Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Mondjuk a LB buzulás, meg hogy nem kell S, az egyértelműen Ron sara, ezt nehéz volna másra kenni Shaq szerződéstől függetlenül.

Egy rossz szerződéstől nem dől be a világ, ennyi helyünk idén is volt a sapi alatt, nem ez fogja meghatározni a holtszezonunkat, még akkor is, ha ez egy nyilvánvaló fos.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Ez előtt is de most főleg (a meccsnek ehhez semmi köze) azt gondolom hogy Ron volt a legkevésbé vakon az egész gárdába.

Ezt nyílván a tulaj látja(vagy nem) , de nekem ez az érzésem volt. Előbb raktam volna Ron köré dolgokat mint őt el.
TSzabi
Ebbe szerintem kívülről objektíven nem lehet belelátni. Mi leginkább a játék képe alapján tudunk ítélkezni - nyilvánvalóan nem lett jobb a csapat Ron nélkül, de ő se tudta megállítani a szétesést. Más kérdés, hogy nem emiatt lett azonnal kirúgva. Tepper és Ron nyilatkozataiból elég egyértelmű, hogy kettejük közt kvázi világnézeti különbségek vannak, ami leginkább a modern analitika használatában csúcsosodott ki.

Végigszenvedtem pár Fewell interjút, iszonyat hálátlan feladat az övé, amúgy kompetens, értelmes edzőnek tűnik, de bukásra van ítélve, főleg, hogy itt a játékosok egy része még kimondottan Ron párti. Csak attól, hogy valakit szeretnek a játékosai, még nem jelenti azt, hogy ő a legalkalmasabb a munkára.
Jakehomer
Persze nem látunk bele, azért is mondom, hogy megérzés és hogy én más vonalon indultam volna.
Az analitika egy érdekes dolog, mert ha mindenki használja és az alapján hoz döntést nem a tudása alapján, akkor hirtelen változni fognak az eredmények. A GM-nek viszont jó lett volna adni egy táblázatott hogy megnézze hány csapat jutott PO ba az elmúlt 10 évben azokból akiknek a Cap 15-20% a el lett költve off ball LB-re.

Egy meccsre mereven bevinni az analitikát műmájerkedés. Egy meccs véges, és túl kicsi a minta, hogy a “nagy igazságok” amik mondjuk 2000 meccsből kijöttek érvényesülhessenek egy azon pillanatba.

Az infrastruktúra az edzés módszerek a draft az igazolások tekintetébe abszolút támogatom,
de ahogy Gabo is mondta a Shaq szerződést ez azonnal meg is baszta.
Plusz nehéz elhinni hogy azt dobja ki a gép hogy elég 2 Safety 3 Corner egy 53 as keretbe, de ILB ből kell 5.

Nem látunk még belőle sokat persze
de ha ezt szeretné “ kemény fegyelem, modern analitika” akkor abból eddig semmit nem láttam csak hogy kötöttek 1 elemzés mentes szerződést és kirugták a kemény fegyelmet.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Perry Fewell: Panthers will start Kyle Allen at QB vs. Seahawks
Gorro
Mindenképp kell a L
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
Perry Fewell: Panthers will start Kyle Allen at QB vs. Seahawks

Szerkesztette: Gorro

#KeepPounding
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Ez előtt is de most főleg (a meccsnek ehhez semmi köze) azt gondolom hogy Ron volt a legkevésbé vakon az egész gárdába.

Ezt nyílván a tulaj látja(vagy nem) , de nekem ez az érzésem volt. Előbb raktam volna Ron köré dolgokat mint őt el.
TSzabi
Ebbe szerintem kívülről objektíven nem lehet belelátni. Mi leginkább a játék képe alapján tudunk ítélkezni - nyilvánvalóan nem lett jobb a csapat Ron nélkül, de ő se tudta megállítani a szétesést. Más kérdés, hogy nem emiatt lett azonnal kirúgva. Tepper és Ron nyilatkozataiból elég egyértelmű, hogy kettejük közt kvázi világnézeti különbségek vannak, ami leginkább a modern analitika használatában csúcsosodott ki.

Végigszenvedtem pár Fewell interjút, iszonyat hálátlan feladat az övé, amúgy kompetens, értelmes edzőnek tűnik, de bukásra van ítélve, főleg, hogy itt a játékosok egy része még kimondottan Ron párti. Csak attól, hogy valakit szeretnek a játékosai, még nem jelenti azt, hogy ő a legalkalmasabb a munkára.

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Ez előtt is de most főleg (a meccsnek ehhez semmi köze) azt gondolom hogy Ron volt a legkevésbé vakon az egész gárdába.

Ezt nyílván a tulaj látja(vagy nem) , de nekem ez az érzésem volt. Előbb raktam volna Ron köré dolgokat mint őt el.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Nagy tabula ráza lesz itt a holtszezonban, ezért totál érthetetlen Shaq új szerződése, sehogy se illik a képbe.
Ha már vkihez hozzá akartunk baszni pénzt, tettük volna Bradberryvel, McCoy-jal, vagy akár Addisonnal.
Egyenes út a sikerhez, ha a két off ball LB-d 26 milliót keres évente....

És ezek után jönnek a hírek, hogy hajlandóak vagyunk elcserélni Camet.
Igazából a ha egészséges, akkor nem szabad elpasszolni, ha nem, akkor meg ki a faszomat húzunk le egy sérül QB-val....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Donte nyilvánosan kritizálta a playcallingot, ilyenre se emlékszem, mikor volt utoljára.

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Nyílván nem Shaq szerződése töri keresztbe a SB álmokat. Hanem ha ez lesz megint hogy közepes játékosok lesznek rommá fizetve.

Szerintem komoly baj van a játékos állománnyal, nem fejlődnek nem javulnak, inkább romlanak. Az O line egyre rosszabb és mindössze egy Roten esett ki abból az összeállításból ami jó volt, akit ügye mi a gyenge láncszemnek tartunk.
Azért Allen is kurvára kell a Sackek feléhez, de ebben ő vissza fejlődött, ha is menekül azért teszi hogy dobjon egy Picket. Thomas elő vétele volt az egyetlen derüs folt de rá se bíznám az életem.

A védelem meg egy rom fos, Burns lézeng a játék közelébe sincs. Butler meg Efe tevékenysége hasonlítható a passrushoz. Shaq nem tud védekezni nem tud szerelni Kek olyan mintha 6 lyukat akarna egyszerre befogni egy hajón.
Reid is csak felejt mióta itt van.
Bberry teljesen elfeledtette velünk hogy 1. Szamú Corner legyen.
Djaxet bármilyen szituba agyon veri bárki.

Ezek nem ennyire rossz( sokan szerintem tényleg nagyon rosszak ) játékosok, bár biztos van egy kis dekoncentráció, és nem is a gameplan vagy a hívás a szar. Nem tud megcsinálni egy szerelést nem tud fellépni a zsebbe, nem tudja megtartani a zsebet stb. Az alap dolgok továbbra se mennek.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Stefanski mondjuk sztem azért olyan jó idén, mint amennyire, mert Kubiak dolgozik mögötte.
empty taxi
Nem baj, hozhatja magával koordinatornak 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 515
Shaq szerződéséről lehet hogy már hetek óta tárgyaltak, simán lehet hogy szóban meg volt a megállapodás, és arra Tepper már nem nyomott egy sztornót. Érthető az is, Shaq nem rossz, Hurney ment előre hogy lekösse, most meg hogy venné ki magát egy majdnem kész megállapodás után, bocs, majd az új GM-mel beszéld meg. Miközben az sincs kimondva hogy Hurney megy.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Stefanski mondjuk sztem azért olyan jó idén, mint amennyire, mert Kubiak dolgozik mögötte.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Tepperben megvan a bizodalmam, nem hülye, eddig mindent okkal csinált, amit eltervezett véghezvitte.

Itt most még háromszor megaláznak minket, aztán mindenki mehet a stábból isten hírével.

Hurneyvel nem tudom mi lesz, ez a Shaq szerződés sehogy nem illik a képbe, de a lényeg, hogy egy kompetens HC jöjjön. Ha az meglesz, akkor be fognak indulni a dolgok, ha nem, akkor meg tök nyolc milyen a keret, húzhatunk néhány évet le a retyón. Szóval összeségében ez a Shaq kontraktus gáz, de nem ez fogja meghatározni a jövőt.

Stefanski jöhetne például, lájkolnám.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Jó meccs volt 😊 Azon gondolkoztam, hogy talán egy OL coach upgrade se ártana, ennyire csak nem rosszak a játékosok (mindegyik...), mert ha igen, akkor itt egy ideig nem lesz Offense.

A DL közepe ugye kilyukadt itt szezon végére, Butler a húzóember, ez mindent elmond (szerintem bebiztosítja idén a helyét még pár évre a ligában, good for him), szóval az gondolom senkit nem lep meg, hogy a 4-3 nem hozta meg az áttörést a run D-ben.

Egy dolog aggaszt, de nagyon, hogy Hurney maradni fog. Ha Tepper ki akarná tenni, csak nem engedett volna egy ilyen zsíros hosszabbítást tető alá hozni a szezon vége felé. Meg az a duma, hogy Hurney egy top talent evaluator, édes istenem.

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
Jöhetne grier...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Na még három

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
A 28 millió garantált nem tragikus (főleg ha nem lesz huszonötször átstrukturálva), nyilván a teljes összeg horribilis túlfizetés, pedig én még védeni is szoktam Shaqet 😊 De ami még nehezebben érthető, hogy ez milyen koncepcióba illik bele.
Jakehomer
Hurney 1.0 koncepció, túlfizetjük a saját veteránjainkat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
A 28 millió garantált nem tragikus (főleg ha nem lesz huszonötször átstrukturálva), nyilván a teljes összeg horribilis túlfizetés, pedig én még védeni is szoktam Shaqet 😊 De ami még nehezebben érthető, hogy ez milyen koncepcióba illik bele.

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Nem D felfogású edző jön, elmondta Tepper, hogy O gurut akar, ha egy mód van rá.
Attól függetlenül mehetett volna jobb helyre is ez a pénz...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Innentől komolyan meglepne ha egy komoly D felfogású HC jelölt mint pl Saleh itt kötne ki. Van 2020 ban 2db+10 millás LB akiből az egyik sose volt TOP 10 es se a másik meg a legjobb éveiből kifele jön. Mint tudjuk hol fogunk spórolni az elkapókon a safetyken és a Cornereken. Gondolom megtartjuk Poet, el engedjük McCoyt és vissza igazoljuk csere pénzért Butlert. Aztàn majd Colin kezd FS be, Cockrellt itt tartjuk csere pénzért kezdőnek, aztán draftolunk egy 165 magas 72 kilos nickel cornert a 4. Körben. Luke Cole lesz a backup CB/S több ember nem is kell.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Dzsizusz, sok sikert az uj edzőnek a megkurt kerettel
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Hát a faszom....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
 www.panthers.com/news/panthers-shaq-thompson-signs-4-year-contract-extension

#KeepPounding
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 152
Shaq Thompson kapott egy 4 éves hosszabbítást.
54.2M, max value 57M. 28M garantált, 16M signing bonus.
Beki
🤣

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Shaq Thompson kapott egy 4 éves hosszabbítást.
54.2M, max value 57M. 28M garantált, 16M signing bonus.