger ha elmegy, Upshaw nem tudja pótolni?GhostLead
Egyből tuti nem... Upshaw nem lett azonnal kezdő, mint ahogy várták, nem nyom eléggé... Kruger ebben jobb, igaz, neki ez a 4 éve volt és prospect játékosként jött, később talán, de most semmi esetre sem U, a megoldás K helyén

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man

 joannabarnum.com/wp-content/uploads/2013/01/RayLew8is.jpg


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
GhostLead New England Patriots 295
Ja és még valami, Krugert nem akarjátok átpasszolni? Ahogy hallom nektek drága egy kicsit.garrett27
Nem akarjuk, de hogy meg tudjuk-e tartani, az kérdés... kicsit korábban írtam erről egy hsz-t, Kruger, Ellerbe, Flacco, Reed, CWill, meg a többi RFA és UFA megtartása nehezen megoldható. Lesznek vezéráldozatok, csak bízni tudok benne, hogy Kruger nem lesz köztük.

Uraim, ez férfimunka volt. remélem elég is a sikerből egy időre 😊
Grat!gabtsi
Thx, a sikerből meg sose elég, de ha pihenőpályára kerülnénk, neadjisten miattatok, az is benne lenne a pakliban, idén is már előrébb vártalak Titeket...Collapo
Kruger ha elmegy, Upshaw nem tudja pótolni?
Gratula a Super Bowl győzelemhez!
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Csak ez egy "kapott" állapot volt.A Suggs sérülése, Webb sérülése,Ray sérülése ,Ellerbe sérülése.
Ahogy ti sem tudtok középszerű O-t elképzelni,míg Brady aktív hazafi ,úgy nekünk is nehéz elképzelni,hogy egy Ravens D-től annyi az elvárható,hogy tartson ki,míg az O végzi a dolgát.
Eddig soha nem úgy készültünk egy szezonra,hnem top3-ba vártuk az egységet és középszerűre az O-t.
A fan agyunk nem erre van programozódva. 😊 kátrány
Szerintem itt az ideje átprogramozódni!

Úgy tűnik, hogy "kapott" állapot, érzésem szerint viszont tudatos felkészülés a várható teljesítménycsökkenésre. Azt valószínűleg tényleg nem tervezték, hogy hirtelen, egy idényen belül kell szinte teljes spektrumban tesztelni. De ezek az emberek nem véletlenül voltak a keretben, nem véletlen, hogy az edzői stáb ilyen könnyedén adaptált egy új megközelítést. Két évvel ezelőtt ez a védelem összeroppant volna, hogy sorra hozzák a 400 yard-os meccseket.
A támadók is tudatosan lettek felfejlesztve, Flacco szintlépése is biztos alapokon, fokozatos felépítésen nyugszik. 2010 óta jól érzékelhető, hogy mire készítik a csapatot, nagyjából a 2007-es Pats-re emlékeztet az idei Ravens - passzjátékra épülő pontgyár egy még harapni képes, kiöregedő elit védelemmel. Azzal az el nem hanyagolható különbséggel, hogy a Ravens a PO-ra hozta a csúcsformát, míg az a Pats a PO-ban már túljutott a zenitjén. A Ravens pont a PO-ban lépett túl az egyetlen igazi gyengeségén, az inkonzisztens, össze-vissza teljesítésen.
Azért is érdemes átprogramozni az elméteket, mert a dolgok üzleti logikája szerint most a támadók lesznek előtérben. Évi 16-20 millióba kerülő (és bizonyított!) QB-t nem lehet magára hagyni. Kell a TOP3-5 OL, jó WR és TE corp; spórolni kell a védelmen. Osztom Blaise véleményét, ez a védelem a két nagy öreg nélkül is hozhatja a szükséges szintet.tomi-tomi
SZerintem a kontrollált teljesítménycsökkenést nem idei évadra várták,ehhez alkalmazkodni kellett,ami sikerült.
Az,hogy ilyen játékosok alkotják a keretet,az aprólékos scout munka eredménye.A Ravens saját felderítői stábbal dolgozik.
Szükséges ,hogy tudjon dönteni,mint Flacco,aki kérte,a delaware-i tranferét,hogy játszhasson.
Kruger,aki Szent-Péter ajtaján 2x is kopogtatott,egy autóbaleset és egy késeléses verekedés után.
Oher,McPhee,akik rendkívül kicsi életesélyekkel indultak az életnek,a gettóból választották az életet.
Pitta,Arti Jones,közösségi munkák felvállalása,Pitta misszión is volt .
A teljesség igénye nélkül írtam,akik hirtelen eszembe jutottak.Ezek a fiatalok olyan élettapasztalatokkal rendelkeznek,amit megszerezni csak megélve lehet.

Egyébként egyetértek,amiket mondasz,ha megnézzük hány csapat küszködik QB krónikus vagy átmeneti QB gondokkal,akkor mindenképpen meg kell tartani a beváltat és neki játszópajtásokat és védelmet kell biztosítani.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Pollard idei teljesítményéhez még hozzátartozik, hogy a 2. hét óta 6(!!!) repedt bordával hardhitterkedett... elég kemény.
Reed meg az egész meccsen kificamodott MCL-el játszott...BaltimoreDefense
Well fought, hard earned!Collapo
Play like a Raven 😊
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igor megemlékezése

több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Pollard idei teljesítményéhez még hozzátartozik, hogy a 2. hét óta 6(!!!) repedt bordával hardhitterkedett... elég kemény.
Reed meg az egész meccsen kificamodott MCL-el játszott...BaltimoreDefense
Well fought, hard earned!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Gratulálok!

Flacco jó volt az egész PO-ban. Ettől még nem kedveltem meg, (nyilván 😀 ) de ami jár az jár, el kell ismerni, jó volt.
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Pollard meg valami hihetetlen gyengén játszott. A főcsoport döntő egyik ásza volt, de a SB-on nagyon nem ment neki.garrett27
Pollard idei teljesítményéhez még hozzátartozik, hogy a 2. hét óta 6(!!!) repedt bordával hardhitterkedett... elég kemény.

Reed meg az egész meccsen kificamodott MCL-el játszott...
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
(Krugerrel a 40 millás szerződésóhaja miatt én nem számolok)Blaise
Miről maradtam le? Van erre valami linked?Collapo
 baltimoresportsreport.com/paul-kruger-ravens-contract-36190.html

A megbízhatóságért nem vállalok felelősséget, de itt olvastamBlaise
thx,

a cikk Matt Zeintz vagy hogy hívják twittere alapján készült, ami 'per league source' vagyis ennek még sok kreditet nem adnék, de szomorú lenne, ha tényleg le kellene róla is mondani.

8 misi/év amúgy mennyire lenne reális egy 4 éves OLB-től? Szerintem azért az sok, nem?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
(Krugerrel a 40 millás szerződésóhaja miatt én nem számolok)Blaise
Miről maradtam le? Van erre valami linked?Collapo
 baltimoresportsreport.com/paul-kruger-ravens-contract-36190.html

A megbízhatóságért nem vállalok felelősséget, de itt olvastam
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
(Krugerrel a 40 millás szerződésóhaja miatt én nem számolok)Blaise
Miről maradtam le? Van erre valami linked?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!