Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Ez akkor igaz amit mondasz, hogy a jelenlegi panthers D-t a fejlődészi potenciált figyelembe véve jövőre a top15be várod. Amúgy egy jó offseason meg egy rodgers és az idei évet elnézve contender csapatról beszélünk. Rohadtul tetszik amit rhulek csinálnak.
peach
Top 15 be nem várom most összesítve a 3. Legrosszabb ez a védelem. Olyan szerintem ha ki kerülünk a bottom 10 ből az elég.

Ahhoz meg nem kell nagy erősítés, nem volt offseason, és a kezdő 11 be 5 rookie van most 1 másodéves. A maradék 5 emberből, 4 26év alatti.

De megnézve a rotációt is van 2 db 30 éves játékos meg 1 db 28 a többiek 26 vagy alatta.
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
Ez akkor igaz amit mondasz, hogy a jelenlegi panthers D-t a fejlődészi potenciált figyelembe véve jövőre a top15be várod. Amúgy egy jó offseason meg egy rodgers és az idei évet elnézve contender csapatról beszélünk. Rohadtul tetszik amit rhulek csinálnak.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
SrBandi Carolina Panthers 512
Ez is egy út lehet. Ha szigorúan csak a végeredményekből indulunk ki, 6 bukott meccs, ha 1 TD-vel többet szerzünk, akkor 3 győzelem, ha egy TD és egy field goal, akkor 5. Én azért látom egyszerűbbnek a D fejlesztését, mert papíron az nagyon messze van egy értelmes D-től, nagyobb ott a mozgástér fejlődésre, míg az O azért alapvetően rendben van. Az O-ban van talent, van egy jó OC, nem tudom lehet-e rajta 7-10 pontot fejleszteni. Mondjuk a meccsek képe alapján benne lehet. A D-ben viszont sem talent nincs túl sok, se rutin. Viszont ott több pozícióba is kellene erősítés.

A QB teória jó, csak szűk a mozgástér, ha Rodgerst el lehet hozni, az érdekes helyzet, lehet hogy működne, Stafforddal viszont szerintem nem lennénk előrébb, én sose értettem, szerintem semmi extra.

Ez alapján lehetne A terv amit írsz, és ha nincs szabad, elit irányító tavasszal, akkor még a drafton lehet, vagy akkor a D-t erősíteni, és jövőre újra próbálni.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Én továbbmegyek, ha most kikapunk, akkor jöjjön Grier/Walker. Nyilván ez úgy sem fog előfordulni (nem a vereség, hanem a QB csere), de kezd tele lenni a faszom azzal, hogy ott az esély, Teddy meg checkdownolgat. Jellemző hogy milyen playben sérült meg CMC.
gabokocka
Akkor én megyek a legtovább.
Teddy közepes QB, azt lehet húzni bárhol a drafton. Mondom hol vannak a rendes személyzet közepes QB-s csapatok Colts Titans 49ers Rams Bears Vikes úgy KB.

Mondom hol vannak a elit offense, MVP szintű QB szar védelem csapatok. Cheifs Seahawks Greenbay, Saints

Itt meg a jó QB jó O, szar védelem Bills, Arizona,

Persze lehet hogy nem ezek közül nyerik a SB, de én leszarom a draft pickeket.
Egy kompetens stáb( úgy néz ki itt van) egy Elit offense és QB elég bármire. Ha D csinál egy puntot az ajándék kb. Nem erősítgetném a csapatot hanem szereznék egy Elit QB-t. A többi lesz ahogy lesz.

Top 5 QB jelenleg
Mahomes Wilson Rogers Brees meg Ryan.

Mahomes nem mozditható Wilson se Brees se Ryan ide nem jön.

Na de nézzük csak Rogersre ráhuztak egy QB-t az első körben folyton elégedetlen stb.

Tutti ráprobálnék inkább: Moore+ 2db első kör. Inkább mint húzni egy Turbisky Mayfield Murray kalibert aztán ácsolni a csapatot körülötte évekig.
Az O egyben tartható. Anderson Samuel CMC Thomas szerintem rendben is van, melléjük nem kell extra játékos. Paradis Okung Moton Miller megtartható és egy bőven jó alap.

A D amellet hogy kb mindegy, ígéretes. Nem kell nagy pályát hozni.
Ennél csak jobb lesz.

Szóval megvárnám a GB kalácsot idén aztán szerződést adnék Samuelnek Motonnak ha ugy van Okungnak is.

Eladnám Mooret meg az elsökört Rogersért akibe van 2-3 év. A drafton hoznék egy kezdő Guardot meg egy LB-t és késsz vagyunk.

UI: Staford is jöhet

Szerkesztette: TSzabi
több mint 3 éve
SrBandi Carolina Panthers 512
CMC-t én is ültetném. A Lions, Vikings, Broncos, Football team négyes ellen van esélyünk, de azokat a meccseket CMC nélkül is hozhatjuk akár, meg vele is bukhatjuk ha úgy van. Teddy-t viszont játszatnám, hogy szokja a rendszert, meg az elkapókkal szokjanak még jobban össze. Úgysem fogjuk jövőre lecserélni, legalábbis nem Grierre vagy Walkerre.

Reggel egy nfl.com-os cikkben 6.3 győzelmet szimuláltak nekünk, ami kb reális, ez azt jelentené hogy 9-16 között húznánk nagyjából. Ez olyan CMC, Brown, Kuechly, Burns szintű elsőkörös ha nem basszuk el, QB nem tudom leesik-e idáig aki előrelépés. Ami gáz, hogy ebben a cikkben is úgy beszélnek Bradyről, hogy akár HC lehet valahol hamarosan... Én nem bánnám, ha egy olyan 3 évig stabilan együtt maradna az edzői stáb gerince.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Én továbbmegyek, ha most kikapunk, akkor jöjjön Grier/Walker. Nyilván ez úgy sem fog előfordulni (nem a vereség, hanem a QB csere), de kezd tele lenni a faszom azzal, hogy ott az esély, Teddy meg checkdownolgat. Jellemző hogy milyen playben sérült meg CMC.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Nem is nagyon erőltetném idén már CMC-t. Csak javít a draft helyezésünkön. Aki nem divat szurkoló azt már felcsigáztuk idén, több győzelem nem szükséges, a becsületünk rendbe van. Persze nem baj ha beesik 1-2. Daley Little Bonnafon kapjanak snappeket az O ban.
A D ben meg Matos Roy Chinn Carter Franklin Pride és az eddig mellőzőtt Robinson Stanley duo is.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
 www.instagram.com/p/CHbEuz6F1uZ/?igshid=sld4oi234ek8
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Erre sikerült megszülni hogy esetleg Carter legyen a pályán.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Bonnafon az 53-ban.
Taylor IR

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Burris elv vissza tud jönni.
Most kiderül Franklint mennyire vesszük komolyan, de szerintem kezdő marad
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Most kell QB.
Ha ez a csapat ezzel a stábbal úgy fog fejlődni, ahogy reméljük, akkor most van reális esély a franchise QB-t kihúzni, később sokkal kevesebb lesz.
Nem szabad abba a körbe bekerülni, hogy van egy jó csapat egy gamemenedzser QB-val, akivel a PO-ba vagy annak a határára mindig eljutsz, de tovább sose.
Jelenleg 1/9-en vagyunk, onnan a top5-be fel tudsz cserélni, anélkül hogy mindent fel kell adjál, és jöjjön egy QB, aki nem fossa tele a gatyát, ha kis ablakba kell dobálni, vagy ha a meccs kimenetele múlik egy drive-on.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Nyílván eléggé bekorlátozza az O-t hogy Teddy ha távolra próbálkozik kibaszott pontatlan, folyton bravúr kell, ezért a passzjáték 90% a 0-8yardig megy.

Daley fasza volt szerintem, főleg úgy hogy első meccse volt lényegében idén. Nagyon kellene hogy Little vagy Ő beválljon. Okung nem rossz de ahogy sejteni lehetett egyfolytában sérülget. Szerintem ha nem Reed a LG akkor velük kellene számolni Okunggal nem hosszabbítani.

A védelem fejlődik.
Nem szabad elfelejteni hogy Shaqon kivűl csupa stop gap megoldásaink voltak. Boston Burris Weathearly Tahir. Ebből 3 ki is szorult a kezdőből.

Szerintem nagyon szép jővő áll a védelem előtt.

Burns 23 ig olcsón lehet itt
Matos is
Brown 24 ig
Roy 23

Chinn 23
Shaq 23
Franklin 23
Pride 23

Ez úgy néz ki hogy van 3 kezdőd a DL ba, 2Lb meg egy Safety 3 évig fixen olcsón. Erre az alapra FA-ból is fel lehet húzni egy komoly keretet és akkor ott a draft is ahol több a pick mint az orditó hiány.

QB
OG
DT
LB
Amit meg kell oldani a többi ajándék.
De ha QB nem idén lesz az se világ égés 1/17 en ne húzzunk ki valakit csak hogy legyen. Ha a fiatalok tudnak fejlödni nincs gond így is partyba vagyunk kb bárkivel.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding


Moore-nak esetleg a sima TD passzt odadobni?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
CMC megint off...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
SrBandi Carolina Panthers 512
Jobb QB játékkal is nyerhettünk volna némelyik meccsen, de azért nem lehet szó nélkül elmenni a védelem mellett. Gyakorlatilag nem puntolnak ellenünk, lassan több sikeres fake puntunk van mint sima punt az ellenfélnél. Az a csoda, hogy ilyen védelemmel egyáltalán meccsben vagyunk, de valahogy annak ellenére, hogy kés a vajon mennek át a D-n mégse kapunk rettenet sok pontot általában. Mindkettőben javulni kell, a D-ben én jobban bízok, mert ahhoz képest amilyen a keret, ahhoz képest egész jó még ez is. Gyakorlatilag Burns elit, a többiek akik jól teljesítenek vagy rookiek, vagy utcáról utolsó pillanatban lettek behozva. Ne felejtsük el, Tahir neccesen lenne akár csak csere is máshol, Corn Elderről már rég lemondtunk hogy bármire is jó lesz, most meg rendszeresen pályán van, és csak kicsit szar.
több mint 3 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
Jó Qbval ez minimum 5-4 de a 6-3 is meglehetett volna. Nagyon jó lenne, ha valahogy Lancre lenne esély a drafton, mert a kövi évet is Teddyvel nézni nehéz lesz. Na meg ha eszembe jut, a fizuja....... iszonyat idegesítő, amit "passz játék" alatt csinál.

Persze egy Parsonsnak is örülnék, de nyilván messze van még a draft. Kivi leszek a Vikings és a Lions ellen mire megyünk.
több mint 3 éve
onDier Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 758
Én azért büszke voltam a srácokra, a 3. negyed mondjuk nagyon elment. Teddy hullámzó játékán és vakságán kell javítani, és még ő is lehet jó lesz ide, most a fal áttöréseknél sem volt rossz döntései/dobásai, sőt. Én kíváncsi vagyok, hogy fognak dönteni draftkor, de ahhoz képest hogy az elején mennyire le volt írva a csapat, a nagyok ellen sem adjuk ingyen a győzelmet!
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Kéne egy QB, aki nem balfasz.

Teddy aranyos gyerek, meg ha ég a ház remekül hősködik, de konstansan dobálja a buzi checkdownokat ha van értelme, ha nincs. Azt ha nagy ritkán eldobja mélyre a labdát, csodálkozunk hogy az elkapók vagy CMC elkapja.

Burns elit.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Nagyszeru meccs volt! A Panthers azt tette, amit kell. kockaztattak, vegig tokosek voltak. Ha bejon a vegen az onside kick, nyernek. Vagy ha egy passz sikerul, es kozelebbrol rugnak. Mindenesetre igy kell jo focit jatszani egy erosebb csapat ellen.
CMC pedig ugy tert vissza, ahogy vartuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
Chinn sajnos nem lesz ma 😕

#KeepPounding
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Chiefs puntok száma over/under 0,5?

Amúgy annyira sztem nem lesz gáz, nekik ez nem olyan fontos meccs, csak vhogy nyerjék meg, mi meg vesztenivaló nélkül jatszhatunk.

Aztán lehet lesz közte 30, fene tudja.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Ma jön a meccs amit csak nézzünk
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 307 — Lájkold a zsűrit!
Pettist felszedném
TSzabi
 www.youtube.com/watch?v=sujSTntcfG0&ab_channel=latorlothar


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Devalve jött vissza a PS be.

Pettist felszedném