Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Tudja tököm, nem ő a top jelöltem, de Dunának se mennék.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
Remélem nem lesz belőle HC nálunk
 www.cbssports.com/nfl/news/panthers-reportedly-interview-ex-packers-coach-mike-mccarthy-for-head-coaching-job/?fbclid=IwAR0UC22HFWVzuQEqf8ZMTigO75W6kYkegCqxIf-b3E5n8hvB7h2oSHF469E

#KeepPounding
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
És vasárnap megint Grier kezd.
Nem mintha sokat számítana, de így talán még kevesebb esélyünk van 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
SB győztes HC volt nálatok interjún.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1209222277524406273
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Djax nem volt hajlandó nyilatkozni, Butler megbánt mindent.
Butlert nem tudom miért tudott még beszélni a meccs után, hazáig kellet volna kergetni. Elég fura hogy így elszabadul a pokol az öltözőbe.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Ó, én már rég ott ülök 😊
Alig várom a Texans elleni PO meccset, sztem nyerni fognak, aztán megfingatják Lemarékat, bár az lehet már nagy falat lesz.

Amúgy még a Vikes tetszik nekem, de ott maga a roster építés.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Amúgy meg már a Bills vonatra vett jegyet is belehet váltani el is indul.
Gondolom nem véletlen hogy nagyon tetszik amit játszanak Allen játéka is nagyon szórakoztató, emlékeztetnek egy bizonyos csapatra...
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Annak mekkora az oddsa, hogy Gman elviszi Butlert a Giantshez? Én rábasznám a taget és egy második körös pickért adnám nekik 😆😆😆😆
gabokocka
Én rá tenném aztán levenném
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Annak mekkora az oddsa, hogy Gman elviszi Butlert a Giantshez? Én rábasznám a taget és egy második körös pickért adnám nekik 😆😆😆😆

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Allennel vertünk PO csapato(ka)t.

Ha lesz HC, és QB, ez simán PO csapat. Amikor Cam legalább félig egészséges volt, 6-2-vel álltunk.

Ha nem, akkor top 5 draftpick és lehet újjáépülni. Csomó szerződés úgy fut ki, hogy jövőre lehet takarítani.

Továbbra sem értem az ipari méretű sopánkodást. Amíg Camről nem tudjuk megmondani, hogy mi a fasz legyen, addig felesleges kibaszni mindenkit. Ha ő egészséges lesz, kell neki a veteránok segítsége, akiket amúgy egy rebuildnél ki kéne baszni.

Például ha Cam marad, sztem még Olsen is egy évet ráhúz. Ha nem, akkor nem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Nem a mostani dolgok miatt kell pánikolni, Shaq szerződése nem a világ vége, de a gondolat menet ami létrehozta még lehet az. Simán benne van egy Mike Mccarthy ez alapján, az analitikát meg még csak popcorn eladásra használtuk. Tepper nem fog egy tiszta A4 est adni az edzőnek, ez már tré elgondolás, szerintem.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
A Hurney féle pánikot se érzem indokoltnak. Adott egy szar szerződést Shaqnek, na bumm. Ettől nem dől össze a világ. Sztem ő maga se tudja, mi lesz a sorsa, az, hogy Teppwr azt mondta, hogy remek scout, jól van, azt vagy így van, vagy nem. Ha jön egy jó HC, meg egy analitikus arc, vagy adott esetben Colbert, Hurney szerepe el fog törpülni.

Majd akkor fossunk, ha egy retard fasz lesz az edző, Camet elkótyavetyéljük, vagy csak nem jön rendbe egészségügyileg. Addig lehet hátradőlni, és várni a bejelentéseket.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Már a nyolcadik draftpick a mienk, ha jövő héten nyerne a Jags otthon a Colts ellen, feljöhetnénk hetediknek. A Chargers Chiefs elleni győzelmével nem számolnék. Ha nagyon hinnénk Tuában, fel is lehetne cserélni.

Nem érdemes itt komoly sopánkodasba esni a jövő miatt, jövőre új edző, másik QB (nem Grier/Allen fog irányitani, az biztos), teljesen más képet festhet a csapat. Ezekből a meccsekből pont annyira nem szabad messzemenő következtetéseket levonni, mint azokból a meccsekből, amikor Allen még QB-nak nézett ki. Bár Grierhez képest most is elit 😊
gabokocka
Ez nem sopánkodás, egyszerűen csak csapdába vagyunk amiből a jelenlegi hozzáállás nem, csak szerencse hozhat ki. Semmi gond nem lenne ezzel az egésszel ha közben Hurney nem garázdálkodna.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Már a nyolcadik draftpick a mienk, ha jövő héten nyerne a Jags otthon a Colts ellen, feljöhetnénk hetediknek. A Chargers Chiefs elleni győzelmével nem számolnék. Ha nagyon hinnénk Tuában, fel is lehetne cserélni.

Nem érdemes itt komoly sopánkodasba esni a jövő miatt, jövőre új edző, másik QB (nem Grier/Allen fog irányitani, az biztos), teljesen más képet festhet a csapat. Ezekből a meccsekből pont annyira nem szabad messzemenő következtetéseket levonni, mint azokból a meccsekből, amikor Allen még QB-nak nézett ki. Bár Grierhez képest most is elit 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Teljesen szopó ágon vagyunk, kéne húzni egy merészet ami bejön.
Tepper se nem zseni se nem merész szóval ez buktuk.

Szokták mondani hogy pár meccs utan nem temetünk senkit, szerintem a középső hátsó körös QB kat lehet nyugodtan, mert az egyetemen a 30-40 meccsukben se lattak benne semmit és ugynéz ki az NFL se hozott ki belőle semmit, szóval Grier pont az aki Kuka, ha tudna futni vagy böszme karja lenne akkor ellehet játszadozni vele, de ez a Tescos Goff tipus semmire nem jó
TSzabi
Sztem Tuára lenne esélyetek de nem tudom hogy ő mennyire lenne előrelépés , főleg ha ilyen sérülékeny. Cseberből vederbe lenne
Hightower94
Nem fogja a Dolphins elengedni, sérülés ide vagy oda, övek a fél draft.
Megtehetik hogy húznak valakit aki majd később lesz rendbe, Fitzmagical sincsenek elveszve addig.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Engem az zavar most nagyon hogy CMC től elvették azt a pár snapet.
Most kell neki 70 yardot elkapni ami egy átlagos meccse, az meg lesz oké, de ha fent marad és összekapar 20-30 yardot még ami neki 3 labda érintés egy prevent D ellen. Akkor simán veszélyes lenne CJ2K rekordjára. Ahhoz most kéne neki 220 yard, ami már extra tőle is, ma 173 at csinált.
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Teljesen szopó ágon vagyunk, kéne húzni egy merészet ami bejön.
Tepper se nem zseni se nem merész szóval ez buktuk.

Szokták mondani hogy pár meccs utan nem temetünk senkit, szerintem a középső hátsó körös QB kat lehet nyugodtan, mert az egyetemen a 30-40 meccsukben se lattak benne semmit és ugynéz ki az NFL se hozott ki belőle semmit, szóval Grier pont az aki Kuka, ha tudna futni vagy böszme karja lenne akkor ellehet játszadozni vele, de ez a Tescos Goff tipus semmire nem jó
TSzabi
Sztem Tuára lenne esélyetek de nem tudom hogy ő mennyire lenne előrelépés , főleg ha ilyen sérülékeny. Cseberből vederbe lenne
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Grierrel az a fő gond, hogy ezzel a dobómozdulattal ebben a ligában nem lehet konzisztensen játszani, mintha lassított felvételben jönne ki a labda a kezéből. Ezen felül még nem olvas védelmet se, one read and run, ez azonban könnyebben fejleszthető némi meccsrutinnal. De legalább a Clausenes összehasonlítás nem áll 😊 Jimmy összeszarta magát, amikor pályára került, és alig várta, hogy kidobja oldalra a labdát, nehogy megüssék vagy hibázzon, Grier nem fosott be, próbálkozott becsülettel, csak a képességek hiányában ez kevés.

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Teljesen szopó ágon vagyunk, kéne húzni egy merészet ami bejön.
Tepper se nem zseni se nem merész szóval ez buktuk.

Szokták mondani hogy pár meccs utan nem temetünk senkit, szerintem a középső hátsó körös QB kat lehet nyugodtan, mert az egyetemen a 30-40 meccsukben se lattak benne semmit és ugynéz ki az NFL se hozott ki belőle semmit, szóval Grier pont az aki Kuka, ha tudna futni vagy böszme karja lenne akkor ellehet játszadozni vele, de ez a Tescos Goff tipus semmire nem jó
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Nyert a Jets, őket beelőztük a draftsorrendben 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Ez kritikán aluli volt, Clausen felüdülés lenne.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Lehet, hogy jövő héten visszatér Allen? 😊

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Az eredmény le van szarva, cmc kapjon el 100 felett.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Game day és semmi lelkesedés? 😊
Jakehomer

Hát a hőn szeretett védelmemet fossá fogják futni. Ha Grier jól játszik és nyerünk akkor is vesztettünk az egésszel 😀
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
THIS IS SPARTAAAAA!!!!!

#KeepPounding