Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Stafford elõtt az OL is jobban fest (passszoknál). Nem igényli a fine OL sort. Persze világtalanokkal senki nem tud.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Niners, Colts, Pats sztem ez a három.
Nekünk még egy offseason kell sztem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Staffordért az 1/8-nál többet én nem adnék, es nem azért mert nem er többet, hanem mert nekünk még építeni kell a csapatot. A 49ers gond nélkül hozzávághat két első kört és Gerappat a Lionshoz, ők kb kész vannak, csak QB nélkül. Mi jó esetben félkeszek vagyunk QB nélkül.
gabokocka
Matt olyan csapathoz akar menni ahol van esélye nyerni. A Niners nagyon beleillik ebbe a képbe.

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Staffordért az 1/8-nál többet én nem adnék, es nem azért mert nem er többet, hanem mert nekünk még építeni kell a csapatot. A 49ers gond nélkül hozzávághat két első kört és Gerappat a Lionshoz, ők kb kész vannak, csak QB nélkül. Mi jó esetben félkeszek vagyunk QB nélkül.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
Így viszont, hogy a Detroit valszeg QBt húz, Filctoll, Wilson és nagy eséllyel Lance is kimehet a csapat előtt (hacsak nem lesz feltrade)

Szerkesztette: b /\ L i N T
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Sean Ryan lesz a QB coach.
Dolgozott Stafforddal és Watsonnal 😊
gabokocka
Ez a komment akkor lenne teljesen szep, ha a mai Stafford hirek utan hnap Watson is kerne hivatalosan az eltradeleset. 😀
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Mondjuk attól függ érte mennyit kéne feladni. Ez a roster nem csak egy QB-ra van a diadaltól. Falunk ugye konkretan nincs.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Stafford sodródik erre felé.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Sean Ryan lesz a QB coach.
Dolgozott Stafforddal és Watsonnal 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Hurney megy Washingtonba.

DJax az egyetlen DB-nk, aki veszélyt jelent a labdára. Contract yearbe lép, én nem adnám el, ha hoz egy jó szezont max után tag + trade formájában.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Én valamiért látok jönni egy Djax cserét. Egyrészt üvegből van másrészt megkellene majd fizetni.

Elég jó mintánk van róla hogy milyen Cornereket szeretnénk a szélekre
Rasul 6’2, 210
Oliver 6’0 190
Pride 5’11 195
Őket mind az újstáb hozta.

Djax 5’10 180

Persze nem azon az 5 centin meg 10 kilón múlik. De szerintem pont hogy nem tudja kihasználni a kisebb termetét, hiába gyors aránylag sok hosszút szop be. E melett szerintem ez a cover 3 se hozza ki az erősségeit.

Csoportban továbbra is:
Evans 6’5 230
Godwin 6’1 210
Slantman 6’3 210
Julio 6’3 220

Szóval jobban járnánk ha a n1 CB 6 felett lenne. Akár másik cornerre is cserélném akinek 1 el több éve van az ujonc szerződéséből.

Szóval sérülékeny, meg kell majd fizetni, inkonzisztens, jó meccs up az csoport ellenfeleknek, és a rendszer nem igazán hozza ki azt amibe jó.
Egy 3. kört szerintem megérne az az évi 8 meccs amin bevethető.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Watson hivatalosan cserét kért.
Jobban meglepne ha hozzánk kerülne mintha a Saints szerezné meg Brees gyerekeiért+ a bourbon street. Aztán valahogy elkönyvelnék a Philly 2030 as capjébe a fizetését.
TSzabi
Ez így sztem nem igaz.
Beki
Ian Rapoport
TSzabi
Ian Rapoport @RapSheet
From @GMFB: #Texans QB Deshaun Watson has not asked for a trade and the team hasn’t said they’ll trade him… but teams are calling, anyway. The #Jets and #Dolphins have been discussed publicly, but don’t dismiss the #Panthers being in the mix.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Watson hivatalosan cserét kért.
Jobban meglepne ha hozzánk kerülne mintha a Saints szerezné meg Brees gyerekeiért+ a bourbon street. Aztán valahogy elkönyvelnék a Philly 2030 as capjébe a fizetését.
TSzabi
Ez így sztem nem igaz.
Beki
Ian Rapoport
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Watson hivatalosan cserét kért.
Jobban meglepne ha hozzánk kerülne mintha a Saints szerezné meg Brees gyerekeiért+ a bourbon street. Aztán valahogy elkönyvelnék a Philly 2030 as capjébe a fizetését.
TSzabi
Ez így sztem nem igaz.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Watson hivatalosan cserét kért.
Jobban meglepne ha hozzánk kerülne mintha a Saints szerezné meg Brees gyerekeiért+ a bourbon street. Aztán valahogy elkönyvelnék a Philly 2030 as capjébe a fizetését.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
 www.seniorbowl.com/players/american-team/

Még nem esett róla szó, de az amerikai csapatot edzi majd a stábunk, a QB-k beosztásánál sztem jól jártunk, Trask és Newman is nálunk van, róluk tudom esetleg elképzelni, hogy valamire viszik az NFL-ben.

Így, hogy semmi sem biztos a combine kapcsán, igen nagy előny, hogy Rhule-ék dolgozhatnak a prospectekkel, ki kéne használni.
gabokocka
Gyakorlatilag megnézhetjük mit csinálnak a mi rendszerünkben.
És ők elérhetőnek is tűnnek most nekünk.

A Teddy igazolás meg a Skins elleni W együtt nagyon sokba kerülhet ennek a rebuildnak.

Watson nem hiszem hogy ide akarna majd jönni. Ha helyet kéne csinálni a fizújának akkor max Moton férne még bele, és Paradist is cutolni kéne.
Samuel is menne. Az meg nem tudom mennyire csalógato hogy 1 db kezdő van az O lineba.

Szerintem a veterán opciót baszhatjuk.

Ki kell húzni egy QB-t aztán ha befürdünk akkor 2-3 év kuka, és kezdjünk erőről.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
 www.seniorbowl.com/players/american-team/

Még nem esett róla szó, de az amerikai csapatot edzi majd a stábunk, a QB-k beosztásánál sztem jól jártunk, Trask és Newman is nálunk van, róluk tudom esetleg elképzelni, hogy valamire viszik az NFL-ben.

Így, hogy semmi sem biztos a combine kapcsán, igen nagy előny, hogy Rhule-ék dolgozhatnak a prospectekkel, ki kéne használni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Érdekes, hogy még nem volt sajtótájékoztató, bár nem hiszem, hogy sok konkrétum elhangzana a szokásos kliséken kívül.

Közben Watson úgy tűnik teljesen kioffolja magát a Texansból, meg tudom érteni. És itt látszik mekkorát szoptunk a Skins elleni W-vel, 1/3-as pickkel vagy Watsonért vagy vmelyik rookiért érdemben állhatnánk sorba, az 1/8-at meg dughatjuk fel magunknak...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Hát ő classic scout ahogy olvasom, érdekes, pletykálták hogy esetleg felveszünk egy analitikai gurut is, meglátjuk hogyan tovább.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Én Fitterernek örülnék legjobban egyébként.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Peters, Ossenfort, Poles és Fitterer jön második körre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
onDier Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 758
 pantherswire.usatoday.com/2021/01/11/panthers-visit-dwayne-haskins-washington/?fbclid=IwAR0O4dMGI36rvOxstl4fqtNkIUuUU00M3DMlM4BqZU3WomBk2dmG64Eu9Og

Nem láttak végül fantáziát benne 😀

Szerkesztette: onDier
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
 www.49erswebzone.com/articles/144123-49ers-exec-adam-peters-reportedly-remains-candidate-panthers/

Szerk: According to Ian Rapoport of NFL Network, the Carolina Panthers will be holding second interviews with San Francisco 49ers VP of player personnel Adam Peters and Tennessee Titans director of player personnel Monti Ossenfort.

Szerkesztette: petey

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Edzősködünk a Senior Bowlon ami egy nagy eredmény biztos volt a háttérbe meló hogy ezt megszerezzük. Jobban csak akkor lehetne meg ismerni egy qb prospectet ha full time edzői lennék.
TSzabi
A nálunk való szerencsétlenkedésnek köszönhetitek. Mi lettünk volna ha nincs DPvel a bizonytalanság.