Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 3 éve
SrBandi Carolina Panthers 512
Összeszedtem a draftolt irányítókat, hol draftolták, aztán azokat akik nyertek SB-t.

2020: 1 Burrow, 5 Tua, 6 Herbert, 26 Love
2019: 1 Kyler Murray, 6 Daniel Jones, 15 Haskins
2018: 1 Baker, 3 Darnold, 7 Josh Allen, 10 Rosen, 32 Lamar
2017: 2 Trubisky, 10 Mahomes, 12 Watson
2016: 1 Goff, 2 Wentz, 26 Paxton Lynch
2015: 1 Jameis, 2 Mariota,
2014: 3 Bortles, 22 Manziel, 32 Teddy
2013: 16 E.J. Manuel
2012: 1 Luck, 2 RG3, 6 Tannehill, 22 Weeden
2011: 1 Cam, 8 Locker, 10 Gabbert, 12 Ponder
2010: 1 Bradford, 25 Tebow
2009: 1 Stafford, 5 Sanchez, 17 Josh Freeman
2008: 3 Ryan, 18 Flacco
2007: 1 JaMarcus Russel, 22 Brady Quinn
2006: 3 Vince Young, 10 Matt Leinart, 11 Jay Cutler
2005: 1 Alex Smith, 24 Rodgers, 25 Jason Campbell

Összesen: 47
Épkézláb, kb Teddy szint, jobb-rosszabb, de nem sokkal: 14 (Alex Smith, Ryan, Flacco, Stafford, Cam, Tannehill, Jameis, Mariota, Goff, Wentz, Watson, Lamar, Allen, Kyler)
Future HoF (SB nyertes): Rodgers, Mahomes

SB nyertesek: Mahomes, Brady, Foles (Wentz?), Brady, Manning, Brady, Wilson, Flacco, Eli, Rodgers, Brees, Roethlisberger, Eli, Manning

Ez a bajom nekem a QB drafttal, hogy ha a számokat nézem, van 4-5% esélye hogy húzunk egy Mahomes vagy Rodgerst, és ők sem voltak annyira magas pickek. 30% eséllyel húzunk egy másik Teddy-t. És majdnem biztosan húzunk olyat, aki semmire se jó. Ebben a listában Mahome, Rodgers, Lamar, Cam az, akire lecserélném Teddy-t, ebben Cam is csak azért van benne mert imádom - de objektíven is legalább ő volt superbowlban. A Trevor dolgot meg elhiszem én, hogy korszakos tehetség, csak ugyanezt mondták Burrowról - ő még lehet az - Mariotáról és Jameisről, Manzielről, Luckról és RG3-ról is, ezek közül egyik sem kezdő sehol, 3 már a ligában sincs asszem.

Ez alapján mégjobban tetszene az a scenario amit TSzabi(?) írt pár hete, hogy hátha Rodgerst elengedi a GB, mi meg akkor fizessünk neki akármennyit, a csapat többi részébe meg draftoljunk. De az is necces, ha ehhez pl Moton meg Samuelnek menni kell.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
És ki lenne az, aki elérhető egy első körös pickért, nem kell neki évi 40 milliót fizetni, és egyértelmű upgrade Teddy-hez képest? Nincs ilyen. Mert ha teszem azt Daknak odaadsz 40 misit, akkor Moton és Samuel pápá, nem tudod őket megtartani. Bízni kell a stábban, hogy látnak olyan QB-t, akire rá lehet bízni a csapatot, ki tudjuk húzni és megfelelően fel tudják építeni, mint a Chiefs Mahomest.

Watsonra mondom azt, hogy olyan QB, aki egy jó csapatot jobbá tud tenni, de a csapat kilátástalannak tűnő helyzetben van. De őt szerintem aranyáron sem adnák, mert akkor lehúzhatják a franchise-t a retyón. Ryant ide tuti nem cserélik el. Minshew aranyos srác, de nem franchise QB, még talán Darnolddal futnék egy bargain kört, de azért körülötte is igen erősek a kérdőjelek, hogy finoman fogalmazzak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Van hátra egy Vikes, Broncos, Redskins hármas, ebből legalább kettőt meg kéne nyerni.
Meg ugye a Packers és a Saints, velük meg olyan meccset játszani, mint mondjuk a Chiefs ellen.
Azt hiszem, ha ez megvalósul, maximálisan elégedettek lehetünk a Rhule éra első évével.
Viszont a drafton fel kell menni QB-ért, mert sztem top10-en kívül leszünk, és lesz egy halom csapat, aki majd irányítót akar választani. És pont a tegnapi meccs mutatta meg, mennyire kinyílna a playbook, ha nem checkdown teodort kéne nézni hétről hétre. Mennyivel jobban fosnának az ellenfelek védelmei az elkapóinktól egy olyan QB-val, aki hajigál bátran mélyre. És egy kevésbé tömött box ellen mennyire tudna büntetni CMC, atyaég. Na be is fejeztem...
gabokocka
Én pont fordítva gondolkoztam, visszacserélni egész a másodikba, de oda sok picket, ha Chinn szintű emberkéket tudunk szerezni 2-3-at, meg a harmadikban is jókat húzunk - CB, S, MLB, OL akármi, a mostaniak meg nem rekednek meg, akkor Teddy-vel is jók leszünk.
SrBandi
Szerintem nem működik már az az elképzelés , hogy top védelem elfogadható QB és irány a SB.

Amíg nincs O holding nem lehet megütni a QB-t és, arra megy a liga néha szabályokkal néha a zebrákkal hogy legyen sok pont sok fordulat nagy játékok addig ebbe a harcba a D-k vízipisztollyal mennek.

Teljesen lényegtelennek gondolom hogy egy D 15. vagy 3. Legjobb meccseket nyerhetsz SB nem.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Van hátra egy Vikes, Broncos, Redskins hármas, ebből legalább kettőt meg kéne nyerni.
Meg ugye a Packers és a Saints, velük meg olyan meccset játszani, mint mondjuk a Chiefs ellen.
Azt hiszem, ha ez megvalósul, maximálisan elégedettek lehetünk a Rhule éra első évével.
Viszont a drafton fel kell menni QB-ért, mert sztem top10-en kívül leszünk, és lesz egy halom csapat, aki majd irányítót akar választani. És pont a tegnapi meccs mutatta meg, mennyire kinyílna a playbook, ha nem checkdown teodort kéne nézni hétről hétre. Mennyivel jobban fosnának az ellenfelek védelmei az elkapóinktól egy olyan QB-val, aki hajigál bátran mélyre. És egy kevésbé tömött box ellen mennyire tudna büntetni CMC, atyaég. Na be is fejeztem...
gabokocka
Én akkor itt megint felvetném hogy inkább odaadnám az első kört valakiért aki tényleg jó QB.
Nagyon könnyű besülni már egy QB val is.
Nem szeretném az hogy húzunk egyet 1/7 re aztán adunk neki esélyt 3 évig kiderül hogy nem elég jó , és kezdhetjük újra. Vannak jó elkapoink van egy fiatal olcsó tehetséges DL most kell QB aki azonnal jó, nincs 2-3 év építkezésünk.
több mint 3 éve
SrBandi Carolina Panthers 512
Van hátra egy Vikes, Broncos, Redskins hármas, ebből legalább kettőt meg kéne nyerni.
Meg ugye a Packers és a Saints, velük meg olyan meccset játszani, mint mondjuk a Chiefs ellen.
Azt hiszem, ha ez megvalósul, maximálisan elégedettek lehetünk a Rhule éra első évével.
Viszont a drafton fel kell menni QB-ért, mert sztem top10-en kívül leszünk, és lesz egy halom csapat, aki majd irányítót akar választani. És pont a tegnapi meccs mutatta meg, mennyire kinyílna a playbook, ha nem checkdown teodort kéne nézni hétről hétre. Mennyivel jobban fosnának az ellenfelek védelmei az elkapóinktól egy olyan QB-val, aki hajigál bátran mélyre. És egy kevésbé tömött box ellen mennyire tudna büntetni CMC, atyaég. Na be is fejeztem...
gabokocka
Én pont fordítva gondolkoztam, visszacserélni egész a másodikba, de oda sok picket, ha Chinn szintű emberkéket tudunk szerezni 2-3-at, meg a harmadikban is jókat húzunk - CB, S, MLB, OL akármi, a mostaniak meg nem rekednek meg, akkor Teddy-vel is jók leszünk.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Van hátra egy Vikes, Broncos, Redskins hármas, ebből legalább kettőt meg kéne nyerni.
Meg ugye a Packers és a Saints, velük meg olyan meccset játszani, mint mondjuk a Chiefs ellen.
Azt hiszem, ha ez megvalósul, maximálisan elégedettek lehetünk a Rhule éra első évével.
Viszont a drafton fel kell menni QB-ért, mert sztem top10-en kívül leszünk, és lesz egy halom csapat, aki majd irányítót akar választani. És pont a tegnapi meccs mutatta meg, mennyire kinyílna a playbook, ha nem checkdown teodort kéne nézni hétről hétre. Mennyivel jobban fosnának az ellenfelek védelmei az elkapóinktól egy olyan QB-val, aki hajigál bátran mélyre. És egy kevésbé tömött box ellen mennyire tudna büntetni CMC, atyaég. Na be is fejeztem...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Kijött a tegnapi snapcount, a védelemben a snapek 33%-ban voltak fenn újoncok, brutál.
Én tegnap nem éreztem rossznak Brownt, kifejezetten hullámzó éve van, nyilván egy top10-es picktől többet várna az ember, de ha a tegnapit hozná minden meccsen, az nem volna rossz. a futást fogtuk, néha még passrushban is odaért, ez egy jó alap volna. Roy szépen fejlődik, őt írtam korábban is, neki jót tett, hogy KK kiesett, többet lát pályát, gyűjti a tapasztalatot.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Kezdeném azzal hogy nagyon rossz volt az Oline. És Walker így állt helyt.
Scott-Griffen párharcot rendre szoptuk az se segített hogy Reed segített be neki. Scofield is akkor ment be amikor már muszály volt, a cserék cseréi játszottak. Paradisnak megint voltak hibái, amikor leütötte a DT Walker passzát nem tudom mit csinált. Moton viszont kiváló volt ma.
Little még így se került pályára, őt akár ki is vághatjuk. Szóval valami gameplant sikerült összerakni erre a szörnyű Olinera. Az elkapók hozták amit eddig Anderson nem tündökölt, igazán de most elvégezte DJ a melót Samuel meg hozta a szokások 60-70 yardot meg a TD-t.

Az ennyire nincs TE játék nem tetszik.
Így tényleg Manhertz a legjobb TE a csapatba ha csak blokkolni kell.

Burns szinte fel se állt 3 pontosba. Rendre OLB játszott. Megkevertük a paklit rendesen, nekem Roy tetszik egyre többet van pályán és képességeihez mértem tömködi a lyukakat. Igaziból Brown lóg ki leginkább ebből a DLineból nekem, 3-4 be nincs helye 4-3 ba meg Burns Haynes és Matos is kevésbé hatékonynak tűnik, majd valami csak lesz vele, nekem ő nagy csalódas egyenlőre, Kerrnek több momentuma volt idén.
Az hogy ilyen Larkin is snappeket kap mutatja micsoda minőség van a D be, az hogy ő se teljesen homály az dicséretes.

Whitehead helyet Carter volt fent legtöbbet de Orr is kapott lehetőséget.

A sec Djax nélkül játszott megint.
Pride szokásos ügyetlenkedése is belefér. Rasul Pride Elder volt az alap 3-as de fent volt Hatfield, Oliver és Jammerson is. És a legkeményebb az hogy így is 0-ztuk őket.

Burris volt nálam a meccs embere.
Kicsit Fostam hogy vissza jön Franklin helyet aki biztató volt és kicsit szarabb lesz a D de nem.
Burris mindenhol ott volt állandóan csinálta a playeket, Burnssel együtt.

Ilyet utoljára TD, és Luke csinált, nálunk hogy play by play ott van.

Boston helyére kéne még találni valakit bár most ő se volt égő.

Az a baj Burris Chinn és Franklin is nagyon hasonló játékosok.

Ez csak egy Lions volt de csak megcsináltuk. Walker nem égett be a D meg megnyerte a meccset a Lionssal kézen fogva.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Ja igen, Carter is mindenképp maradjon kezdő Whitehead helyén.

Thomas-Oliver megint megcsinált egy stopot amikor pályára került, neki mindenképp több lehetőséget adnék.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
SrBandi Carolina Panthers 512
Amúgy csak én éreztem úgy, hogy több 3 emberes frontot játszottunk és jóval agresszívebb volt a D, többet blitzeltünk, nem 10 yardra álltunk fel az emberektől?

Nyilván ez a Lions tegnap vállalhatatlan volt, messzemenő következtetéseket ne vonjunk le, de azért a W-t nem kell megmagyarázni, a nullázást meg pláne.
gabokocka
Nem tudom, nekem párszor úgy tűnt hogy mintha 3-man rush lenne, de egy két lépés utána 1 vagy 2 linebacker is ment előre. A nem 10 yardra álltunk fel... nem tudom, de nekem könnybe lábadt a szemem az örömtől, amikor asszem Burris 3. és 2-re simán leütött valakit. Nem is hittem el, hogy nemhogy harmadik és hosszút szopunk be, hanem harmadik és rövidet védekezünk le.

Messzemenő következtetést én se akarok levonni, de akárki is játszott Whitehead helyett, maradjon. Burns elit. Chinn is jó.

A második félidőben, mikor a kommentátorok is mondták hogy PJ 10/10 akkor úgy voltam, hogy na, fasza ez, első félidőben kicsit rozsdás, de beindult, na utána kettővel meg is dobta megint a red-zone interceptiont, na hogy ott mit látott azt nem tudom... de így is kellemes meglepetés, a DJ passz parádé volt, Manhertzet is megdobta de ő még játszani akart pár snapet... 😀 Jó lehet ez csak fejlődjenek a játékosok, edzők is, meg egy fullos draft kell, kéne 5 Chinn minőségű játékos akárhova kb 😀
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Amúgy csak én éreztem úgy, hogy több 3 emberes frontot játszottunk és jóval agresszívebb volt a D, többet blitzeltünk, nem 10 yardra álltunk fel az emberektől?

Nyilván ez a Lions tegnap vállalhatatlan volt, messzemenő következtetéseket ne vonjunk le, de azért a W-t nem kell megmagyarázni, a nullázást meg pláne.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
Walker teljesen fasza lenne, ha nem lenne színtévesztő a redzone-ban 😊
Ennek ellenére nálam ő kezdene a jövő héten is, sokkal izgalmasabb őt nézni, ráadásul az elkapóinknak is jobban fekszik sztem az ő játéka.
gabokocka
+1
Annál a Moore féle nagy játéknál, ahol Okudaht verte meg elég simán is látszódott, hogy jött felé végre 1 mély labda 😀
Ha dobott volna esetleg még 1 INT PJ, akkor is nyugodt szívvel kezdetném (ez sztem mindent elmond Teddyről is)
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Az NFC East-et vezetnénk 🤣🤣🤣

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Walker teljesen fasza lenne, ha nem lenne színtévesztő a redzone-ban 😊
Ennek ellenére nálam ő kezdene a jövő héten is, sokkal izgalmasabb őt nézni, ráadásul az elkapóinknak is jobban fekszik sztem az ő játéka.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A hetek óta leginkább várt meccs. Sokat el fog árulni Bradyről.
gabokocka
Úgy néz ki van olyan jó, mint névrokona.
Impresszív.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
És Carter játszik Whitehead helyén

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 610 — Panthers fan
A hetek óta leginkább várt meccs. Sokat el fog árulni Bradyről.
gabokocka
Vagy inkább Walkerről.

Tepper takarodj!
több mint 3 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
Teddy is melegített, próbálgatták, ezek szerint annyira mégsem ok. Izgalmas lesz (remélem 😕 )

#KeepPounding
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
A hetek óta leginkább várt meccs. Sokat el fog árulni Bradyről.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Walker kezd!
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 586 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Olsen közbe esélyes hogy career ending
TSzabi
Igen, nagyon sajnálom csórikámat...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Olsen közbe esélyes hogy career ending

Szerkesztette: TSzabi
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
DJax állítólag sérülten játszik régóta, most nem fog.
több mint 3 éve
wide open San Francisco 49ers Oklahoma Sooners 158
En a legjobban annak orulnek ha igy draftolnank:

1. Lance
2. Az elerheto legjobb CB vagy LB
3. es 4.be pedig az O falba

Nyilvan ezzel meg nagyon nincs kesz a csapat...
Ja es CB teren csak 1. vagy 2. korbe huznek, az ilyen Pride felektol roszul vagyok. Foleg ha megnezzuk milyen WRk vannak a csopiba..extra corner kell majd.
b /\ L i N T
Az a baj, hogy kéne egy extra corner, meg egy extra LB, DT se ártana még egy pláne ha KK off, egy Safety se ártana, és ez még csak a védelem, kéne egy de inkább két minőségi OL - talán nem, ha Daley meg Little is használható lesz - meg hát ha ott vagyunk 1/1-1/5 között akkor úgyis QB-t fogunk húzni. Akiket idén húztunk, egész jók, ezt minimum meg kéne ismételni, meg pár meglepően jó üzletet behozni FA-ben... Hát, kicsit azért szkeptikus vagyok hogy összejön-e.
SrBandi
Van még időtök. Kapkodni se szabad mindenkit túlfizetni az FA-n. 😊