Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Jöjjön tőlem is egy nagy gratuláció, mert ez hatalmas teljesítmény volt. Ngata, Reed, Boldin és a többiek... Nagyon jó helyre került a Vince Lombardi trófea.

Do your job
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Steelers-szurkolóként nehezemre esik ezt leírni, de emelem kalapom az egész csapat, és különösen az oly sokszor szapult Flacco előtt.
Nincs csapat, amelyik idén jobban megérdemelte volna az SB-győzelmet, mint a Ravens.
több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Gratula a SB-hez!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Most örüljetek, aztán majd jövőre visszatérünk a normál kerékvágásba és majd mi kirakunk titeket a PO-ból, ha már másnak nem megy 😊
Robilluma
Változott a menü, most a papa fogja leszopni a mama faszát. 😀
Előrébb jár a Ravens (gyűrűtől függetlenül) a váltás levezénylésében, mint a Steelers, szerintem.tomi-tomi
Az lehet, de mi tudunk nyerni ellenük. A két BB-mentes alapszakaszmeccsünk a bizonyíték.
Egy Steelers-Ravens meccs nem ott szokott eldőlni, hogy felállítunk egy posztonkénti "ki a jobb"-ot és összegzünk, hanem ki a gorombább és tökösebb aznap 😊.Robilluma
Engem mindig lenyűgöz egy Ravens-Steelers pont emiatt. (Btw elég nagy tököket növesztett a Ravens!) Viszont a Ravens-t kirakni a PO-ból, ahhoz Nektek még be is kéne jutni. 😀

Na, elég. A többit játsszátok le Collapoval, Igorral és társaikkal. 😀tomi-tomi
na igen de ekkora tökesúllyal nehéz a vízfelszínen maradnisutianap
Lásd Steelers és a Lőcs!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Most örüljetek, aztán majd jövőre visszatérünk a normál kerékvágásba és majd mi kirakunk titeket a PO-ból, ha már másnak nem megy 😊
Robilluma
Változott a menü, most a papa fogja leszopni a mama faszát. 😀
Előrébb jár a Ravens (gyűrűtől függetlenül) a váltás levezénylésében, mint a Steelers, szerintem.tomi-tomi
Az lehet, de mi tudunk nyerni ellenük. A két BB-mentes alapszakaszmeccsünk a bizonyíték.
Egy Steelers-Ravens meccs nem ott szokott eldőlni, hogy felállítunk egy posztonkénti "ki a jobb"-ot és összegzünk, hanem ki a gorombább és tökösebb aznap 😊.Robilluma
Engem mindig lenyűgöz egy Ravens-Steelers pont emiatt. (Btw elég nagy tököket növesztett a Ravens!) Viszont a Ravens-t kirakni a PO-ból, ahhoz Nektek még be is kéne jutni. 😀

Na, elég. A többit játsszátok le Collapoval, Igorral és társaikkal. 😀tomi-tomi
na igen de ekkora tökesúllyal nehéz a vízfelszínen maradni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Most örüljetek, aztán majd jövőre visszatérünk a normál kerékvágásba és majd mi kirakunk titeket a PO-ból, ha már másnak nem megy 😊
Robilluma
Változott a menü, most a papa fogja leszopni a mama faszát. 😀
Előrébb jár a Ravens (gyűrűtől függetlenül) a váltás levezénylésében, mint a Steelers, szerintem.tomi-tomi
Az lehet, de mi tudunk nyerni ellenük. A két BB-mentes alapszakaszmeccsünk a bizonyíték.
Egy Steelers-Ravens meccs nem ott szokott eldőlni, hogy felállítunk egy posztonkénti "ki a jobb"-ot és összegzünk, hanem ki a gorombább és tökösebb aznap 😊.Robilluma
Engem mindig lenyűgöz egy Ravens-Steelers pont emiatt. (Btw elég nagy tököket növesztett a Ravens!) Viszont a Ravens-t kirakni a PO-ból, ahhoz Nektek még be is kéne jutni. 😀

Na, elég. A többit játsszátok le Collapoval, Igorral és társaikkal. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Most örüljetek, aztán majd jövőre visszatérünk a normál kerékvágásba és majd mi kirakunk titeket a PO-ból, ha már másnak nem megy 😊
Robilluma
Változott a menü, most a papa fogja leszopni a mama faszát. 😀
Előrébb jár a Ravens (gyűrűtől függetlenül) a váltás levezénylésében, mint a Steelers, szerintem.tomi-tomi
Az lehet, de mi tudunk nyerni ellenük. A két BB-mentes alapszakaszmeccsünk a bizonyíték.
Egy Steelers-Ravens meccs nem ott szokott eldőlni, hogy felállítunk egy posztonkénti "ki a jobb"-ot és összegzünk, hanem ki a gorombább és tökösebb aznap 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
Ez emberes munka volt. Én egy meccses Ravens szurkolóként is lerágtam a körmöm, el tudom képzelni ti mit éreztetek. Óriási csata volt és már tényleg azt hittem minden veszik, de ebben a rájátszásban csak a Baltimore nyerhetett. Gratulálok, élvezzétek a sikert.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
kishaszi, valaki ovulálhat a környékeden, ha erről a petefészek jutott az eszedbe. 😀tomi-tomi
Mi a rabok fa.za juthatott volna még eszembe erről?😀 Még szerencse, hogy nem a Borsav tesztből van ugye?😀kishaszi
Nincs szerencséd, így is lebuktál! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Most örüljetek, aztán majd jövőre visszatérünk a normál kerékvágásba és majd mi kirakunk titeket a PO-ból, ha már másnak nem megy 😊
Robilluma
Változott a menü, most a papa fogja leszopni a mama faszát. 😀
Előrébb jár a Ravens (gyűrűtől függetlenül) a váltás levezénylésében, mint a Steelers, szerintem.tomi-tomi
nem, most volt a hopp, aztán kopp ilyen a szeláví, ahogy a művelt mongol mondja, de hogy kapcsolódjunk is a tegnaphoz következik a Sopoágon ül a szívem....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
kishaszi, valaki ovulálhat a környékeden, ha erről a petefészek jutott az eszedbe. 😀tomi-tomi
Mi a rabok fa.za juthatott volna még eszembe erről?😀 Még szerencse, hogy nem a Borsav tesztből van ugye?😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Most örüljetek, aztán majd jövőre visszatérünk a normál kerékvágásba és majd mi kirakunk titeket a PO-ból, ha már másnak nem megy 😊
Robilluma
Változott a menü, most a papa fogja leszopni a mama faszát. 😀
Előrébb jár a Ravens (gyűrűtől függetlenül) a váltás levezénylésében, mint a Steelers, szerintem.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Most örüljetek, aztán majd jövőre visszatérünk a normál kerékvágásba és majd mi kirakunk titeket a PO-ból, ha már másnak nem megy 😊
Robilluma
😛 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Coll fater, ide replikálok: ez nálam sose személyes, bár néha előferdül, hogy 1-2 bicskapattintós stílusú arc még rátesz egy tepsivel a 7vörösre, de gondolom ez vájsz vörza. 😉
Utálat ide vagy oda, elismerésre méltó a Ravens, na!kishaszi
Neeen, azt én nem sértésnek vettem, csak jeleztem, hogy hasonlóképp érzek én is, tisztelettel, elismeréssel, hiriggel vegyes a két csapat kapcsolata 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Nagy győzelem volt, nagy meccsen, nagyon jó ellenfél ellen, nagy menetelés után, szóval nagy gratuláció jár érte!
Ngatát azért nagyon sajnálom, hogy nem lehetett végig a pályán, és nagy valószínűséggel szakadt az ACL-je. Neki messzebb került a következő szezon.
A rájátszás kulcsa szerintem nem csak Ray-Ray bejelentése volt (van még "egy-két" vezér a csapatban, akinek baromira kellett a gyűrű, motiváció enélkül is meglett volna), hanem a versenysúlyba kerülő McKinnie betuszkolása LT-be, amivel 3 poszt került a helyére a falban + Flacco. A benézett Brooks sack-et leszámítva ma is jól játszottak.
Most örüljetek, aztán majd jövőre visszatérünk a normál kerékvágásba és majd mi kirakunk titeket a PO-ból, ha már másnak nem megy 😊


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Kipukkadt a lufi 😀tenorx
😀 Minden lufi sorsa ez.

akiknek szurkoltam a döntőkön:
2007 - new york giants
2008 - arizona cardinals
2009 - new orleans saints
2010 - green bay packers
2011 - new york giants
2012 - baltimore ravens

6-ból 5. nem is rossz szurkolás 😀Ventura
Ennél nárcisztikusabb gratulációt(?) elképzelni sem tudtam eddig. Nem semmi.tomi-tomi
mit gratulálgassak egy fan oldalon? nem ők nyerték meg a meccset. érted... 😀
a baltimorenak szurkoltam, hogy jöjjön össze, de ha a san francisco nyeri meg akkor sem lettem volna letargiába. most nem volt olyan super bowl, mint eddig, mert két szimpatikus csapat ütközött meg egymással.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Na, Boldinnak csak összejött a gyűrű, ha már velünk lecsúszott róla pár éve.
Gratulálok!
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Gratulálok a csapatnak! Nem volt egy könnyű menet, de csak sikerült. Legalább a Dóm veletek volt! 😀 (Vagy legalább is félig 😀)
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
kishaszi, valaki ovulálhat a környékeden, ha erről a petefészek jutott az eszedbe. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Nagy nagy grat!

Munka helyett volt a meccs bevallom a szünet előtt már nagyon biztos voltam a győzelemben... a vége előtt nem annyira

több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
akkó gyöhet a Flakkóing! 😉
sutianap
Remek ez a fotó. Mondjuk ez a 3D-s petefészek prezi hogy jutott eszébe aztat nem tom😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
Gratulálok, hibátlan menetelés volt. sok-sok Harbowlt a népnek!

több mint 11 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!


novemberre gyűrűt Bucknak is, és boldog leszek én is 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
akkó gyöhet a Flakkóing! 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Coll fater, ide replikálok: ez nálam sose személyes, bár néha előferdül, hogy 1-2 bicskapattintós stílusú arc még rátesz egy tepsivel a 7vörösre, de gondolom ez vájsz vörza. 😉
Utálat ide vagy oda, elismerésre méltó a Ravens, na!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."