Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 705
Idáig okádni voltam.

Ki a faszom nem látja ezt előre hogy befosik ez a fal.
Daley Miller Paradis tavaly is itt volt.
Ki a fasz gondolta hogy jobbak lesznek? Én, de elhittem baszdmeg hogy értenek hozzá. Aztán ide hoznak egy Ervinget meg egy Elfleint.
Egyiket 1,5 meccsere(szerencsére) másikat meg kijátsza egy rookie még úgy is hogy nem a posztján játszik.
Amúgy meg a faszért cserélt Moton és Christensen. Mind2be ott legyen egy kis diszkomfort Moton hány false startot szedett össze?

Anderson ritka csira egy személyiség, látod rajta hogy ha valami szar körülötte csak még jobban képes elbaszni.
Darnold nagy égés volt. 3 pontos labda kellet volna még pluszba és nem lenne itt ekkora gyász hangulat.
Teddybb vot mint Teddy.

De Paradisra Daleyre meg Millerre akkor sincsenek szavak.

Mennyivel méltóság teljesebb lenne ez az egész egy kurva jó védelemmel
Olcsó rooki fallal meg valami UDFA Kyle Allennel. Aztán néznénk másokat az elsőkörös chokker qb-kal.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Tavaly Robby teljesen jól használható vilt mindenhol a pályán, nem csak mélységi célpontként szolgált.

Ezt a tegnapit elég sokáig kell emészteni, ekkora fost rég nem láttam. Igazából Bradyt is vihetik a picsába HC-nek, nem látom benbe azt a hű de nagy zsenit.

Darnold opciója szerencsére lehívva, mondjuk Tepper sztem leszarja, jövőre cserélni kell Rodgersért/Wilsonért/Watsonért, még egy máshol besült QB projekt fel nem élesztést nem szeretnék végignézni.

Egyébként a tegnapi olyan meccs volt amit Teddyvel sztem megnyertünk volna...

Mondjuk ő se változott, fél szemmel néztem a tegnapi meccsüket, hero módban visszajönnek, majd 2 yardrol picket dob 4. kísérletre.
gabokocka
Teddy kifejezetten jó volt, pedig kergettük rendesen. Az INT-nél hülyeséget csinált, de nem azon múlott, hanem azon hogy end zone közelében egyszer nem hívtak futást.

Egyébként a meccsen voltak kifejezetten nagy, nehéz passzai, meglepő volt, hogy tud ilyet, szerintem a DC-nk sem várta.
Willie Parker
Tudod hanyszor lattuk ezt tavaly?
Sztem 7-8 ilyen meccs biztos volt.
Zsanialisan megold nehez feladatokat, meccsben tart minket, visszahoz, a vegen elbassza. Vagy elbassza mas. Egyszeruen a luzerseg a genjeiben van...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Tavaly Robby teljesen jól használható vilt mindenhol a pályán, nem csak mélységi célpontként szolgált.

Ezt a tegnapit elég sokáig kell emészteni, ekkora fost rég nem láttam. Igazából Bradyt is vihetik a picsába HC-nek, nem látom benbe azt a hű de nagy zsenit.

Darnold opciója szerencsére lehívva, mondjuk Tepper sztem leszarja, jövőre cserélni kell Rodgersért/Wilsonért/Watsonért, még egy máshol besült QB projekt fel nem élesztést nem szeretnék végignézni.

Egyébként a tegnapi olyan meccs volt amit Teddyvel sztem megnyertünk volna...

Mondjuk ő se változott, fél szemmel néztem a tegnapi meccsüket, hero módban visszajönnek, majd 2 yardrol picket dob 4. kísérletre.
gabokocka
Teddy kifejezetten jó volt, pedig kergettük rendesen. Az INT-nél hülyeséget csinált, de nem azon múlott, hanem azon hogy end zone közelében egyszer nem hívtak futást.

Egyébként a meccsen voltak kifejezetten nagy, nehéz passzai, meglepő volt, hogy tud ilyet, szerintem a DC-nk sem várta.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Tavaly Robby teljesen jól használható vilt mindenhol a pályán, nem csak mélységi célpontként szolgált.

Ezt a tegnapit elég sokáig kell emészteni, ekkora fost rég nem láttam. Igazából Bradyt is vihetik a picsába HC-nek, nem látom benbe azt a hű de nagy zsenit.

Darnold opciója szerencsére lehívva, mondjuk Tepper sztem leszarja, jövőre cserélni kell Rodgersért/Wilsonért/Watsonért, még egy máshol besült QB projekt fel nem élesztést nem szeretnék végignézni.

Egyébként a tegnapi olyan meccs volt amit Teddyvel sztem megnyertünk volna...

Mondjuk ő se változott, fél szemmel néztem a tegnapi meccsüket, hero módban visszajönnek, majd 2 yardrol picket dob 4. kísérletre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
onDier Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 753
Szerintem úgy vannak vele h jövőre fal és akkor Robbyt lehet használni, mert a sebessége megvan.

Szerkesztette: onDier
több mint 2 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Teljesen mindegy hogy Robby vagy Samuel van itt, amíg nincs fal és QB...
gabokocka
A fal nem jó, de ma lehetett volna velük nyerni simán. Samuel sokoldalúbb játékos, Robby haszontalan ha nincs mély passzjáték, márpedig az első hét óta nincs.

Egy dolgon húztam fel igazából magam, amikor Darnold végre adott egy jó passzt 3rd&longra a végén, Robby meg végre nem droppolt, ott voltunk a félpálya közelében, alig valamivel a 2 minute warning előtt, és teljesen nyilvánvaló volt, hogy ha okosan játszunk, akkor végig nálunk lehet a labda és vagy TD vagy legrosszabb esetben FG és hosszabbítás. Na erre ezek az amatőr college edzők (nem tudom, hogy Rhule vagy Brady ötlete volt, de mindkettőnek megvan a felelőssége benne) nem várják meg a 2 percet, a nagy kapkodásban előbb jön egy false start aztán a pick. Erre nálam nincs mentség.

Tepper takarodj!
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Ja és Christensen semmivel nem volt rosszabb, mint Erving...

Ellenben a fal belseje vmi gyalázat.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Teljesen mindegy hogy Robby vagy Samuel van itt, amíg nincs fal és QB...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
CMCvel hoztátok volna, további sok sikert 😊
dande
Már ha úgy érted, hogy csak direct snapek CMC-nek és Darnold pályán sincs, akkor lehet 😊

Remélem, zúg a kurva gyenge kórus, ez az Eagles nem sok meccset fog nyerni idén, ma is szarok voltak, de komoly melóval sikerült valahogy bemászni alájuk.

Megjegyzem, biztos el kellett Samuelt engedni? Robby se olcsóbb viszont szarabb

Tepper takarodj!
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
CMCvel hoztátok volna, további sok sikert 😊
dande
Chubba hozott 130 scrimmage yardot, semmi nem múlt ezen, ugyanígy elvesztettük volna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
onDier Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 753
CMCvel hoztátok volna, további sok sikert 😊
dande
QBval hoztuk volna* 😀
b /\ L i N T
XD
több mint 2 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
CMCvel hoztátok volna, további sok sikert 😊
dande
QBval hoztuk volna* 😀
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Az egész védelmet oehet sajnálni, tartalékosan remekül tartottak 3 es fel negyeden keresztul

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
CMCvel hoztátok volna, további sok sikert 😊
több mint 2 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
Chinnt sajnáltam igazán, jól nyomta és nem sokon múlt az a TDje 😕
több mint 2 éve
Gorro Carolina Panthers 1 429 — Törzsvendég
Ez ma nagyon csúnya volt, ami az O-t és az edzői gárdát illeti

#KeepPounding
több mint 2 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
Azt hiszem ez a Darnold projekt is 5 hétig tartott...
gabokocka
ezt akartam írni, hogy év végéig tükör simán "dobja" magát ebből a csapatból
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Azt hiszem ez a Darnold projekt is 5 hétig tartott...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 705
Erving meg Shaq out lesz.
Szerintem senkinek fingja nincs ki lesz a 2. LB hát még a harmadik.

Valami Luvu Carter Reddick 3 as okozna a legkevesebb bajt csak ebből 2 Edge
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Jaylon Smithert is csereltunk volna...

Erving es Shaq ma sem edzett, viszont CMC felepulese ugy tunik megfeleloen halad. Paradis se volt ma.

Qrvara remelem hogy Christensen fog jatszani ha Erving nem lesz bevetheto.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Úgy látom, a vezetőség nagyon elhiszi, hogy a csapatban benne van a Super Bowl-szereplés, ez a csere konkrétan zseniális, akkor is többet kaptok érte, ha egy közepesen fos idény utána távozik, ezzel csak nyerhettek. A másik CB-húzás is nagyon tetszett, faszán építkeztek, gratu
Wyatt
Nem feltételen annak szól, hogy elhiszik az idei contenderseget.
Egyszeruen latjak a lehetoseget jobba tenni a csapatot az uzlettel ezert meglepik.

A Henderson trade egyertelmuen a jovonek szolt, ezzel az ugylettel pedig ott tartunk, hogy az offseasonban lesz eggyel tobb patronunk eldonteni, kit tartunk meg jovore.

Nyilvan emellett persze benne van, hogy ezekkel az erositesekkel elerjuk a WC helyet, de sztem egyszeruen csak egy lepes a keret jobba tetele fele.
gabokocka
Ó ez nem valami negatív kritika volt, sőt. Én szeretem, ha egy csapat meghúz ilyen lépéseket azért, hogy több esélye legyen az évben
Wyatt
Nem is úgy értelmeztem én sem, csak egyszerűen én ebben a lépésben sem feltétlen csak azt látom, hogy idén jobbak legyünk, hanem a hosszútávú építkezést is elősegíti, amellett, hogy nyilván nem hátrány, hogy jóval mélyebb és minőségibb CB sorral rendelkezik egy csapat.

Jó eséllyel Jackson ÉS Gilmore együtt nem kap új szerződést, de a kettő közül az egyik sztem igen, aztán lehet matekolni, melyik éri meg jobban. Aki meg elmegy, jó eséllyel nagy szerződést kaphat a piacon, az pedig akár magasabb kompenzációs pickhez vezethet, mint amit feladtunk Gilmore-ért. Bár igazából annak örülnék, ha nem feltétlenül jönne kompenzációs pick, mert az azt jelenti, hogy feltuningoltuk FA-ről a falat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Úgy látom, a vezetőség nagyon elhiszi, hogy a csapatban benne van a Super Bowl-szereplés, ez a csere konkrétan zseniális, akkor is többet kaptok érte, ha egy közepesen fos idény utána távozik, ezzel csak nyerhettek. A másik CB-húzás is nagyon tetszett, faszán építkeztek, gratu
Wyatt
Nem feltételen annak szól, hogy elhiszik az idei contenderseget.
Egyszeruen latjak a lehetoseget jobba tenni a csapatot az uzlettel ezert meglepik.

A Henderson trade egyertelmuen a jovonek szolt, ezzel az ugylettel pedig ott tartunk, hogy az offseasonban lesz eggyel tobb patronunk eldonteni, kit tartunk meg jovore.

Nyilvan emellett persze benne van, hogy ezekkel az erositesekkel elerjuk a WC helyet, de sztem egyszeruen csak egy lepes a keret jobba tetele fele.
gabokocka
Ó ez nem valami negatív kritika volt, sőt. Én szeretem, ha egy csapat meghúz ilyen lépéseket azért, hogy több esélye legyen az évben

több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 705
Támadó falembert is akarunk szerezni, egyelore ott meg nem jartunk sikerrel.
gabokocka
Vesszük észre😅
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Úgy látom, a vezetőség nagyon elhiszi, hogy a csapatban benne van a Super Bowl-szereplés, ez a csere konkrétan zseniális, akkor is többet kaptok érte, ha egy közepesen fos idény utána távozik, ezzel csak nyerhettek. A másik CB-húzás is nagyon tetszett, faszán építkeztek, gratu
Wyatt
Nem feltételen annak szól, hogy elhiszik az idei contenderseget.
Egyszeruen latjak a lehetoseget jobba tenni a csapatot az uzlettel ezert meglepik.

A Henderson trade egyertelmuen a jovonek szolt, ezzel az ugylettel pedig ott tartunk, hogy az offseasonban lesz eggyel tobb patronunk eldonteni, kit tartunk meg jovore.

Nyilvan emellett persze benne van, hogy ezekkel az erositesekkel elerjuk a WC helyet, de sztem egyszeruen csak egy lepes a keret jobba tetele fele.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Támadó falembert is akarunk szerezni, egyelore ott meg nem jartunk sikerrel.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.