Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
A tegnapihoz sokat nem tett hozzá se pro se kontra, Haskins elvitte a showt.

1/3-ból csináltunk 1/9-et, úgy, hogy a Falcons húz 1/3-ra...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Méretes öntökönrúgás, sztem kb egy első körünkbe került ez a győzelem és még Ronnal is kibasztunk
gabokocka
Pedig Teddy ma is igyekezett.

3. pickért reálisan mentünk a Bengals tette is a dolgát, a Lions kavarhatott volna be. Na mindegy, ha Hurney lenne azt mondanám behúzzuk a legjobb Guardot ott ahol vagyunk. Így azért bármi is lehet.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Méretes öntökönrúgás, sztem kb egy első körünkbe került ez a győzelem és még Ronnal is kibasztunk

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
Ezzel a gyozelemmel jol kicsesztunk magunkkal. Sanszos, hogy megismetlodik a tavalyi vegeredmeny, 5-11 es 7.hely kornyeke a drafton :/
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding

Hatalmas like

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Nem fordult még ilyen elő ,hogy nem szurkoltam a győzelemért de ma kivételt teszek az ellenfélre való tekintettel.

Meg a Bengalsnak is szurkolhatok, a Texans ellen van is esélyűk
TSzabi
Én magunknak szurkolok most is, de ha nem nyerünk, örülni fogok Ron miatt.
SrBandi
Mondjuk Haskinstól nehéz lesz kikapni, de tavaly is sikerült. Aztán ki is rugták Ron-t.
TSzabi
Sose láttam még Haskinst játszani, annyira szar?
SrBandi
Ellenünk jól fog kinézni, Lock is HoF-nek tűnt.

Kéne nagyon az L, persze winning culture meg stb, de azt majd teremtsük meg jövőre Wilsonnal vagy Fields-cel a pályán.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
SrBandi Carolina Panthers 512
Nem fordult még ilyen elő ,hogy nem szurkoltam a győzelemért de ma kivételt teszek az ellenfélre való tekintettel.

Meg a Bengalsnak is szurkolhatok, a Texans ellen van is esélyűk
TSzabi
Én magunknak szurkolok most is, de ha nem nyerünk, örülni fogok Ron miatt.
SrBandi
Mondjuk Haskinstól nehéz lesz kikapni, de tavaly is sikerült. Aztán ki is rugták Ron-t.
TSzabi
Sose láttam még Haskinst játszani, Hülye vagyok, láttam tavaly persze, de nem rémlik hogy annyira szar volt, el voltam foglalva azzal hogy mi mennyire szarok voltunk 😀

Szerkesztette: SrBandi
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Nem fordult még ilyen elő ,hogy nem szurkoltam a győzelemért de ma kivételt teszek az ellenfélre való tekintettel.

Meg a Bengalsnak is szurkolhatok, a Texans ellen van is esélyűk
TSzabi
Én magunknak szurkolok most is, de ha nem nyerünk, örülni fogok Ron miatt.
SrBandi
Mondjuk Haskinstól nehéz lesz kikapni, de tavaly is sikerült. Aztán ki is rugták Ron-t.
több mint 3 éve
SrBandi Carolina Panthers 512
Nem fordult még ilyen elő ,hogy nem szurkoltam a győzelemért de ma kivételt teszek az ellenfélre való tekintettel.

Meg a Bengalsnak is szurkolhatok, a Texans ellen van is esélyűk
TSzabi
Én magunknak szurkolok most is, de ha nem nyerünk, örülni fogok Ron miatt.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Nem fordult még ilyen elő ,hogy nem szurkoltam a győzelemért de ma kivételt teszek az ellenfélre való tekintettel.

Meg a Bengalsnak is szurkolhatok, a Texans ellen van is esélyűk

Szerkesztette: TSzabi
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Kellemes Ünnepeket és franchise QB-t a fa alá 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
Nem hibátlan prospect, de a hibáira töménytelen extra jut. Nem tudom ezzel a 4 kiragadott játékkal mi volt a célod?
Én a Panthers helyében simán behúznám. Amit a srác tud azt tanítani nem igen lehet. Az NFL edzők dolga majd ez lesz, hogy ezeket a játékokat jobban kezelje. Simán top 10-be ki fog menni. Egy QBért meg nem mérlegelsz 1/4-en mondjuk, hogy ő csak 1/10et ér. Vagy behúzod 1/4-en ha tetszik és needre jön, vagy nem kell QB.
tüsi91
Lehet a draftig nőni fog a hype, de most ahogy nézegetem a legtöbben első kör végére jósolják, és legalább 4-5 qb-t raknak elé/ Lawrence, Fields,Trask, Lance, Jones/
Aztán lehet hogy valakinek annyira megtetszik, hogy top 5 ben kiviszi, ki tudja. Én néztem idén, erős ellenféllel nem nagyon találkozott, max a CCU-t tudnám normálisnak mondani, ott már picit gyengébben is játszott, kíváncsi lennék egy erősebb ellenféllel szemben vagy egy nfl védelemmel szemben mire megy.
kapitnono
Én szinte mindenhol 10ben láttam Wilsont, mockokban meg egyéb cikekkben is már sokadik hete.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Traskot bírom, tetszik a játéka, de karerő kb nulla, nézd meg a passzait, vánszorog a labda a levegőben. Sztem NFL-be az kevés lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 991 — WHO DAT!!!!
Ezek közül Trask és Jones vicc.
gabokocka
Én Trasket jelenleg Wilson elé raknám, nekem Lance tűnik nem gyengén felhypeoltnak ahhoz képest hogy csak a másodosztályban bizonyított.


több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Ezek közül Trask és Jones vicc.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 991 — WHO DAT!!!!
Nem hibátlan prospect, de a hibáira töménytelen extra jut. Nem tudom ezzel a 4 kiragadott játékkal mi volt a célod?
Én a Panthers helyében simán behúznám. Amit a srác tud azt tanítani nem igen lehet. Az NFL edzők dolga majd ez lesz, hogy ezeket a játékokat jobban kezelje. Simán top 10-be ki fog menni. Egy QBért meg nem mérlegelsz 1/4-en mondjuk, hogy ő csak 1/10et ér. Vagy behúzod 1/4-en ha tetszik és needre jön, vagy nem kell QB.
tüsi91
Lehet a draftig nőni fog a hype, de most ahogy nézegetem a legtöbben első kör végére jósolják, és legalább 4-5 qb-t raknak elé/ Lawrence, Fields,Trask, Lance, Jones/
Aztán lehet hogy valakinek annyira megtetszik, hogy top 5 ben kiviszi, ki tudja. Én néztem idén, erős ellenféllel nem nagyon találkozott, max a CCU-t tudnám normálisnak mondani, ott már picit gyengébben is játszott, kíváncsi lennék egy erősebb ellenféllel szemben vagy egy nfl védelemmel szemben mire megy.


több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Dobni tud a srác, de nekem se volt meggyőző a mozgása a zsebben, a döntései, ráadásul ez egy nudli ellenfél volt.

Tepper takarodj!
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Nekem ma az a passza elég volt, amit az első negyedben az endzoneban elejtett a TE.

De vagy ő, vagy Fields, vagy Lance kell.
Esetleg Trask, de neki a karja azert sztem kevés lesz a profik közé.

Szóval Rhule-éknak el kell dönteni ki tetszik a legjobban, és behúzni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
Két újabb negyedik kísérlet.
 youtu.be/Uab8plGdqMI?t=196
 youtu.be/Uab8plGdqMI?t=394

Ellenben fontos megjegyezni, hogy a Boise State ellen számos tight window dobása parádés volt.
több mint 3 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
Nem hibátlan prospect, de a hibáira töménytelen extra jut. Nem tudom ezzel a 4 kiragadott játékkal mi volt a célod?
tüsi91
A kiragadott példák olyan játékszituációk, amik kapcsán okkal savaztuk Teddy-t.
Pl. 2db negyedik kísérlet során is teljesen rossz döntést hoz.
Az összefoglaló alapján nem igazán találtam olyan játékot, ahol nyomás alatt jól teljesített volna. Nálam ezek lettek volna extrák.
Az minimum, hogy az 5 yard szeparációban álló csapattársat eltalálja a labdával.
Szóval ezen bowl meccs alapján nem tűnt nekem Wilson jobb játékosnak, mint Lance, illetve nem tűnt jobb prospectnek, mint Teddy.
De nyilván egy gyenge ellenfél ellen nehéz kitűnni, ha a legegyszerűbb hívás is általában eredményes.

Fel sem merül bennem, hogy BPA draft legyen a részünkről.
Ugyanakkor egy olyan QB draftolása sem késztet ujjongásra (Top5-ben), aki ilyen gyenge döntéseket hoz.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nem hibátlan prospect, de a hibáira töménytelen extra jut. Nem tudom ezzel a 4 kiragadott játékkal mi volt a célod?
Én a Panthers helyében simán behúznám. Amit a srác tud azt tanítani nem igen lehet. Az NFL edzők dolga majd ez lesz, hogy ezeket a játékokat jobban kezelje. Simán top 10-be ki fog menni. Egy QBért meg nem mérlegelsz 1/4-en mondjuk, hogy ő csak 1/10et ér. Vagy behúzod 1/4-en ha tetszik és needre jön, vagy nem kell QB.
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 665 — a new hope (again)
Remélem majd a gm is így gondolja 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
1/3 - 1/5 közötti draft cetli picit erős lenne Zach Wilsonért.

 youtu.be/z_L-Id2kRGU?t=273
A nyomás fuvallata
 youtu.be/z_L-Id2kRGU?t=601
Ha nem dobja túl...
 youtu.be/z_L-Id2kRGU?t=1000
4th and 10 checkdown pass
 youtu.be/z_L-Id2kRGU?t=1092
3rd and 11 checkdown pass
 youtu.be/z_L-Id2kRGU?t=1309
A "menekülő művész".
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Néztem hajnalban Zach Wilsont, felőlem már a Redskins ellen is kezdhetne 😊
gabokocka
Valaki baromi jól fog járni vele, jelen állás szerint valószínűleg ti. Nálam egyértelműen a 2. legjobb QB a classban.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Néztem hajnalban Zach Wilsont, felőlem már a Redskins ellen is kezdhetne 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.