Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Hét év, 60 misi (ami lehet 70 is)
Tepper nem szarozott.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
6 éves szerződést kap Rhule.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Sztem nem Baylor arcokkal lesz tele a roster vége. College más, kis egyetemeknek a maradékból kell válogatni, a Baylort meg finoman szólva sem nevezném powerhouse-nak. Szóval jó eséllyel ott olyan játékosok vannak, akik máshova nem kellettek, de Rhule látott bennük fantáziát. Itt véleményem szerint nem feltétlenül kell ennyire a "szemétben turkálnia", de majd meglátjuk.

Mondjuk ez a hire előremutatja, hogy nem Hurney lesz a fő döntéshozó, ha egyáltalán marad, a draft első köreire megtartjuk, aztán mehet aludni 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Ez a buli nem érdemre megy. Most majd pár hétig fellesz szopva Rhule, hogy mekkora lídőr meg milyen innovatív aztàn majd elválik, de szerintem a legjobb jelöltet választottuk. És biztos minden friss lesz, meg a bizalmi emberek is újak lesznek, nem Manhertz Colin Love Horton Cole arcok forognak az 53 határán hanem volt Baylor játékosok.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Igazán megérdemelnénk egy egészseges Camet Rhule rendszerében CMC-vel, Moore-ral és Samuellel a következő 4-5 évben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Ez érdekes lesz. Ezek szerint lát potenciált inkább még mindig Camben, mint Jonest próbálta volna felépíteni... illetve itt nem fenyeget DG réme, szabadabb kéz talán..
dande
Állítólag nem kert volna nálunk sem olyan hatalmas kezet, csak az edzői stábot akarja összeállítani amit tavaly a Jetsben nem sikerült megadni. Sztem imádni fogjak itt és nagyon jól jarnak vele, az is sokat mondó h hozzánk még csak el sem jön, ez vagy DG miatt van vagy mert úgy érezte h úgysem őt választanánk. Semmi köze nincs Joneshoz sztem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Ez érdekes lesz. Ezek szerint lát potenciált inkább még mindig Camben, mint Jonest próbálta volna felépíteni... illetve itt nem fenyeget DG réme, szabadabb kéz talán..
dande
amikor bejelentették, hogy DG marad, onnantól fogva biztosra vettem, hogy Rhule nem megy oda
meg is érdemli a Giants a sorsát, Rhule persze megbukhat itt is, de az a felállás semmilyen edzővel nem fog működni ott, az biztos
r.baggio
Ez volt a charlotte-i master plan, DG meg a Giantshez és akkor majd ide jönnek inkább helyettük.

Nekünk már csak GM kéne, az első köröket mindig Hurney intézi, az 5m alatti szerződéseket és a 4 körtöl le DG, a többire mi lennénk a legjobbak ár-érték arányba is.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Ez érdekes lesz. Ezek szerint lát potenciált inkább még mindig Camben, mint Jonest próbálta volna felépíteni... illetve itt nem fenyeget DG réme, szabadabb kéz talán..
dande
amikor bejelentették, hogy DG marad, onnantól fogva biztosra vettem, hogy Rhule nem megy oda
meg is érdemli a Giants a sorsát, Rhule persze megbukhat itt is, de az a felállás semmilyen edzővel nem fog működni ott, az biztos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Akkor lehet Heti 1 baylor meccset nézni. A HC DC onnan jön
több mint 4 éve
gedam 5 802
Nincs McDaniels, ez már jó hír.
Remélem beválik, látok benne fantáziát, illetve tetszik, hogy azt mondta Tepper maradsz itt, nem mész te sehova.

Sok sikert neki!
gabokocka
Grat, remélem mi is megússzuk JMD-t 😊

Poén egybk., anno Giants nagyon akarta Hue-t, de Haslam nem engedte felszállni a repülőre. Azt megúszták, kiváncsi vagyok itt ki jár jól.
Joey Tribbiani
jerry jones mennyivel elegánsabb volt. bezárta a házába mm-et még alá nem ír.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Meleg volt a pite. Azt olvastam azt mondta Teppernek siessen a döntéssel.
TSzabi
Na, ez már önmagában pozitív.

Érdekes fickó, bízom benne, de nem várok azonnal nagy eredményeket, a roster nem az igazi.

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Várhatóan az OC Sean Ryan Lions QB coach, míg a DC Phil Snow jelenlegi Baylor DC lesz.
Beki
Egy normális edzőnk volt azt is elviszik. 😀

több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Nincs McDaniels, ez már jó hír.
Remélem beválik, látok benne fantáziát, illetve tetszik, hogy azt mondta Tepper maradsz itt, nem mész te sehova.

Sok sikert neki!
gabokocka
Grat, remélem mi is megússzuk JMD-t 😊

Poén egybk., anno Giants nagyon akarta Hue-t, de Haslam nem engedte felszállni a repülőre. Azt megúszták, kiváncsi vagyok itt ki jár jól.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Várhatóan az OC Sean Ryan Lions QB coach, míg a DC Phil Snow jelenlegi Baylor DC lesz.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Nincs McDaniels, ez már jó hír.
Remélem beválik, látok benne fantáziát, illetve tetszik, hogy azt mondta Tepper maradsz itt, nem mész te sehova.

Sok sikert neki!

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Meleg volt a pite. Azt olvastam azt mondta Teppernek siessen a döntéssel.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 098 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez érdekes lesz. Ezek szerint lát potenciált inkább még mindig Camben, mint Jonest próbálta volna felépíteni... illetve itt nem fenyeget DG réme, szabadabb kéz talán..
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
grat.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
No, Rhule az új HC-tek.
Nem engedtétek, hogy interjúra odaérjen Giantshez. 😀
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég




Szerkesztette: Gorro

#KeepPounding
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Igen, McCarthyval kétszer találkoztunk, mielőtt még bárki szóba került volna, ha akarjuk, már nálunk lenne.
Illetve ő annyira nem illik bele abba a sémába, amit felhúzott Tepper, a többi jelölt inkább.

McDaniels interjú meg azért is jött előre, mert kizúgott a Pats, így nem kell egy nap alatt lezavarja a három csapatot, szétszedte 3 külön napra.

Rhule sztem is Giants, mondjuk Gmannel sztem olyan szinten nem illik össze, hogy arra szavak nincsenek.
Marad még a Browns, ott se nagyon tudom mi folyik, illetve mi.

Érdekes lesz hogy alakul.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Nem tudom, McCarthyra bőven volt időnk, ha annyira őt akarta volna Tepper, akkor nem engedi el szerződés nélkül. Nekem van egy olyan rossz érzésem ,hogy sötétben tapogatózik, és igazából fogalma sincs, hogy mit is akar - néhány fancy bullett point nem egyenlő egy stratégiával.

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
Én azért, mert előre hozták mára.
Gorro
Igazából mindenhol azt olvasom h McDaniels az elsődleges célpontotok, de gondolom a korábbi HC interjú oka a Pats kiesése volt.
Beki
Én is abban bízom, hogy csak az. Mert amit a twitteren sokan ötletelnek.....

#KeepPounding
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Rhule azt a benyomást kelti hogy Giants.
Szerintem MM-t akartuk és most Tepper izgulos lett hogy nem ő fog végül választani hanem ami marad. Most gyors leakar mindenkit meózni aztán dönteni és igaza van ebben. Mi rúgtuk ki leghamarabb az edzőt( skins hamarabb de az ő döntésük is rajtunk múlt) és még letolt gatyával állunk a feltételezhető kedvencünket meg behúzták.

A számomra 3 legjobban kinézőből 2 elment ha Rhule Giants lesz tényleg.

Maradr JMD, Bienemy Stefanski Roman nincs nálunk terítéken.

Ez olyan most mintha Tankoltunk volna egy QB ért meg van az 1/1 de senki se tetszik 😀

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Én azért, mert előre hozták mára.
Gorro
Igazából mindenhol azt olvasom h McDaniels az elsődleges célpontotok, de gondolom a korábbi HC interjú oka a Pats kiesése volt.