A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Alapba van 30M szabad. Ha az 1M alatti szerződésekkel nem foglalkozom és kezdőt nem vágok ki akkor lehet csinálni még 9 millát Wrightal Mike Davissel Colinnal és Manhertzel kevesebb mint 1M halott pénz mellet ez el is megy a draftra. Larsenen lehet még fogni 1,5M de szerintem ő többet ér annál és nem tudunk olyan olcsón jobbat hozni. Poen 9 millát lehet hozni 3 halottal.

Tehát akkor lenne 30 milla és így néznénk ki.

QB Cam, Allen, Grier
Ez így jó is lenne

C Paradis Larsen
LG - , Daley,
RG Turner
LT Little, Daley
RT Moton, Daley

Nincs LG és Daley az összes csere a Centert kivéve. Egyetlen komoly Guard lesz a piacon Brandon Scherff ő 10m környéke lenne. 2-4 milliókért lesz Spain, Roten, Glasgow.

30 alatti jó LT nem lesz, RT Conklin akit komolyan lehet venni hogy tudna LT játszani meg Castonzo aki 32 éves. Castonzo a legjobb LT lesz a piacon fog kapni 15m/év körül.

WR
Moore Samuel

Aki érdekes lehet az AJ green aki 12 felett fog kérni meg mondjuk Robby Anderson aki a Templenél volt Rhuleal és Funchess szerződéséből kiindulva ő is elkérne 8-10 körül, amit nem ér.

Ha Olsen visszavonul akkor az 11M plusz lenne ebből elv 4 halott, azt kapja meg és akkor az plusz 7 milla amiből kijön egy McDonald vagy Ebron. Ha nem vonul vissza akkor meg jók vagyunk.

HB CMC Scarlett Armah
Bonnafon kap egy tendert és jók vagyunk itt.

Guard, LT, WR, kell ha Olsen marad.
Ha visszavonul akkor se kell komolyat igazolni.

iDL Short Poe

Ketten együtt 35 milla! Poe kukával nem biztos hogy sokkal előrébb vagyunk, mert akkor hozni kell mást ugyan ennyiért. És 1 kezdőt tutti kell hozni még így is. Derek Wolfe 9 millió körül aki simán 3-4 DE, Chris Jones( aki helyett Butlert húztuk) ennél is többet fog kérni, de egy 1 szinttel alatta lévő csóka mondjuk Leonard Williams is 6-8 M sokkal szarabbat meg nem érdemes nézegetni.

Én erre elraknék 12M abból a 30 ből.
Egy Komolyabb FA meg 1-2 kukázás.

Edge: Burns Haynes Miller

Addison idén 7,5 milla volt Irvin 4. Kéne ide is Burns mellé valaki aki nem lutri. Nincs pénz Addisonra ha nem küldjük el Poe-t és hozunk valakit. Ogbah tavaly apróért volt a KC ban és csinált 10 meccsen 6 sacket ő még középen is tudna szerintem játszani.

2 iLB van meg cserék. Attól függ ez is hogy mit játszunk.

Van 1 DB cornerunk az is tavaly lefagyott. Bberry 12 körül lesz, egy kezdő szintű cornernek 6-8 az alja. Cockrell tavaly 3 ért játszott a kukázos felhozatal amúgy jó. Berryt itt kell tartani mert még vele járunk legjobban most.

Bostont vissza kell hozni 3 M körül és kell 2 kukázás.

A Secre elmenne 15 Bostonnal és Berryvel. A DL ra meg kéne még 20 :/
és ez csak a D. Szóval kezdőket kéne húzni a Drafton. És ha Cam fog kezdeni akkor az OLineba kell belerakni a pénzt.

Húznunk kell a drafton 3 kezdőt mese nincs.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Védő falember kelleni fog, mivel jelenleg csak Poenak és Shortnak van szerződése, mindkettő IR-ről jön vissza.
A secondary is hasonló állapotban van, aki viszonylag emberi áron hajlandó maradni, azt sztem alá kell íratni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Bostonnak voltak kifejezettem jó meccsei, egyszerűen csak nincs elég nagy rage-e. Amikor egyedül hagyták hátul márcsak kár meneti tudott.

Szerintem a legnagyobb fegyverűnk az lehet hogy KeK és Shaq minden szerepben képes nagy playekre, akár futás ellen, Coverbe( nem a SlotWR ellen) és Passrushba is képesek komoly dolgokra, kiszámíthatatlanná kell tenni a védelmet, ez Shaq esetébe év elején nagyon jól működött.

McCoy nem hiszem hogy 8 milláért megint itt maradna 1 évre akkor már inkább Poet tartanám meg hogy legyen egy NT is mert McCoy Short kb ugyan azzal dolgozik.

Nekem az tetszene ha lenne egy igazi 3 emberes front. Aztán Burns Shaq Kek szinte végig pályán, a basebe kéne még egy LB akit ellehet küldeni coverbe egy szarabb TE el, Futás ellen frankó és Shaq szinten van blitzelésben. Azzal lehetne kavarni, ki hova megy, és ő jönne le egyértelmű passz helyzetben egy Edge vagy egy DB a helyére.

Boston Reid szerintem ellenne, ha nem kapnak gyakran elkapókat.
Amúgy nem agy sebészet felküldeni 3 cornert ha van fent 3 elkapó.
A 3 corner a problémás inkább 😀
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 515
Védelmet szerintem újjá kellene alkotni Burns Short Kek Shaq és Reid köré valamit. Sajnos itt Burnsnek és Shortnak is más base fekszik szóval nem egyértelmű mi lenne a jó. A 2 másik Edgenek is a 3-4 fekszik. Valami értelmes Sec-et is fontos lenne összekalapálni a fal kárára, szerintem Poe-t Mcoyt nem szabad már megtartani. Jövőre ilyen 4-5 győzelem se lesz ciki még, és ott figyel 25-30 milla a LB sorba fogják már meg ennyiért a Futást.

Hurneytől kicsit fosok még, de most hogy itt van Rhule legalább az ő véleménye is ki lesz kérve.
TSzabi
Én McCoyt megtartanám, ha nem túl drága, mert ő szerintem egy jó arc, kellenek az ilyen veteránok, lelkes, szerintem meghatározó karakter. Kövezzetek meg de Bostont is megtartanám, mert azon kevés játékosok közé tartozott az évben, akik legalább akartak játszani, folyamatosan pörgött a csávó, miközben mindenki más csak ténfergett a pályán. Amíg nincs abban az árban sokkal jobb, vagy nem draftolunk a helyére, addig szerintem maradjon.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Védelmet szerintem újjá kellene alkotni Burns Short Kek Shaq és Reid köré valamit. Sajnos itt Burnsnek és Shortnak is más base fekszik szóval nem egyértelmű mi lenne a jó. A 2 másik Edgenek is a 3-4 fekszik. Valami értelmes Sec-et is fontos lenne összekalapálni a fal kárára, szerintem Poe-t Mcoyt nem szabad már megtartani. Jövőre ilyen 4-5 győzelem se lesz ciki még, és ott figyel 25-30 milla a LB sorba fogják már meg ennyiért a Futást.

Hurneytől kicsit fosok még, de most hogy itt van Rhule legalább az ő véleménye is ki lesz kérve.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Igen, Hurneymagicnek itten szerepe lesz, az tényként kezelhető.
Mondjuk engem megvett a dumájával, megnyerő személyiség, nem nehéz elképzelni, hogy beáll mögé az öltöző.
Konkrétum qrva meglepő módon nem hangzott el.
Neki meg az asszonykájának így együtt, olyan Coach Taylor és Tami Taylor megjelenésük volt a Friday Night Lightsból 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Ami lejött hogy Hurney marad.
Amiről meg beszéltek az ilyen kötelező kör volt.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Első kérdés, ki volt a kék ruhás csaj a fotózáson a végén?
TSzabi
Tepper lánya 😀
Gorro
Sikerült kikerázni magát. A női magazin témáknál maradva Tepper meg Hurney szét vitt a melegítőben 😀
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
Első kérdés, ki volt a kék ruhás csaj a fotózáson a végén?
TSzabi
Tepper lánya 😀

#KeepPounding
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Első kérdés, ki volt a kék ruhás csaj a fotózáson a végén?
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Denzel Mims már szimpatikus nekem egy 4. Kör környékére.
Kellene amúgy is egy nagyobb elkapó ő 191 és 100 kiló környéke.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Ez majdnem annyi mint Gruden lovéja. Bár ez biztos itt nem fog negatívumként feljönni...
Bruce
tudod, hogy ha mi adjuk a 10 millát évente, akkor hülyék vagyunk. Ha egy egyetemi edző kap ennyit, vagy egy rookie hc, akinek az összes gyűrű az ujján a jegygyűrűje, akkor az meg hire of the year.

Csak a szokásos.
Amadeus
Itt nem fogtok ilyet kapni, ém Gruden párti vagyok és a tövbiek se szoktak a média hisztire felülni. Ha ilyenek lennénk nema Panthersnek szurkolnánk.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Na megnéztem egy Baylor meccset, fogalmam sincs ez mennyit jelent.
TSzabi
Remélem nem a Georgia ellenit vagy az Oklahoma elleni leolvadást 😀
Amúgy tényleg szinte csoda ahogy ott meg tudta fordítani a programot
Heisman Trophy
Pont azt a 2 meccset néztem meg, mert komolyabb csapatok ellenit akartam nézni
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Reméljük azért CMC-t és Luke-ot nem cseréli el.

Ma magyar idő szerint este 8kor lesz a bemutatkozás.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 715
Ez majdnem annyi mint Gruden lovéja. Bár ez biztos itt nem fog negatívumként feljönni...
Bruce
tudod, hogy ha mi adjuk a 10 millát évente, akkor hülyék vagyunk. Ha egy egyetemi edző kap ennyit, vagy egy rookie hc, akinek az összes gyűrű az ujján a jegygyűrűje, akkor az meg hire of the year.

Csak a szokásos.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/bigahickey/status/1120720181339336704?s=19

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Az a durva, hogy két programot támasztott fel 7 éven belül, a Temple-nél végzett munkája se smafu.

És lehet beszélni a Sooners vagy a Georgia elleni meccsekről, de azért érdemes abba belegondolni, hogy ő miből főzött, és a túloldalon milyen lehetőségek álltak rendelkezésre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Na megnéztem egy Baylor meccset, fogalmam sincs ez mennyit jelent.
TSzabi
Remélem nem a Georgia ellenit vagy az Oklahoma elleni leolvadást 😀
Amúgy tényleg szinte csoda ahogy ott meg tudta fordítani a programot

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
A front kinézhet KK-Poe-McCoy felállasban, ha utóbbit visszahozzuk, és Poe-t nem basszuk ki, a LB posztokra Luke és Shaq adott, és engem nem lepne meg, ha Burns itt kapna szerepet, nyilván szinte állandóan a QB-t rohamozva. A secondarybe ellenben három embert nem tudok mondani, nem ötöt 😀

Ez persze csak játék a nevekkel, meglátjuk mi jön, remélem press conference mihamarabb.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Na megnéztem egy Baylor meccset, fogalmam sincs ez mennyit jelent.

Az O szerintem ilyen 70% felett áll fel 4 elkapóval( az egyik lehet TE de elkapónak áll fel) és 1 futóval. Igaziból a futásoknak alapoznak passzal ahogy nézem, igyekszik a boxot üríteni aztán nem rest egymás után 2-3x se direkt QB futást hívni, ha ez megtörténik. Nem nagyon tördelik a játékot viszonylag gyorsan jönnek egymásra a playek. KB ennyit láttam én ebbe, a falakhoz nem értek hogy power vagy zone blokking vagy mennyit csapdáznak húznak.

A D egy 3-3-5 ön fut, elég változatos hogy ki a 4. Siettető és a Blitz csomag is A LB-ekre elég komolyan építenek. Futásnál ugrik mindhárom, sokszor lép hátra mind3 és a Blitzre is sokszor mennek 2 en. Nem ismerem őket, de elég egyformának tűnek skillsetben és testalkatban, sokszor cserélnek is helyet. A Secből kb semmit nem láttam mit csinálnak
3 Safety a Snap előtt nekem Cover 3 nak néz ki, de mindig másik Safety is lép fel a slotba attól függően hogy Mit éreznek jó matchupnak.

Meglátjuk ebből mennyit akarnak idehozni mennyit alakítanak a keretre. Nekem ez a 3-3-5 ős D is tetszett meg ahogy építik egymásra a playeket az O ba. Egy ilyen D-nek örülnék de a keretünk nem igazán erre van. Viszont Shaqot jól lehetne benne használni Kek mellet, de ide kéne még valaki(Klein vissza)

Szóval még nézegetek meccset, most 1,5 volt aztán csak kapunk infokat mit terveznek


Aztán ha valaki jobban benne, van nagy baromságokat vettem ki belőle az írjon.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ez majdnem annyi mint Gruden lovéja. Bár ez biztos itt nem fog negatívumként feljönni...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Hét év, 60 misi (ami lehet 70 is)
Tepper nem szarozott.
gabokocka
Illetve 6 misiért vásárolta ki Rhule-t jelenlegi szerződéséből.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Baylort meg finoman szólva sem nevezném powerhouse-nak. Szóval jó eséllyel ott olyan játékosok vannak, akik máshova nem kellettek
gabokocka
😍 mennyi közös pont
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mondjuk nem lehetett annyira oda a rosterert, ha felhivta a Giants-et, hogy matchelje az ajanlatot 😀
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Vett egy Csapatot 3 milliárdért örülök hogy utána nem ezen akart spórolni. Türelem biztos lesz az első HC-je felé. Az első év mindenkinek előnyős lenne ha Cammel kezdődne. Az egy egér út mindenkinek ha még nem megy.