Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
1. JAX
2. NYJ
3. MIA (via HOU)
4. ATL
5. CIN
6. PHI
7. DET
8. CAR
9. DEN
10. DAL
11. NYG
12. SF
13. LAC
14. MIN
15. NE
16. ARI
17. LVR
18. MIA

Az első kettő sztem tuti QB, a Phins, a Falcons és a Lions necces.
Ha a Bengals pick után benne lesz Fields/Wilson, az 1/6-ra fel kell menni, nehogy a Lions QB-t húzzon, vagy bárki más felcseréljen. Az nem baj, hogy a Bears és a Skins PO-be ment, mindkét helyre qrvára kell QB.

De messze van még....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Tegnap sztem a sérülése is hátráltatta, ennyire nem nyomorék, de haladni tegnap is tudtunk, az 5 pickből 4 FG távban volt talán.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Úgy nehéz ezt a játékot játszani, ha a QB-k a töküres elkapót nem találják el...

gabokocka
Nem volt ez máshogy év elején se, de akkor valahogy elkaristoltunk.
Ennyi pick se volt az év első felében,
Teddy szar játéka mellet kiszámíthatóak is lettünk amivel Teddy játéka még szarabb lett.
Az is igaz ugyan hogy Teddyvel csak ezt lehet játszani, ahhoz a pár sikeres 20 yard feletti passzhoz rohadt nagyot kellet melóznia az elkapóknak.

Minden esetre a route tree alját rendesen kihasználtuk idén és ezt év végére csak a hülyék nem tudták volna levédekezni, ebben vártam volna egy kis kreativitást.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 566 — Lucas Scott
Allitolag Reese is megy hozzatok interjúra.

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Úgy nehéz ezt a játékot játszani, ha a QB-k a töküres elkapót nem találják el...

Így van, Samuelnek és Motonnak maradnia kell.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Az O nagyon gyenge volt azért az elmúlt pár meccsen. Bradynek is van hova fejlődni. A védelem viszont tud rohadt kellemetlen lenni az ellennek.

A 2 leghasznosabb embernek az O ban lejár a szerződése. Samuelt már csak azért itt kell tartani hogy ne máshol legyen. Moton se lehet kérdés. Ez lesz az GM feladata a QB-t kiválasztják Rhuleék.

Védelembe vannak hiányosságok, de ha így kéne kimenni egy egész évbe mint tegnap, akkor se lenne katasztrófa. Egy LB várok Shaq és Carter mellé, az se baj ha Luke jön vissza.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Stevenst felhoztuk PS ből.
Eltudom képzepni hogy minden QB kap egy negyedet ezen a meccsen.
TSzabi
Kizártnak tartom, Teddyvel nyomjuk végig ha csak vmi csoda nem történik, nyerni akarunk. Stevenst maximum trükkös játékokra fogjuk használni, esetleg TE-nek.
gabokocka
Na messze nem voltam végül.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
According to Joe Person of The Athletic (via Pro Football Talk), the Carolina Panthers are expected to request an interview with San Francisco 49ers vice president of player personnel Adam Peters for the team's general manager opening.

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Azt hiszem ha eddig nem lett volna nyilvánvaló, hova kell húzni az első körben, most teljesen egyértelművé vált...

1/8-on vagyunk, ha nyerni a Philly akkor 1/7.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Egyik QB túlsztároltabb idé mint a másik szerintem.

A 14 es class jut eszembe róla ahol ilyen muszájból húztak végül QB-t a csapatok, Bortles Manziel Bridgewater.
TSzabi
Hát pedig sztem meg kéne becsülni ezt a class-t, mert jövőre Howellt mondják 1/1 esélyesnek, ő pedig.... Lawrence, Fields és Wilson is bőven jobb prospect nála, közülük egy valakit el kellene vinni.
gabokocka
Howell nagyon Trubiskys, szóval 1/2-re tényleg van esélye 😀

Rhule-nál és Bradynél nem sokan ismerik jobban a mostani meg a jövő évi qb classt, ettől még ők is nyúlhatnak mellé, de ilyen Hurney-féle Clausen pick nem lesz, abban elég biztos vagyok.

Tepper takarodj!
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Akiknek ma szurkolni kell:
Ten@HOU
ATL@TB
Bal@CIN
Was@PHI
Min@DET
Dal@NYG

Ebből a Texans és a Bengals győzelmére sztem minimális esély van, a Falcons talán szokás szerint leszopatja magát egy fölösleges W-vel a szezon végén, a Philly qrva tartalékos és Alex Smith visszatér Rivéráéknál, a Detroit is qrva tartalékos, Stafford alig tud járni de játszik, talán a Giants-nek vannak a legjobb esélyei.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Valahogy én már el se várom az edzőktől hogy kitalálják ki lesz FR QB.

Gyenge ellenfelek, gyenge egyetem, gyenge csapattársak. Jó séma rossz séma. Meg persze az egyetemek is falaznak a játékosaiknak, sok dolgot elkussolnak amíg ki nem választják.
A családba is minden rendbe amíg nem jönnek a milliók. Minden lehet ezen a poszton. 2-3 évig is játszhat valaki az NFL ben teljesen máshogy mint ami aztàn lesz belőle.

Igaziból az egyetlen elváras az lehet, hogy hamar csapják ki aki reménytelen. Meg ne adjanak nagy pénzt annak aki semmit se mutat 5-6 jó alapszakasz meccsen kívűl egy évbe.

Pl tök jó kérdés lesz Jackson vagy Josh Allen. Mindegyikükbe benne van hogy 1-2 év múlva nem lesznek jók. Ehhez egyszerűen kell a szerencse, csak az esélyeidet tudod növelni.

Ne legyen beszari meg lusta és ne legyen gyenge a karja.
Ha már Haskins ugyis napi renden van, oda ment komoly súly felesleggel a combinera, futott egy OG időt ki nem látta hogy ez a gyerek lusta? Ilyeneket kerüljük ez aztán többi lutri.
TSzabi
Baszki, azért kapnak trilliárdos fizetést, hogy a lehető legjobban felmérjék, utána pedig felkészítsék ezeket a játékosokat. Ez a munkájuk. Ha puszta lottery lenne, én is ülhetnék ott és vehetném fel a nagy zsozsit.

Egyik QB túlsztároltabb idé mint a másik szerintem.

A 14 es class jut eszembe róla ahol ilyen muszájból húztak végül QB-t a csapatok, Bortles Manziel Bridgewater.
TSzabi
Hát pedig sztem meg kéne becsülni ezt a class-t, mert jövőre Howellt mondják 1/1 esélyesnek, ő pedig.... Lawrence, Fields és Wilson is bőven jobb prospect nála, közülük egy valakit el kellene vinni.

Stevenst felhoztuk PS ből.
Eltudom képzepni hogy minden QB kap egy negyedet ezen a meccsen.
TSzabi
Kizártnak tartom, Teddyvel nyomjuk végig ha csak vmi csoda nem történik, nyerni akarunk. Stevenst maximum trükkös játékokra fogjuk használni, esetleg TE-nek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Pride IR re rakásával pedig Oliver kaphat fontos snapeket.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Stevenst felhoztuk PS ből.
Eltudom képzepni hogy minden QB kap egy negyedet ezen a meccsen.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Egyik QB túlsztároltabb idé mint a másik szerintem.

A 14 es class jut eszembe róla ahol ilyen muszájból húztak végül QB-t a csapatok, Bortles Manziel Bridgewater.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Valahogy én már el se várom az edzőktől hogy kitalálják ki lesz FR QB.

Gyenge ellenfelek, gyenge egyetem, gyenge csapattársak. Jó séma rossz séma. Meg persze az egyetemek is falaznak a játékosaiknak, sok dolgot elkussolnak amíg ki nem választják.
A családba is minden rendbe amíg nem jönnek a milliók. Minden lehet ezen a poszton. 2-3 évig is játszhat valaki az NFL ben teljesen máshogy mint ami aztàn lesz belőle.

Igaziból az egyetlen elváras az lehet, hogy hamar csapják ki aki reménytelen. Meg ne adjanak nagy pénzt annak aki semmit se mutat 5-6 jó alapszakasz meccsen kívűl egy évbe.

Pl tök jó kérdés lesz Jackson vagy Josh Allen. Mindegyikükbe benne van hogy 1-2 év múlva nem lesznek jók. Ehhez egyszerűen kell a szerencse, csak az esélyeidet tudod növelni.

Ne legyen beszari meg lusta és ne legyen gyenge a karja.
Ha már Haskins ugyis napi renden van, oda ment komoly súly felesleggel a combinera, futott egy OG időt ki nem látta hogy ez a gyerek lusta? Ilyeneket kerüljük ez aztán többi lutri.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 991 — WHO DAT!!!!
Ezek közül Trask és Jones vicc.
gabokocka
Én Trasket jelenleg Wilson elé raknám, nekem Lance tűnik nem gyengén felhypeoltnak ahhoz képest hogy csak a másodosztályban bizonyított.
kapitnono
Még mindig?
gabokocka
Hát ez valóban elég gyenge meccse volt 😁
De egy meccs alapján azért senkit nem írnék le.
Oklahoma még mindig erősebb mint aki ellen Wilson vagy akár Lance játszott karrierje során, lehet nekik sem ment volna sokkal jobban, meglátjuk hol választják ki őket, aztán mire mennek az nfl-ben, lehet én tévedek, és Traskből lesz a legnagyobb bust, ki tudja.

Szerkesztette: kapitnono


több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Ezek közül Trask és Jones vicc.
gabokocka
Én Trasket jelenleg Wilson elé raknám, nekem Lance tűnik nem gyengén felhypeoltnak ahhoz képest hogy csak a másodosztályban bizonyított.
kapitnono
Még mindig?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Úgy néz ki tartalékos brigáddal megyünk az utolsó meccsre.
Egyenlőre kényszerűségből.
Hagynám a francba, Grier kapjon 1 meccset, meg küldjünk fel már elkapókat is a 3 ason kívül.
Esetleg egy Cooper, Zystra is kaphatna 2-3 labdát.

A D be is menjen fel Oliver, Pride sok lehetőséget kapott.
Aztán más nagyon nincsen aki idén ne kapott volna esélyt bizonyítani.
több mint 3 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
Nagyon remélem, hogy ebből nem lesz semmi.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Rhule
Azt ha nem sikerül kibasszuk
Veszíteni való nem sok van

QB meg kell

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Egyébként ha vki akk Brady QB-t farag6 Haskinsből.
empty taxi
És sportolót ki fog?
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Egyébként ha vki akk Brady QB-t farag6 Haskinsből.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 666 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Érdeklődtünk Haskins iránt😀 istenem
TSzabi
Riveránál nyilván van némi zsaroló potenciál a menedzsment felé 😆🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta