A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Cam állítolag egyből árulva lesz amint egészséges.

Ian Rapport beszélt róla egyébként
TSzabi
nem sok értéke van, egyszerűbb lenne kirakni egyből.
Amadeus
Annak ellenére mikor Allen jól kezdetett 11 csapat hívott fel minket Cam miatt. Persze lehet kamu de akkor jó volt ha minden insider beszopta+ abban a helyzetben nem volt értelme feltolni a licitet mert nem akartuk cserélni.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Ha egészséges top10 QB, teljesen jól alakítható szerződéssel. Ilyen Cousins féle bohócok kapnak 30 milliót, akkor csak rápróbálnék Camre 20-ért.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 714
Cam állítolag egyből árulva lesz amint egészséges.

Ian Rapport beszélt róla egyébként
TSzabi
nem sok értéke van, egyszerűbb lenne kirakni egyből.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Pecc? 😊
Jakehomer
Nem lenne olyan érzésed mintha Bobby Farrell-t sorozták volna be tengerész gyalogosnak?
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Pecc? 😊

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Akkora Gruden és Vegas lenne a move
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Igen, logikusnak tűnik, mert ha felépül is, fene se tudja hány éve lesz hátra, köré most kéne contender csapat, mi meg most nagyon nem így nézünk ki. Nem tudom hova mehetne, ahol a keret nagyjából megvan, csak QB kéne. A Bears adná magát, de oda az edzőmozgásokat nézve Foles fog menni. A Colts sztem még nem kész, ott is sok a kérdőjel. A Vikingsba megnézném, csak ők Cousins szerződéséből nem tudnak kiszállni. A Titans is hasonló lehetne, csak ott meg sztem Tanehillben hinni fognak. Szóval nem nagyon lesz piaca.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Ez csak Rapaport tippje, igazából sztem jelenleg senki sem tudja mi lesz. Mondjuk a jelek erre utalnak.
gabokocka
Nem szokott szarul tippelni, meg általában ilyenkor van valami háttér tudása amit hírnek eladni gyenge de egy tippre jó.

Egyébként fel van építve, hogy nem azért nem kell mert már ne lenne jó, hanem mert rebuild van. Még én is elfogom hinni.

Ha ilyen hamar úgy tesznek mintha döntöttek volna, akkor méginkább ez az ember érzése.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Ez csak Rapaport tippje, igazából sztem jelenleg senki sem tudja mi lesz. Mondjuk a jelek erre utalnak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Cam állítolag egyből árulva lesz amint egészséges.

Ian Rapport beszélt róla egyébként

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Ezt sokan felhozzák hogy mennyit, mekkorát kapott stb.
2 volt neki.
TSzabi
Mármint kettő volt, amiről tudunk... És az a kettő a súlyosabbak közül való volt, mert elég sokat ki kellett hagynia (miközben agyrázkódással nem ritkán a következő héten már pályára lépnek játékosok), és abban az időszakban még kevésbé vették komolyan az agyrázkódást, mint most. Amúgy ha contender csapatunk lenne, és maradt volna Ron, valszeg egy(két) évet még vállalt volna, nyilvánvalóan tud még játszani. De soha rosszabb karriert...

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Sajnos Kuechly ezt mar baszhatja, serult pont annyiszor es annyira a feje, hogy boven kijohessenek nala is a CTE jelei, hiaba vonult vissza ido elott, fiatalon. Nala sosem az agyrazkodasok szama volt a kerdes, mert 3-4 volt neki, ami nem kirivo, de viszont ezek sulyosak voltak, ami mar sokkalta inkabb gond. Ezert is irtam, hogy remelem, a civil eletben a kesobbiekben nem lesz problemaja a serulesek utohatasaival. Amig egy Megatron nem birja behajlitani a terdet es allandoan faj a laba, addig a fejserulesek hatasa ugyebar igencsak mas, amiket ismerunk.
Stez
Ezt sokan felhozzák hogy mennyit, mekkorát kapott stb.
2 volt neki. egyszer a síros amit elmondott hogy nem tudta hol van és mivel mellkason fejelték nehezen kapott levegőt valószínűleg az erőlködéstől és a pániktól sírt.
A második ezután volt és az előző sírás olyan emlékezetes volt hogy ezt már mindenki soknak tartotta. Rivera is és elmondta hogy nem küldi vissza a semmiért, és dolgoznak rajta hogy vigyázzon magára.
Collagebe nem volt papíron semmi hasonló.

Azt gondolom megfogja úszni, komoly gond nélkül, ezt persze csak az ítéletemre alapozom, mert 1 is lehet sok.

Változtatott a játékán ezek után, és szerintem ezen van a hangsúly. El mondta ezt a játékot csak keményen gyorsan erősen lehet játszani, nem érzi hogy képes erre és nem a gyorssal erőssel van a baj. Hanem benne van a fék és Rivera se küldte a darálóba az utolsó években ha nem volt muszáj. Mi hétről hétre néztük ahogy nem támadtatják vele a LoS-t inkább küldik coverbe Julioval meg jó hátra zónába, hátha szed egy pickket. Szerintem erre Ron figyelt és beszéltek róla, a run D ezt nagyon megszenvedte, és Kek még így is All Pro volt, lehet az új edzővel szemben se érezte volna fairnek ha azt mondja, figy én ezt nem csinálhatom, csak azt.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Eh. Manapsag felelmetes, mennyien hagyjak ott "ido elott" a jatekot es szarnak 10-15-20 millio dollarokra. Regen a legtobbeknek csak a penz szamitott, de manapsag mar az az ido van, amikor a jatekosok akar a legjobb eveikben befejezik a fenebe. 25-30 evesen siman abbahagyjak. Sajnalom Kuechlyt, az egyik kedvencem volt, de amugy megertem. Emlekszem, legutobb, mikor agyrazkodasa volt es szerencsetlen konnyezve ult a palyan, azt sem tudta, hol van, akkkr en is majdnem konnyezni kezdtem. Mar akkor ugy voltam vele, inkabb hagyja abba, nehogy nagyobb baj legyen, de visszajott, es jol jatszott. Remelem, a civil eletben nem lesz gondja a seruleseibol, sok sikert neki!

A Panthers-szurkoloknak meg kitartast, ismeros az erzes nehany honappal ezelottrol sajnos.
Stez
Talàn az az oka, hogy már meg tudod nézni, hogy valóban a cte miatt szarnak maguk alá 40 évesen, vagy sem. Oszt Luke 60 millával a zsebben nemet mondott a pelenkára.
Amadeus
Sajnos Kuechly ezt mar baszhatja, serult pont annyiszor es annyira a feje, hogy boven kijohessenek nala is a CTE jelei, hiaba vonult vissza ido elott, fiatalon. Nala sosem az agyrazkodasok szama volt a kerdes, mert 3-4 volt neki, ami nem kirivo, de viszont ezek sulyosak voltak, ami mar sokkalta inkabb gond. Ezert is irtam, hogy remelem, a civil eletben a kesobbiekben nem lesz problemaja a serulesek utohatasaival. Amig egy Megatron nem birja behajlitani a terdet es allandoan faj a laba, addig a fejserulesek hatasa ugyebar igencsak mas, amiket ismerunk.

több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 862
Àlítólag nálunk is próbálkoztatok egy segédedző elhozásával.
De jött egy fityisz az igényre 😀
 saintswire.usatoday.com/2020/01/14/saints-joe-brady-panthers-interview-request-blocked-brendan-nugent-nfl/

több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Szerintem sehol sincsenek annyira picsa készen mint nálunk. Esetleg a Jets ramatyabb állapotba van, de oda elv nem QB kell és az edzőnek nyernie kell, Bills nem játszik, Dolphins szerintem nem fog szopni mégegyévet inkább most Tua, A Pats meg Pats. Aztán a Cinci megint nem játszik ha most behúzza Burrowt, a Steelers nem tud oda süllyedni, ahhoz túl sok a jó játékos és Tomlin se ereszt le annyira, Brownsból még azt is kinézem hogy 1/1 legyen, Ravens ügye nem játszik.
Aztán az érdekes csoport a Raiders Chargers Broncos, de a Chargers lehet inkább most huzza Herbertet. A Raiders nem lehet olyan rossz mint mi Grierrel, A Broncos meg megint viritási időszakba van Lockkal.

Szóval az AFC be nem tudnak megbaszni tankolásban olyanok akiknek QB kell.

A Saját csopiban érdekes a Tampa, de nekik adhatunk 2 győzelmet mi.
A Falconsnál Quinn nem szophat ki sokszor, a Saints meg PO run S4.

Aztán esetleg a Giants Skins akiknek papíron megint van QB. és elég rosszak lehetnek. A Dallas nem fog most rebuildbe kezdeni, a Philly nek se érdeke.

A Cards iden húzott ügye a Hawks valahogy megint beesik a PO-ba, a 9ers még versenybe, a Rams pedig mèg talán túl jó ehhez.

Na aztán itt látom a legnagyobb veszélyt azt Northba Bears Tubival simán megtudja oldani, a Lions pont úgy néz ki mint ahol évközbe basszak ki az edzőt és úgy leolvadnak mint mi. A GB még tolja Arodot 5 évig a Vikes meg Zimmerrel nem lesz 7-9 alatt sehogy.

Szerintem a Lions Bears Buccs a veszélyes és ha nem húz idén irányított akkor a Chargers Delfin.

De nekünk adott a keret és az érdek is, plusz nálunk most nem égő

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Grier a legfőbb letéteményese Lawrence-nek.
gabokocka
Tudod mennyien akarnak szopni majd Lawrence-ért?

Pl mi beszállhatunk majd egy kriplivel, egy bárgyú kisgyerekkel és egy kacsavadásszal
Fast Willie
Jó de nekünk már D sincs, Ti meg tavaly beleraktatok 2 elsőkört hogy legyen.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
Grier a legfőbb letéteményese Lawrence-nek.
gabokocka
Tudod mennyien akarnak szopni majd Lawrence-ért?

Pl mi beszállhatunk majd egy kriplivel, egy bárgyú kisgyerekkel és egy kacsavadásszal
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Grier a legfőbb letéteményese Lawrence-nek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 940 — no es importante
fel kell tradelni Burrowért Brady miatt, egyértelmű
shawnka
Nincs annyi pickünk, hogy felül tudjuk múlni a Ti ajánlatotokat 😊

Egyébként egyre inkább a gusztustalan módon történő tankolás mellett vagyok, ha Cam nem lesz egészséges 😊
gabokocka
Rhule-nál a year 0 úgy is alap szkenárió

Brady óriási fogás, nem gondoltam volna, hogy sikerül elcsábítani, de láthatóan szereti a kihívásokat 😊 talán még Grierből is profi qb-t farag


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
fel kell tradelni Burrowért Brady miatt, egyértelmű
shawnka
Nincs annyi pickünk, hogy felül tudjuk múlni a Ti ajánlatotokat 😊

Egyébként egyre inkább a gusztustalan módon történő tankolás mellett vagyok, ha Cam nem lesz egészséges 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
fel kell tradelni Burrowért Brady miatt, egyértelmű
shawnka
Amíg nincs csapatunk és lehet hogy van egy QB-nk addig nem érdemes.

Ha lenne egy LT meg egy komplett D és Cam biztos hogy ramaty akkor simán.
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
fel kell tradelni Burrowért Brady miatt, egyértelmű
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Egyébként remélem sikerül valahogy a csapatnál tartani, belőle sztem rohadt jó edző lenne.
gabokocka
Wikin már beírták LB coachnak 😀
TSzabi
Illetve mikor rákrestem Snowra hogy hivatols-e akkor ott volt
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Egyébként remélem sikerül valahogy a csapatnál tartani, belőle sztem rohadt jó edző lenne.
gabokocka
Wikin már beírták LB coachnak 😀
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Egyébként remélem sikerül valahogy a csapatnál tartani, belőle sztem rohadt jó edző lenne.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.