A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Csak most olvastam Kuechlyt.
Vegtelenul sajnalom, de ertheto, es okos dontes...
Olyan jatekos lep ki a gyeprol, akit szerintem mindenki, aki szereti ezt a jatekot, csak tisztelni tud.
Nem lehet konnyu Nektek sem elengedni, de mindannyian veszitunk a tavozasaval.
Sok sikert neki!
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Mit gondoltok igy h Brady jott nem lattok eselyt ra hogy Burrowert feltradeltek? Vagy iranyito posztot hogy latjatok nem erne meg a feltrade es a vele jaro pickek adasa. Ez csak egy hipotetikus kerdes nem tudom milyen szokott lenni a draft strategiatok vagy mennyi hianyposztotok van csak hogy lattok e benne raciot, mondjuk bengals nem hinnem h leadna az 1/1et de ha megis😃
12th member

Lehet hogy telefonálunk egyet de Észak Karolinában nincs annyi ásványkincs
TSzabi
Három-négy első körért biztos odaadják 😊
Jakehomer

Felszabadult sajnos egy kevés pénz O-linet húzni elé( Cam Olsen Kek visszavonulásával és az egyértelmű cutokkal 80 m fölött). Elég Tökös dolog lenne, és nagy lenne körülöttünk a felhajtás, én 3-at adnék is érte amúgy, mert aki ért a gyerekhez az itt van, a Sanitset meg enné a fenne 😀, és simán húzhatunk Butlert Shaqot meg Benjit helyette.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Mit gondoltok igy h Brady jott nem lattok eselyt ra hogy Burrowert feltradeltek? Vagy iranyito posztot hogy latjatok nem erne meg a feltrade es a vele jaro pickek adasa. Ez csak egy hipotetikus kerdes nem tudom milyen szokott lenni a draft strategiatok vagy mennyi hianyposztotok van csak hogy lattok e benne raciot, mondjuk bengals nem hinnem h leadna az 1/1et de ha megis😃
12th member

Lehet hogy telefonálunk egyet de Észak Karolinában nincs annyi ásványkincs
TSzabi
Három-négy első körért biztos odaadják 😊

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Mit gondoltok igy h Brady jott nem lattok eselyt ra hogy Burrowert feltradeltek? Vagy iranyito posztot hogy latjatok nem erne meg a feltrade es a vele jaro pickek adasa. Ez csak egy hipotetikus kerdes nem tudom milyen szokott lenni a draft strategiatok vagy mennyi hianyposztotok van csak hogy lattok e benne raciot, mondjuk bengals nem hinnem h leadna az 1/1et de ha megis😃
12th member

Lehet hogy telefonálunk egyet de Észak Karolinában nincs annyi ásványkincs
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Ami viszont pozitív és dicséret illeti Teppert az hogy a legjobb elérhető edzőket akasztotta le szerintem.

0 NFL tapasztalat van abba a poziba amibe kerültek ami mondjuk kemény, de:

Rhule inkább egy építő akinek nincs szakterülete, hanem az egész programot csapatot látja és fogja össze jól. Mellé hoztunk egy komoly OC-t akire szerintem rá lehet bízni komolyabb felügyelet nélkül a dolgokat Snow szerintem egy bizalmi ember mindenhova jött ment Rhuleal. Nem tűnik rossz szakembernek, működhet a rendszere, mert sok komoly játékosa nem volt, és nem voltak rosszak a védelmei.

Na már most a legfontosabb szerintem mostantól mindegy mi van Cammel, és nem lesz QB draft.

Ha Cam nem lesz már jó akkor visszavonul, és ami halott nem halhat meg újra szóval majdnem mindegy. Ha ez történik akkor ott van Allen aki bőven jó egy rebuildra, meg Grier aki vagy jó lesz vagy csinál egy jó draft pózit. Bármikor előbb húznám Lawrencet mint Tuát, hát még így sérülten. Szóval vagy van egy Camunk vagy eljátszogatunk azzal aki van miközbe épül a csapat.
Szerintem teljesen indokolatlan idén rá menni egy bizonytalan Tuara vagy húzni még 1 Griert.

Olsen visszavonulással számolok, Brady nyugodtan tud ténykedni nem lesz nála nagyobb tekintélyű ember az O ban. Ahogy Kek és Olsen vissza vonulásával Rhulenak se kell a régi démonokkal harcolni. Newton szerintem nem az a fajta lídőr mint ők voltak.

Jővőre nekem 3 győzelem elég, a Tampát nem is akarom csak a Tyúkokat oda vissza meg 1 Saints.

Legyen egy stabil fiatal de rutinos OL. És találjuk meg a védelem új identitását abba az arcokat.

Hurney remélem figyel mert most jön a lényeg.

1 kör
Valakit a legjobb DT LB OT közül elvileg a legjobb irányitó Edge és Corner kifog menni + a második legjobb QB szóval egyiknek bent kell maradnia, azt kell húzni.

2. Körbe elhoznám James Lynch et ha OT húztunk akkor mindenképp, ha Brownt akkor meg itt húznék TOP 3 as Guardot ha van, ha nincs akkor TOP 3 as Safetyt.

Innentől ugye már túl sok a ha.

Nekem ami tetszene.
1 Simmons LB

2 James Lynch IDL

3 Calvin Throchkmorton. ( volt már LT RT Guard Center is, nekünk pont ez kell.)

4. Richie Grant S

5 A. Gandy-Golden/ Denzel Mims WR

6. Damien Lewis OG ( LSU)

7. Alohi Gilman DB/Returner

Hurneynek 4 kezdőt kell találnia drafton. OT vagy OG, Egy kezdő DT mindenképp kell,
LB vagy Edge, Safety vagy Corner.
Jővőre pedig ha lőtávolba vagyunk a meglévőkkel nem megy akkor mindent Lawrencere. Úgy hogy kész az OL és meg vannak a húzó nevek a D-be.
több mint 4 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Sziasztok eloszor is sajnalom Kuechlyt Wagner mellett tenyleg a legjobb volt gyakorlatilag, kb ez olyan mintha nalunk Wagner befejezne..

Mit gondoltok igy h Brady jott nem lattok eselyt ra hogy Burrowert feltradeltek? Vagy iranyito posztot hogy latjatok nem erne meg a feltrade es a vele jaro pickek adasa. Ez csak egy hipotetikus kerdes nem tudom milyen szokott lenni a draft strategiatok vagy mennyi hianyposztotok van csak hogy lattok e benne raciot, mondjuk bengals nem hinnem h leadna az 1/1et de ha megis😃
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 715
Eh. Manapsag felelmetes, mennyien hagyjak ott "ido elott" a jatekot es szarnak 10-15-20 millio dollarokra. Regen a legtobbeknek csak a penz szamitott, de manapsag mar az az ido van, amikor a jatekosok akar a legjobb eveikben befejezik a fenebe. 25-30 evesen siman abbahagyjak. Sajnalom Kuechlyt, az egyik kedvencem volt, de amugy megertem. Emlekszem, legutobb, mikor agyrazkodasa volt es szerencsetlen konnyezve ult a palyan, azt sem tudta, hol van, akkkr en is majdnem konnyezni kezdtem. Mar akkor ugy voltam vele, inkabb hagyja abba, nehogy nagyobb baj legyen, de visszajott, es jol jatszott. Remelem, a civil eletben nem lesz gondja a seruleseibol, sok sikert neki!

A Panthers-szurkoloknak meg kitartast, ismeros az erzes nehany honappal ezelottrol sajnos.
Stez
Talàn az az oka, hogy már meg tudod nézni, hogy valóban a cte miatt szarnak maguk alá 40 évesen, vagy sem. Oszt Luke 60 millával a zsebben nemet mondott a pelenkára.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Agyrázkodásból 1 is sok, de nem éreztem szokatlanul soknak. 2 re emlékszem. Utólag persze voltak jelek kezdve a kengyellel amit a nyakán viselt az utolsó eset óta.
Nem tudom emlékeztek-e rá, hogy mikor vissza tért Ő és Rivera is beszélt arról, hogy meg kell tanulnia úgy játszani hogy kímélje is magát.
Őt általában 20kilókkal nehezebb Guardok ütöték meg/ki, ami azt mondom látszott a játékán és a Lost se támadta olyan agresszíven mint anno, inkább olyan Box safety-ként játszott, a passrushba amiben amúgy se allpro volt csak jó meg teljesen eltűnt.

Az látszik rajta hogy most eltávolodott a focitól és átgondolta
. Szerintem Rivera távozása a Rebuild és hogy nem tud azon a szinten játszani mint akar együtt győzték erről meg.

Tegnap keresem rá pont Simmonsra és mondtam, hogy lol az ilyen sràcokat mi mindig behúzzuk.
Elkèl ezek után méginkább a vezér a csapatba.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Eh. Manapsag felelmetes, mennyien hagyjak ott "ido elott" a jatekot es szarnak 10-15-20 millio dollarokra. Regen a legtobbeknek csak a penz szamitott

Stez
Azért így is all time 6. legjobban fizetett LB volt (Wagner jövőre beelőzi nyilván, akkor 7.), 63M-t keresett 8 év alatt.

A Panthers-szurkoloknak meg kitartast, ismeros az erzes nehany honappal ezelottrol sajnos.
Stez
Phil Costa már több mint 5 éve visszavonult, nem hónapokkal ezelőtt. Lépj túl rajta.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Luke-ról voltak pletykák, de így is elég sokkoló, az egy óriási understatement, hogy hiányozni fog. Mondjuk kezdenek értelmet nyerni így utólag a dolgok, ebből tényleg rebuild lesz.

Érdekes egyébként, hogy egy olyan szezon után vonul vissza, amikor nem volt semmi sérülése, de az a sok agyrázkódás biztos nem múlt el nyomtalanul, gondolom, nem akart még néhányat összeszedni pláne úgy, hogy most még pár évig nem leszünk versenyképesek.

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Brady nagy húzás lehet...ha sikerül Grier-ből focistát csinálnia, még a Nobel díj is jöhet 😂
Azért ez egy jó hír legalább a több rossz mellé...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Eh. Manapsag felelmetes, mennyien hagyjak ott "ido elott" a jatekot es szarnak 10-15-20 millio dollarokra. Regen a legtobbeknek csak a penz szamitott, de manapsag mar az az ido van, amikor a jatekosok akar a legjobb eveikben befejezik a fenebe. 25-30 evesen siman abbahagyjak. Sajnalom Kuechlyt, az egyik kedvencem volt, de amugy megertem. Emlekszem, legutobb, mikor agyrazkodasa volt es szerencsetlen konnyezve ult a palyan, azt sem tudta, hol van, akkkr en is majdnem konnyezni kezdtem. Mar akkor ugy voltam vele, inkabb hagyja abba, nehogy nagyobb baj legyen, de visszajott, es jol jatszott. Remelem, a civil eletben nem lesz gondja a seruleseibol, sok sikert neki!

A Panthers-szurkoloknak meg kitartast, ismeros az erzes nehany honappal ezelottrol sajnos.

több mint 4 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Kapitány... 😥
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
Sok sikert neki a civil életben. Tisztelet, hogy tudja mikor kell szögre akasztani a csukát. Nekünk is fájt PWill, de úgy döntött elég volt, mielőtt rosszabb lesz neki.

több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Durva arconcsapás ez így reggelre. Remélem mihamarabb megtaláljátok a méltó utódot. Az egész sportnak nagy "veszteség". Viszont az egészség mindennél fontosabb, így nem lehet rá egy rossz szó sem. Hatalmas játékos _o_
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
Sajnálom. :/

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Wow, imadom a sracot, rossz erzes nekem, hat meg nektek milyen lehet.
Igy egyebkent Simmons pick elegge ul 1/7-re.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Akkor ennek az érának hivatalosan is vége. Ahogy vége lett a Delhomme Smity Gross Peppers nek is. Most úgy lett vége a Stewart Cam Olsen Kalil, TD Luke nak is. Gyanítom Olsen is szögre akasztja és Cam se lenne meglepő egyáltalán.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 027 — Egyéb témák lakó
Sajnálom Luke-t, a rivális csapatok közül ő az egyik olyan játékos, akit végtelenül tiszteltem.

több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Agya isten, hát tönkre mentem.
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
Luuuuuke 😕😕😕😕!!! Nagyon fog hiányozni. Erre idén nem számítottam.

#KeepPounding
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Fú na ez kemény.... Viszont teljesen érthető a döntése
Hiányozni fog

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Hát ez kemény, sztem házon belül tudták, így egy fokkal érthetőbb Shaq szerződése.
Nekünk vhogy ez a LB poszt ilyen, Morgan, Beason, most Luke, sehogy se akar végigmenni egy teljes karrier. Így már a LB poszt is lyukas, Simmons is jöhet 1/7-re.

Brady viszont remek hír, de ezek után pláne nem várhatunk sokat az első szezonjában az új stábnak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 327
Ez legalább olyan váratlanul jött, mint nyáron Lucké... Nem lehet kellemes, amikor a csapatod vezére egyik napról a másikra abbahagyja :/
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tyű, 28 évesen.
Ettől függetlenül jó döntést hozott szvsz.