Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Az idei es a jövő évi elsőt simán adnám érte. De egyszerűen sztem ő mozdíthatatlan a Texanstól.
gabokocka
Ja mondunk néha ilyet aztán, ha 15 be azt mondják nekem, hogy 2020 ba Camet kibasszuk Turnert elcseréljük Norwell évek óta szar máshol, Remmers még a ligába van.
A védelemnek Short a legnagyobb pénzügyi problémája, Kek visszavonult, TD a skinsbe Olsen a Hawksba fejezi be a karrierjét, Kalil már a Jetsbe megtette a tesoját meg 3 éve fizetjük ugyhogy ligába sincs és Hurneyt most rugjuk ki másodszor, és Ron megint kirúgta Normant akkor, nem biztos hogy ezt megteszem vegasba.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Az idei es a jövő évi elsőt simán adnám érte. De egyszerűen sztem ő mozdíthatatlan a Texanstól.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Közben a Skins (bocs FT 😛) elleni meccsetek átkerült 22.05s kezdésre magyar idő szerint.
több mint 3 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
Egyébként, sok panthersfan oldalon látom a szurkolóktól kommentben, hogy trade Deshaun Watsonért.
Nyilván nem lesz belőle semmi... De úgy kíváncsiságból, szerintetek milyen ellenértékért gondolkodnának el? 😀
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Dan Morgan nagy story lenne GM-nek. Aztán lehet szar lenne, de a kinevezés szimpatikus volna.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Nem is emlékszem volt e régen ennyi agyatlan Top 10 es elkapó a ligában egyszerre.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Burnst szepen meglopta az NFL ....
b /\ L i N T
Népszerűségi verseny.
Semmi szégyellni való nincs ebben.
több mint 3 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
Burnst szepen meglopta az NFL ....
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan

gabokocka
Kemény, hogy az owner nyilatkozik ilyet 😀
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
SrBandi Carolina Panthers 512
Hát ha Hurney azért ment mert nem akarta Teddyvel folytatni alapitványt hozok létre neki. Rhule meg Teper ellen pedig bosszút fogadok.
TSzabi
Az ilyen analitikus hozzáállásból tök simán kijön hogy idén bukni Trevort de összeszedni egy valag jó játékost, az hosszútávon jobban megéri. Az csak ezzel ugye a baj, hogy kicsi az esély arra hogy egy magasan pickelt irányító beválik, de valójában semmit nem mond el arról hogy beválik-e. Ha egy HoF a többi bust, attól még lehet a te picked a HoF-er. Mély-e az idei draft, illetve én nem követtem egyáltalán az egyetemi focit, de mi ment a Temple-nél meg a Baylornál, komoly csapat game manager irányítóval? Illetve lehet-e a jövő évi drafton egy olyan sleeper, akiben Brady látja a potenciált arra, hogy ő legyen az NFL-ben a tavalyi Burrow. Fene tudja, viszont az is simán benne van, hogy minden csak duma, és Hurney arra kellett, hogy legyen valaki itt aki már végigcsinált egy NFL draftot, aztán kapott egy pár hónapot, amikor igazából sok dolga nem volt, most viszont már ki van nevelve/meg van találva az utód. Egyáltalán a tavalyi draftban a sokadik körös pickek Hurney voltak vagy már valaki más? Eddig elvileg az első kör után szarokat húzott, és ha az előző drafttal hasonlítjuk össze...
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Nem tudom elképzelni, hogy bárki is Teddyvel akarná folytatni az idei szezon után.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Hát ha Hurney azért ment mert nem akarta Teddyvel folytatni alapitványt hozok létre neki. Rhule meg Teper ellen pedig bosszút fogadok.
több mint 3 éve
SrBandi Carolina Panthers 512
"A divide between Rhule and general manager Marty Hurney became apparent immediately on draft day. When the Panthers were on the clock with the No. 7 overall pick, there was immediate disagreement between Rhule and Hurney with the pick.

According to The Athletic’s Joe Person, Rhule insisted on Carolina trading down into the teens to pick up additional draft picks. Such a move would allow him to still grab a top talent and acquire additional selections to grab more players in a deep draft class. "
- ez egy régebbi cikkből, ha így van, az nem jelenti persze hogy most is lefelé cserélne inkább Rhule, de az látszik, hogy ő inkább azt a vonalat követi, hogy ha mély a draft, akkor sok pick kell, meg általában jobb stratégia a több pick. Elképzelhető hogy pont ez volt most a dealbreaker, hogy Hurney már izzította a vonalat egy feltrade-ért, Rhule meg menne tovább Teddyvel egy évet, és pickelne egy csomót?

Szerkesztette: SrBandi
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
1/2-re nem látom jelenleg értelmét felmenni, ha csak nem buzulunk bele valakibe.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Nem tudom, sztem 1/4-ről is két plusz első kör a nyitólicit Lawrence-ért, de inkabb gondolom, hogy nincs az a draftcetli, amiért eladó lenne.
gabokocka
Ja én ugy számolok hogy 1/2 lesznek és kihúzzák Lawot előttük
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Az Elisha Rivers trade pont 1/1 és 1/4 volt, a Giantsnek az akkori harmadik kört, a következő évi elsőt és ötödiket kellett még mellé tenni.

De nyilván ott más volt a szitu, mivel Eli nem akart a Chargersben játszani. Amennyire tudom Lawrence-nél szó sincs ilyesmiről.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Nem tudom, sztem 1/4-ről is két plusz első kör a nyitólicit Lawrence-ért, de inkabb gondolom, hogy nincs az a draftcetli, amiért eladó lenne.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Vajon milyen ajánlat kéne ahhoz, hogy a Jets/Jaguars elgondolkozzon egyáltalán?
gabokocka
Jetsnél van olyan opció hogy mindenkit kibasznak és olyan jön aki meg probálná Darnolddal. Akkor szerintem 2-3 hely lemozgás meg egy 2. körbe is bele mehetnek.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Vajon milyen ajánlat kéne ahhoz, hogy a Jets/Jaguars elgondolkozzon egyáltalán?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Most már csak annyi kéne, hogy PJ kezdjen a hátralévő két meccsen, jobban szórakoznánk, mint Teddyvel két top5-ös védelem ellen...
gabokocka
Vagy kezdjen Teddy és kapjunk ki 5 el úgyhogy az utolsó play :

4&17 T.Bridgewater pass to M.Davis 4 yard
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Most már csak annyi kéne, hogy PJ kezdjen a hátralévő két meccsen, jobban szórakoznánk, mint Teddyvel két top5-ös védelem ellen...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Ironikus hogy a legjobban kinéző draftja után baszták ki.
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Sztem Colbert a célpont.
gabokocka
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Sztem Teddyben stopgap megoldást kerestek, én sem értettem vele egyet, de úgy gondolták vele nagyobb esély meccseket nyerni, mint Cammel, Allennel, Grierrel, vagy Walkerrel. El akarták kerülni, hogy bohózat tárgya legyünk, mint a Jets, ami azért a szezon előtt benne volt a pakliban.

Többször kifejtettük, hogy ez erős mellé volt, de a nagyobb hiba az volna, ha ezt nem ismernénk be.

A kérdés a szememben csupán az, hogy meghagyjuk Teddyt a rosteren, vagy kibasszuk.
gabokocka
Beismerték...