Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
Én azért, mert előrehozták mára.

Szerkesztette: Gorro

#KeepPounding
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Ma jön McDaniels végül, hát fázom tőle rettenet mód....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Manhertz sorsát nagyon várom 😀.
Kibasszuk? vagy itt tartjuk “blokkolni”? Ron mikor ugrik rá? Összeköltöznek majd? Fogadnak majd örökbe?
TSzabi
Egy ötödik körért vihetik 😊
Van egy két liebling, aki fel fog bukkanni a Redskins rosterén sztem 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Manhertz sorsát nagyon várom 😀.
Kibasszuk? vagy itt tartjuk “blokkolni”? Ron mikor ugrik rá? Összeköltöznek majd? Fogadnak majd örökbe?
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Petersnek semmi értelmét nem látom.
Itt van Little, akiről ki kéne deríteni, hogy mit tud. Azért kifizetni többmilliót egy 37 éves falembernek, hogy Little ne játsszon, hát kösz nem. Ha csak egy LT-re lennénk a siker kapujától, azt mondom oké, de így, hogy is mondjam, komoly butaság volna elhozni. Vagy húzzunk egy elit prospectet, vagy fussunk neki a szezonnak a Little Moton kettőssel, mögöttük (mellettük) Daley-vel. Petersben az lát majd fantáziát, ahol minden klappol, de a szezon elején/közben, kiesik a LT. Na oda tökéletes megoldás, ide kevésbé.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 098 — Így remélem megfelelek nektek.....
Petersre lesz esély, hogy megszerezzétek. Kicsit öreg már de még mindig jobb, mint néhány fiatal titán. Nekünk mentornak drága lenne, és még komolyan játszani akar és tudhat is. Addig jó lehet, míg megtaláljátok a ti ifjú LT-teket (ha nincs meg, ezt nem tudom, akkor nem szóltam 😊)
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Arról nem is beszélve, hogy Motonnal is hosszabbítani kell majd, mert lejár a szerződése.
Szóval bőven elfér a rosteren egy elit OT, maximum valakit bemozgatunk guardnak, ha már tényleg talent túltengés lesz a fal szélén. Mondjuk egyelőre ettől még nem fosok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Én csak szimplán hátracserélnék, és húznám a legjobb elérhető ember a falakba, OT, OG, DT, DE mind jöhet. De egy CB-n, vagy WR-en se sértődök meg. Bőven elfér a talent bárhol a csapatban, LB-t és futót ne húzzunk.
gabokocka
Megint koncepció nélküli tákolást én nem akarok. Persze mindenhol fér el ember csak sehol se tudjuk igaziból hogy állunk, nem tudjuk kivel mi fog működni. Huzunk egy OT aztán megint ott leszunk hogy 1 poszton vannak 5 en jók közbe meg Luke Cole a csere safetyd.

Vegyünk ki valamit a jó draft poziból az a lényeg, ne ilyen ez jó lesz meg egy 3. Kör amivel huzok egy Lb-t.
TSzabi
Az se jobb, ha a rossz koncepcióhoz ragaszkodunk. Én nem látom az öt jó OT-t... Little-ből jelenleg nem úgy néz ki, hogy játékos lesz, még az agyrázkódásos gondoktól eltekintve is több a kérdőjel, mint a válasz, Daley meg egy stopgap játékos, aki depthnek megfelelő, de ha van esély egy elit OT-re, akkor szerintem be kell húzni. Motont bírom, de nem volt jó éve neki se, Williamsről nem is szólva. Ha a két falat helyrepofozzuk, onnantól könnyebb lesz építkezni.

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
 youtu.be/nRwauKjKEv8

Itt hagyom sírtani
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Nem posztra kell draftolni, hanem a legjobb elérhető játékost kiválasztani. Azért a RB és a LB picken kívűl minden posztra lehet húzni és érdemes is.
- OT, Little elég red flages a sérülései miatt, Motonnal jövőre hosszabbitani kellene.
- Belső falember egyértelműen kell, perpill nincs LG.
- WR, Samuel utolsó éve jön, Moord oké, de aztán a nafy homály.
- Edge, Burns oké, de utána most csak Haynes Obada és Miller van, nem tudjuk mi lesz Addisonnal és Irvinnel, ugye az ő szerződésük lejárt.
- DT, hagy ne részletezzem, amikor a poszton lévő játékosok átlagéletkora 30+, és átfutnak rajtunk, mint hígfos a libán.
- CB Bradberry FA, Donte nem tudjuk fejlődik-e tovább, utánuk én jövök a DC-on, az nem olyan jó.
- S box safety van, de FS kellene.

Szóval azért nem lehet azt mondani, hogy nincs hova draftolni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Wade meg elférne DC nek, kap egy Baby Millert mert mert egy HOF mikeot.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Én csak szimplán hátracserélnék, és húznám a legjobb elérhető ember a falakba, OT, OG, DT, DE mind jöhet. De egy CB-n, vagy WR-en se sértődök meg. Bőven elfér a talent bárhol a csapatban, LB-t és futót ne húzzunk.
gabokocka
Megint koncepció nélküli tákolást én nem akarok. Persze mindenhol fér el ember csak sehol se tudjuk igaziból hogy állunk, nem tudjuk kivel mi fog működni. Huzunk egy OT aztán megint ott leszunk hogy 1 poszton vannak 5 en jók közbe meg Luke Cole a csere safetyd.

Vegyünk ki valamit a jó draft poziból az a lényeg, ne ilyen ez jó lesz meg egy 3. Kör amivel huzok egy Lb-t.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Én csak szimplán hátracserélnék, és húznám a legjobb elérhető ember a falakba, OT, OG, DT, DE mind jöhet. De egy CB-n, vagy WR-en se sértődök meg. Bőven elfér a talent bárhol a csapatban, LB-t és futót ne húzzunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Hát simán lehet hogy a Dolphins nem húz QB-t, a Chargers meg botormod Herbertre tesz. Akkor ott lesz Tua, nekünk meg nincs olyan Prémium possztunk ahol nincs klasszis vagy nem draftoltunk korai körbe valakit az elmúlt pár évbe.

Safetyt meg Tightendet meg ne huzzunk már 1/7 en. Talán a legjobb CB vagy OT bent lesz ami érhet 1/7 et, de a Cornernek korszakos zseninek kéne ahhoz lennie hogy 1/7 re húzzam Berryre akit itt tartunk 12 milláért, meg Dontere akit 2 éve draftoltunk. OT drafttal megint kivagyunk tömve Little elengedni 4 vagy mennyi meccs után baromság és akkor még Delay is van.

Ha nem húzunk QB-t akkor valakit nyúljunk le 2 első körrel. Ha Cam nem tud visszatérni 21 be úgyis rebuild lesz, jó lenne 2 elsőkörössel kezdeni, ha meg Cam ül akkor lehet egy win now-t nyomni és valami veteránra cserélni a kapott első kört.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Idén sztem elengedjük a QB draftot. Előttünk a Bengals, a Dolphins és a Chargers is QB-t húzhat, hozzánk max ilyen Herbert kaliber csúszna le, azt meg kösz, de nem.

Griert rosteren kell tartani, mert ha nem lesz egészséges Cam, vele garantált az 1/1. Allennel lehet meccseket nyerni, ha minden klappol körülötte, ő hosszútávra megoldhatná a backup kérdést, ha képes tovább fejlődni, mert vannak jó dolgai, de sokszor ordas homály.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 515
ja, én sem hiszek a mesében hogy Grier lesz mégis az új Brady, de szerintem ez egy olyan döntés volt, amit bekockáztattak, nem jött be. Egy harmadik körös picket buktunk, de hát az előző 3 harmadik körösünk Worley, Daeshon Hall meg Gaulden... a mi szempontunkból ez a kör Hurneyvel elég stabilan kuka, végülis miért ne próbáltuk volna meg a helyi gyereket, hátha.

Tua meg, lehet jó, fel lehet épülni abból a sérülésből? Meddig csúszhat emiatt?
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Én leírtam Griert, nem elég okos vagy atletikus hogy a “fogyatékosságait” kompenzálja.

Ha kurva jól látna a pályán atom pontos lenne röviden vagy jó döntéseket hozna lenne remény.
De lassú dobomozdulat, lassú labda közepes hatótáv, one read stb.
Fel lehet fejleszteni egy Allenre de már van egy kész.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Mindeközbe jön Tua a draftra
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 515
Azt lehet tudni, hogy Cam felépülése hogy alakul? Van esély rá, hogy a válla rendbe jön?
Mert ha igen, szerintem mindenképpen maradni fog. Szeretik a szurkolók(többségük), sokat tesz a Carolina-i közösségért, stb. Szóval ha újra a régi önmaga tud lenni, még jól is járhatunk.
Atik15
Hát erre most csak tippelni lehet. A szezon előtt nagyon magabiztos volt Cam a vállával kapcsolatban, új dobómozdulat, vegánság, minden volt, és igazából nem lehet tudni hogy milyen lett, mert a két meccsen amin érdemben játszott, ott már a lába volt sérült. Az hogy idén nem terhelte, az nagyon nem árthatott a vállának. A lába most kérdéses, vannak rossz előjelek, ez a Lisfranc sérülés állítólag simán lehet olyan, hogy soha ne tudjon olyan szinten játszani mint előtte. Karácsonyi képeken, videókon látszik, hogy egy kis térdelő-roller szerű dolgon van a lába, a lábfejet, talpat nem terheli, ez kb a műtét után egy héttel volt, azóta semmi infó. Egy helyen említették, hogy márciusra meggyógyulhat a lábfeje, de hát majd ha látjuk, akkor hiszem el, mert elvileg a 8 meccsre is meggyógyult volna.

Én annak örülnék, ha maradna egészségesen nálunk, nem tetszik hogy a média már képzeletben mindenhova elcserélgeti.
több mint 4 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Azt lehet tudni, hogy Cam felépülése hogy alakul? Van esély rá, hogy a válla rendbe jön?
Mert ha igen, szerintem mindenképpen maradni fog. Szeretik a szurkolók(többségük), sokat tesz a Carolina-i közösségért, stb. Szóval ha újra a régi önmaga tud lenni, még jól is járhatunk.
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 515
Én senkit se tudok melegszívvel fogadni talán Roman felfogása az ami szimpatikus. Arról nem is beszélve hogy az alakuláskor tagja volt a stábnak.

Az mondjuk elkell ismernünk hogy egy Olsen Moore Samuel CMC corp nagyon feküdne JMD nek és Bradynek.
TSzabi
Én nem sokat tudok a jelöltekről, de amit eddig olvastam, az alapján nálam a 1. Rhule, 2. Bieniemy, 3. McCarthy sorrend alakult ki. McDaniels nekem nem szimpatikus, nem is tudom mennyire kompetens, nem látom mennyi az ő teljesítménye és mennyi a Belichek Brady párosé. McCarthy furcsa, nem igazán lelkesített, de nálam ő egy kockázatmentes opció lett volna, szerintem kicsit talán jobb általánosságban mint Ron volt, de semmi forradalmi. Roman is lehetne jó, de őróla eddig nem láttam konkrétat, hogy menne interjúzni.

Tepper szerintem Rhulet szeretné, mert ő carolinai, szerintem Griert is csak azért draftoltuk mert helyi srác, és ha bejött volna, annak jó marketing értéke lett volna. Még bejöhet mondjuk, én nem írom le 2 meccs után, de nagyobb összeget azért nem tennék rá.

Amit olvastam, az alapján Rhule stílusa Camhez is passzolna.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Hát Samuel gecire örülne egy 43 éves QB-nak, amikor az itt töltött 3 évében állandóan az volt a gond, hogy ilyen-olyan okok miatt nem volt képes a QB megdobni a hosszú passzokat. CMC és Moore jó lenne, Olsen sztem ilyen téren már nem tényező, inkább Thomas az akinek megfelelő QB lenne.

Sztem egyébként marad Cam, bárki is lesz az új HC. Ezzel két lövése lenne, ha Cam nem lesz már egészséges, akkor újra neki lehet futni majd egy rookie-val, mondván a sérült QB miatt nem működött a csapat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Én senkit se tudok melegszívvel fogadni talán Roman felfogása az ami szimpatikus. Arról nem is beszélve hogy az alakuláskor tagja volt a stábnak.

Az mondjuk elkell ismernünk hogy egy Olsen Moore Samuel CMC corp nagyon feküdne JMD nek és Bradynek.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Efe is marad. Tökre bírom a srácot meg minden Rotációba belefér, csak lehet az új edzőnek kurvára nincs rá szüksége
TSzabi
Akkor kibassza a TC után. Gondolom hatalmas szerződést kapott.
Közben McCarthy Dallas, nem tudom örüljek-e ennek vagy sem.
Mint ahogy kb így vagyok az összes jelölttel, mindenkinél van pro és kontra bőven.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Efe is marad. Tökre bírom a srácot meg minden Rotációba belefér, csak lehet az új edzőnek kurvára nincs rá szüksége
TSzabi
Azt majd Tepper papa dönti el, hogy mire van szüksége az új edzőnek 😊
Jakehomer
Ja ez vonzó lesz a komoly jelölteknek