Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Okung Miller is kezd. Little egészséges de inaktív
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
A Lions nagytakarít.
Stafford....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Szokásos sérüktek Djax Okung CMC Daley
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Ron mekkora mágus, valós esélye van 2x a PO-ba menni negatív mérleggel.

De szurkolok nekik 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Burns vezeti a Probowl szavazást az NFC-ben a DE-ek között.... WTF

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
True, vasárnap hajnal, egy nappal korábban van a kari előtt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
A Packers elleni meccset átrakták vasárnap estére 😊
gabokocka
Vagyis 8:15 p.m. Saturday, December 19.

#KeepPounding
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Most nem is fog meg jatszani.
Majd a bye után.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
SrBandi Carolina Panthers 512
Teddy jöhet vissza.



Jupijáé
TSzabi
CMC-t viszont nem kéne nyúzni szerintem. Nyilván nem lehet neki megmondani gondolom, úgyhogy ahogy lehet játszani fog.
SrBandi
De, pont ezért van a HC, hogy ne engedje vissza addig a sérülteket, amíg fel nem épülnek.
Teddy se játszott múlt héten.

Amúgy Brown generálta a legtöbb nyomást az összes újoncot figyelembe véve. Chase Youngnál is többet. Szóval előbb utóbb a sack is jönni fog.
gabokocka
Nem úgy értem hogy sérülten, hanem éppen meggyógyul, aztán rögtön vissza, és megint lesérül, vagy csak simán fölösleges kockázat. Idén nem nyerünk semmit, rekordot sem fog dönteni, pihenhetne simán.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Teddy jöhet vissza.



Jupijáé
TSzabi
CMC-t viszont nem kéne nyúzni szerintem. Nyilván nem lehet neki megmondani gondolom, úgyhogy ahogy lehet játszani fog.
SrBandi
De, pont ezért van a HC, hogy ne engedje vissza addig a sérülteket, amíg fel nem épülnek.
Teddy se játszott múlt héten.

Amúgy Brown generálta a legtöbb nyomást az összes újoncot figyelembe véve. Chase Youngnál is többet. Szóval előbb utóbb a sack is jönni fog.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
SrBandi Carolina Panthers 512
Teddy jöhet vissza.



Jupijáé
TSzabi
CMC-t viszont nem kéne nyúzni szerintem. Nyilván nem lehet neki megmondani gondolom, úgyhogy ahogy lehet játszani fog.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Teddy jöhet vissza.



Jupijáé
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Burns elit
Ha a többiek is fejlődnek mellette a falban, fasza lesz 😊
gabokocka
Szerintem Haynes meg Efe is fejlődött már. Aztán van Miller aki idén nincs
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Burns elit
Ha a többiek is fejlődnek mellette a falban, fasza lesz 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Na ki lett az NFC hét védője?
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
A Packers elleni meccset átrakták vasárnap estére 😊
gabokocka
Túlértékelnek minket

Szerkesztette: TSzabi
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
A Packers elleni meccset átrakták vasárnap estére 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Ezzel sztem nincs is gond, már 4 W van egy olyan kerettel, aminek a felét az utcáról gereblyéztük össze, ráadásul a vereségek is a két Tampa meccset leszámítva egy labdabirtoklásosak, csak a végén Teddy nem tudta megcsinálni az utolsó drive-ot.

Én három dolog miatt nem hagynám 22-re a QB draftot:
- Az idei drafton sztem bőven átlag feletti a QB felhozatal, jövőre fasz se tudja mi lesz, ha most látunk olyan irányítót, akiben a stáb lát fantáziát, és nem kell érte feladni mindent, be kell húzni, fel kell cserélni érte.
- Brady. Most még itt van, 21-ben sztem még itt lesz, 22-ben jóval kisebb eséllyel, azutánra meg ne is gondoljunk. Nagyon kéne, hogy ő válassza ki a QB-t, és kezdje meg a felépítését.
- Már írtam korábban is, ha úgy fejlődünk, ahogy reméljük, később jóval hátrébb draftolunk, többet kell feladni egy jó prospectért, nehezebb lesz megtalálni a franchise QB-t, könnyen belekerülhetünk egy olyan helyzetbe, mint pl a Bears.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
SrBandi Carolina Panthers 512
Szerintem azzal, hogy Teddyt kifizettük, a veterán megoldásról lemondhatunk.
Trey Lance vagy Kyle Trask lehet a mi opciónk.
gabokocka
Szerintem a vezetőség szemében Teddy a veterán megoldás. Ő volt az elérhető, nem bust, és még Brady ismerte is. inkább az lehet a terv, amit Wyatt ír a végén, kialakítani az alapvetően győztes kulturát, a szervezetet, és amikor már csak az irányító hiányzik, akkor húzni egyet. Ki kell tudni majd húzni 24-re a következő Rodgerst, 2022-ben.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Összeszedtem a draftolt irányítókat, hol draftolták, aztán azokat akik nyertek SB-t.

2020: 1 Burrow, 5 Tua, 6 Herbert, 26 Love
2019: 1 Kyler Murray, 6 Daniel Jones, 15 Haskins
2018: 1 Baker, 3 Darnold, 7 Josh Allen, 10 Rosen, 32 Lamar
2017: 2 Trubisky, 10 Mahomes, 12 Watson
2016: 1 Goff, 2 Wentz, 26 Paxton Lynch
2015: 1 Jameis, 2 Mariota,
2014: 3 Bortles, 22 Manziel, 32 Teddy
2013: 16 E.J. Manuel
2012: 1 Luck, 2 RG3, 6 Tannehill, 22 Weeden
2011: 1 Cam, 8 Locker, 10 Gabbert, 12 Ponder
2010: 1 Bradford, 25 Tebow
2009: 1 Stafford, 5 Sanchez, 17 Josh Freeman
2008: 3 Ryan, 18 Flacco
2007: 1 JaMarcus Russel, 22 Brady Quinn
2006: 3 Vince Young, 10 Matt Leinart, 11 Jay Cutler
2005: 1 Alex Smith, 24 Rodgers, 25 Jason Campbell

Összesen: 47
Épkézláb, kb Teddy szint, jobb-rosszabb, de nem sokkal: 14 (Alex Smith, Ryan, Flacco, Stafford, Cam, Tannehill, Jameis, Mariota, Goff, Wentz, Watson, Lamar, Allen, Kyler)
Future HoF (SB nyertes): Rodgers, Mahomes

SB nyertesek: Mahomes, Brady, Foles (Wentz?), Brady, Manning, Brady, Wilson, Flacco, Eli, Rodgers, Brees, Roethlisberger, Eli, Manning

Ez a bajom nekem a QB drafttal, hogy ha a számokat nézem, van 4-5% esélye hogy húzunk egy Mahomes vagy Rodgerst, és ők sem voltak annyira magas pickek. 30% eséllyel húzunk egy másik Teddy-t. És majdnem biztosan húzunk olyat, aki semmire se jó. Ebben a listában Mahome, Rodgers, Lamar, Cam az, akire lecserélném Teddy-t, ebben Cam is csak azért van benne mert imádom - de objektíven is legalább ő volt superbowlban. A Trevor dolgot meg elhiszem én, hogy korszakos tehetség, csak ugyanezt mondták Burrowról - ő még lehet az - Mariotáról és Jameisről, Manzielről, Luckról és RG3-ról is, ezek közül egyik sem kezdő sehol, 3 már a ligában sincs asszem.

Ez alapján mégjobban tetszene az a scenario amit TSzabi(?) írt pár hete, hogy hátha Rodgerst elengedi a GB, mi meg akkor fizessünk neki akármennyit, a csapat többi részébe meg draftoljunk. De az is necces, ha ehhez pl Moton meg Samuelnek menni kell.
SrBandi
Ráadásul ugye az 1/1-es (és úgy általában a top10) rendre ergya csapatba megy, amihez idő kell, mire felépül, főleg a kultúra.

Csak a korszakos tehetség részre inkább úgy szokták mondani, hogy PM, utána Luck, utána Lawrence, ezek voltak azok, amik évekkel előre (tehát nem draft előtt, nem az utolsó egyetemi évük előtt, hanem már előtte is) is betonbiztos 1/1-nek lettek kimondva. Ettől még lehet persze bukta megint mindenki az elején, főleg, ha nem kap meg kb semmilyen támogatást, és közben teljesen gallyra vágják (elég sok példa van erre az elmúlt években).

Összességében mondjuk ezért jobb, ha egy nagy vérveszteséget szenvedő, alapvetően győztes kultúra a sikerekért küzd akkor is, amikor fullra nem látod értelmét (kedvenc példáim a 2008-as Patriots és a 2019-es Steelers), mert ezt sokkal nehezebb összehozni, és nem biztos, hogy egy magasan draftolt játékos lesz mindenre a megoldás. Még Luck sem lett az, pedig neki benne volt azért bőven

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Szerintem azzal, hogy Teddyt kifizettük, a veterán megoldásról lemondhatunk.
Trey Lance vagy Kyle Trask lehet a mi opciónk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Staffordnak elég impozáns a karereje és nagy küzdő, tökös gyerek. Ilyen 0-16 os edzők alatt szenved 11 éve eléggé belesüppedt, tegnap se akart játszani. Főleg nem sérült dobókézzel.
több mint 3 éve
SrBandi Carolina Panthers 512
Én Staffordot nem értem, 11 év alatt volt egy 10-6, egy 11-5, meg kétszer 9-7, alig volt pozitív szezonja, nemhogy rendszeres playoff meg superbowl, éveken át Megatronnak dobálgatott, én érte nem adnék egy fillért se - de nem követtem, lehet hogy tényleg jó, nekem nem tűnik kiemelkedőnek, tegnap egy nagy passza volt, de egy nagy passza PJ-nek is volt. Rodgers nem kérdés, Darnold szotyiért meg oké, egy próbát megérhet.

Az a durva, hogy érzésre ha minden játékhívás ugyanaz, de Teddy helyett Rodgers dob, akkor meccsenként 2-3 alkalommal tovább megy a drive és plusz egy TD is benne van. Kérdés, hogy mondjuk ha Moton helyett egy Daley féle hátsókörös pick van, és Samuel helyett egy jó Damiere Byrd, akkor is megvan-e ugyanez, vagy akkor azért 2-3 alkalommal legyalulják a QB-t, vagy droppol az elkapó egy penetránsat, tök mindegy hogy dobják meg.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Nekem 3 értelmes opció van.
Arod mindenért, Stafford korrekt áron, Darnold szotyiért.

Hurney könyvelje el guritgassunk magunk előtt 50 milliót mint minden csapat csinálja. Ha kell menjen Samuel, de mondjuk ha Teddyt nem tömjük ki ez kisebb gond lenne.

Meg szerintem abba is egyetértünk hogy ha van reális esély egy Arodot megszerezni akkor nem lehet mérlegelni kit veszítunk el érte.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
És ki lenne az, aki elérhető egy első körös pickért, nem kell neki évi 40 milliót fizetni, és egyértelmű upgrade Teddy-hez képest? Nincs ilyen. Mert ha teszem azt Daknak odaadsz 40 misit, akkor Moton és Samuel pápá, nem tudod őket megtartani. Bízni kell a stábban, hogy látnak olyan QB-t, akire rá lehet bízni a csapatot, ki tudjuk húzni és megfelelően fel tudják építeni, mint a Chiefs Mahomest.

Watsonra mondom azt, hogy olyan QB, aki egy jó csapatot jobbá tud tenni, de a csapat kilátástalannak tűnő helyzetben van. De őt szerintem aranyáron sem adnák, mert akkor lehúzhatják a franchise-t a retyón. Ryant ide tuti nem cserélik el. Minshew aranyos srác, de nem franchise QB, még talán Darnolddal futnék egy bargain kört, de azért körülötte is igen erősek a kérdőjelek, hogy finoman fogalmazzak.
gabokocka
Ha mar irtam a Lions topicban. Stafford. Benne oriasi potencial van, es qvara unja a Lions balfaszsagait. De leso kor hijjan nem adnak oda.


Állat vagyok, ami enni kér...