Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/DanGrazianoESPN/status/1213479687130943491
 twitter.com/JosinaAnderson/status/1213472239162732550

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Cmc 2x allpro, mint RB és mint flex 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Vermillion is. Egyiktől sem dőlnék a kardomba, ha távozna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
Scott Turner interjúra megy a Redskinshez.
 pantherswire.usatoday.com/2020/01/03/panthers-redskins-scott-turner-interview/

#KeepPounding
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Ron fulkontrolt kap a skinsnél, nagyon kiváncsi vagyok mint hoz ki belőle és, hogy az ilyen anti-Belichick hozzáállással is működhet-e ez.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Előbb utóbb mindenki HOF lesz akinek volt 20 jó meccse szóval így nem nagy dolog sajnos.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sam Mills ott van az idei 15 Hall of Fame finalista között.
 twitter.com/Panthers/status/1212885505689473026
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Top 20 corner top 15 fizu jár neki kb.
Sok corner 6-7 milláért hozza amit ő.
A legjobban keresők 15/év. Jó fejségből kap egy Talib pénzt 9,5 millát/év
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 515
Ja, Kalilról én is elhittem akkor, hogy nálunk fogja megtalálni magát, sajnos nem jött be. A szerződést viszont már akkor is kritizálták sokan. Most olvastam az FK cikket Bradberryről, hát ja, ő most elhitte hogy nagyon jó, de a számok alapján nem, amire ugye a kifogás az hogy az nfc south top elkapói ellen játszik. Remélem hamar kijön egy stat a nem nfc south elkapókkal, vagy valami ami belekalkulálja az elkapó erősségét is. Mindenesetre úgy tűnik hogy bár nem rossz, de azért messze van a top 10-től.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Azért ezen nem kell meglepődni, ő jó eséllyel most köti meg élete szerződését, nem első körös volt, eddig nem kereste fossá magát, nyilván most kell annyi lóvét leakasztania, amennyit csak lehet.

Ha ehhez hozzávesszük Shaq szerződését, én is így nyilatkoztam volna.
gabokocka
Én így nyilatkoztam volna ha egy 2015-ös szezon van mögöttem (ahogy Norman meg is tette) most meg nyomtam volna egy visszafogottabbat, aztán hogy az ügynökkel zárt ajtók mögött mit csinálok, az más kérdés. Nekem ez nem szimpatikus, hogy hát ugye a csapat egészében egy kupac fos volt, de én jó voltam mert Thomas, Godwin meg Evans nem égetett szarrá.

Shaqet is bírom, de ha minden játékost kicsit túlfizetsz, akkor egyszerűen a sapka alatti pénzből mások jobb teljesítményt fognak a pályára tenni, és meg fognak verni. Egy csapat gerincét képző elit játékosnál belefér, Kuechly, Cam, KK oké, de Shaq, Bradberry elit? Meg ha rájuk megy el az extra most, miből fogjuk kifizetni CMC-t, meg DJ-t? Mondjuk még mindig inkább neki plusz 1-2 misi, mint Matt Kalilnak 55... abból még fizet a csapat idén is valamennyit?
SrBandi
Kalil-l csőd volt, de azt nem volt köbe vésve szerintem, újoncként TOP Tackle volt, aztán megsérült és ilyen olyan nyavalyával küzdött folyton, ki is kezdték ott. Benne volt a levegőbe hogy ide jön a tesó mellé és visszakapaszkodik, plusz a szerződése első 2 éve volt elbaszva,
de úgy nem elbaszás ha abba az évbe őt gondolod a legjobb opciónak , kire költenél helyette? Nem könnyű jó LT találni és egy fiatal tehetséges elsőkörös játékos akinek itt a tesója nem rossz papíron.

Viszont Bberry esetében pontosan tudjuk mennyire jó és mit tud játszani és az nem 15 milliós.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Bberrynek kicsit erős ez a csoport DG vagy Rivera elviszi az eastbe, aztán ott lehet 10+ millásnak néz ki.
Játszon jól aztán szedje meg magát 10 éven át, nem szimpatikus ez a gyorsan adjatok pénzt sok legyen az aláírási aztán a többi le van szarva. Ezeknek a szerződéseknek nagy része nincs kitöltve és végül annyit keres mintha egy kicsit reálisabb pénzért végig játssza ott ahol aláírt, és a karrierjét se kell kukázni.
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 515
Azért ezen nem kell meglepődni, ő jó eséllyel most köti meg élete szerződését, nem első körös volt, eddig nem kereste fossá magát, nyilván most kell annyi lóvét leakasztania, amennyit csak lehet.

Ha ehhez hozzávesszük Shaq szerződését, én is így nyilatkoztam volna.
gabokocka
Én így nyilatkoztam volna ha egy 2015-ös szezon van mögöttem (ahogy Norman meg is tette) most meg nyomtam volna egy visszafogottabbat, aztán hogy az ügynökkel zárt ajtók mögött mit csinálok, az más kérdés. Nekem ez nem szimpatikus, hogy hát ugye a csapat egészében egy kupac fos volt, de én jó voltam mert Thomas, Godwin meg Evans nem égetett szarrá.

Shaqet is bírom, de ha minden játékost kicsit túlfizetsz, akkor egyszerűen a sapka alatti pénzből mások jobb teljesítményt fognak a pályára tenni, és meg fognak verni. Egy csapat gerincét képző elit játékosnál belefér, Kuechly, Cam, KK oké, de Shaq, Bradberry elit? Meg ha rájuk megy el az extra most, miből fogjuk kifizetni CMC-t, meg DJ-t? Mondjuk még mindig inkább neki plusz 1-2 misi, mint Matt Kalilnak 55... abból még fizet a csapat idén is valamennyit?

Szerkesztette: SrBandi
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Azért ezen nem kell meglepődni, ő jó eséllyel most köti meg élete szerződését, nem első körös volt, eddig nem kereste fossá magát, nyilván most kell annyi lóvét leakasztania, amennyit csak lehet.

Ha ehhez hozzávesszük Shaq szerződését, én is így nyilatkoztam volna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 515
Bberryt is fasza lesz ezzel a hozzáállással a kalapba tartani. Vagy túl fizetjük vagy elveszítjük. Mondjuk egyik se katasztrófális, 10 milla körül ér/év ha adunk neki 12 öt az nem katasztrófa de ha nem marad ennyiért akkor van akit hozunk helyette.
TSzabi
Ja, én ezen meglepődtem, mondhatni csalódtam. Értem én hogy üzlet, meg hogy ő jónak tartja magát, de igazából egy ilyen szezon után ez az arcoskodás kurvára nem szimpatikus. Pont ez az egyéni ego dolog ami miatt szar tud lenni egy olyan csapat is ami jó játékosokból áll. Amit Gabo ír, erre én is inkább tag + késői draft kör + kukázott FA közül mondjuk kettőt választanék, és ha a tagen kiakad, akkor simán rátolnék egy Gman2-t, és menjen akkor a picsába. Ez a csapat eddig is inkább a pass rushból élt, azt kell helyretenni leginkább. Azt is látjuk, hogy mondjuk Jackson meg a nagy szája azért nem annyival hoz jobb teljesítményt, mint a kukázott Cockrell. Annyi kéne, hogy ha középső vagy hátsóbb körös pick CB-re megy, akkor ne egy Elder/Sanchez húzás legyen már...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Én taget raknék rá, játsszon egy évet, azt döntse el az új edző kell-e neki. Emellett húznék egy CB-t a középső körökben, meg kukáznék egyet FA-n. Jacksonnal együtt így nagyjából meg is lennénk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Bberryt is fasza lesz ezzel a hozzáállással a kalapba tartani. Vagy túl fizetjük vagy elveszítjük. Mondjuk egyik se katasztrófális, 10 milla körül ér/év ha adunk neki 12 öt az nem katasztrófa de ha nem marad ennyiért akkor van akit hozunk helyette.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Őt én is leokéznám szóval csináljuk.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Rhule jöhet, fiatal, ambíciózus, bárhova ment, a második évére rohadt sikeres lett a csapat.

Nyilván nagy ugrás lenne az NFL, de sztem megoldaná.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Jól kezdődik ez az év is 😛

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég

#KeepPounding
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég

#KeepPounding
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Közben Ront elvitte a Skins. Norman örül?
SrBandi
Norman szerződése most elég retek, ha átstrukturálnak akkor marad ott szerintem, de az a védelem elég bika lesz, állítólag Willks lesz a DC.
Mondjuk én idén Sweet et akartam Burns helyett így láthatom őt is Rivera alatt.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
GM keresésről semmi? Az a fontosabb kérdés...
Jakehomer

Vhol olvastam h Hurney-t elegge bevonja a tulajotok HC keresesbe, igy valszeg marad.
Beki
Akkor lényegébe meg is érkeztünk.
Szerintem a HC fogja adni az ötleteket Tepper szentesíti a GM könyvel.
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 515
Közben Ront elvitte a Skins. Norman örül?
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
GM keresésről semmi? Az a fontosabb kérdés...
Jakehomer

Vhol olvastam h Hurney-t elegge bevonja a tulajotok HC keresesbe, igy valszeg marad.