Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Sztem Colbert a célpont.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
The Panthers announce they've fired GM Marty Hurney.

From @GMFB: The #Panthers have fired GM Marty Hurney, and now have a prime spot to fill alongside coach Matt Rhule. Among the potential candidates: Nick Caserio (#Patriots), Jeff Ireland (#Saints
), Lake Dawson (#Bills), Ed Dodds (#Colts).
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért léci léci 😉 😛
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Sztem Teddyben stopgap megoldást kerestek, én sem értettem vele egyet, de úgy gondolták vele nagyobb esély meccseket nyerni, mint Cammel, Allennel, Grierrel, vagy Walkerrel. El akarták kerülni, hogy bohózat tárgya legyünk, mint a Jets, ami azért a szezon előtt benne volt a pakliban.

Többször kifejtettük, hogy ez erős mellé volt, de a nagyobb hiba az volna, ha ezt nem ismernénk be.

A kérdés a szememben csupán az, hogy meghagyjuk Teddyt a rosteren, vagy kibasszuk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Teddyt elbasztuk, ezzel nehéz vitába szállni (mondjuk sztem ezt sejtette mindenki már akkor is, amikor leigazoltuk).
Ugyanakkor ez a csapat úgy egészében előrébb tart, mint gondoltam, nyolcszor odaadtuk a QB kezébe a labdát hogy nyerje meg a meccset. Az már a mi szerencsétlenségünk (vagy szerencsénk, ahogy vesszük), hogy erre egyszer sem volt képes.
Jelenleg 1/4-en vagyunk, így hogy nem a Jets van legelöl az sem biztos, hogy ők QB-t húznak (bár sztem de), azt kell kitalálni, hogy a Fields/Wilson/Lance/Trask négyesből kiben mit látunk, és behúzni a legjobbat közülük aki még elérhető.
gabokocka
Ez az aggasztó, hogy nem látták előre hogy ő kapufa. Gyakorlatilag az FA nyitáskor leszerződettük, nagyon akartuk pont őt. Tehát feltételezem nem 4-5 győzelem volt az év végi cél ami semmire se jó. Se nem dicső se nem a legjobb draft pozi.

Az a szomorú helyzet hogy azt gondolták meg lesz 5-6 győzelem Teddy meg úgyfog kinézni mint akire egy egy fejlődő D mellet rá lehet bízni a csapatot. Ebből az lett hogy lettek győzelmeink fejlődik a D partiba tudunk lenni bárkivel, de Teddy képtelen meccset nyerni.

Ezzel se lenne gond mert lett egy olyan draft helyünk amivel lecserélhetjük jövőre Teddy-t. Tehát végülis a B terv se világvége.
Csak egy bibi van, ez miatt a keringő miatt Moton Samuel Okung 3 as ból,
egyvalakit fogunk tudni biztosan megfizetni.
Teddy nem volt az a kaliber akibe benne volt hogy hátha megússzunk pár évet szar mérleg és QB draft nélkül.

Felkellet volna vállalni egy Grierrel egy Allennel vagy egy Walkerrel, engem ez aggaszt ,hogy Teddybe azt látták bejöhet. Ez persze nem jelenti azt hogy a következő QB-t is befogják nézni, de a bizalmamat negatívan befolyásolja a hozzáértésűket illetően.

Egy szó mint 100, aki Teddy-ben kezdő QB-t lát az milyen QB-t fog draftolni ha a legjobb már nincs bent.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A lehető legjobb, ami történhetett veletek, hogy a meccsek nagy többségében tele rookieval a védelemben, egész évben McCaffrey nélkül meccsben vagytok. És kikaptok. Ami biztos rossz, de egy 8-8 kb a legrosszabb, ami történhetett volna. Ebben a divízióban kimegy hamarosan két HoF QB, ennek a csapatnak arra kell készen állnia. S ez egy QB-val kezdődik. Bridewaterrel nem lehet eredményt elérni. Ahhoz meg most vagytok pozícióban. Minden ami nem QB a draft első körében nálatok az elképesztő inkompetencia lenne GM/scouting/HC oldalról.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Teddyt elbasztuk, ezzel nehéz vitába szállni (mondjuk sztem ezt sejtette mindenki már akkor is, amikor leigazoltuk).
Ugyanakkor ez a csapat úgy egészében előrébb tart, mint gondoltam, nyolcszor odaadtuk a QB kezébe a labdát hogy nyerje meg a meccset. Az már a mi szerencsétlenségünk (vagy szerencsénk, ahogy vesszük), hogy erre egyszer sem volt képes.
Jelenleg 1/4-en vagyunk, így hogy nem a Jets van legelöl az sem biztos, hogy ők QB-t húznak (bár sztem de), azt kell kitalálni, hogy a Fields/Wilson/Lance/Trask négyesből kiben mit látunk, és behúzni a legjobbat közülük aki még elérhető.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Mondjuk számomra nem fest szép
képet hogy azért megpróbáltuk elkerülni a bottom 5 helyet de nem sikerült.

Mármint nálam az hogy cserélsz egy 30+ os LT-ért akinek 1 évre van szerződése meg hozol egy FA QB-t kezdő pénzért, nem az a taktika amivel neki mennék egy ilyen évnek.
De egyik se vissza fordíthatatlan.
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Az első 3 drive utánnem gondoltam volna, hogy ez jön. Burns és Brown elég komolyan odarakták magukat egy komoly fal ellen.

Anderson és Moore is 1000 yard, Thomast is elkezdtük használni, kár, hogy Teddy egy lúzer.
gabokocka
A goal line szitus fumble nagyon gagyi volt tőle, én hasonlóra nem is emlékszem. QB sneaknél lóbálni a disznóbőrt, nooormális?!!!
Willie Parker
Igen, az volt a legalja, a képességek hiánya az egy dolog, de ekkora gyökérséget nem lehet csinálni.

De a D a semmiből leradírozta Rodgerséket a 3. TD után.

Tepper takarodj!
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Az első 3 drive utánnem gondoltam volna, hogy ez jön. Burns és Brown elég komolyan odarakták magukat egy komoly fal ellen.

Anderson és Moore is 1000 yard, Thomast is elkezdtük használni, kár, hogy Teddy egy lúzer.
gabokocka
A goal line szitus fumble nagyon gagyi volt tőle, én hasonlóra nem is emlékszem. QB sneaknél lóbálni a disznóbőrt, nooormális?!!!
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Jó hogy nem láttam a meccset.
Teddy azt hozza amit vártunk tőle mikor leigazoltuk, az év elején nem hibázott ennyit.
TSzabi
Nem feltétlen igaz, nézd meg a második félidőt, a védelemben mindenki fényt kapott baszki.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Jó hogy nem láttam a meccset.
Teddy azt hozza amit vártunk tőle mikor leigazoltuk, az év elején nem hibázott ennyit.
több mint 3 éve
onDier Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 758
Az első 3 drive utánnem gondoltam volna, hogy ez jön. Burns és Brown elég komolyan odarakták magukat egy komoly fal ellen.

Anderson és Moore is 1000 yard, Thomast is elkezdtük használni, kár, hogy Teddy egy lúzer.
gabokocka
Jól összefoglaltad! Szerintem Andersonéknak előbb meglett volna az 1000y ha nem Teddy a QB.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Az első 3 drive utánnem gondoltam volna, hogy ez jön. Burns és Brown elég komolyan odarakták magukat egy komoly fal ellen.

Anderson és Moore is 1000 yard, Thomast is elkezdtük használni, kár, hogy Teddy egy lúzer.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Szép W a Chargerstől, még a Falconsnak és a Cowboysnak kéne nyerni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Sőt, azt sem tartom kizártnak, hogy 2 hét múlva mi elverjük őket.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Az a szép hogy egy minden téren gyengébb rosterrel Riveraék elverik azt a Steelerst és 49erst akik az elmúlt 2 szezonba akkora zakót húztak ránk hogy lényegébe be is fejeztük azokat az éveket.
TSzabi
Mind a két állítással vitatkoznék. Még összességében sem biztos, hogy gyengébb ez a focicsapat roster, de hogy minden téren nem, az hétszentség, olyan DL nálunk baromi régen volt, mint most nekik. A Niners meg nem az a Niners, de a Steelers is erős visszaesésben, kvázi jókor játszottak velük, szeptemberben gyanítom, szarrá lettek volna verve, mint párszor megtörtént gyengébb csapatok ellen is.

Tepper takarodj!
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Az a szép hogy egy minden téren gyengébb rosterrel Riveraék elverik azt a Steelerst és 49erst akik az elmúlt 2 szezonba akkora zakót húztak ránk hogy lényegébe be is fejeztük azokat az éveket.
több mint 3 éve
SrBandi Carolina Panthers 512

gabokocka
Ezt nem igazán értem, kicsit kamuszagú, ha a HC azt mondja, hogy várjuk meg a 2 min warningot, akkor azt az OC/játékosok nem fogják felülbírálni.

Na mindegy, tulajdonképpen idén beleférnek ezek a brainfartok.
Jakehomer
Szerintem 2 minute drill során nem annyira van idő mindenre, Teddy-nek (Brady-nek) valamennyire szabad keze van, aztán nem mindig tökéletes a kapcsolat, max erre tudok gondolni. De a 4&8-ra odadobni Samuelnek emberrel a nyakán a LOS-re az védhetetlen.
gabokocka
Én is arra gondolok, hogy volt vagy 8 másodperc, és mire Brady meg Rhule észrevette, hogy baszki Teddy akar még egy snapet, addigra egyszerűen nem ért be hogy ne csináld ember.

Amit TSzabi írt én azt a vikings elleni meccsnél éreztem, hogy baszki, itt mintha tényleg mindent elkövetnénk hogy nehogy éppen megnyerjük, inkább éppen kikapjunk. Végülis nekünk ami legjobb lehet, az ha úgy nem nyerünk, hogy nyerhetnénk. Mindenestre kívülről nézni eléggé bosszantó.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fi%2Fespn%2Fespn_logos%2Fespn_red.png
Panthers QB Teddy Bridgewater says it's totally on him for rushing the third-down play before the two-minute warning. In hindsight, he wishes he had waited for the two-minute warning to pick a good play, but he thought he saw an opportunity against the Denver defense to steal a first down. Matt Rhule said he didn't want a play run before the two-minute warnning. - ESPN
Read more on ESPN


Igen, úgy néz ki Teddy önállósította magát

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding

gabokocka
Ezt nem igazán értem, kicsit kamuszagú, ha a HC azt mondja, hogy várjuk meg a 2 min warningot, akkor azt az OC/játékosok nem fogják felülbírálni.

Na mindegy, tulajdonképpen idén beleférnek ezek a brainfartok.
Jakehomer
Szerintem 2 minute drill során nem annyira van idő mindenre, Teddy-nek (Brady-nek) valamennyire szabad keze van, aztán nem mindig tökéletes a kapcsolat, max erre tudok gondolni. De a 4&8-ra odadobni Samuelnek emberrel a nyakán a LOS-re az védhetetlen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Nem kell várni ettől a stábtól hogy ide jönnek az egyetemről és hirtelen ők a legokosabbak. Benéznek dolgokat ez van.

Én mégis vélek felfedezni tudatosságot. Év elején a szünetbe kielemezték az O-t és kb pucéran mentünk ki a második felére.
Elmúlt pár meccsen semmit se semmit meg se próbálunk az elsőbe aztán a 2. már van valami fény.

Nagyon precízen kapunk ki amúgy, figyelünk rá hogy mindig éppenhogy csak sikerüljön. Szerintem a Washington ellenit komolyan fogjuk venni, kiváncsi vagyok ott mi lesz, mert ezt biztos hogy nem akartuk megnyerni ilyen gameplannel.

Már csak a Cowboyst kéne valahogy kikerülni és lényegébe megnyertük a szezont. Jets Jags draftolhatna akkor előttünk QB-t.
több mint 3 éve
SrBandi Carolina Panthers 512

gabokocka
Ezt nem igazán értem, kicsit kamuszagú, ha a HC azt mondja, hogy várjuk meg a 2 min warningot, akkor azt az OC/játékosok nem fogják felülbírálni.

Na mindegy, tulajdonképpen idén beleférnek ezek a brainfartok.
Jakehomer
Bejutott vajon az a call annyi idő alatt? Mindenesetre gyanús, és semmiképp sem jó, vagy az van hogy Brady leszarta mit mond Rhule, vagy Teddy leszarta mit mond Brady és Rhule, vagy Rhule bedobta a busz alá mindkettőt, ami talán a legrosszabb lenne.

Én örültem hogy agresszívebb volt a védelem, de látszik, hogy vagy soft zone, és végigsétálnak rajtunk, nincs forced 3 and out, vagy nagyobb nyomás mellett van védelem, de néha elmegy a nagy játék. Pontokat tekintve ugyanaz, de én ezt még mindig szívesebben nézem, mint azt ahogy lassan tolják belénk a kést.

A másik pedig az, hogy most már úgy látom hogy Teddy pénzügyileg Matt Kalil szintű öngól volt... Értem én hogy 20 millióért nincs jó irányító, de pont ilyen szar van 5-ért is... Teddy nem nyert nekünk még meccset, de ment már el rajta. PJ ugyanezt tudná hozni, nem megdobni a szabad elkapót, 16 yardot tolatni a sackért, checkdownokat dobálni, ezt Kyle Allen és a legrosszabb formában lévő Cam is bármikor tudta, csak Allen legalább olcsó volt, Cam meg egy ikon.
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan

gabokocka
Ezt nem igazán értem, kicsit kamuszagú, ha a HC azt mondja, hogy várjuk meg a 2 min warningot, akkor azt az OC/játékosok nem fogják felülbírálni.

Na mindegy, tulajdonképpen idén beleférnek ezek a brainfartok.

Tepper takarodj!
több mint 3 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
Én reménykedem abban, hogy Trashwater az évi 20 millájából a felét odaadja vmi rászoruló csoportnak, mert ezért a teljesítményért pofa kell a pénz megtartásához. Egy kínzás őt nézni.
De legalább Chinnt megint jó volt nézni 😊 hogy valami pozitívat is mondjunk.
Jó most ezt a Lockot 😀 szerintem még a legelvakultabb denveresek se veszik komolyan.. ha igen, akkor ott is gondok vannak.

Wsh ellen szerintem Teddyke mondjon el pár imát, mert összefogják törni. Érik az a 4-12, attól függ, hogy a Saints mennyire fogja komolyan venni az utolsó fordulót.