NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 726
Palardy Weatherly követte példáját.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 726
Boston repült Wow
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 726
Hát minden olyan szar nekünk ahol már meg van fizetve a QB és kétséges hogy jó lesz-e majd.

Annál nagyobb baromság már csak az ha mi fizetjük meg és kétség se fér ahhoz hogy nem lesz jó, lásd Teddy.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Ja, és nem utolsó sorban Wentzet megúsztuk. Ugye minden egyes QB-nál megvan a veszély hogy látunk benne valamit és belezúgunk. Staffordnak örültem volna, Wentznek qrvára nem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Én is úgy gondolom, ráadásul a Colts is kiszállt a QB piacról.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 991 — WHO DAT!!!!
Na ezt a Wentz cserét beszoptuk keményen mind2 irányból.

Egyrészt ő is sokba került, másrészt most a Phliy is QB-t akar húzni
TSzabi
Szerintem simán nekimennek Hurtssel a szezonnak


több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 726
Na ezt a Wentz cserét beszoptuk keményen mind2 irányból.

Egyrészt ő is sokba került, másrészt most a Phliy is QB-t akar húzni
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 726
Ennyiért fellehetne mozogni is 1/1 re kb azert gondolom baromságnak.
TSzabi
Amúgy ja, a 3 első kör alapból bőven elég lenne szerintem az 1/1-re
kapitnono
Igen, elég de Watson már egy bevált játékos, Lawrence hype meg lehet nagy pofára esés lesz. Én cserélnék érte még ha ennyi is az ára. Teddyvel is voltak jó meccseitek, Watsonnal az offense rendbe lenne. Védelem meg megoldható későbbi körökben is. Egy Watsonnal már simán top15-20 között húzhatna a Panthers az meg már majdnem 2.kör.
Sziszko49
Nem lenne rendben mert az egész O linenak lejár a szerződése.
Az egyetlen akinek van az Paradis, de az kirúgása nagyon adná magát ha Watson fizuját átvesszük.

Ha Watson ide jön azt gondolom egyből teljesítmény kényszer is van.
Első évbe PO aztán utána contenderség az elváras.

Első körös pickek és pénz nélkül állunk majd ott, hogy nincs

LT LG C RG
DT MLB FS CB1 CB2
Csak hogy a fontosabbakat említsem. Persze 1-2 dolog bejöhet abból ami van. De az O line ba nem bízhatunk senkibe hogy majd előre lép. Persze lehet olyan hogy bejönnek UdFA Centerek meg Guardok Safetyk csak ennyi minden nem fog összejönni 2 év alatt.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Ezt már a Texans topikba is beírtam, hogy ez egy kitaláció, amit David Newton dobott be, nulla konkrétum.

Amúgy CMC nélkül felőlem ez mehetne.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Sziszko49 San Francisco 49ers 33
Ennyiért fellehetne mozogni is 1/1 re kb azert gondolom baromságnak.
TSzabi
Amúgy ja, a 3 első kör alapból bőven elég lenne szerintem az 1/1-re
kapitnono
Igen, elég de Watson már egy bevált játékos, Lawrence hype meg lehet nagy pofára esés lesz. Én cserélnék érte még ha ennyi is az ára. Teddyvel is voltak jó meccseitek, Watsonnal az offense rendbe lenne. Védelem meg megoldható későbbi körökben is. Egy Watsonnal már simán top15-20 között húzhatna a Panthers az meg már majdnem 2.kör.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 991 — WHO DAT!!!!
Ennyiért fellehetne mozogni is 1/1 re kb azert gondolom baromságnak.
TSzabi
Amúgy ja, a 3 első kör alapból bőven elég lenne szerintem az 1/1-re


több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 726
Ennyiért fellehetne mozogni is 1/1 re kb azert gondolom baromságnak.
több mint 3 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
Állítólag 3 első kör, CMC és Teddy amit ajánlunk Watsonért. Eléggé bold.
SrBandi
Szó sem lehet róla
Ennyit nem ér | és nem Teddyre gondoltam |

Szerkesztette: Gorro

#KeepPounding
több mint 3 éve
onDier Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 758
Állítólag 3 első kör, CMC és Teddy amit ajánlunk Watsonért. Eléggé bold.
SrBandi
csak szerintem nem èri meg nekünk Watson? Túl sok kell èrte, es nekünk nem csak a QB poszt amin múlik a kupa. Cmc-t pl en nem adnak semmi képp, jó volt Davis, de közelèben nem volt a Cmc szinthez
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 726
És ha Teddy-t nem sózzuk rájuk, akkor elég csak 2 első kör?
több mint 3 éve
SrBandi Carolina Panthers 511
Állítólag 3 első kör, CMC és Teddy amit ajánlunk Watsonért. Eléggé bold.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 726
Miller szerződés, Paradis hosszabbításba rejtett átstrukturálás amit most hallani szeretnék a következőkben. Utánna meg a Teddy cut.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Így van, csak idő kérdése volt, további sok sikert neki, remélem tud még 1-2 egészséges szezont tolni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 726
Kawann Short repül ma.
Beki
Várható volt. Írány Buffalo
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Kawann Short repül ma.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 726
Megy a Tag Motonra
több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Az a kemény, hogy amikor én elkezdtem nézni rendszeresen a meccseket, akkor az jött le, hogy a Tampa országos balfasz, a Saints is szar és az Atlanta se túl jó. Azóta eltelt kb 8 év, az NFC South adott 3 Super Bowl résztvevőt, az, hogy a Saints maradt ki, és a Tampa az aki nyert ez mekkora sci-fi 😀

A másik az, hogy ezt a Tampát láttam tavaly Londonban, néztem ahogy Kyle Allennel rommá szopatjuk őket. Egy Tom Brady (meg a vele, miatta jövő slepp persze) és a világ balfaszaiból a világ császárai lettek. Ez persze adhatna reményt is, de inkább csak üveges tekintettel nézek magam elé 😀
SrBandi
Én 2006 óta nézem. Mind a négy NFC South csapat volt döntőben! 😊
zemanla
Ja, emlékszem, már felfutóban volt a facebook, a farmville akkor nagyon ment és volt is a traktorra colts vagy saints sisak, attól függően hogy kinek szurkolsz, vagy valami hasonló marhaság 😀 De nekem azóta is ambivalens a saints, amikor én rendszeres nézővé váltam, pont akkor teljesen természetes volt (vagy 2 évig 😀) hogy a saints béna, elpicsázzuk őket simán 😀
SrBandi
nem az elpicsázás a lényeg, hanem h mind a 4 csapat járt a döntőben azóta! 😀😀
(és kettő meg is nyerte! 😉 )

Szerkesztette: zemanla




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 726
Al Bundy Bears, South Park Denver Broncos. Ezek voltak az első NFL csapatok akiket megjegyeztem aztán egy Ravens Houston Flaco Shaub párharc volt az első meccs amit leültem megnézni. Aztán elkezdem madden 2008 azni alap ember volt Peppers Tillman Harper a védelembe.
Evan Mathis, Gross, Kalil, akire emlékszem az Olineból.
David Carr volt a QB-m.
Beason volt a MLB és ő is lett a kedvencem aztán elkezdtem panthers meccseket nézni évente volt is 1 db a sport2 ön.
Aztán mikor megtudtam hogy a kedvenceim nagyja a Panthersben játszik vagy játszott akkor nem maradtak kérdések.

Ez nagyrészt Sanit győzelmekor zajlott le, a Buccs egylapon volt a Brownssal és else hittem hogy ők valaha Super Bowlt nyertek.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 3 éve
SrBandi Carolina Panthers 511
Az a kemény, hogy amikor én elkezdtem nézni rendszeresen a meccseket, akkor az jött le, hogy a Tampa országos balfasz, a Saints is szar és az Atlanta se túl jó. Azóta eltelt kb 8 év, az NFC South adott 3 Super Bowl résztvevőt, az, hogy a Saints maradt ki, és a Tampa az aki nyert ez mekkora sci-fi 😀

A másik az, hogy ezt a Tampát láttam tavaly Londonban, néztem ahogy Kyle Allennel rommá szopatjuk őket. Egy Tom Brady (meg a vele, miatta jövő slepp persze) és a világ balfaszaiból a világ császárai lettek. Ez persze adhatna reményt is, de inkább csak üveges tekintettel nézek magam elé 😀
SrBandi
Én 2006 óta nézem. Mind a négy NFC South csapat volt döntőben! 😊
zemanla
Ja, emlékszem, már felfutóban volt a facebook, a farmville akkor nagyon ment és volt is a traktorra colts vagy saints sisak, attól függően hogy kinek szurkolsz, vagy valami hasonló marhaság 😀 De nekem azóta is ambivalens a saints, amikor én rendszeres nézővé váltam, pont akkor teljesen természetes volt (vagy 2 évig 😀) hogy a saints béna, elpicsázzuk őket simán 😀
több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Az a kemény, hogy amikor én elkezdtem nézni rendszeresen a meccseket, akkor az jött le, hogy a Tampa országos balfasz, a Saints is szar és az Atlanta se túl jó. Azóta eltelt kb 8 év, az NFC South adott 3 Super Bowl résztvevőt, az, hogy a Saints maradt ki, és a Tampa az aki nyert ez mekkora sci-fi 😀

A másik az, hogy ezt a Tampát láttam tavaly Londonban, néztem ahogy Kyle Allennel rommá szopatjuk őket. Egy Tom Brady (meg a vele, miatta jövő slepp persze) és a világ balfaszaiból a világ császárai lettek. Ez persze adhatna reményt is, de inkább csak üveges tekintettel nézek magam elé 😀
SrBandi
Én 2006 óta nézem. Mind a négy NFC South csapat volt döntőben! 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞