NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 726
Darnoldérd ne adjunk 3. kört, mikor a draft után lehet kibasszák.

Ellenben a Teddy-t bárhov bandwagonon maximálisan rajta vagyok.
gabokocka
Mi értelme lenne kibaszni nulla cap felszabadítással? Elüldögél a padon, ha ott a helye.
Beki
Nem tudom akarsz-e egy rookie QB mellé olyat, aki miatta veszítette el a munkáját. Szerintem abba nincs köszönet ha Darnold nem fogadta még el ,hogy nem kezdő.

Meg az is érdekes helyzet ha draftolsz valakit 1/2 és lesz egy 24-25 éves QB a csapatba aki mondjuk elveri TC-n meg 3 meccsenként a másikat követelik a csapatba.
TSzabi
Ha padoztatni akarod a rookie-t, mert gyenge körülötte a keret és közben nem akarsz egy kuka szezont produkálni, mert az nem segíti a culture change meg morál építés menetét nem hülye ötlet megtartani Sam-et.
Jobb csapattal, jobb OC-vel lehet mutat majd szépen fejlődést és lesz egy igen kellemes problémája a GM-nek és a HC-nek 2022-ben ilyenkor.
Egy sokkal magasabb ellenérték fejében tudja elcserélni Sam-et vagy, ha akkorát robbant, akkor a padon ücsörgő fiatal QB-t tudja szép értéken eladni.
Nem azt mondom, hogy a legjobb út, de simán megléphetik szerintem.
Rolni
Csak ez nem a madden ezek emberek. Nem tesz jót ha mondjuk Darnold megnyeri a TC-t kezdő 3 meccsen, szar jön a Rookie. Ő még szarabb, vissza Darnold ő most jó ő a kezdő, megsérül vissza a Rookie.

Persze szép álom hogy mind2 jó lesz, de arra is gondolni kell, hogy igazán egyik se. Darnoldért úgyan úgy nem kapsz semmit a Rookienak meg szétbasztad az önbizalmát.
Vagy mondjuk lesz pár elkapód aki Darnoldot akarja mert ő többet veszi célba és ematt szar lesz a kapcsolata az újonccal. Most akkor majd őket is cseréled?

Egy rookie mellé nem szabad versenytársat rakni, senkit aki viszonyítási alap lehet vagy bármi eselye is van arra hogy ő lesz a hosszútávú megoldás.

Tua szerintem mehet is a kukába ha Fitz mellette lesz még 1 évet.
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Darnoldérd ne adjunk 3. kört, mikor a draft után lehet kibasszák.

Ellenben a Teddy-t bárhov bandwagonon maximálisan rajta vagyok.
gabokocka
Mi értelme lenne kibaszni nulla cap felszabadítással? Elüldögél a padon, ha ott a helye.
Beki
Nem tudom akarsz-e egy rookie QB mellé olyat, aki miatta veszítette el a munkáját. Szerintem abba nincs köszönet ha Darnold nem fogadta még el ,hogy nem kezdő.

Meg az is érdekes helyzet ha draftolsz valakit 1/2 és lesz egy 24-25 éves QB a csapatba aki mondjuk elveri TC-n meg 3 meccsenként a másikat követelik a csapatba.
TSzabi
Ha padoztatni akarod a rookie-t, mert gyenge körülötte a keret és közben nem akarsz egy kuka szezont produkálni, mert az nem segíti a culture change meg morál építés menetét nem hülye ötlet megtartani Sam-et.
Jobb csapattal, jobb OC-vel lehet mutat majd szépen fejlődést és lesz egy igen kellemes problémája a GM-nek és a HC-nek 2022-ben ilyenkor.
Egy sokkal magasabb ellenérték fejében tudja elcserélni Sam-et vagy, ha akkorát robbant, akkor a padon ücsörgő fiatal QB-t tudja szép értéken eladni.
Nem azt mondom, hogy a legjobb út, de simán megléphetik szerintem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Így-így, minden problémát megelőzendő egyszerűbb kibaszni, és hozni mellé egy veterán mentort, pl Daltont...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 726
Darnoldérd ne adjunk 3. kört, mikor a draft után lehet kibasszák.

Ellenben a Teddy-t bárhov bandwagonon maximálisan rajta vagyok.
gabokocka
Mi értelme lenne kibaszni nulla cap felszabadítással? Elüldögél a padon, ha ott a helye.
Beki
Nem tudom akarsz-e egy rookie QB mellé olyat, aki miatta veszítette el a munkáját. Szerintem abba nincs köszönet ha Darnold nem fogadta még el ,hogy nem kezdő.

Meg az is érdekes helyzet ha draftolsz valakit 1/2 és lesz egy 24-25 éves QB a csapatba aki mondjuk elveri TC-n meg 3 meccsenként a másikat követelik a csapatba.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Darnoldérd ne adjunk 3. kört, mikor a draft után lehet kibasszák.

Ellenben a Teddy-t bárhov bandwagonon maximálisan rajta vagyok.
gabokocka
Mi értelme lenne kibaszni nulla cap felszabadítással? Elüldögél a padon, ha ott a helye.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Darnoldérd ne adjunk 3. kört, mikor a draft után lehet kibasszák.

Ellenben a Teddy-t bárhov bandwagonon maximálisan rajta vagyok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 726
+ ha a Jets maradna Darnoldnál, mint kezdő QB, akkor lehet h csak egy kicsit, vagy egyáltalán nem is kellene mozognotok és Fields vagy Wilson lehullik.
Beki
De ez még opció?
ulpianus
Tekintve h volt ma egy report, mely szerint vannak érdeklődők Darnold felé és nem csaptuk rájuk a kagylót, így nem.
Beki
Darnold tőlem kiköthet itt is, de csak úgy ha Teddyre cseréljük.

Mondjuk 3. kör + Teddy.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
+ ha a Jets maradna Darnoldnál, mint kezdő QB, akkor lehet h csak egy kicsit, vagy egyáltalán nem is kellene mozognotok és Fields vagy Wilson lehullik.
Beki
De ez még opció?
ulpianus
Tekintve h volt ma egy report, mely szerint vannak érdeklődők Darnold felé és nem csaptuk rájuk a kagylót, így nem.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
+ ha a Jets maradna Darnoldnál, mint kezdő QB, akkor lehet h csak egy kicsit, vagy egyáltalán nem is kellene mozognotok és Fields vagy Wilson lehullik.
Beki
De ez még opció?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
1/8-at és még némi aprót ajánlottunk Staffordért, de a Lions a Rams-szel bizniszelt.

Ez duplán jó, egyfelől tényleg látszik, hogy QB kell, másfelől ezek után meglepne, ha a Lions QB-t húzna 1/7-re, idén megpróbálkoznak Goff-fal.
gabokocka
+ ha a Jets maradna Darnoldnál, mint kezdő QB, akkor lehet h csak egy kicsit, vagy egyáltalán nem is kellene mozognotok és Fields vagy Wilson lehullik.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 726
1/8-at és még némi aprót ajánlottunk Staffordért, de a Lions a Rams-szel bizniszelt.

Ez duplán jó, egyfelől tényleg látszik, hogy QB kell, másfelől ezek után meglepne, ha a Lions QB-t húzna 1/7-re, idén megpróbálkoznak Goff-fal.
gabokocka
Ez jó hogy próbálkozunk, de Staffordnál van annyi kérdő jel hogy nem örültem volna ha ilyen korán oda dobjuk érte az 1/8 at. Nyílván volt licit de szerintem őt nekünk ilyen drágán nem szabadott volna.
több mint 3 éve
SrBandi Carolina Panthers 511
1/8-at és még némi aprót ajánlottunk Staffordért, de a Lions a Rams-szel bizniszelt.

Ez duplán jó, egyfelől tényleg látszik, hogy QB kell, másfelől ezek után meglepne, ha a Lions QB-t húzna 1/7-re, idén megpróbálkoznak Goff-fal.
gabokocka
Vagy beteszik az egész csomagot amit kaptak, az 1/7-et rádobják, meg még valamit, és beajánlják Watsonért. De ebben az esetben sem húznának akkor előttünk QB-t.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
1/8-at és még némi aprót ajánlottunk Staffordért, de a Lions a Rams-szel bizniszelt.

Ez duplán jó, egyfelől tényleg látszik, hogy QB kell, másfelől ezek után meglepne, ha a Lions QB-t húzna 1/7-re, idén megpróbálkoznak Goff-fal.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Ez egy jó csere nekünk.
Messze nem biztos hogy a Liobs 1/7re QB-t húz. És az se biztos hogy idén akarnak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 726
Most kéne hívni a Lionst hogy egy első körért átvesszük Goffot+ adjuk Teddyt
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 726
Elég pofátlan lett ez a Stafford csere.
Kajak nem tudom kijárt jól.
(Stafford teljesítménye határozza majd meg)

A Lions elképesztően lehúzta a Ramset cserébe azert hogy magukra húzták Goffot is. A Rams meg csak megszabadult Gofftól is, igaz hogy hatalmas árón.
TSzabi
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 726
Elég pofátlan lett ez a Stafford csere.
Kajak nem tudom kijárt jól.

A Lions elképesztően lehúzta a Ramset cserébe azert hogy magukra húzták Goffot is. A Rams meg csak megszabadult Gofftól is, igaz hogy hatalmas árón.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 726
Jackson is belerakható a buliba felőlem.
De igen Samuellel hosszabbítani, Moore-t pedig bedobni az üzletbe.
gabokocka
Azért nézzük meg mi is mi van otthon nélkülözhető, de szerintem Tepper tudja mi a dolga lányos apaként.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Jackson is belerakható a buliba felőlem.
De igen Samuellel hosszabbítani, Moore-t pedig bedobni az üzletbe.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 726
Egy játékosunk van aki nélkülözhető és van értéke egy trad-re az Pedig Moore. 😕

Tőlem mehetne amúgy Brown is csak pickkek nélkül nehéz lenne összerakni a védelmet ha ez kezdőt eladunk.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 726
Nagyon agresszív próbálkozás ígérnek részünkről Watsonért.
TSzabi
Odaadjátok Matt Rhule-t és Joe Brady-t?😄
Willie Parker
A Richardson szobor még lehet meg van valahol.
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Nagyon agresszív próbálkozás ígérnek részünkről Watsonért.
TSzabi
Odaadjátok Matt Rhule-t és Joe Brady-t?😄
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 726
Nagyon agresszív próbálkozás ígérnek részünkről Watsonért.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Na Watson is cserét kért, két QB már tutira a piacon. Felkészül AR...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 726
És Stafford iránt sincs baromi nagy kereslet elsőre.
Jamie Newman pedig QB-nak tűnik a Senior Bowlon.
gabokocka
Hát senki nem adna érte most 1db első kört se talán csak a családja.
Ha a Watson saga lezárul Brady bejelenti hogy marad még akkor mehet fel az ára.
Elcserépni apróért most hülyeség és cserélni érte drágán is az. Lehet adnának érte egy első kört de amíg esetlegesen Watson is elérhető addig nem fognak.

Lions pick után egy 3. körért meglehet szerezni. Nekem ez masterplan.
Lions QB-t húz, nekünk nincs olyan aki igazán tetszene, QB needes csapatok nagyrésze megoldotta a helyzetet és akkor jó olcson megszerezni. Ha nem megy húzunk OT-t és megpróbáljuk később is megszerezni hátha a Lionsnak szüksége lesz egy 3-4. Körös pickre.