Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Ed Dodds-cal is beszélgetünk.
gabokocka
A nyilvánosan elérhető infók alapján nekem Dodds CV-je a legmeggyőzőbb a GM-keringőben felmerülő nevek közül.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Ed Dodds-cal is beszélgetünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Caserio kihúzva, maradt Schoen, Ossenfort, Ireland, Reese és Adofo-Mensah

Schoen érdekes lenne, a Billstől menne az odavissza igazolgatás.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
 www.panthers.com/news/panthers-general-manager-search-update-2021

Eddig 6 interjú volt, nem sokat szarozunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Slye is hosszabbított Colin Thompson és Natrell Jamerson után.
Úgy nézki az ST-t összerakni nem kell GM.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Na Brady interjúkat nem ússzuk meg. Én intelligensebbnek gondolom annál minthogy elvállaljon egy HC állást.
Szerintem ehhez még se tudása se tekintélye.
TSzabi
Sztem ezt így nem lehet nézni, ha lehetőség van, meg kell ragadni, majd beletanul a szerepbe, ha alkalmas rá, ha nem, akkor meg mindegy.
gabokocka
Ez nekem úgy hangzik mintha a körülmények nem számítanának.
Pl Fitzgerard azért nem nyert superbowlt mert nem elég jó hozzá.

Nem elég hogy valaki elég jó e valamihez, szerintem mindegy mennyire jó szakember ha nem tudja kezelni a játékosokat vagy nem tanulja meg mikor milyen döntést kell hoznia. Az se mindegy hogy állnak hozzád a játékosok az első perctől.

Teszem azt mondjuk egy Falconsba Ryannek elkezdi magyarázni hogy ezt ne úgy csináld és csináld helyette azt. Ryan azt fogja mondani hogy baszdmeg eddig mindent szarul csináltam vagy azt hogy “ki ez a tag?”
Még ha nyiltan nem is de nem fog feltétlenül bízni benne.
De ezer ilyen helyzetet láthattunk.
Szerintem ha építi még a renoméját akkor sokkal jobb esélyekkel lesz sikeres függetlenül attól elég jó e hozzá vagy sem.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Na Brady interjúkat nem ússzuk meg. Én intelligensebbnek gondolom annál minthogy elvállaljon egy HC állást.
Szerintem ehhez még se tudása se tekintélye.
TSzabi
Sztem ezt így nem lehet nézni, ha lehetőség van, meg kell ragadni, majd beletanul a szerepbe, ha alkalmas rá, ha nem, akkor meg mindegy.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Ha már GM ek

Ti hogy viszonyulnátok egy olyan GM hez aki Phily Saints szerű caphellt generál, esetenként SB ért de 2-3 évi contedsegért biztosan.
TSzabi
A két csapat között hatalmas különbség van: nekünk van franchise QB-nk, nekik nincs. Arról nem is beszélve, hogy nem FA-kat fizettünk túl, hanem "saját" nevelést fizettünk meg. Két igazán szar szerződésünk van: Peat és Cook, bár utóbbi néha villan, de ennyi pénzért elvártam volna, hogy szétszedje a házat, Peat meg a kutya sem érti, hogy miért kellett ennyit adni egy run blocker G-ért. Az FA igazolások közül meg bárki mondjon rosszat Davisre, megkeresem 😀

Ezért is vagyok kicsit feszült most, az alábbi hírtől. Ireland egyértelműen főszereplő volt a sikeres rebuildingben, a 2017-es draft nagyrészt az ő munkájának az eredménye. Nem tudom, teljeskörű GM-ként mit tenne le az asztalra, nálunk bizonyított. Egyértelműen többet ért a focihoz, mint Loomis, de neki nem is az a dolga.

2017 óta nem volt 12 győzelemnél kevesebb (ezt eddig a ligában csak 4 csapat tudta megcsinálni, hogy 4 éven keresztül ilyen konzekvens legye), de az építkezés 2013-ban kezdőtött, de igazán akkor fordultak jóra a dolgok, amikor Allen és Ireland megérkezett 2015-ben. Tudom, hogy a Dolphinses idők eléggé, hmm, furcsa dolgokat mutattak, de azóta eltelt 6 év, és bizonyára sokat változott Jeff is.

Én szomorú lennék, ha menne, bár bízom benne, hogy az általa felépített scout részleg tenné a dolgát nélküle is.



empty taxi

több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Na Brady interjúkat nem ússzuk meg. Én intelligensebbnek gondolom annál minthogy elvállaljon egy HC állást.
Szerintem ehhez még se tudása se tekintélye.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Ahogy olvasom jön interjúra boldog boldogtalan.

Ha már GM ek

Ti hogy viszonyulnátok egy olyan GM hez aki Phily Saints szerű caphellt generál, esetenként SB ért de 2-3 évi contedsegért biztosan.
TSzabi
Ha megvan a QB, akkor van értelne mindent elkövetni, hogy jó rosterünk legyen, amíg vissza nem vonul, a la Saints.

Amit a Philly csinált az nettó baromság, bár összejött egy trófea, de komoly kontender csapatot hosszú távra sztem nem tudtak kiépíteni, most meg ott állnak a szarkupac tetején.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Ha már GM ek

Ti hogy viszonyulnátok egy olyan GM hez aki Phily Saints szerű caphellt generál, esetenként SB ért de 2-3 évi contedsegért biztosan.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Szerintem is Teddy cut mindegy mennyi DM csak azt látom mennyit lehet sporolni. Gyakorlatilag mindegy hogy úgy dobod ki hogy rosteren hagyod vagy kivágod, csak ha kivágod megmentesz egy keveset. Dalton is elüldögél 3-4 milláért azt levonod a 8 ból még mindig jobb, de nekem lelkileg többet jelentene, mint amennyit a capnek.


Arról nem is beszélve hogy ha új GM lennék inkább most nyelnék be sok DM et mikor nincs sok elváras se hatalmas költekezni való.
Amúgy is szerintem szeretnek minél hamarabb megszabadulni az előd szerződéseitől.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Spórolni lehet:
Teddy 8M 15DM
Short 14,5 M 6DM
Paradis 8,5 M 1,8DM
Weatherly 6M 2DM
Palardy 2M 0,5DM
TSzabi
Short, Paradis és Weatherly nagyon kínálja magát (én Palardyt is kitenném, de annak kisebb a jelentősége), Teddy a 15 milliós dead money miatt szerintem maradni fog.
Jakehomer
Amikor 2021-et írunk és a QB-d karrier csúcsot ér el a szezonban 15 passzolt TD-vel, úgy gondolom nincs miről beszélni. Az a 15M már a kutyáké, ne tegyünk még mellé nyolcat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Breesnek jó pihenést kivanok jövő hét ilyenkortól.
TSzabi
Most mé' vagy ilyen? 😀 Nem úgy volt, hogy független meccsen csak a Falconst utáljuk? #southpride? Semmi?

Sztem idén kb minden tök8, QB legyen.
A) Draftolunk vkit, és modjuk Daltont hozzuk a padra mentornak
B) Draftolunk vkit és hozzuk mellé kvázi versenyezni Minshewt/Darnoldot/Mariotát
C) Cserélünk QB-ért, két értelmes elképzelésem volna, Stafford és Watson

Teddy cut, az minden verzióban megegyezik.
gabokocka
Watsont csak akkor lehet, ha ő is jönni akar, neki a szerződésében van trade tilalom. Bár ha én lennék, tuti minél távolabb akarnék kerülni attól a csapattól.

több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Spórolni lehet:
Teddy 8M 15DM
Short 14,5 M 6DM
Paradis 8,5 M 1,8DM
Weatherly 6M 2DM
Palardy 2M 0,5DM
TSzabi
Short, Paradis és Weatherly nagyon kínálja magát (én Palardyt is kitenném, de annak kisebb a jelentősége), Teddy a 15 milliós dead money miatt szerintem maradni fog.

Tepper takarodj!
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
HCról mi a véleményetek első év után? Én tavaly nagyon vártam volna hozzánk, ezért picit kíváncsi lennék mennyire vállt be nálatok.
csebi
Nem lehet igazán komplett véleményt mondani. Jó edzőnek tűnik, mármint motivátor, teacher szinten (a noname védelem egész jól felépült a szezon végére), de azért durva game menedzselési hibák is voltak, amiket még most könnyű volt elnézni, mert nem voltak elvárások, de ha playoffért mennénk, akkor azért rögtön más lenne a helyzet. Végső soron az fogja majd eldönteni, mire viheti, hogy melyik qb-ra teszi a voksát.

Tepper takarodj!
több mint 3 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
😀

#KeepPounding
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 565 — Lucas Scott
HCról mi a véleményetek első év után? Én tavaly nagyon vártam volna hozzánk, ezért picit kíváncsi lennék mennyire vállt be nálatok.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Breesnek jó pihenést kivanok jövő hét ilyenkortól.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Sztem idén kb minden tök8, QB legyen.
A) Draftolunk vkit, és modjuk Daltont hozzuk a padra mentornak
B) Draftolunk vkit és hozzuk mellé kvázi versenyezni Minshewt/Darnoldot/Mariotát
C) Cserélünk QB-ért, két értelmes elképzelésem volna, Stafford és Watson

Teddy cut, az minden verzióban megegyezik.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Spórolni lehet:
Teddy 8M 15DM
Short 14,5 M 6DM
Paradis 8,5 M 1,8DM
Weatherly 6M 2DM
Palardy 2M 0,5DM

A 2 kezdő safetyn lehetne még 7-8 millát fogni.

Ez majd 40m plusz így volna 55 M
Paradist meg Weatherlyt megtarthatjuk de egyikük se tűnik nélkülözhetetlennek.

Akkor is sikerül kihozni Moton 15-17 millás és Samuel 10-12 millás bérét.

Szerintem közel sem annyira szerelmesek Teddybe mint ahogy az elején kinézet. Elfogják küldeni ha olyan QB-t találnak.

Az Olineból FA lesz
Okung Scott Reed Scofield Miller Moton
Tehát az 5 kezdőből 4. meg a fő csere.
Miller Moton Paradisra kezdő szint.
Reed Scott maradhatna cserének.

Little Daley projekt kukànak tűnik. Egyik a teljesítmény másik az üveg teste miatt. Little-t ki is rúgnám.

Robbyn DJ-n kívül Omar Baylessnek lesz még szerződése ha itt van Samuel nem kell aggódni CMC meg Bonnafon is felmehet bármikor elkapónak és Omar elég jó volt TC-n.

Mike Davist remélem nem hozzuk vissza, nem kéne ennyi lét a padon tartani már így is túl sokat költünk skill playerekre.

Tightendek gondolom lelesznek szarva, amire használjuk őket arra Manhertz a legjobb szóval veterán minimumért maradhat.

Csere QB kéne majd ha Teddyt kivágjuk, aki esetleg át is adhat valamit egy rookienak.

Ilyen Hoyer McCoy Schaubal elégedett lennék és jó 6-7 millió sporolás Teddyhez képest. Grier marad 3.

Roy Kerr meg Brown szerintem nem volt rossz idén. Néha Efe meg Matos is beugrik középre. A széleken is jók vagyunk főleg ha Weatherly is marad és megtudja szolgálni a pénzét. Jön még vissza Miller is aki miatt megint nem érdenes projekteket hozni.

A DL-t én elsporolnám senkit nem hoznék ide. Leginkább 3 emberes fronttal megyünk amihez Brown Roy Kerr is elég közèpre a széleket meg helyzete válogatja.

Carter Shaq és Chinn marad azok közül akik kaptak snapet mint LB.
Ide max draftolnék valaki klasszikus Mikeot.

Franklin Burris Boston Chinn maradnak és Kenny Robinsont is jó lenne látni, nem bántanám a pozit, inkább húznék Guardot a hátsó körökbe.

CB helyzet az szar DJax üveg testű
Rasul Fa lesz, Elder idén mutatott valamit FA lesz. Itt van Pride aki inkább volt szar mint nem és Oliver akiből semmit nem láttuk.
Ide kell áldozni komolyabban Djax miatt. Elvileg innen senki se slot. Drága FA nem fér bele de valami upgrade kéne.


Tenni valóban remélem izgalmas lesz az új GM.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Samuel és Moore elkapásai, atyaég. Ha ezekután nem QB-t húztok, akkor mindenki mondjon le.