Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Péterember az új Brady!


Liverpool Fc
több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Egyébként nem mozgott rosszul sem Allen, sem Peterman. Én azért bízok bennetek idén. (Kedvelem ezt a két irányítót, mert annyian leszólták őket, én meg underdog fan vagyok 😊 )
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 3 015 — #HUN-GarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Myles Garrett összetörte McCarront, Allan kezébe van a kezdő lehetőség. Kyle Williamst sajnálom 😕
több mint 7 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 198 — Bills & Dawgs fan
na bassza meg...



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 7 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Az első meccs alapján annyi lejött, h megtanultuk használni KB13-at 😊 Viszont ha a sérülések jönnek, akkor nagyon nagy gebaszban leszünk, mert a cserék (főleg a 3rd stringerek) borzasztóak.

Harrison Phillips személyében pedig megvan Kyle utódja, ez egyértelmű 😊
több mint 7 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 198 — Bills & Dawgs fan
Nem volt ez rossz elsőre! Az OFF playhívás egészen változatos volt, ehhez mi nem szoktunk hozzá 😊

Peterman nem tehetett az pickről felpattanó labda volt, kár érte addig jól nyomta, Mcarron sem rossz csak sack érzékenynek tűnik, Allen meg szépen padozzon idén, akármi is lehet belőle.
A WR csapat és az OL a nagy kérdés , bár tegnap nem tűntek rossznak.

A DEF meg simán jó lesz, Lawson és Phillips is jó volt tegnap, Tremaine meg hozza az elsőkörös formát!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 7 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Sziasztok! Az okosoktól kérdezném:
1. Lehet tudni, hogy ki lesz a kezdő irányító?
2. Shaddy maradt nálunk, vagy elment?
Köszi a választ! (Sötét Lajos)
Buffalo Bill
Szia!
1) Még nem lehet tudni.
2) Maradt, egyelőre nincs fejlemény az ügyében.
több mint 7 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
Sziasztok! Az okosoktól kérdezném:
1. Lehet tudni, hogy ki lesz a kezdő irányító?
2. Shaddy maradt nálunk, vagy elment?
Köszi a választ! (Sötét Lajos)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mindig próbálom kitalálni a Bills szándékait a lépéseik mögött. Ritkán sikerül, na de talán majd most!

több mint 7 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
nézem naponta hogy mi történik a camp-en, idáig nem sok meglepő...
BillsFan
...és akkor jön Beane és leakasztja Corey Colemant. Még a végén lesz aki elkapja a disznóbőrt. Vagy nem.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
nézem naponta hogy mi történik a camp-en, idáig nem sok meglepő...
BillsFan
Amennyi térdszalag szakadásos hír szokott ilyenkor jönni, lehet ez a legjobb.
több mint 7 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 198 — Bills & Dawgs fan
nézem naponta hogy mi történik a camp-en, idáig nem sok meglepő...



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 7 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Követi valaki a történéseket vagy még tart a téli nyári álom?

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 8 713 — Grady Judd fan
hát van baj
 fuzovelkifele.com/2018/07/lesean-mccoyt-nagyon-sulyos-dolgokkal-vadoljak/
😕
braxa88
Pedig szerettem volna ha esetleg visszahozzuk, ezek szerint nem véletlen h nem...lehet a Shady mezem is eladóvá válik ha igaz....
dande
Nem fognak kapkodni érte...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
hát van baj
 fuzovelkifele.com/2018/07/lesean-mccoyt-nagyon-sulyos-dolgokkal-vadoljak/
😕
braxa88
Pedig szerettem volna ha esetleg visszahozzuk, ezek szerint nem véletlen h nem...lehet a Shady mezem is eladóvá válik ha igaz....
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
hát van baj
 fuzovelkifele.com/2018/07/lesean-mccoyt-nagyon-sulyos-dolgokkal-vadoljak/
😕
több mint 8 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 198 — Bills & Dawgs fan
Josh a kezdőkkel gyakorol nem is rosszul, de az egyik passzba Hyde belenyúl és meg is van az első Tremaine INT!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Sziasztok!

Olvasgatva az oldal jövőjével kapcsolatos híreket, én örülök annak, hogy nem kell máshova is regisztrálni. Egyébként sem vagyok az a szívesen költözködős típus, ráadásul itt azért van egy mag, amelynek a hozzászólásait szívesen olvasom, nemcsak ebben a témában.
Hungarian Bill
😀😀😀😀😀
több mint 8 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Sziasztok!

Olvasgatva az oldal jövőjével kapcsolatos híreket, én örülök annak, hogy nem kell máshova is regisztrálni. Egyébként sem vagyok az a szívesen költözködős típus, ráadásul itt azért van egy mag, amelynek a hozzászólásait szívesen olvasom, nemcsak ebben a témában.
több mint 8 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Na most, hogy marad minden, visszatérek.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 896 — capitaine du château de Vienne 1487
Blék ájm vilijem
 m.youtube.com/watch?v=Eo2rKWg1pSg


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Ugyanmár, én a Bills topicot is csak miattad olvasom.
(Na meg Peteman miatt, dobálgat már?) 😀
akdestroyer
Az OTA első hetét az első csapattal kezdte, aztán...azóta egy szót sem írnak róla 😀
Ezen a héten McCarron kapta meg a lehetőséget az első csapattal, de ha Allen így tolja, ahogy, akkor Péterember és McCarron is megy benchet sikálni.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 8 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Ugyanmár, én a Bills topicot is csak miattad olvasom.
(Na meg Peteman miatt, dobálgat már?) 😀

több mint 8 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
...de az igazság az, hogy mizantróp vagyok.
Helmut Zimmer
Már megint ezek az idegen szavak.
És ez az elváltozás a transzszexuálistól a szociopatáig tartó skálán kb merre helyezkedik el? 😀
Amúgy meg gondolhattam volna mert a miz visszafelé zim.
akdestroyer
nincs köze a két dolognak egymáshoz
Az egyik tengely az istenem de szép vagyoktól, a az én mennyországomban én vagyok az istenen át a "senkinek sem kívánok jobb világot, a fájdalmam éles és konstans"-ig
 www.youtube.com/watch?v=g9Ikq5chBy0

A másik tengelyen az van, hogy tele van a faszom embertársaimmal, és mára mindenki -1ről indul, nincs kedvem új barátságokat kötni, és azt is megértem, ha velem sem akarnak barátkozni. (sokat költöztem, túl sok embert tanítottam).

 www.youtube.com/watch?v=HiA5l3kMp9I
több mint 8 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
...de az igazság az, hogy mizantróp vagyok.
Helmut Zimmer
Már megint ezek az idegen szavak.
És ez az elváltozás a transzszexuálistól a szociopatáig tartó skálán kb merre helyezkedik el? 😀
Amúgy meg gondolhattam volna mert a miz visszafelé zim.