Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 3 éve
SrBandi Carolina Panthers 512
En a legjobban annak orulnek ha igy draftolnank:

1. Lance
2. Az elerheto legjobb CB vagy LB
3. es 4.be pedig az O falba

Nyilvan ezzel meg nagyon nincs kesz a csapat...
Ja es CB teren csak 1. vagy 2. korbe huznek, az ilyen Pride felektol roszul vagyok. Foleg ha megnezzuk milyen WRk vannak a csopiba..extra corner kell majd.
b /\ L i N T
Az a baj, hogy kéne egy extra corner, meg egy extra LB, DT se ártana még egy pláne ha KK off, egy Safety se ártana, és ez még csak a védelem, kéne egy de inkább két minőségi OL - talán nem, ha Daley meg Little is használható lesz - meg hát ha ott vagyunk 1/1-1/5 között akkor úgyis QB-t fogunk húzni. Akiket idén húztunk, egész jók, ezt minimum meg kéne ismételni, meg pár meglepően jó üzletet behozni FA-ben... Hát, kicsit azért szkeptikus vagyok hogy összejön-e.
több mint 3 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
En a legjobban annak orulnek ha igy draftolnank:

1. Lance
2. Az elerheto legjobb CB vagy LB
3. es 4.be pedig az O falba

Nyilvan ezzel meg nagyon nincs kesz a csapat...
Ja es CB teren csak 1. vagy 2. korbe huznek, az ilyen Pride felektol roszul vagyok. Foleg ha megnezzuk milyen WRk vannak a csopiba..extra corner kell majd.
több mint 3 éve
wide open San Francisco 49ers Oklahoma Sooners 158
Mindent elmond a tegnapi meccsről, hogy a Tampa 80 játékot csinált, mi pedig 48-at.
gabokocka
Egyáltalán nem kell elkeseredni. Az út elején vagytok, szemmel láthatóan jó kezekbe került a csapat. 1/1 egyik első számú várományosai voltatok ahhoz képest remekül teljesít a gárda. Sokan bedőltek egy egy elvetemült teóriának ebből playoff is lehet de azért ehhez kell még legalább 2 év. Jó pár csapat mindent megadna ha egy rebuild első évében ilyen fejlődést látna. Ugye Giants, Football Team, Broncos, Lions és még pár szurkolói tábor?😊
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Mindent elmond a tegnapi meccsről, hogy a Tampa 80 játékot csinált, mi pedig 48-at.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Amúgy most ott tartok hogy a Lawrence, Fields, Lance, Wilson, Trask ötösből jöhet bármelyik, és nem hiszem, hogy nyernénk annyit, hogy valamelyikük ne lenne elérhető...

Úgy tűnik Teddy sérülése nem olyan komoly.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
SrBandi Carolina Panthers 512
Ja, ha objektíven nézem, erre lehetett számítani, de tényleg az a bosszantó, amikor látjuk egy félidőn át, hogy tudunk játszani. Az hogy utána egy Brady vagy Brees szintű irányító szétszedi a védelmet, benne van, de ezek a leolvadások nem kellene.

Én egyébként Griert, hogy eldőljön, lehet-e vele valamit kezdeni, vagy PJ-t, ha jól akarunk szórakozni.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Mondjuk inkább ilyen meccseket lehetett várni idén, nem pedig olyanokat, mint amilyeneket eddig játszottunk. Engem a második félidei totális összeomlások zavarnak, nem először fordult elő az utóbbi időben.

Ha Teddy nem tud játszani a Lions ellen Walkert vagy Griert néznétek inkább? Én utóbbit, jó volna látni, hogymennyit fejlődött tavaly óta, mennyivel jobban tudja felkészíteni ez a stáb, mint a korábbi.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
SrBandi Carolina Panthers 512
Nem azt mondom hogy égessük a rookie-kat, de volt egy harmadik és 19. És ment rá a 20 yardos játék. Érteném, hogy harmadik és hosszúra 3 man rush, és a coverage megoldja, de valami nagyon el van cseszve, hogy pont azokat a játékokat engedjük, amikkel megvan a first down. És ez nem egy esetben volt így. Ha csak annyit variálnánk, hogy egy ilyen esetben 4 ember nyom, vagy van egy blitz néha, vagy bekockáztatjuk. Engem ez bosszant. Én ennyit kérnék csak, hogy harmadik és akármennyire próbáljuk már levédekezni a first downt, és akkor ne azt nézzük, hogy csak ne csináljanak nagy játékot.

Egyetértek egyébként kb mindennel amit írtatok, de ez az egy dolog teljesen szétidegel. Pláne azért, mert Washingtont nagyjából ugyanezért kritizáltuk halálra. A futást nem tudjuk megfogni, szerelni nem tudunk továbbra sem, és nem tudjuk lerakni az ellenfél támadósorát a pályáról.

Én amikor rendszeresen elkezdtem nézni a meccseket, fasza védelmünk volt, és egy jóarc irányítónk. 4 éve nem láttam tőlünk érdemi védekezést, néhány legenda villantott néha, de gyakorlatilag évente megkapjuk egy meccsen az 500+ yardot, vagy az 50 plusz pontot legalább egy meccsen. Teddy meg Teddy... nem tudok annyira hunyorítani hogy Camnek látsszon, és kajak, ennél a sántikáló Newton is jobb volt, mert ha ki is kaptunk, de legalább a sajtótájékoztató érdekes volt, meg hát a swag.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
De úgy nincs az az isten aki nyomást generáljon, ha 10 yardra állunk fel mindenkitől, és utána még seggelünk.

Érdekes, hogy amint felálltunk a LOS-re, sőt még blitzeltünk is, jött is a sack. Tegnap megint nem puntoltak ellenünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Ez oké, de mi értelme bukni az összes 3rd downt ezekkel a pussy coverekkel? Értem hogy megpróbálta, de nem jön be. Ha csak 3-ból egyszer bejönne, oké, de szerintem nagyobb égés egyfolytában beszopni, mint néha égni egy nagyot. Nem a hiba zavar, hanem az, hogy ugyanazt a hibát csináljuk hétről hétre. De igazából amit nem tudunk, az nyomást gyakorolni, megfogni a futást, levédekezni a passzokat, és szerelni. Mit tud akkor ez a defense, sémából, azon kívül hogy Burns elit? Védelem nélkül nem lehet meccset nyerni, ha idén nem akarunk, akkor viszont ismerjük be, és nem kell az éppen visszajött CMC-t elkoptatni, például.
SrBandi
Nem volt még olyan csapat aki beismeri hogy tankol és teljesen egészséges klasszisait nem küldi fel.

Az meg nem mindegy a fejlődésnek hogy egy rookira felvernek 3x40 yardot vagy 11x elkapnak mellete 7-8 at. Nem kell mészárszékre küldeni a srácokat, többet tanulnak ebből.
Pl Chinnek ez volt a legfontosabb meccs ebben az évben ahogy Pridenak is. Abból nem tanul sokat ha megbassza AB egy moveal aztán rohan utánna.

Szerintem az egyetlen probléma hogy Brown nem tudja benyomni a zsebet, pedig előzetesen arra lehetet számítani hogy minden playben rombol már rookieként. Egyenlőre Roy hasonlóan hangos hozzá, Kerr meg a legjobb DT. Nem csoda hogy Efe meg Matos van egyfolytába behuzva középre.

Szerintem ha megtaláljuk a módját hogy generáljuk nyomást akkor gyorsan fogunk fejlődni. A secet nem verik agyon, Chinn Pride Rasul Elder is rendre ott volt, De azért AB Evans Gronk megfogja csinálni az elkapást kis ablakban is. Rengeteg 3&hosszút kényszerítünk ki, ha lesz nyomás az első 4 embertől akkor ezeket megoldjuk.
több mint 3 éve
SrBandi Carolina Panthers 512
Ez oké, de mi értelme bukni az összes 3rd downt ezekkel a pussy coverekkel? Értem hogy megpróbálta, de nem jön be. Ha csak 3-ból egyszer bejönne, oké, de szerintem nagyobb égés egyfolytában beszopni, mint néha égni egy nagyot. Nem a hiba zavar, hanem az, hogy ugyanazt a hibát csináljuk hétről hétre. De igazából amit nem tudunk, az nyomást gyakorolni, megfogni a futást, levédekezni a passzokat, és szerelni. Mit tud akkor ez a defense, sémából, azon kívül hogy Burns elit? Védelem nélkül nem lehet meccset nyerni, ha idén nem akarunk, akkor viszont ismerjük be, és nem kell az éppen visszajött CMC-t elkoptatni, például.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
A szezon elején üdítőek voltak a vereségek is, már ha lehet ilyet írni, mert máshogy kaptunk ki, nem magunkat lőttük lábon, nem voltunk irgalmatlan balfaszok... de ez, ami ebben a 3. negyedben volt, meg az egész második félidő... az hogy harmadik és akármennyire minden egyes kibaszott alkalommal beszopjuk a játékot amivel éppen megvan a first down. Baszhatjuk hogy nem engedünk nagy játékot, ha minden csapat végigsétál. Ennek így semmi értelme. És Phil Show egyfolytában ezt nyomja, nem értem miért. Azt is el kéne dönteni akkor már, hogy tankolunk vagy sem. Tényleg írni sem lehetne ennyire balfasz forgatókönyvet, hogy egy puntot berak a csapat a két yardoson belülre, aztán egymás után beszopunk egy 98 yardos futást, első passzra interception...
SrBandi
Snow keze eléggé megvan kötve.
Ember anyaga nem igazán van, aki Elderből csinál valami teljesen elfogadhatót azt egyenlőre nem írnám le. Névre ez egy nagyon nagyon gyenge banda ezeket a pussy covereket meg az ujoncok miatt játszatja. Majd meglátjuk ha nem csak egy Burns áll rendelkezésére mint playmaker.
több mint 3 éve
SrBandi Carolina Panthers 512
A szezon elején üdítőek voltak a vereségek is, már ha lehet ilyet írni, mert máshogy kaptunk ki, nem magunkat lőttük lábon, nem voltunk irgalmatlan balfaszok... de ez, ami ebben a 3. negyedben volt, meg az egész második félidő... az hogy harmadik és akármennyire minden egyes kibaszott alkalommal beszopjuk a játékot amivel éppen megvan a first down. Baszhatjuk hogy nem engedünk nagy játékot, ha minden csapat végigsétál. Ennek így semmi értelme. És Phil Show egyfolytában ezt nyomja, nem értem miért. Azt is el kéne dönteni akkor már, hogy tankolunk vagy sem. Tényleg írni sem lehetne ennyire balfasz forgatókönyvet, hogy egy puntot berak a csapat a két yardoson belülre, aztán egymás után beszopunk egy 98 yardos futást, első passzra interception...
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Ez ma csúnya volt, kb ilyeneket lehetett varni a szezon előtt. De a fő kérdés mi lesz Teddyvel.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
Hol tudom megnézni feliratosan a Panthers filmet ? 😊
wide open
Sorozatra gondolsz?
TSzabi
Igen, sorozat sorry. All or nothing.
wide open
Például elvileg itt
 panthershungary.com/2020/04/12/all-or-nothing-carolina-panthers-magyar-feliratok/

#KeepPounding
több mint 3 éve
wide open San Francisco 49ers Oklahoma Sooners 158
Hol tudom megnézni feliratosan a Panthers filmet ? 😊
wide open
Sorozatra gondolsz?
TSzabi
Igen, sorozat sorry. All or nothing.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Bonafon feljött 53 ba hogy menjen az IR se. Ment vele Weatherly
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Hol tudom megnézni feliratosan a Panthers filmet ? 😊
wide open
Sorozatra gondolsz?
több mint 3 éve
wide open San Francisco 49ers Oklahoma Sooners 158
Hol tudom megnézni feliratosan a Panthers filmet ? 😊
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Volt 2-3 jobb meccsük, de igazából arra rendezkedtünk be, hogy nagy játékokat ne szopjunk, ha az ellenfél magától elbassza megköszönjük, de inkább közepes tempóban végigmasíroznak a pályán. Volt hogy 2 meccsen keresztül nem puntoltak ellenünk.
gabokocka
Mi sem bizonyitja ezt jobban hogy a védelem majd 40% ban cover3 az játszik
több mint 3 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég

#KeepPounding
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Volt 2-3 jobb meccsük, de igazából arra rendezkedtünk be, hogy nagy játékokat ne szopjunk, ha az ellenfél magától elbassza megköszönjük, de inkább közepes tempóban végigmasíroznak a pályán. Volt hogy 2 meccsen keresztül nem puntoltak ellenünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Ez akkor igaz amit mondasz, hogy a jelenlegi panthers D-t a fejlődészi potenciált figyelembe véve jövőre a top15be várod. Amúgy egy jó offseason meg egy rodgers és az idei évet elnézve contender csapatról beszélünk. Rohadtul tetszik amit rhulek csinálnak.
peach
Top 15 be nem várom most összesítve a 3. Legrosszabb ez a védelem. Olyan szerintem ha ki kerülünk a bottom 10 ből az elég.

Ahhoz meg nem kell nagy erősítés, nem volt offseason, és a kezdő 11 be 5 rookie van most 1 másodéves. A maradék 5 emberből, 4 26év alatti.

De megnézve a rotációt is van 2 db 30 éves játékos meg 1 db 28 a többiek 26 vagy alatta.
TSzabi
Érdekes ez a bottom3 rank, szemre nekem jobbnak tűnik.. 🤔
peach
Pontok/G 15
Futás yard/g13
Passz yard/g 20
Viszont kevés az int a sack, és sok a sikeres 3. down
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
Ez akkor igaz amit mondasz, hogy a jelenlegi panthers D-t a fejlődészi potenciált figyelembe véve jövőre a top15be várod. Amúgy egy jó offseason meg egy rodgers és az idei évet elnézve contender csapatról beszélünk. Rohadtul tetszik amit rhulek csinálnak.
peach
Top 15 be nem várom most összesítve a 3. Legrosszabb ez a védelem. Olyan szerintem ha ki kerülünk a bottom 10 ből az elég.

Ahhoz meg nem kell nagy erősítés, nem volt offseason, és a kezdő 11 be 5 rookie van most 1 másodéves. A maradék 5 emberből, 4 26év alatti.

De megnézve a rotációt is van 2 db 30 éves játékos meg 1 db 28 a többiek 26 vagy alatta.
TSzabi
Érdekes ez a bottom3 rank, szemre nekem jobbnak tűnik.. 🤔



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Rodgers bármelyik csapattal kontender, szóval ahhoz nem kell nagy supporting cast.

De ha elit QB-ért cserélsz akkor ki is kell fizesd. Szerintem nekünk nem ez az utunk. A mostani draftról kell vki, aki vagy ül egy évet Teddy mögött vagy beszáll már 21-ben. A lényeg, hogy 22-re kész legyen, és addigra kell egy olyan csapatot köré rakni, amivel reális elvárás a PO, és 3 évig relatíve bagóért játszik, a keretet pedig együtt lehetne tartani.

Sztem Rhule-ék is ebben gondolkodnak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.